Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hell303

hell303

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4739
  • Znaleziska 3800
  • Mikroblog 939
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (3)
  • Komentowane (4)
  • Plusowane (932)
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2414
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemax
przemax
03.06.2026, 13:12:33 via Wykop
  • 660
@andrzejdragan: Prosimy i weryfikacje. Wystarczy zdjęcie z garczkiem na głowie.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
Autor
03.06.2026, 14:21:28 via Wykop
  • 958
@przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)
andrzejdragan - @przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)

źródło: IMG_9826

Pobierz
  • Odpowiedz
Kapersky
Kapersky
28.05.2026, 11:45:49
  • 198
#wykop #wtf Co to za g---o?
Kapersky - #wykop #wtf Co to za g---o?

źródło: image

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deptacz_gnoju
deptacz_gnoju
28.05.2026, 12:34:08 via Wykop
  • 114
@wykop: ostatnie 5 lat to równia pochyła, a teraz zwiększacie jej nachylenie. Brawo łykop.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
28.05.2026, 12:40:32 via Wykop
  • 70
@wykop: może napraw wyszukiwarkę zamiast dodawać takie g---o
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
26.05.2026, 15:04:37
  • 773
#poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety w ciąży wykitował od fentanylu a poznańskie lewactwo przez to leżało 30 minut mordą do ziemi.
Latarenko - #poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety ...

źródło: obraz_2026-05-26_170129307

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
26.05.2026, 15:07:48 via Wykop
  • 274
@Latarenko: ten co miał nos na pół mordy a i tak nie mógł oddychać?
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
26.05.2026, 15:31:28 via Wykop
  • 403
@Latarenko:
ryhu - @Latarenko:

źródło: ca927412987ec9fc14c65f8e68f4883e231a63143cae4dd4a16d46c4d39fff12

Pobierz
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
18.05.2026, 05:35:02
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666
18.05.2026, 05:59:23 via Wykop
  • 379
@InnyWymiar90: na końcu powinno pójść kolano na szyję, bo tak każe obyczaj
  • Odpowiedz
Qbanek1
Qbanek1
18.05.2026, 07:15:07 via Wykop
  • 77
@InnyWymiar90: piękna postawa obywatelska
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
17.05.2026, 13:30:10
  • 208
Mirasy, robię właśnie porządki w piwnicy i patrzajcie co znalazłem (ʘ‿ʘ)

Tak, to pierwszy "ładny" numer (poprzednie dwa były czarno-białym dodatkiem do "Świata Młodzieży"). Kupiłem go w kiosku we wrocławskim zoo, pamiętam jak trzymałem go w dłoniach (。◕‿‿◕。)

#historiakomputerow #nostalgia #historiatechniki #prasa
enron - Mirasy, robię właśnie porządki w piwnicy i patrzajcie co znalazłem (ʘ‿ʘ)

Tak...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enron
enron
enron
Autor
17.05.2026, 13:34:02 via iOS
  • 208
Uuuuu są też inne pamiątki xD
enron - Uuuuu są też inne pamiątki xD

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
Autor
17.05.2026, 14:01:34 via iOS
  • 64
@StrudzonyRenifer można się np. nauczyć programowania (ʘ‿ʘ)
enron - @StrudzonyRenifer można się np. nauczyć programowania (ʘ‿ʘ)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
wrak_huopa
wrak_huopa
10.05.2026, 08:51:17
  • 267
#spierdotrip Niedzielna ucieczka na mokradła. Przyjemnie chłodno, ale słonecznie. Z pięknymi widokami, zapachami i odgłosami lasu.
Bieda gulasz się gotuje, potem herbatka i będzie można poczytać książkę.
Mógłbym tu zdechnąć :)
wrak_huopa - #spierdotrip Niedzielna ucieczka na mokradła. Przyjemnie chłodno, ale sł...

źródło: IMG-20260510-104143

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrak_huopa
wrak_huopa
Autor
10.05.2026, 08:51:30 via Wykop
  • 72
@wrak_huopa:
wrakhuopa - @wrakhuopa:

źródło: IMG-20260510-102943

Pobierz
  • Odpowiedz
wrak_huopa
wrak_huopa
Autor
10.05.2026, 08:52:07 via Wykop
  • 66
@wrak_huopa: parzenie zielonej herbaty
wrakhuopa - @wrakhuopa: parzenie zielonej herbaty

źródło: IMG-20260510-102052

Pobierz
  • Odpowiedz
daniel-doe
daniel-doe
daniel-doe
10.05.2026, 11:00:54
  • 890
Wczoraj wyciekły fotki Apple Car. Projekt jest jednak kontynuowany #heheszki #apple
daniel-doe - Wczoraj wyciekły fotki Apple Car. Projekt jest jednak kontynuowany #hehe...

źródło: ds8gb9ntj90h1

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyngieldup
Cyngieldup
10.05.2026, 12:23:16 via Wykop
  • 284
@daniel-doe: mordo ale to tylko raz na miesiąc czy dwa się ładuje, to nie problem, wiem bo mam XD nie dość że ładowanie wyklucza z użytkowania za to ergonomia z-----a
  • Odpowiedz
Cyngieldup
Cyngieldup
10.05.2026, 12:40:37 via Wykop
  • 173
@editores: no jak nie jest? Przecież to nie jest ergonomiczny kształt pod rękę. Co ty mi tu będziesz mówił o uczeniu korzystania jak tu o anatomię chodzi XDDD
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
10.05.2026, 10:58:57
  • 1059
#konfitura w ripoście na materiał Polsatu przypomniał to złoto. xD
M4rcinS - #konfitura w ripoście na materiał Polsatu przypomniał to złoto. xD
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel993
Pawel993
10.05.2026, 11:06:29 via Wykop
  • 666
@M4rcinS: co za debile
Proponuje w nastepnym odcinku zeby do tego fryzjera dwoch koksow podeszlo, jeden wali mu lepe w ryj i go trzyma drugi mu wyciaga portfel i telefon z kieszeni i ucieka

Po 5 min „hehe my z programu zlodzieje i sytuacja wymknela sie spod kontroli by byla dynamiczna, musi pan uwazac na złodziei”
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
10.05.2026, 12:14:12 via Wykop
  • 822
@M4rcinS: "Mężczyzna bez ostrzeżenia wymierzył 5 ciosów na plecy i głowę". No dobrze że wy ostrzegliście, że komuś coś ukradniecie xDD
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
nocne_zwidy
nocne_zwidy
09.05.2026, 15:41:53
  • 156
Ostatnio postanowiłem obejrzeć sobie znowu #lost i właśnie dotarłem do tego momentu :(
Ale ta scena mi siedzi zawsze w głowie po jej obejrzeniu.

#seriale
nocne_zwidy - Ostatnio postanowiłem obejrzeć sobie znowu #lost i właśnie dotarłem do ...

źródło: lsot

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salpinx
Salpinx
09.05.2026, 16:20:32 via Android
  • 61
@Mega_Smieszek Zupełnie się nie zgadzam z tą zbyt popularną opinią. Oglądałem całość po tym jak wyszedł, a drugi raz w zeszłym roku. Miałem to szczęście, że poza głównym zarysem fabuły wszystkie wątki i szczegóły zatarły mi się w pamięci - i każdy odcinek oglądałem z równym zaciekawieniem.
  • Odpowiedz
nocne_zwidy
nocne_zwidy
Autor
09.05.2026, 16:33:53 via Wykop
  • 52
@Salpinx: Może taka opinia wynika z tego, że później ten serial tracił taką aurę tajemniczości, gdzie każdy czekał na wyjaśnienie pewnych wątków np. czym jest czarny dym, kim są tamci itd. a gdy te wątki zostawały wyjaśnione to tracił on ten aspekt.
No ale to musiało finalnie pójść w tę stronę. Być może jedynym błędem było to, że serial był zbyt rozwleczony na zbyt dużą ilość odcinków i stąd takie
  • Odpowiedz
login0654
login0654
09.05.2026, 16:32:36
  • 903
#trzecieoko
login0654 - #trzecieoko
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golbot
golbot
09.05.2026, 16:35:04 via Wypiek
  • 540
I trup, i dobrze.
  • Odpowiedz
cognjac
cognjac
09.05.2026, 16:37:15 via Wykop
  • 656
@login0654:
cognjac - @login0654:

