Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
b0lec

b0lec

Dołączył 14 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12345
  • Znaleziska 1260
  • Mikroblog 11085
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 74
b0lec
b0lec 16.05.2026, 20:27:29
  • 0
#eurowizja Francja i opera to mi się kojarzy zawsze piąty element
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 16.05.2026, 20:24:33
  • 2
#eurowizja może chociaż Niemcy zagłosują
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 16.05.2026, 20:12:11
  • 1
#eurowizja #czechy skojarzenie mam z woodkid, run boy run
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
16.05.2026, 07:03:45
  • 1156
#heheszki #kolej #ciekawostki
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze!
Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
dominowiak - #heheszki #kolej #ciekawostki 
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to nap...

źródło: image

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 16.05.2026, 11:45:46 via Wykop
  • 1
@dominowiak: kawecki zawsze wali konia do POLSKICH POWTARZAM POLSKICH naukowców potem sie okazuje że to jakieś g---o, a jak już faktycznie promuje coś co jest sensowne to i tak są to naukowcy którzy robią kariery w amerykańskich spółkach bo tam faktycznie jest kapitał i możliwości. Zresztą facet jest pisiorem i to chyba wystarczy
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x
16.05.2026, 07:50:49
  • 0
Halo specjaliści z tagu #gielda, polećcie jakieś nieoczywiste wybory do swojego portfela. Raczej z hamerykanskiej giełdy, proszę nie piszcie o Microsoft albo Nvidia xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 16.05.2026, 07:55:27 via Wykop
  • 1
@zar0x: unh, now
  • Odpowiedz
Mdx91
Mdx91
13.05.2026, 15:17:23
  • 0
Zatkalo mi sie ucho tydzien temu. Po prostu wstalem rano i ni cholery nie da sie odetkac. Dzis w koncu mialem termin do rodzinnego, zeby dostac skierowanie do laryngologa (podejrzewam ze wystarczy przeplukanie).
Zbadala mnie od kazdej strony od osluchania, przez temperature i cisnienie, az po pulsoksymetr, zalecila dodatkowe badania moczu i krwii.
Zobaczyla tez czerwone gardlo i stwierdzila, ze to moze byc refluks, wiec od razu przepisala leki na to (nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 15.05.2026, 11:29:39 via Wykop
  • 1
@Mdx91: ja miałem to samo, sam sobie przepłukałem dużą strzykawą i ciepłą wodą. Ale rozbiłem na 3 dni: 1 dzień płukanie (nie pomogło) potem przerwa i środek z oliwką a na 3 dzień płukanie znowu i g---o wypadło, zrobił mi się bardzo twardy korek. Lepiej do tego podejść delikatnie i rozbic sobie płukanie na kilka dni żeby sobie nie nadwyrężyć ucha ale uważam nie trzeba z tym biegać do lekarza.
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
15.05.2026, 06:05:59
  • 259
Ja mam jedno pytanie: CO SIĘ STAŁO Z DEMOGRAFIĄ WŁAŚCICIELI BMW?????

Dawniej typowo spotykanym kierowcą BMW to był sebix czy inny dresiarz łysa pała.

Aktualnie najczęściej za kierownicą bmw widzę jakieś Grażynki lat 40 lub alternatywki.

#motoryzacja
SzubiDubiDu - Ja mam jedno pytanie: CO SIĘ STAŁO Z DEMOGRAFIĄ WŁAŚCICIELI BMW?????

D...

źródło: beemiarze

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 15.05.2026, 08:35:14 via Wykop
  • 0
@fizzly: przerzucili się na hondę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
15.05.2026, 06:23:16
  • 98
#gielda Zaorski gra shorta na NASDAQ Cymcyk sprzedaje AMD czyli hossa na AI bedzie trwała w najlepsze
ParadygmatYT - #gielda Zaorski gra shorta na NASDAQ Cymcyk sprzedaje AMD czyli hossa ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 15.05.2026, 08:30:40 via Wykop
  • 6
@ParadygmatYT: halucynacje człowieka w przerwie od bzykania prostytutek, wciągania koksu i wrzucania w CFD nie swojego hajsu
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
14.05.2026, 07:05:33
  • 1
Mam trochę smiecia diagnostyki na niewielkim plusie i zastanawiam się nad sprzedażą tego, ale boję się, że urośnie jak sprzedam

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 14.05.2026, 07:13:38 via Wykop
  • 0
@Herm1t: ja holduje, plan mam sprytny ze dokupie jak spadnie
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec 13.05.2026, 14:38:53
  • 5
#gielda #unh 400$ proszę państwa mamy to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
13.05.2026, 14:40:40 via Wykop
  • 2
@b0lec: Moja średnia to 282.65 ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
12.05.2026, 13:54:21
  • 3
ale mi ten now boczniakuje
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 12.05.2026, 14:13:02 via Wykop
  • 1
@Glupiii: no oglądam ostatnio z zainteresowaniem, poczekam aż jebnie jeszcze troszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jenkins_slave
jenkins_slave
12.05.2026, 05:20:22
  • 110
#gielda
jenkins_slave - #gielda

źródło: 1000037529

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 12.05.2026, 06:25:08 via Wykop
  • 19
@jenkins_slave: ulica alert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
11.05.2026, 07:55:56
  • 240
#heheszki #motoryzacja magazyn do przechowywania opon klientów xDDD
Stówka za sezon (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
wscieklykabanos - #heheszki #motoryzacja magazyn do przechowywania opon klientów xDDD...

źródło: HH-yKzlWcAIEXks

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 11.05.2026, 13:35:10 via Wykop
  • 3
@wscieklykabanos: od razu można na tor wbijać bo rozgrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
11.05.2026, 09:12:14
  • 8
Giełdowa schizofrenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Giełdowa schizofrenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_11F3D0CA-F65A-41A1-87EF-B9D92F066978-50792-0000133163B14A09

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 11.05.2026, 09:17:22 via Wykop
  • 0
@breakdown1: nie sledze ostatnio, a to nie jest tak że ta spółka to już w zasadzie trup?
  • Odpowiedz
SmutnyStefan
SmutnyStefan
SmutnyStefan
07.05.2026, 00:20:03
  • 28
#ufo #uap
Dzisiaj widziałem jakiś klip, na którym Grusch mówi, że sytuacja z ujawnieniem będzie eskalować w ciągu 60-90 dni
Połączcie to z naprawde b-----ą informacją, (chyba ttylko dla tych co byli odcięci od netu w pracy czy gdzieś) jakoby Burlison zorganizował 2 ukradkowe sptkania ważnych pastorów z USA, w których powiedział, że rząd ujawni iż Boga (przynajmniej tego znanego z Biblii, bo nie wiem czy ma na
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 07.05.2026, 07:07:06 via Wykop
  • 2
@SmutnyStefan: ayyy lmao https://youtu.be/1tChNGA9NLM?is=VjfiXLo68456iThT
b0lec - @SmutnyStefan: ayyy lmao https://youtu.be/1tChNGA9NLM?is=VjfiXLo68456iThT
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
04.05.2026, 11:08:13
  • 17
#gielda Jakby ktoś chciał cały artykuł. Bo wolę wpłacić na giełde niz kupować takie artykuły. https://archive.ph/LBw0b
ParadygmatYT - #gielda Jakby ktoś chciał cały artykuł. Bo wolę wpłacić na giełde niz ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 04.05.2026, 15:41:49 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: CFD czyli Casino Frajerów Detalicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Milioner_z_Choroszczy
Milioner_z_Choroszczy
01.05.2026, 13:24:48
  • 547
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez użytkowników tagu #gielda. Wierząc w ich przemowy przy cenie 9zł, uwierzyłem że cena masła będzie ciągle rosła. Kupowałem masła na promocjach po 2.99zł przy cenie regularnej 6.99zł. Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 120zł, aktualnie pojawiły się promocje na masło za 0.95zł a ja jestem ponad 80zł w plecy
MilionerzChoroszczy - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez...

źródło: 1000014801

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 01.05.2026, 17:58:12 via Wykop
  • 2
@Milioner_z_Choroszczy: HOLD
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
01.05.2026, 08:32:35
  • 107
#gielda aby tak nie skończyć i będzie dobrze
Hazzy90 - #gielda aby tak nie skończyć i będzie dobrze

źródło: 1000039195

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 01.05.2026, 11:50:41 via Wykop
  • 0
@Hazzy90: wiadomo że beka ale jaki to trzeba mieć tupet żeby prosić o pieniądze od ludzi jak mawiał pan Frycz w slepnąc od świateł
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
01.05.2026, 11:32:26
  • 0
Mireczki, co o tym sądzicie? Trzeba się ustatkować i sprzedawać powoli smieciuchy. Nie przekombinowane?

ETF | Alokacja %
--------------------------------------|-----------
FTSE All-World | 9.78%
MSCI World Small Cap | 8.82%
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b0lec
b0lec 01.05.2026, 11:41:35 via Wykop
  • 1
@Ten_spod_piatego: chyba bym odwalił mści India albi s&p bo mala ekspozycja. Generalnie dobrze mieć ok 10% waloru zwłaszcza jak masz nieduży kapitał, no chyba żeś grubas. Jeszcze bym się zastanowił nad jakimś etf na złoto albo obligi. Ja się np zapakowalem w vanguarda life strategy tam masz wogle all in one, to takie dla mega leniwych. Ja tez planuje sprzedać pojedyncze spółki z ameryczki, trochę kupić papierowego złota, może cos
  • Odpowiedz

2

Śmierć klasycznego portfela 60/40

Śmierć klasycznego portfela 60/40

Sytuacja na rynkach finansowych osiągnęła punkt zwrotny, w którym dotychczasowe zasady zarządzania majątkiem przestają mieć rację bytu. Tradycyjny model portfela 60/40 oparty na akcjach i obligacjach traci swoją skuteczność w dobie chronicznej inflacji i nieprzewidywalnej polityki fiskalnej.

cogitos
z
wgospodarce.pl
dodany: 26.04.2026, 12:49:43
  • 4
  • #
    inwestycje
  • #
    gielda
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
b0lec
b0lec 26.04.2026, 13:03:14 via Wykop
  • 9
Powinien być wielki napis: artykuł sponsorowany, naganianie na kupno złota 😆
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • Strona 2 z 28
  • >
  • #chrzescijanin #programista #koszalin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.12.2013

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 31.01.2015

    Koder
  • Mikroblogger
    od 07.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking