Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartowsky

bartowsky

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17104
  • Znaleziska 720
  • Mikroblog 16384
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 133

459

Wartość Apple spadła już o 300 miliardów dolarów. Co dalej?

Wartość Apple spadła już o 300 miliardów dolarów. Co dalej?

Czy Tim Cook pozostanie dyrektorem generalnym Apple, pomimo coraz gorszych wyników finansowych firmy?

Conowegopl
z
conowego.pl
dodany: 06.01.2019, 13:30:09
  • 300
  • #
    apple
  • #
    iphone
  • #
    technologia
  • #
    ekonomia
  • #
    ios
bartowsky
bartowsky 06.01.2019, 18:05:51
  • 57
Spadek S&P 500 w tym samym czasie to 15%, Apple 30%, Nvidia ponad 50%. Bardziej bym martwił się o zielonych niż jabłka.
  • 18
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartowsky
bartowsky 01.01.2019, 09:53:45
  • 1
Dajcie mnie tą Africe
#totowszechczasow #topwszechczasow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roszp
Roszp
01.01.2019, 13:31:27
  • 2
@bartowsky: NO I JEST
  • Odpowiedz
bartowsky
bartowsky 31.12.2018, 23:39:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nawzajem!
#sylwester
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

473

Dlaczego rozjazd między pracą a płacą w Polsce jest największy w OECD?

Dlaczego rozjazd między pracą a płacą w Polsce jest największy w OECD?

Polska gospodarka prze do przodu, ale nie ciągnie za sobą wszystkich i w takim samym tempie. Co z tego, że jesteśmy coraz wydajniejsi, skoro nie odczuwają tego nasze portfele. Jakby tego było mało, rozjazd między płacą a pracą w Polsce jest większy niż w innych krajach.

maja93
z
forsal.pl
dodany: 21.12.2018, 08:47:09
  • 173
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
bartowsky
bartowsky 21.12.2018, 11:44:35
  • -16
@lowca_randroidow: fajnie, ze chociaż podałeś źródło. Z tego samego źródła wynika, że osoby które zarabiają mniej niż średnia krajowa (przypomnę, że mediana jest około 800zł niższa niż średnia, oznacza to tyle, że 50% polaków zarabia przynajmniej 800zł mniej niż średnią) mają sporo wyższy klin niż w pozostałych krajach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bartowsky - @lowca_randroidow: fajnie, ze chociaż podałeś źródło. Z tego samego źródł...

źródło: comment_lYcU1gQUu1rEZwvMCLbxC26dCohlebbk.jpg

Pobierz

119

Zarabiał kilkanaście tysięcy, a został kasjerem w dyskoncie. Wiemy, co go...

Zarabiał kilkanaście tysięcy, a został kasjerem w dyskoncie. Wiemy, co go...

Ma 28 lat i mieszka w Warszawie. Jest doświadczonym programistą, ale rzucił pracę w dużej zagranicznej firmie związanej ze służbą zdrowia. Zrezygnował ze sporych zarobków dla stanowiska kasjera-sprzedawcy

konto usunięte
z
wawalove.wp.pl
dodany: 15.12.2018, 14:28:03
  • 137
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    biedronka
  • #
    pracbaza
  • #
    programista15k
  • #
    programowanie
bartowsky
bartowsky 15.12.2018, 16:16:34
  • 14
@support: zawsze możesz zmienić firmę ¯\_(ツ)_/¯ nie rozumiem ludzi, którzy dają traktować się jak niewolnicy a potem dziwią się, że uderza ich wypalenie

421

Moja przewspaniała gra na androida!

Moja przewspaniała gra na androida!

Jeszcze czegoś takiego twój smartfon nie widział. Szokująco dopracowana, innowacyjna, wciągająca. Kamień młyński w dziedzinie rozrywki domowej! .

RurkaWodna
z
wykop.pl
dodany: 11.12.2018, 10:35:11
  • 90
  • #
    polska
  • #
    gamedev
  • #
    android
  • #
    java
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    rozdajo
bartowsky
bartowsky 12.12.2018, 00:50:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RurkaWodna mega doceniam za szczegóły. Oczka podążające za palcem, zmiana kąta pochylenia uwzględniana przy wyświetlaniu wieży. 10/10 would play
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartowsky
bartowsky 26.11.2018, 00:47:07
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky
Autor
26.11.2018, 00:48:36
  • 1
@Marynasz: nie będziesz mi mówić jak mam załatwić sobie życie wieczne
  • Odpowiedz
p.....a
p.....a
konto usunięte 26.11.2018, 00:56:59
  • 1
@Marynasz: Chciałem być tobą
  • Odpowiedz

7

Światowa Bieda na 10 wykresach (dziś Światowy Dzień Ubogich)

Światowa Bieda na 10 wykresach (dziś Światowy Dzień Ubogich)

Jak pokazują liczne ankiety zdecydowana większość ludzi na świecie nie ma pojęcia jak kształtuje się stan światowego ubóstwa na przestrzeni lat. Dlatego przygotowałem 10 wykresów (+ kilka bonusów) na których możecie przekonać się jak wygląda sytuacja na świecie w w poszczególnych regionach.

cieliczka
z
wykop.pl
dodany: 18.11.2018, 18:39:23
  • 9
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
  • #
    infog
bartowsky
bartowsky 19.11.2018, 09:25:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mieszkasz w kraju w którym w ciągu ostatnich 10 lat podwoiła się liczba zarabiających powyżej 2giego progu podatkowego

@eeemil: jeżeli próg podatkowy nie był aktualizowany od 2009 a w tym czasie skumulowana inflacja wg GUS wyniosła prawie 19% to akurat tę statystykę możesz sobie wsadzić
bartowsky
bartowsky 16.11.2018, 19:10:57
  • 1
#wlosyboners #warkoczboners
bartowsky - #wlosyboners #warkoczboners

źródło: comment_pT3fhy4Pbi9uy96duHApm9j7bLKHJnSe.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pixel_
pixel_
16.11.2018, 19:28:50 via Android
  • 0
@bartowsky #falszywyniebieskipasek
  • Odpowiedz
bartowsky
bartowsky 15.11.2018, 12:02:17
  • 9
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Nvidia. Wierząc w ich przemowy, uwierzyłem że DXR będzie działał. Kupowałem RTXa 2080Ti po 6500 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 13 tys zł na SLI... Jestem na ten moment ponad 6 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć tym oszustom tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nich
bartowsky - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Nvidia. W...

źródło: comment_7qc6VYm25HLKCd05PbMa9FsLzOgLLqqA.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A....._
A....._
konto usunięte 15.11.2018, 12:10:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@carving85: w FullHD a obecną generacja miała być "4k60fps ready". No i jest tak ready że nie mogą przekroczyć 30 fps w 4k.
  • Odpowiedz
bartowsky
bartowsky
Autor
15.11.2018, 12:18:02
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bartowsky
bartowsky 11.11.2018, 18:49:17
  • 5
OKOŃ TO DZBAN
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

578

Każdy programista musi znać GITa - po raz drugi

Każdy programista musi znać GITa - po raz drugi

Cztery miesiące temu pokazałem Wam pierwszy film serii Git. Dzisiaj podrzucam link do kompletnej playlisty 12 darmowych filmów. Uczycie się programowania lub robi to ktoś z Waszych znajomych? Oglądajcie. Każdy film jak zwykle - #bezZbędnegoGadania.

overment
z
youtube.com
dodany: 05.11.2018, 21:51:27
  • 88
  • #
    technologia
  • #
    programowanie
  • #
    naukaprogramowania
  • #
    overment
  • #
    bezzbednegogadania
bartowsky
bartowsky 06.11.2018, 10:26:31
  • 4
@wojniz: commit, pull, push, reset, rebase, fetch, branch, checkout, merge, log
takie których używa się prawie codziennie, przy czym część z tych rzeczy robię z poziomu git gui + gitk z windowsowego gita
bartowsky
bartowsky 06.11.2018, 10:34:11
  • 4
@picios: yup, czyli dobijamy do 12
bartowsky
bartowsky 06.11.2018, 09:11:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Microsoft powinien zmienic napis z "Zaktualizuj i wyłącz" na "Poaktualizuj trochę przed wyłączeniem, wyłącz a jak uruchomisz znowu to doaktualizuj do końca i ewentualnie przywróć poprzednia wersje" (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#pcmasterrace #komputery #microsoft #windows #windows10
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

u.....8
u.....8
konto usunięte 06.11.2018, 09:12:09
  • 0
@bartowsky: tak bywało od czasów xp; w win2k chyba nie
  • Odpowiedz
bartowsky
bartowsky 03.11.2018, 19:14:02
  • 5
Ten uczuć gdy spędziłeś dziś 5h za kółkiem wracając do domu po świętach i pierwsze co robisz to odpalasz Forze na kierownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #forzahorizon4
bartowsky - Ten uczuć gdy spędziłeś dziś 5h za kółkiem wracając do domu po świętach i...

źródło: comment_IxkVKU5Br8uGKg7K6P447XJ2hyEHEa94.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....4
s.....4
konto usunięte 03.11.2018, 19:16:18
  • 4
@bartowsky:
s.....4 - @bartowsky:

źródło: comment_WYwqLDlsrnwzNAOfilShSgjSuNVll1n1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bartowsky
bartowsky 30.10.2018, 15:23:09
  • 4
Peel (。◕‿‿◕。)
https://www.reddit.com/r/forza/comments/9sj3bq/welli_guess_my_friend_just_found_a_use_for_the/
#forzahorizon4 #z--------------a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 23.10.2018, 20:55:27
  • 2
Drogu murki, nadszedł czas by pożegnać się z moim GTXem 1060 6GB który wiernie mi służył przez ponad 2 lata. Wersja MSI Armor OC, cewki nie piszczą, całkiem przyzwoicie się kręcił i w ogóle. Gwarancji już niestety niet. Cena 700zł
Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie
#sprzedam #pcmasterrace #komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky
Autor
24.10.2018, 10:55:39
  • 0
@Krzemol: na Allegro słabe wersje z gwarancją 800zł ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Krzemol
Krzemol
24.10.2018, 10:58:29
  • 0
@bartowsky: No to poszły w dół. Bo moja wystawiona za tysiaka była praktycznie najtańsza (chciałem sprzedać a nie sprzedawać i stwierdziłem, że o stówę się nie będę szarpał). No ale widocznie przesadziłem, bo poszła w godzinę od wystawienia na OLX bez marudzenia i jakiejkolwiek negocjacji :D
  • Odpowiedz

406

Napisałem tę samą aplikację w Vue i Reactcie. Zobaczcie różnice

Napisałem tę samą aplikację w Vue i Reactcie. Zobaczcie różnice

W obecnej pracy używam Vue, dzięki czemu mam pojęcie jak działa od środka. Mimo to, byłem ciekaw, jak wygląda stworzenie tej samej aplikacji w innej technologii, a dokładniej w Reactie. Właśnie to chcę pokazać w poniższym artykule. Sunil Sandhu. Developer, Editor of JSIPE, Daydreamer....

justjoin_it
z
geek.justjoin.it
dodany: 18.10.2018, 13:09:37
  • 187
  • #
    vuejs
  • #
    react
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    naukaprogramowania
  • #
    javascript
bartowsky
bartowsky 19.10.2018, 06:00:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niko444: 1. Mobx na ratunek i nie musisz się bawić z set state
2. Deklarowanie metod przez funkcje strzałkowe i nie musisz budować
Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bartowsky
bartowsky 19.10.2018, 19:30:36
  • -1
@tomaszk-poz: nah, pokazuje i objasniam, są 2 mozliwosci:
1) tu jest tworzona tylko jedna funkcja i za kazdym razem jej referencja jest bindowana do inputa, do tego jest sprytnie robiony tylko jeden onChange do wszystkich inputow, pod warunkiem ze przypisuja swoj stan do zmiennej o nazwie takiej jak wpisany name

onChange = e => {
bartowsky
bartowsky 19.10.2018, 19:43:35
  • 0
@tomaszk-poz: yup, ES2016. Funkcje strzałkowe nie tworzą własnego this tylko korzystają z zewnętrznego
bartowsky
bartowsky 19.10.2018, 13:24:09
  • 9
#pcmasterrace
bartowsky - #pcmasterrace

źródło: comment_Plf4BQF8A74AnmGwGcu4OnPIu6oiHW9D.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky
Autor
19.10.2018, 13:37:58
  • 0
@WujekL: 2080
  • Odpowiedz
d.....k
d.....k
konto usunięte 19.10.2018, 19:19:12 via iOS
  • 0
@bartowsky: zotac
  • Odpowiedz

7

Koniec spekulacji, kolejny team nie dla Roberta Kubicy

Koniec spekulacji, kolejny team nie dla Roberta Kubicy

Sergio Perez pozostanie w zespole Force India. Zgodnie z przewidywaniami, Meksykanin utrzyma posadę w ekipie z Silverstone i będzie reprezentował jej barwy w sezonie 2019. Tym samym na fotel w tym teamie nie może liczyć Robert Kubica.

dzetson
z
sport.onet.pl
dodany: 18.10.2018, 17:17:07
  • 5
  • #
    sport
  • #
    f1
  • #
    kubica
bartowsky
bartowsky 18.10.2018, 21:07:31
  • 3
@saper_vodiczka: każdy zainteresowany tematem wie, że Papa Stroll jest wielkim fanem talentu Roberta i to właśnie dla niego kupił Force India, a nie jak powszechnie się sądzi dla swojego syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20

Elektryczne hulajnogi opanują Wrocław

Elektryczne hulajnogi opanują Wrocław

Lime, wart na ponad 1 mld dol. startup z Kalifornii, wspierany przez Google’a i Ubera, rusza z najmem jednośladów w ...

starnak
z
moto.rp.pl
dodany: 17.10.2018, 08:33:55
  • 14
  • #
    wroclaw
  • #
    hulainogi
  • #
    tranport
  • #
    elektryczne
  • #
    ciekawostki
bartowsky
bartowsky 18.10.2018, 07:38:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szelma77: teoretycznie wg polskiego prawa na hulajnodze elektrycznej która może rozwinąć około 25km/h a w skrajnych przypadkach nawet więcej jesteś pieszym i powinieneś poruszać sie po chodniku
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 24
  • Strona 13 z 24
  • >

Chuck

  • Uzupełniłem dane w profilu, brawo ja!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking