Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
#rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkty. Też prowadzicie taką listę jak poniżej z terminem przydatności? Ostatnio siora powiedziała mi, że mam nierówno pod sufitem :) ale ja widzę same zalety w takiej tabelce. Na przykład dzięki niej wiem co muszę w pierwszej kolejności zjeść czy jak mam ochotę na konkretne danie to wystarczy szybki rzut oka w sklepie na listę i wiem jakich składników brakuje i co muszę kupić
Ar_0 - #rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkt...

źródło: comment_16680636676CGGccFfRyHUZg7s4qO0yC.jpg

Pobierz
  • 159
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ar_0: asd albo ocd? Serio pytam

@Noniusz: pytanie co oznaczają te skróty. Później jak będę miał czas to poszukam

@Ar_0: póki w taki sposób nie katalogujesz ludzi, to baw się dobrze xD

@moll: nawet nie zamierzałem chociaż jakby się głębiej zastanowić to dałoby radę xD

@Ar_0: jak minie podana na produkcie data to wyrzucasz przyprawy?

@Deska_o0: nie no co Ty. Normalnie rzeczy sypkie zużywam ale właśnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Ar_0: fajne, chociaż dla mnie bardziej jako relaksujące hobby niż przydatne narzędzie. Pamiętam mniej więcej co mam ze spożywki, bo codziennie gotuję.

Robię listy tylko dla szafy z chemią i 2x w roku dokupuję potrzebne rzeczy. Terminy przydatności raczej mi się nie kończą, bo zużywam w zastraszającym tempie. Założę się, że przez samą ilość kupowanego wybielacza jestem na jakiejś rządowej liście potencjalnych seryjnych morderców, czy coś.