W efekcie paliwo jest dla firm 10 groszy droższe. A firma ma jeszcze złotówkę więcej vat-u do odprowadzenia, bo nie będzie mogła odliczyć z kosztów.
@hrumque: Ale cherry-picking. Zapomniałeś o akcyzie, która w przeciwieństwie do VAT-u bezpośrednio obniża cenę netto. Spadła ona o ok. 28 gr na litrze.
Czyli:
Było: 6,91 zł netto (przy ON za 8,50 zł).
Jest: 7,04 zł netto (przy ON za

















#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy
Pamiętam, że SMS kosztował ok. 30 groszy, puszczało się strzałki, a konkurs w szkole kto ma najlepszy telefon wygrywał ten, który najgłośniej grał Explosion ◉‿◉
źródło: 1000011473
Pobierz