Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Spofity
Spofity

Spofity

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44832
  • Znaleziska 5246
  • Mikroblog 39586
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 100

5696

"On tylko tak się bawi" na wybiegu dla psów w Krakowie

Pokaż treści 18+

"On tylko tak się bawi" na wybiegu dla psów w Krakowie

Osiedle 2 pułku lotniczego. Agresywny właściciel pobił nagrywającego.

byferdo
z
facebook.com
dodany: 20.08.2020, 21:49:20
  • 875
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    psy
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzaczki
  • #
    patologiazmiasta
Spofity
Spofity
Spofity 20.08.2020, 22:51:52
  • 63
No i się w-------m elegancko przed spaniem, dzięki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1198

Wspólny język pracowników w magazynie

Wspólny język pracowników w magazynie

albo jakiś tajny kod

Gentleman_Adrian
z
streamable.com
dodany: 19.08.2020, 15:52:25
  • 77
  • #
    heheszki
  • #
    rozrywka
  • #
    bekaztransa
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • #
    praca
  • #
    magazyn
Spofity
Spofity
Spofity 19.08.2020, 18:39:48
  • -2
Słabi aktorzy, tu im lepiej wyszło (pierwszy klip_
https://www.youtube.com/watch?v=Q6nLEDWjRoU
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2048

JULKA dostała ROZWOLNIENIA!

Pokaż treści 18+

JULKA dostała ROZWOLNIENIA!

oraz Margaret vs ŚCIANA. Te i inne łamiące wieści tylko w codziennym Vlogu Szarpanki TV. Wykopujcie wujka szarpanki, a cuckoldom d**a pęknie xD

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 16.08.2020, 16:28:26
  • 291
  • #
    blackpill
  • #
    przegryw
  • #
    redpill
  • #
    p0lka
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    heheszki
Spofity
Spofity
Spofity 16.08.2020, 18:52:37
  • 2
@Polonius888: masz mnie, jestem botem
Spofity
Spofity
Spofity 16.08.2020, 19:07:09
  • -7
Przepis na zostanie idolem wykopowych przegrywów:
Punkt 1: krytykuj baby
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spofity
Spofity
Spofity 16.08.2020, 19:12:28
  • -4
@Ujhhggg33: oczywiscie ze wolno krytykować każdego, ale że krytykuje baby to został idolem wykopków bo na wykopie jest taka narracja

3992

Amerykańskie bazy w Polsce będą eksterytorialne

Pokaż treści 18+

Amerykańskie bazy w Polsce będą eksterytorialne

Polacy nie będą mogli wejść na ich teren bez zgody Amerykanów. Żołnierze USA nie będą podlegać też pod polskie prawo karne.

konto usunięte
z
onet.pl
dodany: 15.08.2020, 20:11:07
  • 354
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    ciekawostki
  • #
    militaria
Spofity
Spofity
Spofity 15.08.2020, 23:50:35
  • 1
@Raffaello007: i nie wiadomo jak jest, bo nie znamy jeszcze pełnej treści umowy

772

Factorio 1.0 wydane

Factorio 1.0 wydane

Po ponad 8 latach rozwoju tej niezależnej produkcji. Obowiązkowa pozycja dla fanów gier typu managerial / city builder / sandbox.

lama
z
factorio.com
dodany: 14.08.2020, 14:33:23
  • 188
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    factorio
  • #
    rts
Spofity
Spofity
Spofity 14.08.2020, 18:37:44
  • 11
Dzieło szatana. Chciałem tylko spróbować a skończyłem na 200h i w końcu udało się oderwać
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Oszust mami emerytów i zbiera od nich 700zł

Oszust mami emerytów i zbiera od nich 700zł

Oszust próbuje wyłudzić od emerytów 696zł za wydanie "dowodów osobistych" i "paszportów" Warunkiem produkcji paszportów jest wpłynięcie 100000 wniosków. Szerzej opisałem w poście

Spofity
z
wykop.pl
dodany: 10.08.2020, 00:31:07
  • 0
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    wykopefekt
  • #
    scam
  • #
    afera

433

Amerykanie ostrzegają Niemców. Wojna na Bałtyku?

Pokaż treści 18+

Amerykanie ostrzegają Niemców. Wojna na Bałtyku?

Spór wokół gazociągu Nord Stream 2 wkracza w decydującą fazę. Amerykańscy politycy zjednoczyli się przeciw budowie tego gazociągu. Na cel został wzięty niemiecki terminal w Sassnitz który jest trzecim największym niemieckim portem bałtyckim.

Yakotak
z
biznes.interia.pl
dodany: 07.08.2020, 21:58:15
  • 171
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    usa
  • #
    rosja
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
Spofity
Spofity
Spofity 08.08.2020, 21:34:37
  • 32
Wojna na bałtyku?


Dlaczego jest coraz więcej pseudodziennikarstwa w internecie?
Pamiętajcie, jeśli w nagłówki jest pytanie to w 99,9% przypadków odpowiedź na nie brzmi "nie"
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

466

Pulmonolodzy: maski powinny być zdejmowane po 45 minutach. Po godzinie to mus

Pulmonolodzy: maski powinny być zdejmowane po 45 minutach. Po godzinie to mus

Maski ochronne powinny być zdejmowanie po 45 minutach od założenia - zalecają hiszpańscy pulmonolodzy z Andaluzji. Według nich zbyt długie noszenie masek bez przerw może prowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania układu oddechowego lub do pojawienia się zmian dermatologicznych na twarzy.

jezus_nigdy_nie_istnial
z
forsal.pl
dodany: 07.08.2020, 13:16:56
  • 150
  • #
    ukladoddechowy
  • #
    maseczki
  • #
    niedotlenienie
  • #
    covid19
  • #
    koronawirus
  • #
    obostrzenia
Spofity
Spofity
Spofity 08.08.2020, 02:34:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fstab: napewno nie maseczkami tylko nieprawidłową higieną i nieprawidłowym korzystaniem z maseczki.
Napewno nie od założenia czystej maseczki na czystą twarz

854

Ks Dominik Chmielewski na mszy przekonuje wiernych że covid jest zmyślony.

Pokaż treści 18+

Ks Dominik Chmielewski na mszy przekonuje wiernych że covid jest zmyślony.

Ks Dominik Chmielewski wprowadza dezinformację oraz działa na szkodę społeczeństwa. Na mszy opowiada o tym że covid jest fałszywa pandemia a całość jest wymysłem szatana.

konto usunięte
z
m.facebook.com
dodany: 07.08.2020, 15:35:02
  • 261
  • #
    polska
  • #
    kosciol
  • #
    bekazkatoli
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
Spofity
Spofity
Spofity 08.08.2020, 02:29:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ash69: z Gates'em jest taka sytuacja, że on rzucił Harvard a nie AGH XDDD więc takie mówienie że 'nie skończył studiów' trochę mija się z celem. Jak podrzucasz za przykład jakąś osobę to zapoznaj się najpierw z jej biografią
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

785

Policja zatrzymuje bojówkę LGBT w Warszawie.

Pokaż treści 18+

Policja zatrzymuje bojówkę LGBT w Warszawie.

Sprawiający wrażenie agresywnych ludzie związani z LGBT zostali ujęci w Warszawie przez policję. Sprawa ma związek z zatrzymanej z Michałem twierdzącym ( xD ) że jest Margot.

Kjedne
z
streamable.com
dodany: 07.08.2020, 19:46:04
  • 322
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    lgbt
  • #
    bekazpodludzi
Spofity
Spofity
Spofity 08.08.2020, 02:02:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
Podobno szli protestować ale kurde to komicznie wygląda, bo przy zatrzymaniu nawet nie próbowali protestować.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2662

"To jest pani margot"

Pokaż treści 18+

"To jest pani margot"

Jedno wielkie XD

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 07.08.2020, 21:05:16
  • 461
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
Spofity
Spofity
Spofity 08.08.2020, 01:53:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nie ma takiej rzeczywistości, czego nie rozumiecie faszyści?
To idzie w stronę że ktoś kiedyś uzna że jest cząstką niepodlegającą grawitacji i nam odleci
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2068

Hackerzy włamali się na Reddit i spamują postami Pro-Trumpowskimi.

Pokaż treści 18+

Hackerzy włamali się na Reddit i spamują postami Pro-Trumpowskimi.

Zgadnijcie kogo boli dupa? XD

konto usunięte
z
vice.com
dodany: 07.08.2020, 19:21:42
  • 140
  • #
    usa
  • #
    reddit
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    heheszki
  • #
    hakerzy
  • #
    cyberbezpieczenstwo
Spofity
Spofity
Spofity 07.08.2020, 21:19:25
  • 1
@reddml: lepiej żeby nie. Ja mam w dupie wojenki prawo-lewo a na reddicie dużo rozwiązań przy programowaniu można znaleźć

1272

Hipokryzja Konfederacji, do kamer bez masek, ale w kościele już z maseczkami

Hipokryzja Konfederacji, do kamer bez masek, ale w kościele już z maseczkami

Posłowie Konfederacji zarzekają się, że Koronawirusa nie ma, a maseczki są niepotrzebne. Jednak są to tylko pozory i zagranie przed kamery dla swoich wyborców. Jak tylko kamery zostaną wyłączone, posłowie Konfederacji zachowują zdrowy rozsądek i zakładają maseczki.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 06.08.2020, 15:01:20
  • 186
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    koronawirus
Spofity
Spofity
Spofity 06.08.2020, 16:47:06
  • 0
@Gon70: ja już mam całą #czarnolisto z------e neuropkami i prawakami, a dalej widze te śmieszne wojenki na głównej

3467

Szczepionka przeciw boreliozie już prawie gotowa

Szczepionka przeciw boreliozie już prawie gotowa

Francuska firma Valneva opracowała szczepionkę, która powstrzymuje bakterie wywołujące boreliozę. Właśnie ogłosiła pozytywne wyniki trzeciej fazy badania z udziałem ludzi. Oznacza to, że jesteśmy o krok od wprowadzenie szczepionki przeciwko chorobie przenoszonej przez kleszcze.

uszanowanko
z
zdrowie.radiozet.pl
dodany: 31.07.2020, 15:03:32
  • 194
  • #
    nauka
  • #
    kleszcze
  • #
    borelioza
Spofity
Spofity
Spofity 31.07.2020, 17:53:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jeszcze tylko szczep autyzmu dodadzą i szczepionka gotowa

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2776

TVP kupuje 30 samochodów, każdy jak dla prezesa.

TVP kupuje 30 samochodów, każdy jak dla prezesa.

Długość co najmniej 4,7 m, moc od 150 KM, automatyczna skrzynia biegów, automatyczna klimatyzacja, kamera cofania oraz lakier niebieski metaliczny – to tylko niektóre wymogi, jakie musi spełnić 30 samochodów, które w najbliższych tygodniach zostaną zakupione przez Telewizję Polską.

janusz_z_czarnolasu
z
spidersweb.pl
dodany: 29.07.2020, 16:09:12
  • 350
  • #
    polska
  • #
    tvpis
  • #
    tvp
  • #
    samochody
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Spofity
Spofity
Spofity 29.07.2020, 18:01:08
  • 13
normalne wymagania, powiedziałbym, że nawet małe jak na telewizję. Jestem przeciwnikiem tvpis, ale 150 koni we większym samochodzie i klima, automat, kamera cofania to całkowita podstawa.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spofity
Spofity
Spofity 29.07.2020, 18:05:08
  • 4
@spinacz_zbawiciel: co najmniej 4,7m. Co tu jest niezrozumiałe? Statywy i inne sprzęty nie mieszczą się w torbie z lidla.
Spofity
Spofity
Spofity 29.07.2020, 18:08:32
  • 0
@Trewor: zajeżdżone pewnie, bo służbowe. Ostatnio na A1 widziałem fabię 1.2 na lewym 170kmh. Slużbowe najszybsze. A tutaj za nieswoje pieniądze to łatwiej się spełnia takie zachcianki.
Spofity
Spofity
Spofity 29.07.2020, 18:12:21
  • 7
@madtrexx: supersamochody XDDD A co według ciebie mieli kupić? Pandę 1.2 w gazie? Rozumiem jechanie ich za propagandę, ale passat czy insignia to nie jest supersamochó
Spofity
Spofity
Spofity 29.07.2020, 18:20:24
  • 10
@lighte: XDD Jasne, mają jeździć kilkaset kilometrów w 3 osoby + kilkadziesiąt kilogramów sprzętu Fabią 1.4 z otwartym bagaznikiem, bo sprzęt się nie mieści.
Spofity
Spofity
Spofity 29.07.2020, 18:22:17
  • 8
Powinni jeździć Matizem za 400zł, to nasze pieniondze!!!!! Klima i automat? Chyba się w głowach poprzewracało!! Może jeszcze elektryczne szyby?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spofity
Spofity
Spofity 29.07.2020, 23:03:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lighte: tak, minimum 150km to dla mnie podstawa w przeładowanym samochodzie. I jakbym szukał samochodu do podobnych celów to miałbym takie same, a nawet większe wynagania

2985

Około 200 000 nieważnych głosów w wyborach prezydenta RP

Pokaż treści 18+

Około 200 000 nieważnych głosów w wyborach prezydenta RP

Około 200 000 nieważnych głosów między innymi za brak pieczątki na karcie wyborczej. To prawie połowa różnicy pomiędzy ostatecznym wynikiem kandydatów. Nie wiadomo jeszcze ile pakietów wyborczych nie dotarło za granicą.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 13.07.2020, 08:20:13
  • 224
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    debata
Spofity
Spofity
Spofity 13.07.2020, 14:37:38
  • 3
Uwaga, teoria spiskowa!
Brak pieczątek na niektórych kartach jest po to, żeby w razie przegranej PAD była podstawa do ponownego przeliczenia głosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

976

MOWA CIAŁA

Pokaż treści 18+

MOWA CIAŁA

aldona super relax

teka82
z
youtube.com
dodany: 11.07.2020, 16:58:25
  • 211
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
  • #
    blackpill
  • #
    p0lka
  • #
    przegryw
Spofity
Spofity
Spofity 11.07.2020, 21:23:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
Pierwsze filmy były znośne, ale teraz to jest dramat. Do porzygu omawianie tematu do którego brandzlują się przegrywy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2747

Cudowne rozmnożenie Andrzeja Dudy

Pokaż treści 18+

Cudowne rozmnożenie Andrzeja Dudy

Andrzej Duda jednocześnie na wiecu i na Wykopie xD

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 07.07.2020, 15:24:07
  • 206
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    wybory
  • #
    prezydenckieama2020
  • #
    polska
  • #
    polityka
Spofity
Spofity
Spofity 07.07.2020, 16:03:09
  • -14
Ale o co ta burza? Przecież to jasne, że sztab dodal wpis. To jest zapowiedź ama tylko.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spofity
Spofity
Spofity 07.07.2020, 17:53:07
  • 3
@majk90: a to sorki, nie śledzę aż tak tematu, zwracam honor. Nie wiedziałem, że PAD wytyka Trzaskowskiemu takie rzeczy. Myślałem, że to logiczne, że sztab zajmuje się takimi rzeczami i żadna strona nie powinna miec o to pretensji. Patrząc obiektywnie to każdy kandydat w trakcie kampanii, szczególnie przed II turą, miałby ludzi od social mediów.

Mam tylko nadzieję (pewnie złudną), że na AMA rzeczywiście będzie odpowiadał prezydent, a nie szeregowy

359

Kim Dzong Un: Korea Płn. obroniła się przed epidemią koronawirusa.

Kim Dzong Un: Korea Płn. obroniła się przed epidemią koronawirusa.

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un powiedział na spotkaniu biura politycznego Partii Robotniczej KRLD, że jego kraj obronił się przez pandemią koronawirusa. Północnokoreański rząd do tej pory nie zgłosił oficjalnie ani jednego przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 03.07.2020, 04:07:59
  • 80
  • #
    koreapolnocna
  • #
    koronawirus
  • #
    kimdzongun
  • #
    azja
  • #
    covid19
  • #
    epidemia
Spofity
Spofity
Spofity 03.07.2020, 17:54:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Liverpoo: kiedy mem robi 8 okrążenie po internecie i jakość tak spadła, że nie da się przeczytać napisu w lewym dolnym rogu

1513

Niech się Pan nie boi, Panie Prezydencie

Pokaż treści 18+

Niech się Pan nie boi, Panie Prezydencie

Spotkajmy się w czwartek na debacie w formule niezależnej. Warto pogadać o tym, co interesuje Polaków.

tomasztomasz1234
z
streamable.com
dodany: 30.06.2020, 19:28:08
  • 160
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazdudy
  • #
    neuropa
  • #
    tvpis
Spofity
Spofity
Spofity 30.06.2020, 19:39:33
  • -48
Dobrze by było, gdyby debata się odbyła, ale dlaczego takie parcie na debatę jest dopiero teraz? Przed I turą powinny być naciski na debaty organizowane przez media inne niż tvpis, aby poznac kandydatów. Wynik w I turze byłby zgoła inny, a II tura byłaby formalnością
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spofity
Spofity
Spofity 30.06.2020, 19:45:48
  • -30
@xUnf: wszystko da się zorganizować, ale teraz już zostało tylko gdybanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Strona 23 z 25
  • >

Spofity nie Spotify jak co

  • co
  • polska
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.09.2020

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 30.11.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.07.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking