Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca

StraznikGrobowca

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15683
  • Znaleziska 2638
  • Mikroblog 13045
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 33

734

Na metce wełna, a w składzie sam plastik, czyli jak oszukują producenci odzieży

Na metce wełna, a w składzie sam plastik, czyli jak oszukują producenci odzieży

UOKiK skontrolował ubrania dostępne w handlu. Okazało się, że jedna czwarta metek jest źle napisana i zapisana (np. "cotone, cottone, coton, baumwolle"). Prawie jedna trzecia ubrań miała inny skład, niż deklarowany na metce i najczęściej miały o wiele więcej sztucznych włókien, niż powinny...

Qtasus2Wielgus
z
innpoland.pl
dodany: 21.11.2022, 19:39:05
  • 104
  • #
    polska
  • #
    odziez
  • #
    ubrania
  • #
    oszustwo
  • #
    januszebiznesu
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 22.11.2022, 09:06:45
  • 3
Wielka szkoda, bo od kilku lat kieruję się właśnie składem i wolę zapłacić więcej, i kupować rzadziej, za to lepszej jakości :/
Jak to wykryć? I co potem zrobić? Biegać po sądach?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 22.11.2022, 09:21:09
  • 1
@KTreu: mógłbyś polecić jeszcze jakąś sprawdzoną markę, albo konkretną grupę na fb? Nawet nie wiem czego szukać w googlu, żeby nie trafić na kolejną sieciówkę sprzedającą plastikowe szmaty z maszyny. Nie mam już ochoty zjeżdżać 3 centrów handlowych, tracić całego dnia i paliwa, żeby znaleźć jeden ciuch.
zezz
zezz
zezz
15.11.2022, 18:50:07
  • 2902
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 15.11.2022, 22:36:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewataewa: mi się zapaliła rezerwa 24 lutego xd dobrze, że akurat ostatnio tankowałem
  • Odpowiedz

384

Kampania „Zobacz, czym oddychasz”. W 63 lokalizacjach staną mobilne płuca

Kampania „Zobacz, czym oddychasz”. W 63 lokalizacjach staną mobilne płuca

14 listopada - w Dniu Czystego Powietrza - rusza wielka kampania Polskiego Alarmu Smogowego „Zobacz, czym oddychasz”. W trakcie akcji w tym sezonie grzewczym innowacyjna instalacja mobilnych płuc pojawi się w 63 lokalizacjach w dziewięciu miastach.

Poludnik20
z
polsatnews.pl
dodany: 14.11.2022, 14:39:15
  • 88
  • #
    polska
  • #
    smog
  • #
    zdrowie
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 15.11.2022, 07:47:31
  • 5
Czy płuca na ogół nie są mobilne?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ar_0
Ar_0
10.11.2022, 07:01:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
#rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkty. Też prowadzicie taką listę jak poniżej z terminem przydatności? Ostatnio siora powiedziała mi, że mam nierówno pod sufitem :) ale ja widzę same zalety w takiej tabelce. Na przykład dzięki niej wiem co muszę w pierwszej kolejności zjeść czy jak mam ochotę na konkretne danie to wystarczy szybki rzut oka w sklepie na
Ar_0 - #rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkt...

źródło: comment_16680636676CGGccFfRyHUZg7s4qO0yC.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 10.11.2022, 11:12:24
  • 0
@Ar_0: kurde super patent, ogólnie propsuję, ale nie chciałoby mi się zaglądać do komputera przy każdych zakupach i uzupełniać takiej listy.

  • Odpowiedz
C.....-
konto usunięte 10.11.2022, 04:10:29
  • 19
C.....-
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 10.11.2022, 08:02:09
  • 1
@Comrade-: Chłopie przecież w pracy jestem, nie mogę~!
  • Odpowiedz

390

Apel do rządu. "Polski rynek nieruchomości stoi u progu kryzysu"

Apel do rządu. "Polski rynek nieruchomości stoi u progu kryzysu"

Największy kryzys od 2008?

xdrcftvgy
z
bankier.pl
dodany: 07.11.2022, 09:15:27
  • 301
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    budownictwo
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 08.11.2022, 09:54:18
  • -1
@Gustav88: Piękny pomysł, ale jeżeli byłyby tworzone z myślą o normalnych, pracujących osobach, a nie pijanych patusów. Inwestycja pewnie zwróci się po kilkunastu latach, a właściwie to nie straci chyba nikt (poza podatnikami hehe). Kredyciarze i tak kupują mieszkania na własność. Wynajmujący będą nadal mogli wynajmować mieszkania w lepszym standardzie, bo chętni się znajdą. A tych co oferują rozlatujące się rudery za chore pieniądze, jakoś mi nie szkoda. Młodzi, którzy
przeczki
przeczki
przeczki
29.10.2022, 05:22:31 via iOS
  • 2419
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 29.10.2022, 08:54:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gobi12
gobi12
23.10.2022, 11:30:58
  • 4564
II zbiór #chilizgobim zakończony!

TL;DR: Zebrałem 4156 papryczek 106 odmian.

Tradycyjnie z okazji zbioru robię #rozdajo zestawu degustacyjnego składającego się z około 40 papryczek - każda innej odmiany. W zestawie będzie pełna skala ostrości - od papryczek słodkich aż po takie topiących wnętrzności. Tym razem zestaw zawiera więcej ostrych (średnio i bardzo ostrych) chili niż zestawy w poprzedniej turze kilka tygodni temu, które miały charakter bardziej łagodny i
gobi12 - II zbiór #chilizgobim zakończony! 

TL;DR: Zebrałem 4156 papryczek 106 odm...

źródło: comment_1666524603enWXpEibm6YCEC24crZmAY.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 23.10.2022, 17:22:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gobi12: piękne. Ja w tym roku pierwszy raz posadziłem papryczki, z nasion wyciągnietych z papryczki kupionej w lidlu. Skromnie, bo tylko kilka krzaczków na parapecie. Zbiory też skromne, bo jedna-dwie papryczki na krzaczek, ale jestem zadowolony. Może i inwestycja się nie zwróciła, ale za to straciłem czas. W sumie inspirację czerpałem od Ciebie :D w tym roku powtórzę eksperynent, ale będę miał już lepsze warunki, to może i zaowocuje lepszymi
  • Odpowiedz
krave
krave
16.10.2022, 13:28:13 via Android
  • 3534
Elo, szukam Roberta, który jest z Jeleniej Góry, był na koncercie Fagotów w piątek we Wrocławiu i zgubił portfel.
Kolega pisał do niego na LinkedIn, szukałam na fejsie, ale bez skutku.
W związku z tym, że jest programistą i jest fanem twórczości Walaszka, to istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że ma tutaj konto, więc postanowiłam szukać i tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zaplusujcie w goronce, może Robert znajdzie tu portfel
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 16.10.2022, 14:49:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@krave: szukaj na walaszkawce na fb
  • Odpowiedz
okretowy_sanitariat
okretowy_sanitariat
03.10.2022, 12:28:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3414
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 04.10.2022, 06:17:51
  • 0
@okretowy_sanitariat: To jest ten nieśmieszny koleś z #cdaction?
  • Odpowiedz

RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
03.10.2022, 10:07:06 via Android
  • 1438
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 03.10.2022, 13:08:51
  • 5
@mmmska: Tego się nie spodziewałeś, Tuhaj-bej!
  • Odpowiedz

73

Prezes PGE: do końca roku sprowadzimy 8 mln ton węgla

Pokaż treści 18+

Prezes PGE: do końca roku sprowadzimy 8 mln ton węgla

Od początku roku sprowadziliśmy ok. 4 mln ton węgla. Do końca roku będzie to 8 mln ton - zapewnił w środę w Gdańsku prezes PGE Wojciech Dąbrowski. Podkreślił, że PGE realizuje specjalne zadanie zasypania dziury, która powstała na polskim rynku...

SPOLKASOFIA
z
energetyka24.com
dodany: 29.09.2022, 06:27:23
  • 47
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    energetyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    bekazpisu
  • #
    gospodarka

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 30.09.2022, 06:30:36
  • 0
To sprowadźcie jeszcze 3 tony więcej dla moich teściów. Dziękuję, buziaczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o.....o
o.....o
konto usunięte 28.09.2022, 12:50:56 via Android
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 28.09.2022, 20:20:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oo__oo: chłopie, nie możesz tak robić. Ale wierzę w Ciebie, że dasz radę. Najważniejsze to się nie poddawać
  • Odpowiedz
o.....o
o.....o
konto usunięte 23.09.2022, 15:51:30 via Android
  • 21
0114? 23.09.2022

Ponownie wylądowałem na ulicy ale nie dlatego, że zapiłem czy złamałem regulamin.

Wypisałem się dziś ze schroniska, bo otrzymałem ultimatum że albo się zaszczepię albo będę musiał opuścić ośrodek, ponieważ mogę być zagrożeniem dla innych jego mieszkańców, których sytuacja zdrowotna jest różna.

Pomimo
o.....o - 0114? 23.09.2022

Ponownie wylądowałem na ulicy ale nie dlatego, że zapiłem...

źródło: comment_1663948290BCUgK5pXb6uHHTpAVji9Pm.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 28.09.2022, 09:01:19
  • 0
@oo__oo: Jestem po dwóch dawkach i nie miałem żadnych problemów. No ale to Twoje ciało i Twoje decyzje. Szkoda, że tak zostałeś potraktowany. Nie uważam, żeby ktokolwiek musiał być do tej szczepionki przymuszany. Mam nadzieję, że sobie poradzisz.
  • Odpowiedz

820

Rodzina z Żywca uznała, że po 18 latach wynajmu, mieszkanie należy do nich

Rodzina z Żywca uznała, że po 18 latach wynajmu, mieszkanie należy do nich

Pewne małżeństwo z Żywca po osiemnastu latach wynajmu otrzymało wypowiedzenie z obowiązkiem wyprowadzki do sześciu miesięcy. Rodzina na podstawie długotrwałego wynajmu uznała, że mieszkanie w części należy do nich, a część kwoty po jego sprzedaży powinna wpłynąć na ich konto.

Slazag
z
slazag.pl
dodany: 12.08.2022, 09:48:57
  • 233
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 12.08.2022, 12:36:33
  • 1
Przecież to z jakiegoś fake'owego screena z fb.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o.....o
o.....o
konto usunięte 09.08.2022, 14:28:39 via Android
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 12.08.2022, 11:24:31
  • 1
@oo__oo: opie nie pal
  • Odpowiedz

D.....0
D.....0
konto usunięte 11.08.2022, 08:35:28 via Android
  • 670
Zróbmy nitkę najlepszych polskich seriali

Ja zacznę 13 posterunek

#seriale
D.....0 - Zróbmy nitkę najlepszych polskich seriali

Ja zacznę 13 posterunek 

 #seri...

źródło: comment_1660206928IW559LgU7hHycdKjGMmQWi.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 11.08.2022, 10:37:07
  • 5
@DurzyHarakter30:
@bartes9:
Graczykowie, Święta Wojna
  • Odpowiedz

5711

Bandyta w VW

Bandyta w VW

"Szokująca sytuacja. Kierowca VW złośliwie zahamował przed samochodem, który mu "za wolno" zjeżdżał z lewego pasa. Doprowadził do wypadku. Omal nie zabił dziecka... Brak słów."

Polasz
z
streamable.com
dodany: 10.08.2022, 20:42:38
  • 871
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    drogi
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 11.08.2022, 07:01:32
  • 1
"każdy ma jeździć jak wy "bo to jedyna i najsłuszniejsza opcja"

no tak. Przestrzeganie przepisów to jedyna, słuszna opcja. Szczególnie w momencie kiedy jedziesz 140km/h.

Jezdzij sobie jak chcesz, ale nie blokuj innych, da się to robić,

Powinieneś napisać: "jeździj zgodnie z przepisami". Wtedy nie blokujesz nikogo, więc problem, którego jesteś źródłem zostaje automatycznie rozwiązany.

zjeżdżasz
i.....h
i.....h
konto usunięte 10.08.2022, 08:37:42
  • 16
co warto obejrzeć z lekkich sitcomów, seriali komediowych itp, takich po ~30 minut?

Oglądałam juz:
IT Crowd
The Office
Big Bang Theory
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca 10.08.2022, 12:58:31
  • 0
@iEarth: The Good Place
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13
  • Strona 7 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.07.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking