Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Poldi7777

Poldi7777

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20961
  • Znaleziska 15261
  • Mikroblog 5700
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 156
Poldi7777
Poldi7777 14 godz. i 41 min temu
  • 0
#gielda A co dzisiaj starokurvisk tak ładnie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konigstiger44
Konigstiger44
14 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@Poldi7777: Lek UBT251 czyli „potrójny agonista” (GLP-1, GIP i glukagon) i ich odpowiedz na retatrutide od EliLilly ma jeszcze w tym roku wejść do 3 fazy badań klinicznych, a tabletki wegovy bardzo ładnie się sprzedają. Rynek po prostu trochę przereagował z wyprzedażą i NVO po 32 euro to był niezły deal teraz sytuacja się trochę studzi.
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
14 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@Poldi7777: jak w--------a wszystkich hindusow w-------h w czasie pandemii to rakieta
  • Odpowiedz

2665

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 06:29:26
  • 275
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
Poldi7777
Poldi7777 20 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 44
@Mardos: Kurła, ale ten rak rozlał się bardzo szybko po Europie. Ostatnio w Rumunii i na Węgrzech jak byłem to tak samo wliczają serwis na starcie do rachunku. Najbardziej w-----a to, że osobno jeszcze wołają o napiwek. Człowiekowi aż odechciewa się chodzić do lokali gastro.
Blackhorn
Blackhorn
17.06.2026, 12:39:35
  • 11
#gielda
36:45 - Polacy trzymają w bankach 1.5 bln zł - 500 mld na lokatach, 1000 mld nieoprocentowane.
Blackhorn - #gielda 
36:45 - Polacy trzymają w bankach 1.5 bln zł - 500 mld na lokata...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 17.06.2026, 12:42:44 via Wykop
  • 9
@Blackhorn: Nie pytaj ile wydają na totka i bookmacherkę. Niech się Śpiewak najpierw tym zajmie, a nie naszym szczurkiem.
  • Odpowiedz
serek_heterogenizowany
serek_heterogenizowany
17.06.2026, 12:38:46
  • 1
#gielda Co sądzicie aby skromne oszczędności bo 40k wrzucić w space x zamiast w jakieś nudne etf'y?

Mam większe zaufanie do wykopowych inwestorów niż do hazardzistów z r/wallstreetbets

#gielda #inwestowanie

40 000 zl

  • Za mało na etf'y, kup spcx 36.6% (30)
  • Nie spcx ale inne spółki związane najlepiej z AI 25.6% (21)
  • etf'y 37.8% (31)

Oddanych głosów: 82

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 17.06.2026, 12:39:48 via Wykop
  • 1
@serek_heterogenizowany: Kupuj. Chętnie poczytamy o Twoich doświadczeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poldi7777
Poldi7777 17.06.2026, 12:41:02 via Wykop
  • 0
@serek_heterogenizowany: A odnosząc się do pytania to może być ta spółka, ale jeszcze nie teraz jak chcesz długoterminowo.
  • Odpowiedz
Poldi7777
Poldi7777 17.06.2026, 11:56:46
  • 48
#gielda Bardzo mnie zaskoczył ten wywiad, bo gospodarz zadał wiele ciekawych pytań. Teraz już jestem prawie pewien, że Pan Omar nie ma paszportu Izraela skoro jego tata to Syryjczyk. Druga sprawa to szczur jest liderem rynku na którym Niemcy kupują CFD, więc dla każdego Polaka patrioty to mega pozytywny news ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poldi7777 - #gielda Bardzo mnie zaskoczył ten wywiad, bo gospodarz zadał wiele ciekaw...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777
Autor
17.06.2026, 12:38:07 via Wykop
  • 2
@galicjanin: A masz kuzyna o imieniu Omar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poldi7777
Poldi7777 15.06.2026, 22:04:40
  • 1
#nba Już nawet Alicie Keys celebrującą mistrzostwo Knicks jakiś Nigeryjczyk w AI przerobił. Przerażające, bo nawet wpada w ucho (-‸ლ)
Poldi7777 - #nba Już nawet Alicie Keys celebrującą mistrzostwo Knicks jakiś Nigeryjcz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sokool
sokool
14.06.2026, 07:02:48
  • 20
i to mnie sie podoba #nba
sokool - i to mnie sie podoba #nba

źródło: IMG_1782

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 14.06.2026, 09:08:44 via Wykop
  • 2
@Demon_Cleaner: Washington Bullets ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
14.06.2026, 03:36:47
  • 29
#nba
Człowiek niewielu słów, ale wielkich czynów.
Nie można zdobyć mistrza z małym rozgrywającym my ass
Idaho597 - #nba 
Człowiek niewielu słów, ale wielkich czynów.
Nie można zdobyć mistrz...

źródło: Screenshot 2026-06-14 at 05-35-36 TRANSMISJA NBA SAN ANTONIO SPURS - NEW YORK KNICKS. VICTOR WEMBANYAMA VS JALEN BRUNSON #HEJNBA - YouTube

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 14.06.2026, 03:39:39 via Wykop
  • 5
@Idaho597: Od dzisiaj masz Jalen dla mnie te 185 cm jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poldi7777
Poldi7777 14.06.2026, 03:30:21
  • 2
#nba No to teraz zobaczymy Paryż w Nowym Jorku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
14.06.2026, 12:57:51 via Wykop
  • 1
@Poldi7777: nie bylo tak zle. A do belfastu brakowalo wiecej niz ny do sas w poprzednim meczu po pierwszej polowie.
  • Odpowiedz
Poldi7777
Poldi7777 14.06.2026, 03:21:49
  • 4
#nba Gdzie te głosy, że są na zachodzie dwie drużyny co rozniosą każdy team ze wschodu? Japa tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 09.06.2026, 09:02:48 via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: To znaczy to samo co wuchta wiary? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
07.06.2026, 18:18:53
  • 7
#mecz i znów Eriksen zemdlał. Mecz zakończono, a stadion klaskał, więc myślę, że wszystko będzie ok. Oczywiście Eriksen musi zakończyć karierę, bo trzeci raz szczęścia może nie być
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 07.06.2026, 19:00:07 via Wykop
  • 1
@MrFryteczka: Większe ryzyko było jak go nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
07.06.2026, 18:29:30
  • 7
#mecz
BigVV - #mecz

źródło: tvp-sylwia-dekiert-christian-eriksen-euro-2020

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 07.06.2026, 18:59:13 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

456

Jak działa uruchamianie Linuksa

Jak działa uruchamianie Linuksa

Od włączenia zasilania do działającej przestrzeni użytkownika oprogramowanie układowe (firmware), program ładujący (bootloader), inicjalizacja jądra i init.

czcionki
z
slicker.me
dodany: 06.06.2026, 02:29:08
  • 91
  • #
    linux
Poldi7777
Poldi7777 06.06.2026, 17:42:11 via Wykop
  • 1
Przeszedlem na moim kilkuletnim lapku na Linuxa i fajnie śmiga w porównaniu z windowsem. Jedyny problem to jak oglądam wideo to screen freeze mi czasami się robi i muszę restartować.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3179

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Brawo Maja! Wygrała dziś z orczynką o przypadkowym nazwisku 2:0 (7:6, 6:4). W sobotę zagra z inną kacapką w Paryżu o Puchar :)

Polasz
z
sport.tvp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:18:49
  • 221
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    rolandgarros
  • #
    frenchopen
  • #
    majachwalinska
Poldi7777
Poldi7777 04.06.2026, 17:37:52 via Wykop
  • 1
@LoginZajetyPrzezKomornika: Jak drugą?
Poldi7777
Poldi7777 04.06.2026, 17:38:38 via Wykop
  • 13
@kdk7: A kto pierwszy w erze closed?
Poldi7777
Poldi7777 04.06.2026, 21:59:34 via Wykop
  • 16
@sergioo12: 159 vs. 160 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

Adam Glapiński o zasobach złota NBP: historyczny moment. Polska w top 10

Adam Glapiński o zasobach złota NBP: historyczny moment. Polska w top 10

NBP ma w tej chwili ok. 613 ton złota poinformował Adam Glapiński. Jak dodał, Polska jest już w pierwszej dziesiątce krajów o największych zasobach złota.

Nauta
z
businessinsider.com.pl
dodany: 03.06.2026, 18:45:10
  • 9
  • #
    zloto
  • #
    inwestycje
  • #
    inwestowanie
  • #
    gold
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
Poldi7777
Poldi7777 04.06.2026, 21:58:03 via Wykop
  • 0
@encopenco: A nie nic.

Minieri
Minieri
04.06.2026, 17:20:38
  • 284
Maja Chwalińska pokonuje orkową i zagra w finale Roland Garros!
Mirror: https://streamin.link/v/62eb42a0
#tenis #tenisgif
Minieri - Maja Chwalińska pokonuje orkową i zagra w finale Roland Garros!
Mirror: htt...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 04.06.2026, 17:31:54 via Wykop
  • 3
Sacrebleu! Magnifique!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
04.06.2026, 00:46:22
  • 7
#gielda Huang już popija piwko
nabla-delta - #gielda Huang już popija piwko

źródło: 1000017445

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 04.06.2026, 03:22:07 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: Nie to Becks, czyli beka z leszczy
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
01.06.2026, 15:50:34
  • 3
#gielda

https://youtu.be/D6ABqroTLis?is=et9ziJ_4JGq9Haqx
mimik739 - #gielda 

https://youtu.be/D6ABqroTLis?is=et9ziJ_4JGq9Haqx
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 01.06.2026, 16:21:15 via Wykop
  • 1
@mimik739: 100 tysi to dla mnie początek i przełamanie mentalne. Zacząłem późno, ale lepiej późno niż wcale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna
30.05.2026, 19:31:43
  • 0
W sumie nawet o tym nie myślałem, ale przez to, że MŚ są organizowane w Ameryce Północnej, to terminarz jest godzinowo turbo powalony. Dzisiaj zerknąłem i w fazie grupowej jedynie 20 meczy będzie w godzinach 18-21, a pozostałe, czyli jakieś 70% to środek nocy albo mecze nad ranem (super sprawa w tygodniu)

Idealnie dla Europy, która stanowi większą część publiki przed TV #mecz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poldi7777
Poldi7777 30.05.2026, 19:58:19 via Wykop
  • 1
@johny-kowalski: Polecam loty narciarskie w Planicy. Już o 8 rano pół widowni na bani xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.05.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking