Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
szkolna18
szkolna18

szkolna18

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 760
  • Znaleziska 20
  • Mikroblog 740
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
torian15
torian15
torian15
21.05.2026, 11:36:51
  • 9
ostatnio ogladajac #korsir na youtubku zaczalem sie zastanawiac co ja robie ze swoim wlasnym czasem. czy az tak nisko go wyceniam, że poswiecam na ogladanie jak obcy chlop przestawia na swoim podworku szpargaly z jednego kąta w drugi? a moze w tv i na necie juz nie ma co ogladac ze taki kontent sie paradoksalnie dobrze oglada? tv nie ogladam od jakis 10 lat. jak raz na rok wlacze gdzies
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 21.05.2026, 15:15:14 via Wykop
  • 0
@torian15: też o tym myślałem niedawno. Ten ragon to mógłby jakies poradniki porobić do amatorskich napraw blacharskich to może też by coś człowiek wyciągnał dla siebie, tak to nudy przeokropne. Oglądanie #odyn cofa w rozwoju, gość jest największym mongołem z nich wszystkich. Od oglądania kuby i felgi coś tam da sie nauczyc nieironicznie i sie dowiedzieć czegoś. Czego zapytacie? A no chociaż tego że da sie sporo ukręcić
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18 21.05.2026, 21:14:55 via Wykop
  • 0
@javelin: no tak, to jest tak zwany rejlman, dużo nowych osób na tagu to może nie kojarzą nawet https://www.youtube.com/@railman485/videos
a drugi pączuch to chyba śwagier odyna, co by nie było to oni pracują w sklepie także to co napisalem jest zgodne z prawdą, rozkręcili sklep który odyn wypromował więc nie jest to żadne oskarżenie.
  • Odpowiedz
lotnik-13d
lotnik-13d
lotnik-13d
20.05.2026, 15:18:44
  • 10
#korsir przewijam odcinek i mam pytanie :D żeby nie było ze się tylko czepiam ale niech mi ktoś powie na huja on znów wkłada ten namiot na busa skoro ma garaż kontener wiatę ? :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 20.05.2026, 16:13:26 via Wykop
  • 0
@lotnik-13d: u mnie na osiedlu stoi jakiś wrost i właściciel używa go jako magazyn bo jest wyładowany po sam dach xD tu jest ten sam case, proponuję zakup jeszcze tego e39 od felgoobijacza to stworzy to kolejną przestrzeń ładunkową i magazynową pod cumper bazę
  • Odpowiedz
torian15
torian15
torian15
19.05.2026, 11:59:49
  • 0
czemu dziwny trafem jak #felus cos kupuje to po krotkim czasie lub nawet w tym samym momencie #korsir rowniez to nabywa? quad, motorek, pajero, jeep, zalozenie firmy, bus itd itp.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 19.05.2026, 16:49:09 via Wykop
  • 5
@bafu2203: prawda, strasznie frajerskie. Już lepsze tirowe yeti albo ciężarówkoosrywacz
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18 17.05.2026, 20:22:12
  • 3
#korsir podobno juz sprzedal KTMa, nowy nabywca juz się cieszy https://www.facebook.com/watch?v=26279979868296655
#kikiswiat
szkolna18 - #korsir podobno juz sprzedal KTMa, nowy nabywca juz się cieszy https://ww...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lotnik-13d
lotnik-13d
lotnik-13d
17.05.2026, 06:54:17
  • 30
#korsir początek roku Dzban mówi teraz biorę się za dokończenie Pajero Busa i wszystkich projektów i kupienie rancza 🤣🤣🤣. Koniec maja bus jak stał tak stoi Pajero sprzedane bo sobie nie dał rady Rancza nie ma bo chciał by za darmo obok domu 🤣 Śmmieje się z Michała Gdzie Michał ma poważną firmą potrafi wszystko zrobić i nie mieszka u mamusi 🤣Musi mieć teraz catering bo po awanturze o prąd
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 17.05.2026, 14:43:02 via Wykop
  • 3
@lotnik-13d: wy go cisniecie a on na tych wspólpracach aktualnie to zarabia pewnie szczytowe wartości w historii kanału. Każdy odc = wspólpraca wiec pewnie sumarycznie kilka k z filmu, filmów 10 w miesiącu matematyke pozostawiam tobie. Także on sobie trze ściane po nocach i sie ociera dolarami a ty jutro budzik nastawiaj do kołchozu na 7 bo zaśpisz
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18 15.05.2026, 19:20:05
  • 8
#korsir o, bandziorek cholllera jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szkolna18 - #korsir o, bandziorek cholllera jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamilek2323
Kamilek2323
14.05.2026, 06:30:20
  • 7
Nie musisz Janku dwa razy namawiać :)

