Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
botato

botato

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 366
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 365
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
  • Dodane (23)
  • Komentowane (61)
  • Plusowane (281)
MatthewDuchovny
MatthewDuchovny
8 godz. i 46 min temu
  • 47
Taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #etf
MatthewDuchovny - Taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #etf

źródło: IMG_0230

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrewdontbemad
Andrewdontbemad
8 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 24
@MatthewDuchovny:
Andrewdontbemad - @MatthewDuchovny:

źródło: hq720-1

Pobierz
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
8 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 17
@MatthewDuchovny: kiedyś wszyscy tutaj do tego dorosniemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
9 godz. i 40 min temu
  • 5
#gielda #zaorski

Tylko dzisiaj kup mój kurs podrywu 90% taniej, bo po północy usuwam stronę

Krwa jaki to jest upadek tego człowieka. Tokeny po to żeby je spalić w zamian za reklamę na jakiejs g0wnoplatformie na którą nikt nie wchodzi, grupa sekciarska na telegramie, marketing jak jakiegoś Dawida Piątkowskiego albo innego frywolnego podrywacza

Matko bosko co to się stanęło, nie pamiętam aż tak wielkiego i szybkiego upadku na
pysznewpierdalator - #gielda #zaorski 

Tylko dzisiaj kup mój kurs podrywu 90% taniej...

źródło: 1000002727

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama
9 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 16
@pysznewpierdalator: wolałbym spalić kasę na k---y i k--s niż powierzyć temu cwelowi
  • Odpowiedz
deziom
deziom
9 godz. i 23 min temu via Android
  • 5
@pysznewpierdalator: żywy śmietnik, kompletny upadek, pół człowiek pół cwela xD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
17 godz. i 10 min temu
  • 205
#gielda #kruk
KjatanSveisson - #gielda #kruk

źródło: 1000007739

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
17 godz. i 4 min temu via Android
  • 45
@KjatanSveisson: przepiękne i strasznie smutne
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
17 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 38
@KjatanSveisson: o jezu ale zgniłem srogo XDDD
  • Odpowiedz
jaskowe_dolary
jaskowe_dolary
18 godz. i 56 min temu
  • 1
#gielda XTB - tu przepuścisz swoje pieniądze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
przedwczoraj, 07:56:08
  • 741
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #afera
Grzali aferę na cały kraj, Kierwiński miał być do dymisji, Tusk do dymisji, rząd do dymisji, a tutaj magicznie z dnia na dzień afera przestała w pisowskich mediach istnieć, co za przypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #afera
Grzali aferę na cały kraj, Kierwiń...

źródło: obraz_2026-06-01_095500521

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
przedwczoraj, 08:00:11 via Wykop
  • 566
@Krs90: Ja jednak poczekam na komentarz pana stana i pana mazurka
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
przedwczoraj, 08:30:00 via iOS
  • 679
@na_pierwszej_linii_kas: Stanowski teraz akurat na grillu
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
przedwczoraj, 08:47:03
  • 75
You sold in may, you fuckin gej?

#gielda
breakdown1 - You sold in may, you fuckin gej?

#gielda

źródło: image_picker_D8468314-62A1-4B38-8F98-60037EF9B50F-35893-00003274926E49F6

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
przedwczoraj, 08:50:41 via Wykop
  • 35
@breakdown1: Sell in may = why you gay? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
przedwczoraj, 08:52:23 via Wykop
  • 16
nvidia +0,01% XD


@ProfesorP1ZDAN: zielono jest? jest ;)
  • Odpowiedz
bar125
bar125
przedwczoraj, 05:17:12
  • 69
Kiedy pokazujesz Tomkowi ile urósł nasdaq od początku roku
#gielda
bar125 - Kiedy pokazujesz Tomkowi ile urósł nasdaq od początku roku
#gielda

źródło: at7swc

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
przedwczoraj, 05:17:52 via Android
  • 15
@bar125: a czy masz obligacje mezopotamskie?
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
przedwczoraj, 05:24:50 via Wykop
  • 13
@bar125: Przypominam o jego 2% profitu YoY
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
przedwczoraj, 05:31:34
  • 776
#heheszki #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Autochton_Mazurski - #heheszki #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: images (1) (1)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel
przedwczoraj, 06:26:04 via Wykop
  • 58

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

mannoroth
mannoroth
przedwczoraj, 07:07:46 via Wykop
  • 229

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Piter93
Piter93
31.05.2026, 11:39:16
  • 10
To było piękne znalezisko, nie zapomnę go nigdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thepjoter
thepjoter
thepjoter
31.05.2026, 11:56:28 via Wykop
  • 5
@Piter93: CFD pod sam kurek... a potem zdziwienie że XTB zarabia miliony
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
31.05.2026, 12:55:42 via Wykop
  • 7
@Piter93: jako akcjonariusz szczura z jednej strony się cieszę, z drugiej strony zastanawiam skąd się tacy ludzie biorą XD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
31.05.2026, 10:47:38
  • 870
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000029088

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XeNinja
XeNinja
31.05.2026, 10:55:49 via Wykop
  • 198
@splinter96: Że też ludzie się łapią na tak oczywiste zarzutki to już o nich świadczy.
  • Odpowiedz
uryziel
uryziel
31.05.2026, 12:45:53 via Wykop
  • 268
@IntruDroid: które ustawy czy działania były proinflacyjne za czasów PO które spowodowały takie zmiany?
  • Odpowiedz
Louhe
Louhe
31.05.2026, 05:41:12
  • 37
Bezczelni jesteście z tym chwaleniem się zyskami

#gielda
Louhe - Bezczelni jesteście z tym chwaleniem się zyskami

#giełda

źródło: IMG_0845

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktorek_pl
wiktorek_pl
31.05.2026, 06:49:09 via Android
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: jeździliśmy, do mechanika i spowrotem
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
31.05.2026, 06:55:42 via Wykop
  • 1
@wiktorek_pl: opelkiem? Ciekawe, bo ja potrafiłem taką asterką h OPC na strzała pojechać pod Rzym nawet z Polski xd

A asterka G to już w ogóle nie do zajechania
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
31.05.2026, 05:48:30
  • 121
Pierwsze wykopowe spotkanie tagu #gielda
RomanKarburator - Pierwsze wykopowe spotkanie tagu #gielda

źródło: 1000115604

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
31.05.2026, 06:18:58 via iOS
  • 8
@RomanKarburator: ja to ten z prawej
  • Odpowiedz
korz0h
korz0h
korz0h
31.05.2026, 06:25:25 via Wykop
  • 21
@RomanKarburator: Ledwo oczu otworzy i juz myśli o smieciuchach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
30.05.2026, 07:38:28
  • 53
Gdyby nie Piotrek nie wiedziałbyś nawet kto stworzył Windowsa, misiu kolorowy

#gielda
breakdown1 - Gdyby nie Piotrek nie wiedziałbyś nawet kto stworzył Windowsa, misiu kol...

źródło: image_picker_2354B65E-6636-47D9-93E6-D141FC0A8736-27829-0000305BB09771F8

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor
30.05.2026, 07:40:54 via Wykop
  • 98
@breakdown1:
levzor - @breakdown1:

źródło: 12w3f0

Pobierz
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
30.05.2026, 07:44:03 via Wykop
  • 20
@breakdown1: korciło mnie żeby mu odpisać, że 90% inwestorów wie o nich z tagu giełda, ale sobie odpuściłem
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
30.05.2026, 09:27:45
  • 83
#gry #kiedystobylo
Pamiętacie gdy byliście dziećmi i kompletnie niestotne dla waszego mózgu były takie rzeczy jak:
- podkładka na myszkę wielkości podkładki pod browara
- komputer postawiony tak, że co 5 sek. obijałeś go klapkiem
- przedłużacz na walniety centralnie pod girami, cudem nigdy nie poraził cię prądem
- krzesło obrotowe z bazaru za 30 zł, które groziło fikołkiem w tył i złamaniem karku przy niewłaściwym ruchu
haloczymnieslychac - #gry #kiedystobylo
Pamiętacie gdy byliście dziećmi i kompletnie ...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
30.05.2026, 09:28:16 via Wykop
  • 53
komputer postawiony tak, że co 5 sek. obijał się nogą


@haloczymnieslychac: mam tak do dzisiaj
  • Odpowiedz
Altar
Altar
30.05.2026, 10:17:17 via Android
  • 72
@haloczymnieslychac: Jakie bogactwo. Monitor LCD, głośniki 4+1 i jeszcze kamerka.
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
30.05.2026, 08:31:10
  • 158
Właśnie dla takich widoków wspieram Ukrainę, od razu dzień lepszy a kawa smakuje wyśmienicie. dziękuję pan Madziar xD

#ukraina
hansschrodinger - Właśnie dla takich widoków wspieram Ukrainę, od razu dzień lepszy a...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koner1391
Koner1391
30.05.2026, 08:33:43 via Wykop
  • 79
@hansschrodinger: Kacapy mają problem, bo nie spodziewali się, że technologia dojdzie do tego stopnia, że drony będą pustoszyć ich samoloty warte miliony dolarów
  • Odpowiedz
Ozero
Ozero
Ozero
30.05.2026, 09:32:33 via Wykop
  • 62
@Koner1391: Oni nie podumali i wysłali bardzo drogie samoloty zaraz obok granicy z Ukrainą xD
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
30.05.2026, 11:07:39
  • 200
Ktoś mój wpis wrzucił na LinkedIn i dostał tam 520 plusów, tutaj 57. Czyli wykop jest ~9x mniejszy niż LinkedIn, czyli skoro wartość linkedina szacuje się na ~80 mln USD to wykop to 9 mld USD

Czyli każdy z ~ 1000 użytkowników wykopu jest warty 9 mln USD czyli 33 mln PLN. Jesteście bardzo cenni

#gielda
jurekqwerty - Ktoś mój wpis wrzucił na LinkedIn i dostał tam 520 plusów, tutaj 57. Cz...

źródło: IMG_0206

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzczurWentylacyjny
SzczurWentylacyjny
30.05.2026, 11:09:15 via Wykop
  • 147
@jurekqwerty:
SzczurWentylacyjny - @jurekqwerty:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be
31.05.2026, 05:40:37 via Wykop
  • 1
@Ki3mon: podobnie jest w Mbanku, też tragiczna apka do kupowania czegokolwiek
  • Odpowiedz
vorky
vorky
30.05.2026, 15:18:15
  • 382
O nie znowu on ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #ligamistrzow
vorky - O nie znowu on ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #ligamistrzow

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
30.05.2026, 15:20:31 via Wykop
  • 50
@vorky: to może czytać jego syn
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
30.05.2026, 16:00:35 via Wykop
  • 179
@vorky: nalepka na ubikację, toaletę, ustęp
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
30.05.2026, 13:34:12
  • 331
A jak tam SAFE Nawrockiego? Ile już tych zysków z NBP przekazali na zbrojenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że rząd nie przypomina o tym i nie dopytuje ludzi Nawrockiego jak i samego PiS jak się sprawy mają..

#polityka #polska #bekazpisu #safe
radek7773 - A jak tam SAFE Nawrockiego? Ile już tych zysków z NBP przekazali na zbroj...

źródło: 1000005154

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
30.05.2026, 13:40:12 via Wykop
  • 224
@radek7773: Tusk powinien dzwonić codziennie o 5:30 do Batyra i pytać: gdzie są pieniądze?
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
30.05.2026, 15:02:14 via Wykop
  • 159
@radek7773: spokojnie, na razie batyr jeszcze obniża ceny prądu, żeby już Czarnek mógł zdjąć to oze sroze.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
30.05.2026, 14:59:43
  • 399
#trzecieoko https://www.youtube.com/watch?v=qJj8_OiQvUE
kwmd - #trzecieoko https://www.youtube.com/watch?v=qJj8_OiQvUE
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
30.05.2026, 15:04:08 via Wykop
  • 359
@kwmd: Arcydzbaniszcze xD
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
30.05.2026, 15:08:47 via Wykop
  • 678
@kwmd: Przespał zjazd. Rozwalić samochód to niska cena zamiast nadrabiać 30km ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking