Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
andrey7
andrey7

andrey7

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13071
  • Znaleziska 9213
  • Mikroblog 3858
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
16 godz. i 25 min temu
  • 6
Zmniejszenie dochodów lekarzy o 10% prawdopodobnie sprawiłoby że już nikt nie musiałby zbierać pieniędzy na chore dzieci. #rodzice #dzieci #lekarz100k #takaprawda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 13 godz. i 20 min temu via Android
  • 0
@IntruDroid: co roczna waloryzacja minimalnych zarobków lekarzy ma na ten temat inne zadnie
  • Odpowiedz

701

Komuna wróciła! Wchodzi dyrektywa wymuszająca parytet kobiet w zarządzie spółek

Dyrektywa Women on Boards, która ma zostać wdrożona do polskiego prawa w czerwcu 2026 roku, zobowiązuje spółki giełdowe, w tym spółki Skarbu Państwa, do zapewnienia co najmniej 33% udziału osób niedostatecznie reprezentowanej płci w organach spółki łącznie (Zarząd + Rada Nadzorcza).

RECAPTCHASSIE
z
kpmg.com
dodany: 16 godz. i 23 min temu
  • 151
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    prawo
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    biznes
  • #
    eurokomuna
andrey7
andrey7
andrey7 13 godz. i 33 min temu via Android
  • 25
@neoandrew: kto by się kierwa spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
21.06.2026, 06:31:52
  • 18
moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/MokebeGluszak/status/2068321442676998277/photo/1

swoja droga to wyglada ze mamy nowego rekordziste, ktory jeszcze nie dotarl do opinii publicznej xD

#programista15k #programowanie #pracait #konowalposting #medycyna #lekarz100k #lekarz #lekarski
DasUngeheuervon_Danzig - moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ...

źródło: obraz

Pobierz
DasUngeheuervon_Danzig - moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 21.06.2026, 06:49:36 via Android
  • 3
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: 6.5 melona fiu fiu
  • Odpowiedz

1347

Lekarz z Głubczyc zarobił 1 mln 15 tys. zł w rok

Lekarz z Głubczyc zarobił 1 mln 15 tys. zł w rok

Bartosz Rudziński- lekarz ,radny powiatu Głubczyce Przychód z działalności lekarskiej - 1,015,923.93 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 20.06.2026, 09:42:51
  • 98
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
andrey7
andrey7
andrey7 20.06.2026, 09:54:08 via Wykop
  • 116
@IntruDroid: poniżej miliona to jak dla żebraka
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
19.06.2026, 13:07:23
  • 574
Przypominam, że w 2014 Izba Lekarska była przeciwko kasom fiskalnym u lekarzy xD "Ze względu na tajemnicę lekarską, która ich zdaniem może zostać złamana, jeśli kontrolerzy skarbowi będą chcieli dokładnie przyjrzeć się działalności lekarzy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lobby zawsze będzie protestować. Taka ich natura. Nie dajcie się więc też dzisiejszej narracji o tym, że "to jednostkowe przypadki" albo że "zarabiał radny a nie lekarz".

https://dentonet.pl/lekarz/nrl-nie-dla-kas-fiskalnych-dla-wszystkich-lekarzy/

#konowalposting
tomasztomasz1234 - Przypominam, że w 2014 Izba Lekarska była przeciwko kasom fiskalny...

źródło: Screenshot 2026-06-19 at 15.06.40

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 19.06.2026, 14:57:32 via Wykop
  • 1
@tomasztomasz1234: NIL do zaorania
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
19.06.2026, 14:02:40
  • 1137
#lekarz100k #hehszki #znachor
jatutylkonamoment - #lekarz100k #hehszki #znachor

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 19.06.2026, 14:53:41 via Wykop
  • 417
@ja_tu_tylko_na_moment: * w salonie Porsche
  • Odpowiedz
mookie
mookie
mookie
19.06.2026, 07:16:23
  • 845
Polski Ład wprowadzony przez PiS :
- zabierzmy ludziom na UoP możliwość odliczenia składki zdrowotnej, bo trzeba ratować służbę zdrowia.

Kilka lat później:
- kolejki dalej są, pacjenci dalej czekają,
- system dalej jest niewydolny,
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 19.06.2026, 07:55:55 via Wykop
  • 3
@mookie: systemowo obecny rząd nic nie zrobił, maja główne stołki już przez prawie 3 lata. To że poleciały głowy w jednym szpitalu Południowym i lekarzyk oddał 500k pln nic nie znaczy z poziomu systemu (i nie nie bronie pisu)
  • Odpowiedz

924

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

+ 73000 PLN z ZUS wyrównania emerytury wstecz dla obywatela Ukrainy !!!!

Vahanara888
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 14:32:20
  • 114
  • #
    zus
  • #
    emerytura
  • #
    ukraina
andrey7
andrey7
andrey7 18.06.2026, 20:09:14 via Wykop
  • 5
@Grendal: masz prawo do dostania w ryj na ulicy od Mohammeda za to że jesteś biały

1299

Rząd wiedział o astronomicznych zarobkach lekarzy już w 2024 roku

I nie zrobił nic.

tenner
z
medonet.pl
dodany: 18.06.2026, 06:36:51
  • 145
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    polityka
andrey7
andrey7
andrey7 18.06.2026, 12:17:17 via Wykop
  • 14
@rychu-nalepa: w trakcie dyżurów (opłacanych z publicznych pieniędzy) robił inne rzeczy
ch1va5
ch1va5
17.06.2026, 07:46:46
  • 4
#polska #afera #polityka #medycyna

Na głównej posortowanej wg. najnowszych 11 znalezisk(to ponad połowa chyba) ze słowami lekarz, szpital, medyk - szczucie na psiarzy się skończyło, teraz jedziemy po lekarzach. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Dzień bez wroga, to dzień stracony - mój wykop, taki piekny (。◕‿‿◕。)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 17.06.2026, 08:14:37 via Wykop
  • 1
@ch1va5:

Teraz lekarze, wcześniej byli psiarze, nauczyciele, policjanci, ekolodzy, itd. I tak to tu się kręci - od aferki do aferki. Stado (w większości bezrobotnych nieudaczników) musi mieć na kim się wyżywać.


Spoko porównuj temat mniej istotny jak psy/ psiarze do tematu NFZ na który idzie z naszych publicznych podatków 217 mld zł w rok i jak widać po tej aferze sporo z tego budżetu moze być kradzione w białych
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
17.06.2026, 07:23:39
  • 5
Jak to możliwe, że w Polsce jest niedobór lekarzy? Od wielu lat prawie w każdym liceum ok 15-25% klas to klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Czyli zainteresowanie tematyką wśród młodzieży jest ogromne. Jak można zaprzepaścić taką popularność biologii i chemii by finalnie bylo tak skrajnie mało lekarzy?
#edukacja #polska #zdrowie #medycyna #lekarz #ochronazdrowia #nfz #biologia #chemia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 17.06.2026, 07:31:18 via Wykop
  • 0
@EkspertEverything:
andrey7 - @EkspertEverything:

źródło: limity

Pobierz
  • Odpowiedz

34

W ciągu 5 lat wszystkie psy i część kotów ma być zaczipowana i zarejestrowana

W ciągu 5 lat wszystkie psy i część kotów ma być zaczipowana i zarejestrowana

Sejm uchwalił ustawę o Krajowym Rejestrze Oznakowanych Psów i Kotów (KROPiK), którą 2 czerwca podpisał Prezydent RP. Ustawa wejdzie w życie po upływie 2 lat. Nakłada ona obowiązek czipowania wszystkich psów. W przypadku kotów są wyjątki. Kary za brak czipa sięgają nawet 5 tysięcy złotych.

cepheus
z
nowiny24.pl
dodany: 15.06.2026, 06:34:26
  • 24
  • #
    polska
  • #
    psy
  • #
    zwierzeta
  • #
    koty
  • #
    wydarzenia
andrey7
andrey7
andrey7 16.06.2026, 16:54:49 via Wykop
  • 1
andrey7

źródło: images

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

uncles
uncles
uncles
16.06.2026, 16:36:05
  • 2
Mistrz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #nfz #lekarze #lekarz100k #heheszki
uncles - Mistrz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #NFZ #lekarze #lekarz100k #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 16.06.2026, 16:52:29 via Wykop
  • 5
@grand_khavatari: prywatna NDA umowa z publicznym szpitalem i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
future_taylor
future_taylor
future_taylor
16.06.2026, 16:43:24
  • 1
ale ten typ dostał juz jakies zarzuty i pewnie grozi mu zakaz wykonywania zawodu przez 20lat co nie? czy jak zrezygnowal z członkowstwa w klubie ko to temat załatwiony? #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 16.06.2026, 16:50:36 via Wykop
  • 2
@future_taylor: grozi mu usuniecie profilu w social mediach
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
16.06.2026, 16:12:12
  • 2
Ojaprdl Tusk chyba wymyślił urząd skarbowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#lekarz100k
smutny_kojot - Ojaprdl Tusk chyba wymyślił urząd skarbowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#lekarz10...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 16.06.2026, 16:13:39 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: czyli informacje beda niepubliczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
andrey7
andrey7
andrey7 16.06.2026, 16:20:26 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: to wszystko gitara pora sie rozejść
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
16.06.2026, 05:54:09
  • 6
chłop to chyba z kraju sie zwija ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/dawidkacprzykradny/?locale=pl_PL

#polska #konowalposting #lekarz #zdrowie #lekarz100k #medycyna
DasUngeheuervonDanzig - chłop to chyba z kraju sie zwija ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.fac...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 16.06.2026, 06:23:05 via Wykop
  • 26
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: tylko znika z socialmediów żeby po cichaczu w 2026 zarobić 2 bańki
  • Odpowiedz
andrey7
andrey7
andrey7 15.06.2026, 16:37:13
  • 7
A teraz czas na update:
"Jak wyglada życie młodego lekarza w państwie PO" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #programista15k #lekarz #medycyna #polska
andrey7 - A teraz czas na update:
"Jak wyglada życie młodego lekarza w państwie PO" (...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
15.06.2026, 12:02:29
  • 7
#lekarz #polityka #lekarz100k #medycyna #humorobrazkowy #heheszki
WscieklyIRozjuszonyManlet - #lekarz #polityka #lekarz100k #medycyna #humorobrazkowy #...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrey7
andrey7
andrey7 15.06.2026, 13:39:23 via Wykop
  • 2
@WscieklyIRozjuszonyManlet: ważne że uśmiechniety zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

4169

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
andrey7
andrey7
andrey7 15.06.2026, 08:51:45 via Wykop
  • 57
@Wolfr: a ty plebsie tyraj w kołchozie za grosze i płać podatki grzecznie na tych złodziei.
Przekrocz plebisie na umowie 120k na rok to 32% podatek dochodowy + 9% skaldki zdrowotnej płać śmieciu
andrey7
andrey7
andrey7 15.06.2026, 08:57:42 via Wykop
  • 1
@i-marszi: haha lekarzykowi włos z głowy nie spadnie, szpital wydał oświadczenie że wszystko git i pracuje za stawki rynkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nadal głosuj PO-PiS to dużo sie zmini.

Konfederacja już się tak skompromitowali, że na nich nigdy nie zagłosuję

Głosuj dalej na PO/KO/ Lewice bedzie dobrze
andrey7
andrey7
andrey7 15.06.2026, 09:11:29 via Wykop
  • 10
@i-marszi:

Przyjdzie konfa i będzie jeszcze gorzej! Oni tylko potrafią robić chaos i zniszczenie, nic nie udało im się zbudować.


Zapomniałeś ile konfa miała % w poprzednich wyboarach w 2023 że gadasz że sie im nic nie udało zbudować w sejmie przy molochu

730

Polaka w Brukseli bezpodstawnie oskarżono o rasizm i zaatakowano

Polak prowadzący wraz z żoną z Tajwanu restaurację Lil Bao w Brukseli padł ofiarą brutalnego ataku. Ci, którzy zabrali krzesło, byli wyraźnie północnoafrykańskiego pochodzenia. Zobaczyli białego człowieka i od razu padło hasło, że jestem rasistą. Zaczęły się nawoływania do bojkotu mojej restauracji

DziobakPepe
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 10:44:19
  • 94
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    islam
  • #
    4konserwy
andrey7
andrey7
andrey7 14.06.2026, 13:29:07 via Wykop
  • 16
czemu wpis 18+, moderacja to rasiści?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

andrey

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking