K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von Hać to mogą kurierzy umowę o pracę w tym kołchozie dziękuję panie brzoska #inpost
@Rychson najlepsze jest to, że sam odbiór paczek został okrojony z funkcjonalności. Brak łatwego podglądu nadawcy w przypadku multiskrytki chociażby ;)
Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje rewolucję w Kodeksie Karnym. Obecne stawki grzywien pamiętają 1997 rok, kiedy pensja minimalna wynosiła 406 zł. Projekt zakłada podniesienie minimalnych i maksymalnych stawek dziennych o 900%. Minimalna grzywna wzrośnie ze 100 zł do 1000 zł, a maksymalna z 1,08 m
No i skubańcy, zrobiliście to. Wczoraj, w zaledwie ~2 godziny, udało się Wam zebrać pełną kwotę na Gabenowy haracz, żeby ostatecznie przepchnąć wypokowego SZKELETAL-a na Steam.
Tak więc nie ma już ratunku ani odwrotu. Zgodnie z obietnicą, właśnie wywaliłem stówę USD na wpisowe do Steam Direct i oficjalnie rozpoczynam użeranie się z hamerykańską biurokracją i papierologią. Jak tylko to przepchnę, siadam do klejenia natywnego portu i wciskania Waszych nagrobków oraz innych bonusów do
Dlaczego Polacy uwielbiają stać w kolejkach? Stać 30 minut, by zjeść loda świderka marnej jakości? Stać 3h w kolejce na morskie oko w majówkę? 1h po pączka w tłusty czwartek? Dlaczego? Po co sobie to robić? Czy to sprawia komuś przyjemność? Staram się to zrozumieć #polska
- Wyłączenie produktów mlecznych wynikało przede wszystkim ze względów sanitarnych. Obawialiśmy się, i chyba słusznie, że psujące się resztki mleka w automatach będą generować brzydki zapach, co mogłoby zniechęcić ludzi do korzystania z systemu wyjaśnia wiceminister Sowińska.
#latwogang Owsiaka może tylko uratować wskrzeszenie hitlera. Ewentualnie wjazd czołgiem w blok latwoganga. Przy zakopaniu toporka Ryszarda i tedego to ten Stream przejdzie na karty historii xD
Tor specjalnie umiejscowiony na „starym lotnisku”. Obok nowego. Czyli z założenia hałas nie powinien komukolwiek przeszkadzać. W międzyczasie ludzie kupują tanio ziemię, budują się i nagle wszystkim przeszkadza to na co się pisali de facto płacąc mniejszą cenę za ziemię. Absurd to jakby nic nie powiedzieć. Tor był o wiele wcześniej i to on powinien mieć tutaj większą rację bytu. W ten sposób można przecież zabić każdą istniejącą wcześniej infrastrukturę. Na logikę
#raportzpanstwasrodka Kumacie że parę odcinków temu Klapek musiał jechać po coś na miasto i na gniocie jakby to było normalne i nie pierwszy raz opowiadał, że zostawił otwartą bramę dla Dżunku, bo została sobie w domu z koleżanką i być może będą chciały pojeździć na rowerze . A dziś na gniocie pokazał szczoteczkę do zębów i mówi: no chciała szczoteczkę to chyba jej potrzebna szczoteczka, więc kupiłem . To ile
Zamiast czystego okna rozmowy pojawi się kuszący feed, powiadomienia o postach, relacjach i grupach. Łatwiej będzie zatrzymać ludzi na dłużej, a każdy taki kwadrans więcej to po prostu większy biznes reklamowy.
@Lexi20 polityka jak widać nie jest już rzeczą, gdzie skupiają się na rozwijaniu państwa. Nie są też głosem społeczeństwa, które wybrało danych polityków. Obecnie to są igrzyska pokroju meczu piłkarskiego. Ludzie obrzucają się gownem, zamiast skupić się na tym co jest potrzebne i istotne. Szpitale mogą tonąć, gospodarka też. Grunt, że dana partia nie wygrała wyborów, bo tak. Smutne, ale prawdziwe ;)
"Ze skutkiem natychmiastowym nie będziemy mieć dalszych kontaktów, ani komunikacji z marszałkiem Sejmu Włodzimierzem Czarzastym, którego oburzające i nieprowokowane obelgi były skierowane przeciwko prezydentowi Trumpowi" napisał na portalu X ambasador USA w Polsce Tom Rose.
Polityka na poziomie przedszkolnym xd O tej prezydenturze będą gadać w szkołach przez lata. Nie zdziwiłbym się, jak w przypadku śmierci będzie chciał być pochowany w Watykanie xDDDD
źródło: 1000043643
Pobierz