Wpis z mikrobloga

Głupia sprawa mireczki ale być może ktoś jest w stanie nam wzkazać światełko w tunelu.

Budujemy aplikację chmurową do alokacji ludzi na projekty. W przyszłym tygodniu chcemy wystartować z betą, w ciągu 2 dni od ogłoszenia bety, 8 firm zadeklarowało już chęć wzięcia udziału oraz wykupienia subskrypcji miesięcznych. Narazie wychodzi ok $900 miesięcznie ale jeśli w tak krótkim czasie i przy zerowej promocji udało nam się tyle firm przekonać do siebie to jesteśmy na dobrej drodze żeby w ciągu kilku miesięcy po becie przekroczyć próg zyskowności a później rynek mamy skalowalny na setki tysięcy małych firm i to bez infrastruktury poza chmurą..

Jest tylko jeden szkopuł. Przez #covid19 straciliiśmy jeden projekt i to by nie było problemem bo mieliśmy jako tako poduszkę na wszelki wypadek, natomiast zaraz potem ja straciłem pracę w której pracowałem na pełen etat i która finansowała 60% startupu, przy tym pracodawca nie dotrzymał okresu wypowiedzenia więc z dnia na dzień nasze przychody spadły do 0. Pieniędzy mamy na kilka tygodni i ciężko wyobrażam sobie znalezienie pracy na czas, tym bardziej że wszyscy mnie odbijają bo widzą że szybko zniknę bo mam startup..

Jesteśmy trochę na ostrzu noża bo z jednego strony kilka miesięcy rozbiegu i mamy zarabiającą krocie firmę a z drugiej nie stać nas utrzymać się następny miesiąc..

Jeśli ktokolwiek mógłby nas skontaktować z kimś kto jest w stanie wesprzęć nas w tym okresie, wyratować startup i w zamian otrzymać część udziałów to proszę piszcie.

#wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #inwestycje #startup #finanse #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@corpseRott: nie mamy takiego wsparcia społecznego żeby to wypaliło, nasza apliikacje wprawdzie pomaga ludziom też przekwalifikowywać się za darmo ale nasza strona ma może z 50 like'ów więc nikt nas nawet nie zauważy. Zebralibyśmy max kilka tys zł obawiam się :/ Pytaliśmy się też firm equity crowdfundingowych wcześniej ale oni chcą minimum 25 tys zł wkładu wstępnego żeby w ogóle się kwalifikować a skąd my takie coś wyczarujemy (
  • Odpowiedz