Odkąd zawiesił działalność to zerkam sobie raz na jakiś czas na socialblade i liczba subów mu się nie zmienia. Jak wcześniej co miesiąc przybywało mu 100 nowych subów tak teraz nagle ani jednego, ciekawe czemu ¯\(ツ)/¯ xD

#yanek
Kamilek2323 - Nie musisz Janku dwa razy namawiać :)

Odkąd zawiesił działalność to ze...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 15.05.2026, 15:30:09 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: https://www.facebook.com/reel/1299185205068771 ogladacie na wlasne ryzyko, wytrzymalem całe i juz mnie wiozą na onkologię w trybie pilnym
szkolna18 - @Kamilek2323: https://www.facebook.com/reel/1299185205068771 ogladacie na...
  • Odpowiedz
Halinek11
Halinek11
Halinek11
12.05.2026, 12:41:17
  • 10
#korsir wszyscy tutaj na persilka , że wygaduje bzdury na temat pałoobijacza, a tak naprawdę jednym zdaniem, że porzucił serwis ciężarówek zrobił mu taki ruch w komentarzach, że taki janek chętnie by drugi raz dziewicdtwo analne oddał za takie coś- pusia to dobry kolega tak naprawdę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 12.05.2026, 14:42:03 via Wykop
  • 3
@dzieju41: niesamowity komentarz, oglądam korsira oglądam felgoosrywacza i czytam komentarze więc nie wiem co ci napisać???
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18 09.05.2026, 14:05:19
  • 4
#yanek wróciły skecze głosowe https://www.facebook.com/share/r/18SDTLcSLX/
szkolna18 - #yanek wróciły skecze głosowe https://www.facebook.com/share/r/18SDTLcSLX...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner
09.05.2026, 14:32:14 via Wykop
  • 8
@szkolna18:
Hexenbrenner - @szkolna18:

źródło: 1000000221

Pobierz
  • Odpowiedz
TonyMalin
TonyMalin
09.05.2026, 15:26:03 via Wypiek
  • 6
To się znajdzie w topce żenad 2026 zaraz za teledyskiem. Fatalnie podłożony żeński głos (pewnie wzorował się na matce), potem ta zwłoka przed odpowiedzią i ostateczny cios czyli zawsze fałszywy uśmiech.
Koleś myśli że stanie się viralem kiedy będzie ekranizowal dowcipy. Pewnie cały urlop od nicnierobienia o tym myślał.
  • Odpowiedz
andref7
andref7
27.04.2026, 13:50:49
  • 0
#yanek ponad tydzień bez wpisu? Od 1 maja zacznie srac filmami co dwa dni?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 27.04.2026, 18:32:43 via Wykop
  • 3
@andref7: mamy nadzieje ze ta historia juz sie tu zakonczy a warszawskie czfelisko wróci tam gdzie jest jego miejsce czyli do decathlona
  • Odpowiedz
wojtekg93
wojtekg93
wojtekg93
21.04.2026, 15:30:46
  • 13
#korsir @Korsir to niezły tytuł utworu chłop zapodał w relacji na insta( ͡° ͜ʖ ͡°)
wojtekg93 - #korsir @Korsir to niezły tytuł utworu chłop zapodał w relacji na insta( ...

źródło: 5431

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 21.04.2026, 16:02:52 via Wykop
  • 13
@wojtekg93: dziadku nie znasz tego? cały internet o tym trąbi od pól roku
  • Odpowiedz
xaro
xaro
18.04.2026, 16:42:32
  • 15
Bmka na trasy więc pojechał Audi, które no kto by pomyślał - zepsuło się. I cyk kolejny projekt

#korsir
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 18.04.2026, 16:50:33 via Wykop
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wojtekg93
wojtekg93
wojtekg93
17.04.2026, 16:27:32
  • 32
#korsir Chlop zajmuje sie Youtubem zawodowo,nagrywa codziennie i z tego żyje po czym zapomina wrzucić filmu mimo ze to zapowiadał XD Normalnie jutubowy pan Wiesio z blok ekipy, nawet u siebie robi jak u obcego( ͡° ͜ʖ ͡°)
wojtekg93 - #korsir Chlop zajmuje sie Youtubem zawodowo,nagrywa codziennie i z tego ż...

źródło: 5382

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 17.04.2026, 16:38:50 via Wykop
  • 23
@wojtekg93: moze pracuje jako pomocnik youtubera? Przydałby mu się menedżer, doradca podatkowy i social media ninja w jednym. Słyszałem, że wkrótce z ziemi włoskiej do szwedzkiej będzie jechał obwoźny bezdomny na własnej działalnosci, może zahaczy o wieruszów jak za starych czasów?
szkolna18 - @wojtekg93: moze pracuje jako pomocnik youtubera? Przydałby mu się menedż...

źródło: jan_sralski

Pobierz
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
15.04.2026, 14:23:57
  • 16
#korsir ma coś z takiego idealnego scamera, miły, sympatyczny, opowiada co to nie on, z poczatku zgrywa mega ogarnietego, a finalnie nagania na g---o z Ali i nigdy nic nie kończy, dużo osob się juz na nim poznało
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 15.04.2026, 15:23:53 via Wykop
  • 13
@OdcienZieleni: najlepsze jest to że paręnaście miesięcy temu sie pokłócił z andżejem z majosraniewvanie bo szkalował go że mango tv xD
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18 16.04.2026, 00:47:41 via Wykop
  • 0
@wwwwfffw: to nie była otwarta kłótnia, raczej po prostu korsir wytknął anżejowi że robi mango tv parę razy a potem jak dzwonił to nie odbierali od niego xD i tak sie zakończyla znajomość
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
15.04.2026, 16:49:57
  • 44
Oto podsumowanie kolejnego „epokowego” dzieła z kanału Korsir, w którym autor udowadnia, że 30 minut życia widza można poświęcić na oglądanie mycia plastiku i dokręcania czterech śrubek.

Najważniejsze „osiągnięcia” odcinka:

- Inżynieria ekstremalna: Korsir spędził aż dwie i pół godziny na przykręcaniu małej blaszki osłaniającej wyciągarkę [04:10]. Wyczyn godny NASA – trzeba było wywiercić dziurki i nagwintować otwory pod śruby piątki. Efekt? „Wygląda pięknie”, choć kamera ledwo to widzi.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 15.04.2026, 17:43:26 via Wykop
  • 1
@Halinek11: to byłoby za mocne XD ktoś wie jak wytrenowac głos yana żeby to zrobić? może sie podejmę
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18 13.04.2026, 11:38:34
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18
Autor
13.04.2026, 12:09:41 via Wykop
  • 8
@okoboji:
szkolna18 - @okoboji:

źródło: yana

Pobierz
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18
Autor
13.04.2026, 14:20:13 via Wykop
  • 1
@mariusz-wlk: chodzi o to ze jest jakis problem ze zderzakami do jeepa aby przeszedł przegląd. Korsir sie doktroryzuje a ktoś śmiał śmieć napisać na czacie że wystarczy że mają homologację i przejdą (no i to chyba akurat nieprawda).No i sie odpalił po przeczytaniu tego
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18
Autor
15.04.2026, 11:22:47 via Wykop
  • 0
@Korsir: ale w sumie z tych statystyyk nie widać ani drastycznego spadku watchtimu ani wyświetleń jako takich. Jedynie co to jest chrumkanie w komentarzach i na wikopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopóki nie zaczniesz śpiewać na filmach to do mocniejszego zjazdu daleko
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
13.04.2026, 12:26:44
  • 66
R---------a mnie ten kontrast, że #felgoobijacz w trakcie kilku odcinków kupi busa, przerobi busa, kupi dżipa, przerobi dżipa i w między czasie naprawi 17 ciężarówek, a #korsir w tym czasie czeka aż mu przyjdą dwie porządne, wytestowane, zriserczowane śrubki do przymocowania uchwytu na porządny, wytestowany, zriserczowany kubek na herbatę z Holy (z kodem KORSIR 10% zniżki) i w między czasie jeszcze pogłaszcze Bandziorka. xdd
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 13.04.2026, 14:13:27 via Wykop
  • 9
@FunkyMonkey: fajnie tez widac mentalną różnicę oraz ekonomiczną nie oszukujmy się. Michał zarabia dośc sporo w swojej 'normalnej' pracy co powoduje, żę ma mental zarabiania dużo i wydawania dużo - wie że to się zwróci i to działa. Nie boi się zainwestować, kupić, zrobić coś porządnie. Kuba natomiast szuka "okazji", byle by po taniości a jednoczęsnie ma chorobliwy perfekcjonizm i zbieractwo. I to powoduje że wszystko sprawia wrażenie stania w
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
12.04.2026, 11:01:11
  • 5
#korsir

https://youtu.be/NrrNwRGdB9I
wezsepigulke - #korsir

https://youtu.be/NrrNwRGdB9I
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkolna18
szkolna18
szkolna18 12.04.2026, 11:34:36 via Wykop
  • 8
@szkiribiri: ch#jowy kontent rozrasta się jak nieoperacyjny nowotwór złośliwy 4 stopnia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking