Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cacyyy
cacyyy

cacyyy

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7670
  • Znaleziska 2615
  • Mikroblog 5055
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 21
perf1ct
perf1ct
perf1ct
06.04.2026, 08:17:12
  • 0
Wyciek z tego elementu po prawej to moze byc cos powaznego, pilnego do zrobienia? Na jakie koszty ewentualnie się nastawiać jesli bedzie trzeba to wymienic? Samochod to golf 7 2014r

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody
perf1ct - Wyciek z tego elementu po prawej to moze byc cos powaznego, pilnego do zrob...

źródło: IMG_3619

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 06.04.2026, 10:13:58 via Wykop
  • 0
@perf1ct: Jak nie ma kropli / zacieków nic z tym nie rób. Takie rzeczy robi się przy okazji a nie specjalnie.
  • Odpowiedz
Darop5
Darop5
Darop5
27.03.2026, 17:21:26
  • 1
Cześć, passat b8 1.8 tsi. Po odpaleniu każdorazowo po ok. 10 sekundach auto zaczyna łapać wysokie korekty minusowe plus zaczyna drżeć i wypadają zapłony na każdym cylindrze. Miał ktoś podobny objaw? Co to może być? #mechanikasamochodowa #mechanika #auta #naprawasamochodow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 28.03.2026, 08:04:39 via Wykop
  • 0
@Darop5: Na próbę możesz odpiąć rurkę odmy przy kolektorze dolotowym i zaślepić otwór w dolocie. Uważaj żeby nic nie wciągnęło do środka tam jest podciśnienie.
cacyyy - @Darop5: Na próbę możesz odpiąć rurkę odmy przy kolektorze dolotowym i zaśle...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-27 183710

Pobierz
  • Odpowiedz
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
15.03.2026, 01:42:21
  • 0
#autazusa #motoryzacja #samochody #lexus #bmw #mechanikasamochodowa #blacharstwo

Przykładowo taki samochód z USA - 110k pod dom do naprawy. W Polsce ceny około 180k za używane 2-4 letnie auto.
Tego typu szkody byłyby do ogarnięcia, żeby finalnie zmieścić się poniżej 150k? Druga sprawa, czy bez pośrednika w postaci firm sprowadzających takie auta idzie kupić dużo taniej i czy w
LadnyChlopczyk - #autazusa #motoryzacja #samochody #lexus #bmw #mechanikasamochodowa ...

źródło: IMG_6894

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 15.03.2026, 08:07:40 via Wykop
  • 1
@LadnyChlopczyk: Te ze zdjęcia może być uszkodzone mocniej niż się wydaje. Wgnieciony tylny pas, razem z nim może być podłużnica i wanna bagażnika. Możesz mi podesłać link na pm.
Jak szukasz aut których jest u nas mało, a tam dużo to dobra opcja.
Ryzyko ogólnie jest spore, stan aut bywa inny niż w opisie/zdjęciach.
Bez pośrednika nie próbowałem, i nawet nie zamierzam, mają stosunkowo małą marże, a do ogarnięcia jest
  • Odpowiedz
olito
olito
08.03.2026, 16:39:48
  • 0
Jak założyć konto na Kleinanzeigen żeby nie dostać bana po minucie? Chciałem kulturalnie do Niemca napisać czy wyśle przedmiot do Polski a tu zaraz po założeniu konta ban. Nie mam żadnej innej możliwości skontaktowania się ze sprzedającym ( ͡° ʖ̯ ͡°) #niemcy #zakupy #kleinanzeigen
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 08.03.2026, 19:08:18 via Wykop
  • 0
@olito: Lecą bany bo mają problem ze scamerami, tak samo jak na olx.
Zakładałem na Polski numer i nie było problemu, ale w Niemczech.
Z Polski może przez vpn by sie udało.
Jak chcesz podeślij link, spytam gościa czy poda numer telefonu.
  • Odpowiedz
Dragonan
Dragonan
Dragonan
08.03.2026, 18:53:18
  • 4
W jaki sposób szurskie skrajne lewactwo może takie wyniki sondażowe. Czy ktoś mający pojęcie o Niemczech jest w stanie to wyjaśnić?

#polityka #bekazlewactwa #niemcy #wybory
Dragonan - W jaki sposób szurskie skrajne lewactwo może takie wyniki sondażowe. Czy k...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 08.03.2026, 19:01:26 via Wykop
  • 1
@Dragonan: Lewica jest przeciwko zbrojeniu i kwalifikacji wojskowej, na tym robią poparcie.
Jeden z protestów.
https://www.youtube.com/watch?v=159jNIazOWE&t
cacyyy - @Dragonan: Lewica jest przeciwko zbrojeniu i kwalifikacji wojskowej, na tym ...
  • Odpowiedz

296

Weteran siłą usunięty z posiedzenia. Protestował przeciwko działaniom w Iranie

Weteran siłą usunięty z posiedzenia. Protestował przeciwko działaniom w Iranie

Weteran Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych został w środę usunięty z posiedzenia Podkomisji ds. Gotowości i Wsparcia Zarządzania Sił Zbrojnych Senatu za protest przeciwko działaniom wojskowym w Iranie. Brian McGin

cacyyy
z
youtube.com
dodany: 06.03.2026, 15:03:52
  • 47
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod

1355

Orban porwał 7 Ukraińców i ukradł 100 mln dolarów z transportu bankowego UA Bank

Władze Węgier wzięły w czwartek siedmiu obywateli Ukrainy, pracowników banku OszczadbankSA, za zakładników. Zatrzymani Ukraińcy jechali dwoma samochodami banku po trasie Austria - Ukraina, przewożąc gotówkę w ramach regularnych przewozów między Raiffeisen Bank a Oszczadbank SA.

ValandilNW
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 06.03.2026, 06:03:02
  • 349
  • #
    wegry
  • #
    orban
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    europa
cacyyy
cacyyy
cacyyy 06.03.2026, 07:51:02 via Wykop
  • -7
Przedwczoraj mówił że odblokuje blokadę naftowa na Ukrainie, (rurociąg przyjazn) dzisiaj to.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spofity
Spofity
Spofity
03.03.2026, 16:49:22
  • 0
Kontynuacja https://wykop.pl/wpis/85193481/skoda-fabia-i-1-4-2003-wczoraj-dojezdzajac-do-rond

tldr: codziennie jak silnik zimny to pali od strzała, ale od razu zaczyna kuleć na obrotach, jak na filmiku w pierwszym wpisie. Wystarczy że lekko się nagrzeje i przestaje/ma duży problem z rozruchem.

Może ktoś miał podobny przypadek, mógłby nakierować co jeszcze mogę sprawdzić
- autko mimo wieku na bieżąco serwisowane i chodziło perfekt do momentu awarii
@Spofity +1
Skoda Fabia I 1.4 2003
Wczoraj dojeżdżając do ronda zgasł, był problem z odpaleniem. Wreszcie się udało, ale nie mógł utrzymać wolnych obrotów, dopiero powyżej 2k rpm pracował normalnie. Jak już odpali to obroty bardzo falują, jak na załączonym wideo. Widać jak do 2k rpm jest problem, a
więcej
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 03.03.2026, 17:39:15 via Wykop
  • 0
@Spofity: Możesz odłączyć egr na próbę, tylko po tym wywali błąd. Jak nie masz czym usunąć, nie odłączaj.
  • Odpowiedz
cacyyy
cacyyy
cacyyy 03.03.2026, 18:08:30 via Wykop
  • 0
@Spofity: Odłączałeś kostkę czy przewód podciśnienia ?
  • Odpowiedz
cacyyy
cacyyy
cacyyy 03.03.2026, 18:31:40 via Wykop
  • 1
@Spofity: Nieszczelność w układzie dolotowym wykluczasz?
Odma jest tam wpięta w dolot czy przepustnice ?
Kompresje sprawdzałeś na zimny, czy gorącym silniku ?
  • Odpowiedz
cacyyy
cacyyy
cacyyy 03.03.2026, 19:22:14 via Wykop
  • 0
@Spofity: Dobrze zmierzyć kompresje na gorącym, przynajmniej na jednym cylindrze, gdzie na zimnym wyszło najgorzej.
Czyszczenie odmy raczej nie ma nic do rzeczy. Jak jest wpięta w przepustnice poszukaj tam nieszczelności.
Chyba zacząłbym od mierzenia kompresji na gorącym.
Szukania nieszczelności w dolocie.
Później podmiany cewki i świec. Nie sugeruj się że cewka daje iskrę.
Bardzo mnie zastanawia, że nie ma błędu wypadania zapłonu. Bo czujnik spalania stukowego ten
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
01.03.2026, 05:58:07
  • 738
Przypominam tezy tego człowieka:
-Amerykanie tracą prymat
-Amerykanie wycofają się na swoją półkulę
-Amerykanie będą się izolować
-Amerykanie są za słabi na Wenezuelę
Tymczasem Amerykanie robią za kostuchę obcych reżimów. Jednego porywają z łóżka, drugiemu robią hellfire, likwidują go razem z najwyższymi władzami. Pływająca demokracja nadal jest policjantem świata. Rosja i Chiny stuliły mordy i siedzą cicho, bo ciocia Ameryka nie żartuje i ściągnęła kapcia
#iran #usa
luke-mat - Przypominam tezy tego człowieka: 
-Amerykanie tracą prymat
-Amerykanie wyc...

źródło: image

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 01.03.2026, 12:03:32 via Wykop
  • 0
chociaż trzeba przyznać, że ten schizo ekspert jest akurat dobrym batem na Bartosiakowe p---------e


@zalew_dezinformacji_na_wykopie: Co to za gość? nie kojarze.
  • Odpowiedz
klintoniusz
klintoniusz
01.03.2026, 11:05:46
  • 0
Rzeczoznawca wykonał wykonał wczoraj oględziny Skody Superb z 2023 roku, którą się interesuję. Ogółem wszystko cacy, ale jest wada fabryczna- słupek C oraz lewy tylny błotnik nie mają fabrycznego ocynku. Wada wykonawcza z fabryki, bo nie ma śladów wymiany i malowania elementów. Pytanie, czy jest to coś co dyskwalifikuje auto do zakupu, czy może jednak da się to jakoś zabezpieczyć np. folią lub ceramiką?

#skoda #vag #lakiernictwo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 01.03.2026, 11:40:09 via Wykop
  • 0
@klintoniusz: Jak sprawdził że nie ma ocynku?
  • Odpowiedz
pycc
pycc
28.02.2026, 08:08:45
  • 1
Jak to jest z tym puretech 1.2? Rzeczywiście to jest taka padaka i się rozwali mimo częstej wymiany oleju?
#motoryzacja #samochody
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 01.03.2026, 09:21:48 via Wykop
  • 0
@pycc: Dużo jest silników na mokrym pasku, z tą samą wadą, tylko nie jest jeszcze o nich głośno.
  • Odpowiedz
okti325
okti325
okti325
28.02.2026, 21:28:42
  • 0
Mechanik samochodowy- daje satysfakcję, dobre zarobki czy jednak rozczarowanie wypalenie poprzez katorżniczą pracę?
#mechanikasamochodowa #samochody #auta #mechanik #mechanika #pieniadze

Czy mechanik samochodowy to atrakcyjny, dobry, dający satysfakcję zawód?

  • Tak 63.6% (21)
  • Nie 36.4% (12)

Oddanych głosów: 33

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 01.03.2026, 08:33:18 via Wykop
  • 0
@okti325: Jak lubisz wyzwania praca Cię wciągnie. Jak cenisz sobie prace bezstresowa to raczej nie polecam.
Nie pracowałem w Polsce więc nie wiem dokładnie jakie zarobki, ale mam znajomego który w powiatowym zarabia 4-5 tys, osobiście za takie pieniądze już bym chyba wolał prace w januszexie. Kasa taka sama, a dużo mniejsze nerwy...
  • Odpowiedz
SirPsychoSexy
SirPsychoSexy
28.02.2026, 21:41:11
  • 0
Yo. Nie zdążyłem wyhamować przed sarną i dupnąłem lewą lampą. Lampa do wymiany, przedni zderzak chyba też, ale poza tym auto działa. Ile może kosztować naprawa? Pacjentka to Honda Civic VIII.
#samochody #mechanikasamochodowa #honda #hondacivic #naprawasamochodow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 01.03.2026, 08:17:03 via Wykop
  • 0
@SirPsychoSexy: Znajdź kod lakieru i kup zderzak w kolor. Najszybsza i najtańsza metoda, pod warunkiem że nie był wcześniej malowany, i nie będzie różnił się odcieniem.
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
26.02.2026, 19:08:23
  • 1
Czy bezpieczne jest postawienie samochodu bez koła na samych tarczach?

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #pytaniedoeksperta
Anonim5 - Czy bezpieczne jest postawienie samochodu bez koła na samych tarczach? 

#m...

źródło: temp_file8453790154382789446

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 27.02.2026, 14:20:25 via Wykop
  • 0
@Anonim5: Może zerwać. Tarcze trzyma głównie koło, bez koła tylko mała śrubka. Chyba że byś wkręcił śruby od koła.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
23.02.2026, 08:06:37
  • 0
tak często trzeba jednak te luzy regulować przy gazie?

wraz ze zmianą oleju... myślałem że ze 20kkm. To tyle dobrego że vtec to samemu sobie można ogarnąć, a przy okazji pokazuje to aby trzymać się z dala od hond zagazowanych jeżeli ktoś nie ma pełnej historii serwisowej, skoro aż tak szybko się to rozjeżdża.
Trzeba brać czystą benzynę i samemu gaz dorzucić za 3-4k.

Czy może ktoś tutaj za bardzo profilaktycznie poleciał? bo
r5678 - tak często trzeba jednak te luzy regulować przy gazie?

wraz ze zmianą oleju....

źródło: yreyreyre

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacyyy
cacyyy
cacyyy 23.02.2026, 14:45:03 via Wykop
  • 1
@r5678: Za bardzo profilaktycznie. Luz od górnej granicy do dolnej to jakieś 0.15mm
Gdyby za każdym razem kasować o te 0.15mm co 30tyś, to przy 300tyś oznaczało by 1.5mm głębsze gniazdo zaworowe. Nie realne.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.08.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.09.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking