ostatnio ogladajac #korsir na youtubku zaczalem sie zastanawiac co ja robie ze swoim wlasnym czasem. czy az tak nisko go wyceniam, że poswiecam na ogladanie jak obcy chlop przestawia na swoim podworku szpargaly z jednego kąta w drugi? a moze w tv i na necie juz nie ma co ogladac ze taki kontent sie paradoksalnie dobrze oglada? tv nie ogladam od jakis 10 lat. jak raz na rok wlacze gdzies
@torian15: też o tym myślałem niedawno. Ten ragon to mógłby jakies poradniki porobić do amatorskich napraw blacharskich to może też by coś człowiek wyciągnał dla siebie, tak to nudy przeokropne. Oglądanie #odyn cofa w rozwoju, gość jest największym mongołem z nich wszystkich. Od oglądania kuby i felgi coś tam da sie nauczyc nieironicznie i sie dowiedzieć czegoś. Czego zapytacie? A no chociaż tego że da sie sporo ukręcić
@javelin: no tak, to jest tak zwany rejlman, dużo nowych osób na tagu to może nie kojarzą nawet https://www.youtube.com/@railman485/videos a drugi pączuch to chyba śwagier odyna, co by nie było to oni pracują w sklepie także to co napisalem jest zgodne z prawdą, rozkręcili sklep który odyn wypromował więc nie jest to żadne oskarżenie.
#korsir przewijam odcinek i mam pytanie :D żeby nie było ze się tylko czepiam ale niech mi ktoś powie na huja on znów wkłada ten namiot na busa skoro ma garaż kontener wiatę ? :D
@lotnik-13d: u mnie na osiedlu stoi jakiś wrost i właściciel używa go jako magazyn bo jest wyładowany po sam dach xD tu jest ten sam case, proponuję zakup jeszcze tego e39 od felgoobijacza to stworzy to kolejną przestrzeń ładunkową i magazynową pod cumper bazę
czemu dziwny trafem jak #felus cos kupuje to po krotkim czasie lub nawet w tym samym momencie #korsir rowniez to nabywa? quad, motorek, pajero, jeep, zalozenie firmy, bus itd itp.
#korsir początek roku Dzban mówi teraz biorę się za dokończenie Pajero Busa i wszystkich projektów i kupienie rancza 🤣🤣🤣. Koniec maja bus jak stał tak stoi Pajero sprzedane bo sobie nie dał rady Rancza nie ma bo chciał by za darmo obok domu 🤣 Śmmieje się z Michała Gdzie Michał ma poważną firmą potrafi wszystko zrobić i nie mieszka u mamusi 🤣Musi mieć teraz catering bo po awanturze o prąd
@lotnik-13d: wy go cisniecie a on na tych wspólpracach aktualnie to zarabia pewnie szczytowe wartości w historii kanału. Każdy odc = wspólpraca wiec pewnie sumarycznie kilka k z filmu, filmów 10 w miesiącu matematyke pozostawiam tobie. Także on sobie trze ściane po nocach i sie ociera dolarami a ty jutro budzik nastawiaj do kołchozu na 7 bo zaśpisz
Odkąd zawiesił działalność to zerkam sobie raz na jakiś czas na socialblade i liczba subów mu się nie zmienia. Jak wcześniej co miesiąc przybywało mu 100 nowych subów tak teraz nagle ani jednego, ciekawe czemu ¯\(ツ)/¯ xD
#korsir wszyscy tutaj na persilka , że wygaduje bzdury na temat pałoobijacza, a tak naprawdę jednym zdaniem, że porzucił serwis ciężarówek zrobił mu taki ruch w komentarzach, że taki janek chętnie by drugi raz dziewicdtwo analne oddał za takie coś- pusia to dobry kolega tak naprawdę
To się znajdzie w topce żenad 2026 zaraz za teledyskiem. Fatalnie podłożony żeński głos (pewnie wzorował się na matce), potem ta zwłoka przed odpowiedzią i ostateczny cios czyli zawsze fałszywy uśmiech. Koleś myśli że stanie się viralem kiedy będzie ekranizowal dowcipy. Pewnie cały urlop od nicnierobienia o tym myślał.
#korsir Chlop zajmuje sie Youtubem zawodowo,nagrywa codziennie i z tego żyje po czym zapomina wrzucić filmu mimo ze to zapowiadał XD Normalnie jutubowy pan Wiesio z blok ekipy, nawet u siebie robi jak u obcego( ͡°͜ʖ͡°)
@wojtekg93: moze pracuje jako pomocnik youtubera? Przydałby mu się menedżer, doradca podatkowy i social media ninja w jednym. Słyszałem, że wkrótce z ziemi włoskiej do szwedzkiej będzie jechał obwoźny bezdomny na własnej działalnosci, może zahaczy o wieruszów jak za starych czasów?
#korsir ma coś z takiego idealnego scamera, miły, sympatyczny, opowiada co to nie on, z poczatku zgrywa mega ogarnietego, a finalnie nagania na g---o z Ali i nigdy nic nie kończy, dużo osob się juz na nim poznało
@wwwwfffw: to nie była otwarta kłótnia, raczej po prostu korsir wytknął anżejowi że robi mango tv parę razy a potem jak dzwonił to nie odbierali od niego xD i tak sie zakończyla znajomość
Oto podsumowanie kolejnego „epokowego” dzieła z kanału Korsir, w którym autor udowadnia, że 30 minut życia widza można poświęcić na oglądanie mycia plastiku i dokręcania czterech śrubek.
Najważniejsze „osiągnięcia” odcinka:
- Inżynieria ekstremalna: Korsir spędził aż dwie i pół godziny na przykręcaniu małej blaszki osłaniającej wyciągarkę [04:10]. Wyczyn godny NASA – trzeba było wywiercić dziurki i nagwintować otwory pod śruby piątki. Efekt? „Wygląda pięknie”, choć kamera ledwo to widzi.
@mariusz-wlk: chodzi o to ze jest jakis problem ze zderzakami do jeepa aby przeszedł przegląd. Korsir sie doktroryzuje a ktoś śmiał śmieć napisać na czacie że wystarczy że mają homologację i przejdą (no i to chyba akurat nieprawda).No i sie odpalił po przeczytaniu tego
@Korsir: ale w sumie z tych statystyyk nie widać ani drastycznego spadku watchtimu ani wyświetleń jako takich. Jedynie co to jest chrumkanie w komentarzach i na wikopie ( ͡°͜ʖ͡°) dopóki nie zaczniesz śpiewać na filmach to do mocniejszego zjazdu daleko
R---------a mnie ten kontrast, że #felgoobijacz w trakcie kilku odcinków kupi busa, przerobi busa, kupi dżipa, przerobi dżipa i w między czasie naprawi 17 ciężarówek, a #korsir w tym czasie czeka aż mu przyjdą dwie porządne, wytestowane, zriserczowane śrubki do przymocowania uchwytu na porządny, wytestowany, zriserczowany kubek na herbatę z Holy (z kodem KORSIR 10% zniżki) i w między czasie jeszcze pogłaszcze Bandziorka. xdd
@FunkyMonkey: fajnie tez widac mentalną różnicę oraz ekonomiczną nie oszukujmy się. Michał zarabia dośc sporo w swojej 'normalnej' pracy co powoduje, żę ma mental zarabiania dużo i wydawania dużo - wie że to się zwróci i to działa. Nie boi się zainwestować, kupić, zrobić coś porządnie. Kuba natomiast szuka "okazji", byle by po taniości a jednoczęsnie ma chorobliwy perfekcjonizm i zbieractwo. I to powoduje że wszystko sprawia wrażenie stania w
a drugi pączuch to chyba śwagier odyna, co by nie było to oni pracują w sklepie także to co napisalem jest zgodne z prawdą, rozkręcili sklep który odyn wypromował więc nie jest to żadne oskarżenie.