Ja w takie rzeczy klikać nie będę, ale powiem wyraźnie, że wiara w Boga(nieważne, czy ktoś katolik, protestant, czy prawosławny), to zupełnie co innego, niż wiara we wróżki, ufo, halloween, karty, przepowiadanie przyszłości, klątwy, gusła, okultyzm, magię itp. i łączenie tych spraw jest zwyczajnie śmieszne.
@PrinsFrans: proszę o wskazanie podstaw, tego typu ciekawego myślenia.

















@paramedic44: ty to musisz być strasznym kretynem albo kiepskim trolem.
Typowe myślenie polaczka, nie dotykać drażliwych tematów, nie wskazywać na błędy. Jak to czytam to śmiać mi się chce. Dlatego ten kraj to las