źródło: i-bardzo-kurwa-dobrze

Pobierz
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
05.05.2026, 14:21:02
  • 706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
05.05.2026, 14:24:42 via Wykop
  • 601
@nowszyja: a moment wcześniej ten sam język lizał odbyt po klocu.
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
05.05.2026, 14:34:50 via Wykop
  • 177
@nowszyja: Niesamowite, jak Cie to zbulwersowalo. Telewizja to jednak profesjonalisci( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale kadr mocny, nawet jak na sniadaniowke :D
  • Odpowiedz
mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
04.05.2026, 10:11:42
  • 1376
ej, a wiecie, że Marcin Taraszewski, były policjant ze sławnego już odcinka programu "Państwo w Państwie", wcześniej brał udział - PROWADZIŁ program, w którym UDAWANO, ŻE OKRADA SIĘ LUDZI, żeby im potem powiedzieć, żeby uważali? Serio, on i jakiś drugi złodziej po prostu napadali na bogu ducha winnych ludzi, powodując u nich ogromny stres i zabierając im mienie, żeby to potem pokazywać to w telewizji.

program: https://player.pl/programy-online/zlodzieje-odcinki,4414 - przewińcie sobie do 12
mateusz-sznurowka - ej, a wiecie, że Marcin Taraszewski, były policjant ze sławnego j...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-4 o 12.07.25

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
Autor
04.05.2026, 10:15:10 via Wykop
  • 263
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: nicpoń nie do opisania!
  • Odpowiedz
mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
Autor
04.05.2026, 10:50:48 via Wykop
  • 241
@Jailer: r--------e jednemu z prowadzących głowy pałką teleskopową to też jest ustawka? 27. minuta linkowanego programu. jeśli tak, to czy mogą się ustawić, żeby drugi też dostał? to jest bardzo dobre dla oglądalności
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo
25.04.2026, 18:46:19
  • 270
Żałosna para... poprawiać PR po wtopie z Konfiturą, typowy charitywashing

#charitywashing #latwogang #pazura
PanZuo - Żałosna para... poprawiać PR po wtopie z Konfiturą, typowy charitywashing

#...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
25.04.2026, 18:47:43 via Wykop
  • 197
@PanZuo: widać po jej mordzie ile to ją kosztowało czyli byla swiadoma co odwalila przed polowa polskiego internetu, szkoda ze nie zadnych wnioskow pewnie z tego nie bedzie xd
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
25.04.2026, 18:58:23 via Wykop
  • 39
@PanZuo:
Foxbat - @PanZuo:

źródło: disgusting

Pobierz
  • Odpowiedz
Zielarz50
Zielarz50
Zielarz50
23.04.2026, 09:01:39
  • 539
Siedzę w wykopie i jednocześnie na wykopie, jest to paradoks
#pracbaza #gownowpis
Zielarz50 - Siedzę w wykopie i jednocześnie na wykopie, jest to paradoks
#pracbaza #g...

źródło: 2880

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lipson
lipson
23.04.2026, 09:14:04 via Wypiek
  • 230
@Zielarz50 to jak ze sraczką. I często i rzadko.
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
23.04.2026, 09:27:51 via Wypiek
  • 387
@Zielarz50 YTONG
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
19.04.2026, 14:16:18
  • 932
Jestem w stanie sobie wytłumaczyć, jakby ktoś jakimś 20letnim gruzem tak parkował. Auto za pół darmo, to może go nie stać na parking.
Ale jak patusy jeżdżą nowymi beemkami, wymytymi na myjniach i zamiast zapłacić parę groszy na parking, to stają na chodnikach to aż mnie wykręca z żenady xD Typowa wARSZAFKA - auto w leasing, i żałowanie na parking. Wieśniaki się dorobiły nieco większych pieniędzy i już się uważają za szlachtę
marv0oo - Jestem w stanie sobie wytłumaczyć, jakby ktoś jakimś 20letnim gruzem tak pa...

źródło: jjj

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
19.04.2026, 14:21:57 via Wykop
  • 608
@marv0oo: aż się gwóźdź w kieszeni otwiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.04.2026, 14:57:25 via Wykop
  • 379
ale co chcesz od myjni?


@Kubok: nic. Ja tylko mówię, że to jest żałosne, że kogoś stać na myjnie, a nie stać na parking
  • Odpowiedz
Wimix21
Wimix21
18.04.2026, 16:07:53
  • 170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....m
S.....m
konto usunięte 18.04.2026, 16:09:34 via Android
  • 129
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
18.04.2026, 16:11:55 via Wykop
  • 172
@Wimix21: around blacks never relax
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
12.04.2026, 06:46:50
  • 1106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serzie100
Serzie100
12.04.2026, 07:22:31 via Wykop
  • 181
@duzy_krotki: opie, jem...
  • Odpowiedz
wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
12.04.2026, 07:24:45 via Wykop
  • 510
@duzy_krotki: a co napisałeś że "mordercy" czy "złodzieje"?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 47
  • Strona 1 z 47
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking