Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
derecki
derecki

derecki

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3082
  • Znaleziska 126
  • Mikroblog 2956
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 7
Bodziu_za_plota
Bodziu_za_plota
15.12.2025, 15:21:57
  • 3
#tinder
Co to się stało z Tinderem gold? Jeszcze do niedawna można było kupić golda na miesiąc do 42 zł, a teraz wołają za 80 zł xD Nie mówiąc że z apki za 120 zl
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 15.12.2025, 15:26:20 via Wykop
  • 0
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: i chyba tez od atrakcyjności jak będziesz mieć dużo lajkow to będzie tanial przy świeżym koncie wydawało mi się ze miałem droższy
  • Odpowiedz
RodowityNiepolomiczanin
RodowityNiepolomiczanin
12.12.2025, 14:33:17
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 13.12.2025, 17:56:24 via Wykop
  • 0
@RodowityNiepolomiczanin: robisz chociaż badania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1667

"Ceny poszybują". Branża mięsna nie chce podatku tłuszczowego

Pokaż treści 18+

"Ceny poszybują". Branża mięsna nie chce podatku tłuszczowego

Przedstawiciele branży mięsnej krytycznie oceniają pomysł wprowadzenia podatku tłuszczowego. "Zamiast realnej walki o lepszą jakość żywienia dostajemy kolejny mechanizm drenowania kieszeni" - ocenił Tomasz Parzybut, prezes Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 12.12.2025, 11:24:11
  • 395
  • #
    podatki
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    biznes
  • #
    polska
derecki
derecki
derecki 12.12.2025, 17:12:08 via Wykop
  • 2
@shirisi682: ta będzie jak z napojami zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

712

Ma 55 lat, wysłał 300 CV i nic. Mój PESEL to wyrok

Ma 55 lat, wysłał 300 CV i nic. Mój PESEL to wyrok

Moda na silversów to bzdura. Historie pięćdziesięciolatków, z którymi rozmawialiśmy, dokładnie to pokazują.

brednyk
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 08.12.2025, 10:28:57
  • 402
  • #
    polska
  • #
    zalesie
  • #
    pracbaza
  • #
    gorzkiezale
  • #
    warszawa
derecki
derecki
derecki 09.12.2025, 10:17:52 via Wykop
  • 0
@ketrish: nie trzeba peselu ani daty raczej każdy podaje lata ukończeni szkoły / studiów i po tym już obliczysz ile kto ma lat
Dawid-01100
Dawid-01100
08.12.2025, 14:04:24
  • 1
#tinder Bardzo brutalne jest to ze niemam wogole like na Tinder,a konto chada zalewane jest atencja tak sie zastanawiam czasami jak tacy kolesie których mijałem dzisiaj na ulicy bardzo przeciętnej urody w centrum Krakowa maja takie fajne kobiety przecież oni na tej aplikacji by nie mieli szans żadnych,a uwierzcie mi ze nawet ja wyglądałem od nich lepiej…
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 08.12.2025, 16:42:53 via Wykop
  • 0
@Dawid-01100: pokaz ryj może być na priv xD generalnie w tym sezonie najlepiej to mi Bumble działa (tez krakow)
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki 04.12.2025, 10:43:04
  • 0
cześć #geodezja, mam na tapecie nowy projekt nad którym potrzebuje porozmawiać z kilkoma geodetami. Czy znajdę tutaj kogoś?
#geodeta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki
Autor
04.12.2025, 11:32:46 via Wykop
  • 0
@na_ulicy_maslo_trzaslo: @gargantel mogę wybrać odpowiedź? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
05.12.2025, 00:35:04 via Wykop
  • 0
@rosomak94: @DanekRBI dzięki za odzew widzę jest was więcej i fajnie wstępnie mam jakiś pogląd a pytanie jest skomplikowane i muszę zbadać co jest legalne i nie chciałbym się tym dziwić publicznie na ten moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
04.12.2025, 08:48:58
  • 6
✨️ Jak radzić sobie z kontaktami drugiej połówki z płcią przeciwną? Ⓘ
Cześć,

jakie macie podejście do kontaktów z płcią przeciwną Waszych drugich połówek? Czy w ogóle nie tolerujecie rozmów / pisania / utrzymywania kontaktów ze znajomymi drugiej płci?
Moja druga połówka jest ekstrawertyczna i nie uważa, że pisanie od czasu do czasu z takimi osobami ,,co słychać?'' jest złe, czy jakiś small-talk w miejscach publicznych. Ja mam bardziej rygorystyczne podejście - uważam, że
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 04.12.2025, 09:41:22 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: Jeśli nie ma tak zwanych zapasowych kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°) z którymi podtrzymuję jakiś kontakt gdyby z tobą nie wyszło to myślę, że naturalną koleją rzeczy życia w społeczeństwie jest rozmawianie z różnymi ludźmi a czasem prosty small talk ułatwia załatwienie niektórych tematów. gadanie z randomami spoko, męscy "przyjaciele" mniej
  • Odpowiedz
addd-miro
addd-miro
addd-miro
03.12.2025, 15:26:12
  • 0
#tinder czy pójście na łyżwy na pierwsze spotkanie to dobry pomysł?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 03.12.2025, 16:48:27 via Wykop
  • 0
@addd-miro: co wykopki zrobią byleby złapać za rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
03.12.2025, 10:15:28
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 03.12.2025, 12:03:23 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PrzyjaznyMireczek
PrzyjaznyMireczek
PrzyjaznyMireczek
02.12.2025, 20:42:50
  • 0
Ale w------m się w ronsona. Dwie bardzo miłe i delikatne kobiety które szukają miłości poznałem, jedną na Badoo, jedną na Tinder. One się wkręciły i bardzo im zaleźy. I jak ja mam się teraz z jednego wycofać? Nie chcę ranić żadnej z nich.

#zwiazki #tinder #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 03.12.2025, 09:47:00 via Wykop
  • 2
@PrzyjaznyMireczek: sekunda ale to widziałeś się z nimi chociaż? XD
  • Odpowiedz
Anonymus03
Anonymus03
01.12.2025, 14:10:36
  • 2
boomer z Polsatu:„Musisz się częściej myć chłopaku, jakieś fajne ciuchy załóż, dobre zdjęcie i same będą do ciebie pisać na tych tinderach, normalny bądź jakaś na pewno się znajdzie”

rzeczywistość:

#tinder
Anonymus03 - >boomer z Polsatu:„Musisz się częściej myć chłopaku, jakieś fajne ciuchy...

źródło: IMG_4808

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 01.12.2025, 17:46:37 via Wykop
  • 1
@Anonymus03: to it's over, po tygodniu powinno być 99+ i z 50 par chociaż XD
  • Odpowiedz
Dogecoin
Dogecoin
24.11.2025, 18:53:37
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 24.11.2025, 21:22:58 via Wykop
  • 0
@Dogecoin: po prostu taki masz algorytm tindera, ja tam sporo szczupłych i wyćwiczonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grysik
Grysik
12.11.2025, 20:10:50
  • 1
Dostałem właśnie zwrot pieniędzy za TPU geeeteech z Ali z oferty #szpulomat
Bez słowa, po prostu zwrócili kasę za 5kg filamentu.
#druk3d
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 20.11.2025, 09:12:21 via Wykop
  • 1
@Grysik: @beingmalin ja od nich brałem u dostałem, zamówione 1 listopada dostałem 8 listopada
derecki - @Grysik: @beingmalin ja od nich brałem u dostałem, zamówione 1 listopada do...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki 20.11.2025, 09:47:48 via Wykop
  • 0
@Grysik: może akurat na stanie nie mają - anyway nie ma co wieszać psów, że sklep fejkowy bo już długo istnieją
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki 20.11.2025, 10:01:05 via Wykop
  • 0
@Grysik: no wlasnie czasem na magazynach fulfilmentowych masz paczke 10kg z dopiskiem (don't sell separate) i nie moga tego sprzedawac osobno czyli przepakowac sobie do 2x5kg bo sie nie beda zgdzac stany magazynowe
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki 19.11.2025, 13:56:16
  • 0
#aliexpress nowe kody od jutra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budopromki
derecki - #aliexpress nowe kody od jutra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budopromki

źródło: Screenshot 2025-11-19 at 14.55.16

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 19.11.2025, 09:58:41
  • 1
#castorama w nocy rzuciłą bardzo dużo wyprzedaży jak ktoś ma w okolicy castorame to może fajne rabaty wyłapać:
https://budopromki.pl/?store=castorama

#remontujzwykopem #budopromki
derecki - #castorama w nocy rzuciłą bardzo dużo wyprzedaży jak ktoś ma w okolicy cast...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 17.11.2025, 00:24:56
  • 296
no to #fakeblackfriday czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budopromki
derecki - no to #fakeblackfriday czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budopromki

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki
Autor
17.11.2025, 00:25:20 via Wykop
  • 2
@derecki: ceny u mnie w bazie z ostatniego miesiaca no tak średnio bym powiedzial xD
derecki - @derecki: ceny u mnie w bazie z ostatniego miesiaca no tak średnio bym powi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
17.11.2025, 00:29:49 via Wykop
  • 0
@jmuhha: moja prywatna do budopromki.pl :D
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
17.11.2025, 00:30:51 via Wykop
  • 63
@r5678: i tak oszukujoo xd
derecki - @r5678: i tak oszukujoo xd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
17.11.2025, 10:42:54 via Wykop
  • 1
@atencjon: https://budopromki.pl mój prywatny projekt z promocjami / błędami cenowymi w sklepach budowlanych, ale takze allegro / amazon (tu gorsza oferta)
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
17.11.2025, 11:18:28 via Wykop
  • 0
@mstasiek: akurat tą najnizsza mam z product feeda od allegro
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
17.11.2025, 12:26:24 via Wykop
  • 0
@kemek: od tego co wybierze allegro do product feeda, ale widzę lubice drążyć o detale. Chodziło oto, że podnieśli mocno cenę by przeciętnemu użytkownikowi wydawalo się, że sporo oszczędza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki 13.11.2025, 11:44:49
  • 0
#empik wysyłać te błędy cenowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budopromki
derecki - #empik wysyłać te błędy cenowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budopromki

źródło: 580482064_122177250938383904_5004362617688392851_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_
13.11.2025, 11:46:06 via Android
  • 0
@derecki zupełnie przypadkowe, błędne błędy cenowe ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki 12.11.2025, 16:46:01
  • 0
Komu wyrzynarkę w cebulowej cenie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
a po więcej okazji z aliexpress zapraszam tutaj
https://budopromki.pl/?store=aliexpress
#promocje #cebuladeals #bladcenowy #budopromki
derecki - Komu wyrzynarkę w cebulowej cenie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
a po więcej okazji z aliexpre...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki 17.10.2025, 17:29:38
  • 2
Udało się wdrożyć integrację z Król Materacy i Pan Materac 🔧
I od razu system złapał konkretną promocję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

💤 Hilding Foxtrot Hybrid 120x200x19 H5 (bardzo twardy)
💰 z 1483.30 zł na
derecki - Udało się wdrożyć integrację z Król Materacy i Pan Materac 🔧
I od razu sys...

źródło: Screenshot 2025-10-17 at 19.35.11

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derecki
derecki
derecki
Autor
18.10.2025, 10:04:43 via Wykop
  • 0
@derecki: wołam @EkspertMateracowy jakbyś miał chwile to oceń czy to są dobre przeceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://budopromki.pl/?store=krolmateracy
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
06.11.2025, 12:04:10 via Wykop
  • 0
@EkspertMateracowy: dzięki za sprawdzenie, no ja bardziej skupiam się na ludziach, którzy mają już wybrany konkretny modal tylko szukają dobrej ceny lub chcą mieć jakieś odniesienie czy jest tanio czy jednak warto poczekać
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
Autor
12.11.2025, 14:46:38 via Wykop
  • 0
@EkspertMateracowy: tak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Darek

  • Zator
  • https://budopromki.pl/
  • kontakt@budopromki.pl

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.11.2020

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 13.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking