Myślicie że warte swojej ceny?
https://www.mobile.de/pl/pojazdy/bli%C5%BCsze-dane.html?id=452036209
Czy naprawę tego zawieszenia ogarnę do 3500 zł z robocizną?
W PL skurczybyki drogie te Mercedesy i podjechane dlatego rozglądam się w DE
#auto #motoryzacja #kupnosamochodu #samochody #autozakupowapomylka #samochodoza #zakupauta #mercedes
https://www.mobile.de/pl/pojazdy/bli%C5%BCsze-dane.html?id=452036209
Czy naprawę tego zawieszenia ogarnę do 3500 zł z robocizną?
W PL skurczybyki drogie te Mercedesy i podjechane dlatego rozglądam się w DE
#auto #motoryzacja #kupnosamochodu #samochody #autozakupowapomylka #samochodoza #zakupauta #mercedes




Syn poszedł do szkoły z licznymi problemami o ktorych nie mielismy pojecia (przedszkole olało temat) i dzięki szybkiej reakcji, indywidualizmu od niej i pomocy w diagnozie i wyjściu na prostą (mimo że kosztowało nas to dużo pieniędzy) chcemy się odwdzięczyć bo poczuliśmy się jakby była 3 rodzicem.
Dziecko miało indywidualizm prawie caly rok szkolny na
chyba sie udalo chodz w 70%
źródło: IMG_4329
Pobierzdam jeszcze folie ładnie do okoła i mysle nad bonem 100 zl z rossman
źródło: IMG_4330
Pobierz