Wpis z mikrobloga

  • 2025
@przeczki drogo jak drogo - nie robię tam cotygodniowych zakupów tylko wpadam przy okazji po wodę, cole czy coś..jest czyściej i schludniej niż w starych prl'owskich osiedlowych gdzie właściciel nadal fajki przy kajzerkach. O aplikacje pytają wszędzie więc. Ja rozumiem że można nie lubić i luzik bo masz wybor. Ale znajdzie sobie lepsze zajęcie bo zejdziesz na zawala jak będziesz tak sobotni poranek zaczynal
@przeczki: przecież to ze żabka ma monopol to właściwie wina tych małych sklepikarzy, którzy jak założyli swój sklep w latach 90, tak do tej pory nic w nim nie zmienili. Żabka nie wygrała z nimi cenami. Tu raczej chodzi o wygląd sklepu, oferowane usługi (teraz już są tam nawet kasy samoobsługowe ). Natomiast większość osiedlowych to był kontener w którym był syf, pretensjonalny Janusz lub Grażyna i na ciasnej półce spleśniały
@przeczki Żabka to taki monopolowy tylko pod każdym blokiem. Nie wiem kto tam kupuje coś innego niż czipsy, piwo i sete/dwusetne. W porównaniu do monopolowego ceny są normalne a masz promocje i dzięki appce (i tak robisz zakupy i tak) zbierasz punkty które możesz sobie wymienić na hotdoga czy energetyka. Dodatkowo przynajmniej jest czysto a w środku masz większy wybór piw niż tylko królewskie i żubr. Nie rozumiem hejtu na żabkę
@DorodnyTucznik
@czuczer
@przeczki
Mam na osiedlu w bliskiej odległości 3 sklepy - Żabkę, Carrefour Express i typowy osiedlowy u Janusza. Zgadnijcie do którego chodzę najrzadziej - oczywiście do ostatniego ( ͡° ͜ʖ ͡°) najuboższy asortyment i przy tym najdrożej. Jedyne po co specjalnie tam chodziłem to od czasu do czasu oranżada taka w starym stylu, ale teraz nawet tego nie ma.
A Żabkę szanuję ze względu na to,