Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
corpseRott

corpseRott

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4121
  • Znaleziska 1061
  • Mikroblog 3060
  • Obserwujący 278
  • Obserwowane 17
corpseRott
corpseRott 26.05.2020, 15:00:56
  • 0
Szukam animatora który byłby w stanie wykonać dla nas krótką animację w stylu reklam animowanych z lat 40. 1min - 1:20min. Startup HRowy bez ciężkiej gotówki

#praca #pracaszukaczlowieka #grafika #grafikakomputerowa #animacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zlocisty_chryzantem
zlocisty_chryzantem
26.05.2020, 15:22:52 via iOS
  • 3
@corpseRott: Czyli chcesz animację rysowaną klatka po klatce po taniości? (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
loczyn
loczyn
26.05.2020, 16:37:46
  • 2
@corpseRott: to mów jaki budżet, a zobaczymy co da się zrobić w danej kwocie.

Masz scenariusz?
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 25.05.2020, 22:26:21
  • 4
#polityka #tvpis #heheszki #dlugopis #duda #kaczelnik
corpseRott - #polityka #tvpis #heheszki #dlugopis #duda #kaczelnik

źródło: comment_1590445443zcXn5hUY5gbf7X7bkkgRIZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corpseRott
corpseRott 24.05.2020, 17:29:19
  • 1
Hej mireczki przedsiębiorcy! Pytanie prawne.

Zakładam korporacje z inwestorem w Stanach, w Delaware, a ramach której on otrzymuje udziały a wykłada pieniądzę na rozruch. I wszystko ok tylko że firma (obecnie polskie DG) płynie na oparach, covid nam nakopał i brakuje nam pieniędzy żeby pokrywać koszty bieżące a korporacja założona formalnie będzie dopiero za miesiąc (i tam oficjalnie mogą wpłynąć pieniądzę). Inwestor OK się zachował i zaproponował że wpłaci coś wcześniej żeby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corpseRott
corpseRott
Autor
24.05.2020, 17:59:58
  • 0
@Sl_w_k_1: DG, zresztą on by na to nie poszedł bo to dwa różne podmioty nawet jakby była spółka
  • Odpowiedz
Sl_w_k_1
Sl_w_k_1
Sl_w_k_1
24.05.2020, 18:13:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corpseRott: pożyczka prywatna wy jako zabezpieczenie dajecie weksel
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 06.05.2020, 21:05:07 via iOS
  • 7
Az prosi sie zeby cos napisac ale nie wiadomo co :0 #heheszki #smiesznypiesek #pieseczkizprzypadku #piesel
corpseRott - Az prosi sie zeby cos napisac ale nie wiadomo co :0 #heheszki #smiesznyp...

źródło: comment_1588799106FkemSbibBTERsRQUdHpUzI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corpseRott
corpseRott
Autor
06.05.2020, 21:10:31
  • 3
@9Grzesiek_: dzięki, właścicielka mieszkania jest fanatyczką IKEI
  • Odpowiedz
C.....1
C.....1
konto usunięte 07.05.2020, 11:16:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@corpseRott: ładny obrus
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 03.05.2020, 20:51:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Portier-Harry_Portier
Portier-Harry_Portier
03.05.2020, 20:59:57
  • 0
@corpseRott: Nie ma takiej opcji. W ramach protestu to mógłbym co najwyżej Bosak lub Hołownia, ale już mi się protestować nie chce.
  • Odpowiedz
ZaQ_1
ZaQ_1
03.05.2020, 21:02:26
  • 0
@corpseRott: zamienić marionetkę na neolibka w przebraniu lewicowca. Nie wiadomo co gorsze.
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 01.05.2020, 16:13:53
  • 1
Głupia sprawa mireczki ale być może ktoś jest w stanie nam wzkazać światełko w tunelu.

Budujemy aplikację chmurową do alokacji ludzi na projekty. W przyszłym tygodniu chcemy wystartować z betą, w ciągu 2 dni od ogłoszenia bety, 8 firm zadeklarowało już chęć wzięcia udziału oraz wykupienia subskrypcji miesięcznych. Narazie wychodzi ok $900 miesięcznie ale jeśli w tak krótkim czasie i przy zerowej promocji udało nam się tyle firm przekonać do siebie to jesteśmy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corpseRott
corpseRott
Autor
01.05.2020, 16:32:24
  • 1
@debenek: docelowo chcieliśmy już z gwarantowanym dochodem szukać 300 tys za 15% także 5%-7% za 100 tys.
  • Odpowiedz
DarkGL
DarkGL
06.05.2020, 00:15:22
  • 0
@corpseRott: pw
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 28.04.2020, 14:26:42
  • 0
czy osoba pracująca na umowie zlecenie jest pracownikiem w rozumieniu tarczy finansowej?

#dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....s
konto usunięte 28.04.2020, 18:51:35 via Zakop
  • 0
@corpseRott: chodzi o postojowe w związku ze zmniejszeniem świadczenia w umowie zlecenie? Chyba coś takiego jest możliwe
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott
Autor
28.04.2020, 19:43:38
  • 0
@RSGApps: nie postojowe tylko tarczę finansową, subwencje państwowe, dzisiaj było info
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 23.04.2020, 08:47:20
  • 0
5ty raz próbuje wypełnić ten wniosek do PUP o pożyczkę na 5 tys. Obecnie wywala się na kroku z podpisem z błędem tak jak w screenshocie, 6sty raz przeglądam formularz i nic nie widzę, wszystko jest wypełnione.. wie ktoś coś?

#dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma
corpseRott - 5ty raz próbuje wypełnić ten wniosek do PUP o pożyczkę na 5 tys. Obecnie...

źródło: comment_1587631634fdCMJQCkcBMNW4utcPW7SC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietkomietko
mietkomietko
mietkomietko
23.04.2020, 08:59:26 via Android
  • 0
@corpseRott 5k to weź sobie z banku, nie wiele więcej oddasz.
  • Odpowiedz
Trelik
Trelik
23.04.2020, 12:50:44
  • 1
@mietkomietko: tutaj możesz w ogóle nie oddawać :)
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 15.04.2020, 10:19:00
  • 0
Tarcza finansowa. Jak to jest z tymi wypłatami, muszą być ludzie zgłoszeni do ZUS? Jak w przypadku ludzi na pół etatu? Mikrofirma zatrudniająca 3 osoby na pół etatu każdy

#dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma #tarczaantyrakietowa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NormalnyJa
NormalnyJa
15.04.2020, 10:21:02 via Android
  • 0
@corpseRott wiem, ze nie możesz mieć zaległości w ZUSie ale wracając do pytania to myślę, że tak. Nadal jesteś mikro wiec skladaj nic nie tracisz :)
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott
Autor
15.04.2020, 10:21:55
  • 0
@ayyy_lmao: Nie każdy ma obowiązek płacenia ZUSu. Studenci nie, osoby zatrudnione w innych firmach w których składki przejmuje inny pracodawca nie. My płacimy wszystko co jest należne, choć czasami mam ochotę robić kanał jak widzę jak ludzie wychodzą spoko na robieniu państwa w chu*a a jak ludzie płacący uczciwie są rżnięci
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 14.04.2020, 20:26:45
  • 0
Skąd by tu pifpafnąć jakieś pinionżki na rozkręcenie startupu. Jest aplikacja, jest metoda na monetyzacje, jest zespół, są lukrowane pączki ale nie ma pinionżków i wolno idzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kredyt bym wziął ale firma poniżej 12 miesięcy więc żopa a oszczędności które miałem starczyły tylko żeby wypuścić bazową aplikacje (╯︵╰,)

#pinionzki #inwestycje #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
14.04.2020, 20:31:15
  • 10
klasyka
Wychwalany - klasyka

źródło: comment_1586896267WxcjB6r2yLqhbonzNRk6bh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
14.04.2020, 20:54:55
  • 1
najpierw musisz mieć porządny produkt a on się sam nie wyczaruje, powietrze chcesz sprzedawać?


@corpseRott: era porządnych produktów skończyła się gdy wymyślono agile.
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 09.04.2020, 15:34:14
  • 1
Startup oferujący marketplace dla surogatek z logiem dziecka wychodzącego z vaginy.

http://www.tinklebloom.com

voila

dzisiaj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corpseRott
corpseRott 03.04.2020, 10:18:01 via iOS
  • 2
Przed moim mieszkaniem pakuja spory załadunek maseczek

dzwonic na #bagiety ze nielegalne zgromadzenie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #koronawirus
corpseRott - Przed moim mieszkaniem pakuja spory załadunek maseczek

dzwonic na #bagi...

źródło: comment_1585909080KplRbpMUSmHkyV7IxUAgfT.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlacKendi
BlacKendi
03.04.2020, 10:33:57
  • 0
@corpseRott: Ale bym p----------ł :3
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 02.04.2020, 17:27:38
  • 0
A jak ktoś ma 3 pracowników niezgłoszonych do ZUSu bo sami studenci to czy jest się mirkoprzedsiębiorstwem czy jednoosobową działalnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
02.04.2020, 17:35:53
  • 1
@corpseRott:
1) Zarówno JDG jak i spółka może być mikroprzedsiębiorcą.
2) Mikroprzedsiębiorca to ktoś kto ma mniej niż 10 pracowników i obrót mniejszy niż 2 mln €, czyli samozatrudnieni to też mikroprzedsiębiorcy.
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott
Autor
02.04.2020, 17:47:39
  • 0
@zirytowana_plaszczka: kurka, muszę o to spytać jednego z tych studentów który ma 10 tys pln do ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PfefferWerfer: No tak bym zakładał że to inne prawo jest i nie ma znaczenia ilość zgłoszonych osób co faktyczne legalne zatrudnienie za które się rozlicza z fiskusem. W temacie zwolnień z ZUS'u przez covid
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 02.04.2020, 15:43:58
  • 2
Jak myślicie jak teraz będzie z kredytem dla firm? Gorzej? Zakładałbym że tak mimo gwarancji 80% BGK, jak ludzie się teraz rzucili na odmrożenie długoterminowych depozytów to bank może zwyczajnie nie mieć pieniędzy na udzielanie kredytów.

Pytam się bo sam zastanawiałem się nad kredytem na DG z 6+ miesiąca historii.

Co myślicie?

#finanse #kredyty #banki #dzialalnoscgospodarcza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KromkaMistrz
KromkaMistrz
02.04.2020, 15:56:23
  • 0
@corpseRott: jeśli DG posiadasz od 6+ msc, a mniej niz 12msc, to wlasciwie na rynku nie ma za bardzo produktów dla takich działalności - wszystko zależy od Twojego PKD.
Chyba, że masz na myśli 6msc+ historii kredytowej, to zmienia postać rzeczy - wal śmiało na priv
  • Odpowiedz
notdot
notdot
02.04.2020, 16:04:12
  • 0
@corpseRott:

Od 1.04.2020 bank ING wprowadza kilka dość radykalnych zmian do swojej hipoteki:
max LTV 70% (czyli obowiązek wkładu własnego 30%)
brak akceptacji dochodu z Działalności Gospodarczej (ani główny dochód, ani dodatkowy), brak odstępstw
brak możliwości finansowania dla inwestycji deweloperskich rozpoczętych po 1.01.2020 (liczy się data
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 26.03.2020, 11:56:55
  • 0
Na czym w końcu stanęło z tym odpuszczeniem prywaciarzom w trakcie zarazy? Tylko ZUS nie trzeba płacić 3 miesiące? Trzeba się gdzieś zgłosić czy jak to? Zatrudniam obecnie 3 osoby także mikrofirma.

#dzialalnoscgospodarcza #pytanie #wlasnafirma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U.....e
U.....e
konto usunięte 26.03.2020, 12:12:42
  • 1
@corpseRott:

Drodzy Przedsiębiorcy,

wczoraj odbyła się konferencja prasowa Rządu, na której przedstawione zostały ostateczne założenia projektu ustawy o tarczy antykryzysowej. Najważniejsze z nich
  • Odpowiedz
kuncfot
kuncfot
26.03.2020, 12:17:21
  • 0
@corpseRott: przeczytaj sobie:

http://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/Projekty/9-020-122-2020/$file/9-020-122-2020.pdf

http://www.samirkayyali.pl/PROJEKT%20USTAWY.pdf?fbclid=IwAR1ebBSDIy2CbujNCHL5ZmfQQdV-nHYz8hez8SJzHSuuPTA3MzojBSw3Itc
  • Odpowiedz

1

Stan epidemii w różnych regioniach Włoch

Stan epidemii w różnych regioniach Włoch

Artykuł jednego z architektów IT z Włoch podsumowujący stan epidemii dla każdego regionu Włoch. Artykuł po Włosku natomiast zakładam że do czytania wykresów włoski zbędny.

corpseRott
z
vtema.wordpress.com
dodany: 23.03.2020, 08:59:45
  • 0
  • #
    koronawirus
  • #
    wlochy
  • #
    2019ncov
  • #
    epidemia
  • #
    swiat
  • #
    covid19stats
corpseRott
corpseRott 20.03.2020, 16:03:40
  • 1
Te kredyty na gwarancję BGK 80% to od kiedy mają się pojawić i gdzie dostać?

#dzialalnoscgospodarcza #banki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corpseRott
corpseRott 20.03.2020, 14:26:42
  • 0
Mireczki przedsiębiorcze, takie pytanie.

Mam umowe zlecenie, chciałbym wprowadzić zmianę w umowie która da człowiekowi podstawowe wynagrodzenie niezależne od przepracowanego czasu i dodatkową stawkę godzinową zależną od projektów które dodatkowo realizujemy. Wymiar tej dodatkowej pracy w ramach stawki godzinowej zależałby od dodatkowych dokumentów podzlecenia w którym wyszczególnione będzie jakiej ilości czasu dotyczy dane podzlecenie.

Czy robił ktoś tak? Czy US się do tego może przywalić?

#prawopracy #prawo #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shajo
Shajo
20.03.2020, 14:38:54
  • 0
@corpseRott: pewnie się da https://kadry.infor.pl/wiadomosci/559596,Premia-regulaminowa-dodatkowy-skladnik-wynagrodzenia-za-prace.html
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 18.03.2020, 21:21:58 via iOS
  • 0
zauwazyliscie ze na tagu #wieczornezydy jest gosc ktory codziennie od ponad dwoch lat postuje ten sam filmik spiewajacych zydow? #heheszki co ciekawe subskrybowało 127 osob
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sikorka2017
Sikorka2017
18.03.2020, 21:28:04
  • 0
@corpseRott: ja wolę wieczorne araby:) fajniejsza piosenka
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
18.03.2020, 21:37:11
  • 0
@corpseRott: nie
  • Odpowiedz
corpseRott
corpseRott 18.03.2020, 20:29:38
  • 1
Tak rozkminiam, znam jednego takiego mireczka co pracował u janusza na czarno, typowa nosacz robota czyli remonty, wiecie taki "hehe anon bedzie fajnie nie dam ci umowy a jak nie chcesz to jest kolejka ludzi hehe anon ok bierzesz czy nie bo buraczano helena upichciła i musze lecieć". Tak sobie parę miesięcy pracowali bez tej umowy, przyszła korona a janusz stracił zlecenia i wykopał gościa z dnia na dzień i gość teraz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kt13
kt13
18.03.2020, 20:31:32
  • 5
@corpseRott: no nic, jego problem, że dymał na czarno. Mógł głupie zlecenie wziąć, nawet w gastro dają umowy zlecenie. Trzeba mieszkać chyba na totalnej wsi z jednym zakładem obok by nie mieć wyjścia, ale zakłady produkcyjne też podpisują umowy
  • Odpowiedz
kt13
kt13
18.03.2020, 20:39:21
  • 2
@corpseRott: ale skoro pracował na czarno to dostawał całą pensję, bo pracodawca z jego pieniędzy tych składek i podatku nie odprowadzał. Czyli dostawał netto to co powinien brutto, czyli musi oddać różnicę, a koszt pracodawcy to swoją drogą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • Strona 19 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.02.2021

    Komentator
  • VIP
    od 20.03.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 31.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.02.2016

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 11.02.2021

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 05.11.2015

    Mikroblogger
  • Koder
    od 10.03.2025

    Koder

Autorskie tagi

  • #rottredukcja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking