Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
darkbudda

darkbudda

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 264
  • Znaleziska 220
  • Mikroblog 44
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
  • Dodane (1)
  • Komentowane (6)
  • Plusowane (37)
m4xejd
m4xejd
02.03.2026, 08:25:55
  • 1427
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
02.03.2026, 08:30:06 via Android
  • 450
@m4xejd: do tego jesteśmy jednym z najbezpieczniejszych państw na kontynencie, jesteśmy na poziomie zamożności Hiszpanii, mamy już całkiem spoko sieć szybkich dróg, jeszcze koleje i CPK i będziemy naprawdę super skomunikowanym krajem. Polska AD 2026 to jedno z najlepszych miejsc do życia na świecie, owszem służba zdrowia, ceny energii, oprocentowanie kredytów to nasze pięty achillesowe na ten moment, ale z resztą na tle regionu czy nawet kontynentu nie jest źle.
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
02.03.2026, 08:33:02 via iOS
  • 273
@m4xejd: niejaki kaczor bardzo chce to zepsuć.
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
09.02.2026, 10:14:13
  • 2822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
09.02.2026, 10:20:17 via Wykop
  • 926
@camelinthejungle:

Przecież to oczywistość, że ta "dziennikarka" to propagandystka opłacana przez Kreml i "wycieczka" sponsorowana przez FSB.
Normalnego dziennikarza kacapy by do siebie nie wpuścili. Mało tego, żaden normalny dziennikarz nie pojechałby tam ryzykować że zostanie zakładnikiem i będzie gnił latami w pierdlu.
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
Autor
09.02.2026, 10:48:54 via Wykop
  • 572
a jeśli chodzi o biedę to był to dla mnie szok


@Saturin: prawda? Zawsze jak słyszę, że Rosja jest biedna poza Moskwą i Petersburgiem, to uściślam, że poza kilkoma punktami w Moskwie i Petersburgu. 90% tych miast to jest bieda z nędzą, poziom majętności jak u nas gdzieś w powiatowym na ścianie wschodniej.

Byłem kiedyś z kolegą u koleżanki jego matki ze studiów – mieszkała może ze 200 metrów od
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
27.01.2026, 06:12:50
  • 1457
Mega_Smieszek

źródło: 1000014951

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paw1470
paw1470
paw1470
27.01.2026, 06:31:56 via Android
  • 354
@Mega_Smieszek: jeżeli dzieci to mały problem. Gorzej jak dorośli osiągają poziom płaskiej ziemi. Uważają się za geniuszy bo odkryli spisek. Nie da się kulturalnie przekonać do zmiany zdania bo ignorują argumenty. Po każdym ignorowaniu jest tekst że jak nie masz argumentów to mają rację. To trzeba ignorować. Niech mają rację. Udowodnili poziom. Ja się poddaje. Ostatnio nawet do matki dotarło że szurstwo jest szkodliwe. Nie zaprosiła na święta. Obraziła się
  • Odpowiedz
Krafti
Krafti
27.01.2026, 07:26:01 via Wykop
  • 272
@Mega_Smieszek: @paw1470 ヽ(☼ᨓ☼)ノ
Krafti - @Mega_Smieszek: @paw1470 ヽ(☼ᨓ☼)ノ

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Dogecoin
Dogecoin
17.10.2025, 15:04:33
  • 1837
Mózg tak ugotowany, że postanowiłem się podzielić. Ustawiłem sobie kiedyś dla beki w bloku w Sosnowcu nazwę sieci wifi jak na obrazku, tj. Częstochowa oddalona o jakieś 60 km.
Dziś jak mnie nie było, pisze do mnie Somsiąd, że jest akcja - policja chodzi od mieszkania do mieszkania i szuka czyja to sieć i prosi żeby mieszkańców nie straszyć. Okazało się, że jakaś madka zadzwoniła na policję, że jej bombelki napromieniowuje 5G.
Dogecoin - Mózg tak ugotowany, że postanowiłem się podzielić. Ustawiłem sobie kiedyś ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_k_92
m_k_92
17.10.2025, 15:15:21 via Wykop
  • 838
@Dogecoin: chcesz nas wszystkich pozabijać bydlaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jarek_P
Jarek_P
17.10.2025, 15:45:04 via Wykop
  • 1103
Jutro mam zamiar zwiększyć moc do 500% i przełączyć się na Tczew.


@Dogecoin: zapomniałeś o tagach #pasta i #takbylo

Ta historia znów krąży po całym polskim internecie jako wielkie odkrycie, a ma już conajmniej z pięć lat.
  • Odpowiedz
szymekgoose
szymekgoose
17.09.2023, 15:47:04
  • 6610
Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z różnymi fantami. Ze strony PKP - ogromny chaos informacyjny, brak konkretów, nikt nic nie wie. Finalna stacja to dla mnie drugi koniec Polski (Wrocław). Szybkie rozeznanie po tamtejszych znajomych i chrzestnych czy może ktoś odebrać bagaż - nikt nie ma czasu, problem nie do ogarnięcia.

W historii pojawia sią cudowny portal wypok. W desperacji zapytałem o dyspozycję Mirków z
szymekgoose - Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z r...

źródło: temp_file4479110372190383027

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lornemalvo77
lornemalvo77
17.09.2023, 15:52:02 via Wykop
  • 2922
Również pozdrawiam, fajnie, że #wykopefekt zadziałał. Trzymaj się i nie ma za co, trzeba sobie pomagać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KrolOkon
KrolOkon
17.09.2023, 16:05:13 via Wykop
  • 917
@lornemalvo77: (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
nexpo
nexpo
14.01.2023, 07:28:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 368
Komuś kawke? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#dziendobry #gory #podroze #podrozujzwykopem #korsyka #kawatime
nexpo - Komuś kawke? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPOILER

#dziendobry #gory #podroze #podrozujzwykope...

źródło: comment_16736813109zQeQaKuGqVbLzpyR9M01R.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pol-scot
pol-scot
14.01.2023, 11:33:23
  • 30
@SuperTimor435: przecież zrobił zdjęcie smartfonem...
  • Odpowiedz
pol-scot
pol-scot
14.01.2023, 11:36:23
  • 7
@SuperTimor435: skąd wiesz, że jego? stoi to niech sobie stoi...
  • Odpowiedz
Kazach_z_Almaty
Kazach_z_Almaty
01.01.2023, 15:41:00
  • 4100
Chcecie poczuć się staro? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie zaczął się rok, który oznacza, że:

1. Osoby urodzone w 2003 kończą 20 lat, urodzone w 2005 są pełnoletnie, a 2008 nie są już ścigane przez prokuratora.
2. 30-latkami zostaje rocznik 1993, 40-latkami 1983, a wiek emerytalny to już roczniki 1963 (kobiety) i 1958 (panowie).
3. Ostatni normalny rok, 2019, był już 4 lata temu. Uderzenie COVID-u i lockdownów świętuje 3. rocznicę.
4. Katastrofa Smoleńska była
KazachzAlmaty - Chcecie poczuć się staro? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie zaczął się rok, który o...

źródło: comment_1672586053jSRUgd5S1YpKpmuz440qtS.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....u
konto usunięte 01.01.2023, 15:43:28
  • 705
@Kazach_z_Almaty: a Ziemia wciąż ma 4,54 mld lat
  • Odpowiedz
CosyGrave
CosyGrave
01.01.2023, 16:11:12
  • 978
@Kazach_z_Almaty:
CosyGrave - @KazachzAlmaty:

źródło: comment_1672589471Uy95gqPQ6Uu4abas3jBIij.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Towarzysz_Blackpill
Towarzysz_Blackpill
18.06.2022, 12:54:15
  • 3730
Zarabiam 5000 zł netto miesięcznie na umowę o pracę. Nie stać mnie na kredyt na kawalerkę 25m2 pod miastem, do centrum 25km. Wynajem takiej kawalerki z rachunkami to 2500 zł, czyli polowa mojej pensji.

Jestem w top 30% najlepiej zarabiających Polaków ¯\_(ツ)_/¯

#nieruchomosci #polska #kredythipoteczny #zycie #gospodarka #zarobki #praca #pracbaza
  • 297
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albo_wutka_albo_buk
albo_wutka_albo_buk
18.06.2022, 13:10:59
  • 1159
Jestem w top 30% najlepiej zarabiających Polaków


@Towarzysz_Blackpill:

Nie jesteś. Jesteś tylko w oficjalnych statystykach
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
18.06.2022, 13:38:35
  • 1121
@Towarzysz_Blackpill: kawalerka 25km od centrum za 2,5k z rachunkami? Nawet w patologicznym mocno Krakowie pod względem wynajmów nie ma takich jaj więc coś kolego bredzisz.
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
08.06.2022, 09:57:55
  • 3918
Na zdjęciu Polka (jak sama o sobie mówi, zwróćcie uwagę na niebieskie oczy, niespotykane u czarnoskórych), mieszkanka haitańskiej wsi Cazale, którą przeszło 200 lat temu założyli Legioniści Dąbrowskiego wysłani przez Napoleona na wyspę, aby stłumić powstanie niewolników. W wielkim skrócie, Polacy przeszli w trakcie walk na stronę powstańców, zauważywszy, że niewolnicy na Haiti, tak samo jak oni, walczą o wolny kraj. W nagrodę, po wygranym powstaniu pozwolono im osiedlić się na Haiti.

Cztery
mateoaka - Na zdjęciu Polka (jak sama o sobie mówi, zwróćcie uwagę na niebieskie oczy...

źródło: comment_1654680002MiSvTvynILsQpzOVXevUFN.jpg

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
pwn3r
pwn3r
08.06.2022, 10:14:53
  • 2020
@mateoaka: chłop jedzie żeby go porwali xD no debil
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
Autor
08.06.2022, 10:20:37
  • 1334
@PlesniakPospolity: Absolutnie nie. Mam 3 ubezpieczenia, bliskich praktycznie nie mam, ale są poinstruowani, że mają nic nie robić. MSZ dziękuję, nie chcę, jak coś się stanie to pokażcie tego posta xD I nie róbcie zbiórki na okup. xD
  • Odpowiedz
Lokalny_Kacyk
Lokalny_Kacyk
05.03.2022, 15:43:46
  • 6591
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mistrzpiotrek
mistrzpiotrek
mistrzpiotrek
05.03.2022, 15:48:26
  • 646
@Lokalny_Kacyk: na szczęście wykopkowi eksperci od tez typu: "nic nie róbmy, nie wychylajmy się to Putin nas zostawi" moga sobie co najwyżej pisać swoje głupot w necie, na tym się kończy ich sprawczość.
  • Odpowiedz
Obles
Obles
05.03.2022, 15:49:19
  • 825
@Lokalny_Kacyk: Mądrego to aż miło posłuchać. W punkt.
  • Odpowiedz
bambaryua
bambaryua
bambaryua
19.05.2021, 10:24:50
  • 1962
Akcja EkoKajak na Żabim Kruku (Motława)
Na szybko o samej akcji: można za darmo wypożyczyć na 2h kajak/rower wodny/łódkę na Zabim Kruku, ale trzeba w tym czasie uzbierać 30l worek smieci, czyli ten najmniejszy. Worek i chwytaki sa zapewnione.
W akcji wziąłem udział razem z dziewczyna w zeszlym tygodniu. Wybralismy rower wodny, uznalem, ze bedzie najbardziej komfortowe, wolne rece ulatwialy bardzo zbieranie śmieci. Chwile sie spóźniliśmy i troche czasu poswiecilismy na rekreacyjne
bambaryua - Akcja EkoKajak na Żabim Kruku (Motława)
Na szybko o samej akcji: można z...

źródło: comment_1621419905r8uY8825zwImKQXfYB9yFk.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....8
S.....8
konto usunięte 19.05.2021, 10:34:35 via iOS
  • 909
@bambaryua: Dobry motyw z tymi butelkami. A mozna przyniesc wlasne smieci?
  • Odpowiedz
xoes
xoes
xoes
19.05.2021, 11:04:03 via Android
  • 686
@bambaryua szczytny cel ale naucz sie rożrózniac felge od kołpaka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
C.....k
C.....k
konto usunięte 09.11.2020, 09:34:22
  • 1149
Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny pozostało: 70 898 nowych zakażeń w ciągu następnych 2 dni.
Średnia dzienna wymagana do uzyskania wyniku to: 35 449

Do dolnego pułapu Narodowej Kwarantanny pozostało: 57 598 nowych zakażeń w ciągu następnych 2 dni.
Średnia dzienna wymagana do uzyskania wyniku to: 28 799

Średnia
C.....k - Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny pozostało: 70 898 nowych zakażeń w ...

źródło: comment_1604914095Zc5C8f3iaIkDbAxVLZuX2j.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kicjow
kicjow
09.11.2020, 09:35:17
  • 164
@Chuseok: 30k w tym tygodniu na lajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Snurq
Snurq
Snurq
09.11.2020, 09:43:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
@Chuseok: Kto chce żeby go wołać do następnego wpisu, proszę plusowac ten komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kaarlo
Kaarlo
19.05.2020, 18:50:10
  • 1892
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LetMeStay
LetMeStay
19.05.2020, 18:56:08 via iOS
  • 533
@Kaarlo: To fajnie, ja np. nie mam przyjaciół, ani roweru.
  • Odpowiedz
Kaarlo
Kaarlo
Autor
19.05.2020, 18:58:15
  • 54
@Resuscytacja: Bo się zarumienię xd!

@Wychwalany: Dzięki ! Organizacja była na poziomie przedszkola, plecak i para majtek i dresów. Hotele na bierząco booking, ogólnie teraz zrobił bym to inaczej, ale przygoda mega!
  • Odpowiedz
TytyMagSwag
TytyMagSwag
30.12.2019, 16:20:11
  • 4172
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....k
K.....k
konto usunięte 30.12.2019, 16:46:33
  • 850
@TytyMagSwag: plus za bpp xDDD
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664
30.12.2019, 16:48:00 via Android
  • 1629
@TytyMagSwag 2035 - Maryla Rodowicz gwiazdą Sylwestra z Dwójką
  • Odpowiedz
Kot_Zonk
Kot_Zonk
27.09.2019, 14:30:04 via Zakop
  • 4795
Ile plusów tyle zakrętek w kolejnym wpisie
W poprzednim było 2178 plusów
wpis

Zeszło mi to trochę, ale jest ;)

#glupiewykopowezabawy #zakrecony
Kot_Zonk - Ile plusów tyle zakrętek w kolejnym wpisie 
W poprzednim było 2178 plusów ...

źródło: comment_plH3cIItxvODySD63S2TYXHxl9xwounl.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....7
a.....7
konto usunięte 27.09.2019, 14:32:21
  • 439
@Kot_Zonk:
a.....7 - @Kot_Zonk:

źródło: comment_sOkq9ONTkdRg1TNmcyg7gU6nzCzNExZQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
michajo
michajo
27.09.2019, 15:44:51 via Android
  • 447
Jakiś Mirek nie ma co robić i policzy czy na pewno jest tam 2178 korków?
  • Odpowiedz
B.....a
B.....a
konto usunięte 31.05.2019, 05:18:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 414
#urodziny #guwniakwykop #chwalesie
B.....a - #urodziny #guwniakwykop #chwalesie

źródło: comment_TlVlKdpu1ncNeHZ8lZsLTLbJ77qs1Gzw.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bathor_dyktator
bathor_dyktator
31.05.2019, 05:19:37
  • 1382
@BartoszBarSeba: o gurwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) umiesz już sam jeść, czy dalej Cię mama karmi? 100 lat :D
  • Odpowiedz
j.....p
j.....p
konto usunięte 31.05.2019, 05:29:27 via Android
  • 878
@BartoszBarSeba w twoim wieku byłem już 3 lata starszy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Darek

  • samochodem,rowerem ,na rolkach,pieszo
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking