17 lat na #wykop. Testowałem pierwszą aplikację w 2011 roku na telefonie komórkowym i muszę przyznać, że ówczena była bardziej dopracowana, niż to, co wypuściliście ostatnio na #android.
Naprawdę nie wiem, jak można wypuścić takiego bubla, z którego korzysta się wręcz tragicznie. @m__b - naprawdę, przestańcie "naprawiać" cokolwiek co jako tako działa. Lepsze jest wrogiem dobrego. #zalesie
@PumpkinBill: Auchan ma bardzo duży wybór win. Na tle innych sklepów - ekstremalnie obszerny. Na Pasażu swojego czasu mieli nawet somelliera (być może dalej jest).
@u8t3io3p @se_mallo Mogę podpowiedzieć, że pracownicy regularnie mają szkolenia z tego zakresu i tolerancja jest dla nich niezwykle ważnym tematem :) Sugeruję zgłaszać do BNP.
@Mikizord: @Gryzuu @peszek_leszek @Leniek Obiecali odpisać w ciągu 2 dni, do dzisiaj jest cicho. Jednakże komentarz Pani Patrycji zniknął, więc na pewno coś się zadziało w centrali ( ͡°͜ʖ͡°)
@Xizor: Nie o--------m, grzecznie rozmawiam i pytam którą stroną wjechali - czy jechali wzdłuż po chodniku (który wygląda jak poniżej), czy wjechali po przejściu dla pieszych. I czemu swoją jazdą i parkowaniem doprowadzają do zniszczenia infrastruktury. Szczególnie, że (po lewej stronie patrząc z perspektywy zdjęć powyżej) - 50 metrów dalej jest wielki parking dla interesantów Wydziału Komunikacji. Tyle, że płatny (3 zł za pół godziny).
@Polozna504: Z tym panem mieliśmy wojnę na cierpliwość xD On czekał, aż ja przejdę (KTÓRĘDY???). Ja czekałem, aż odjedzie. Ostatecznie zamiast lewej strony trawnika rozjechał prawą ( ͡°ʖ̯͡°) A po wyjściu z samochodu powiedział, że nie życzy sobie rozmowy ( ͡°͜ʖ͡°) Przy okazji pozdrowienia dla tego kierowcy, przedstawiciela Lexusa (logo na koszuli).
@Futhark Nie wiem jaki to ma związek z jeżdżeniem po pasach, chodnikach, rozkręcaniem trawników i tworzeniem kraterów na poboczach. Jest MPK, darmowy parking w zasięgu wzroku (cała Źródłowa).
@yahone: Mój kumpel tam pracował - ja z resztą też, ale jako promotor. Słuchajcie tego.
Średnio obeznany klient wchodzi do sklepu - "poproszę najlepszy telefon do 1k PLN" Co robi sprzedawca? Wchodzi na stronę media-expertu, w kodzie strony jakiegoś telefonu zmienia cenę z 600 na 1000 zł, wciska klientowi ten telefon. Klient się zgadza. A na fakturze koszty telefonu to 600 zł, ale dodatkowo ubezpieczenie 150, obsługa 100 i folia
@Szkieletor997 zgadzam się. Książeczki z krótkimi odgłosami zwierząt w książkach moich dzieci wymagają wymiany baterii raz na miesiąc, a są używane niezbyt intensywnie.
Mimo straty właściciel zapewnia, że pracownicy, którzy tam pracowali, nie stracą pracy z powodu pożaru. Właściciel dziękuje za pomoc strażakom i wszystkim, którzy pomagali w gaszeniu pożaru. Jednocześnie nie zamierza organizować żadnych zbiórek, a jedyną formą wsparcia, której oczekuje, są zakupy.
Tylko żeby nie odbiło im się to czkawką, jak producentowi Beskidzkich paluszków.
Mam info od gościa, co pracuje w branży. W skrócie: Spaliła się fabryka, ludzie rzucili się na pomoc wykupując produkty z półek. Firma nie nadążała z produkcją, więc półki były puste. Markety nie mogły sobie pozwolić na luki w zatowarowaniu, więc dopuścili więcej konkurencji która wypełniła półki, ograniczając sprzedaż Beskidzkich i zabierając im miejsce "na półce" i udziały w rynku.
@brakloginuf: Są, ale dla przykładu - mieli całe 3 całe półki produktów, a teraz mają 1.5. Mniejsza ekspozycja, większy wpływ konkurencji.
Jak pisałem, znam w skrócie tę historię od gościa co siedzi w branży (pracuje dla konkurencji). Beskidzie ponoć mocno ucierpieli, nie tyle co po spaleniu się fabryki, co właśnie po tej nawałnicy klientów wykupujących ich produkty.
Mój poprzedni szef powiedziałby, że jestem osobą niezwykle skuteczną i skoncentrowaną na osiągnięciach zawodowych. Mam nadzieję, że będę miał okazję to potwierdzić w trakcie mirkowania.
Naprawdę nie wiem, jak można wypuścić takiego bubla, z którego korzysta się wręcz tragicznie.
@m__b - naprawdę, przestańcie "naprawiać" cokolwiek co jako tako działa. Lepsze jest wrogiem dobrego.
#zalesie
Serio. Kiedyś było niemal perfekcyjnie.