Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Snuff

Snuff

Dołączył 13 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15401
  • Znaleziska 9610
  • Mikroblog 5791
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 30
  • Dodane (203)
  • Komentowane (263)
  • Plusowane (5325)
Antracytowy_Janusz
Antracytowy_Janusz
8 godz. i 42 min temu
  • 1241
Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator jak pomyśli, że ma człowiekowi dać szklankę wody za darmo to dostaje drgawek.

#gastronomia #jedzzwykopem
Antracytowy_Janusz - Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator ...

źródło: IMG_4437

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitman6
shitman6
8 godz. i 40 min temu via Android
  • 561
@Antracytowy_Janusz: Przyjdę zamówić 0,5 l butelkę wody i dodatkowo poproszę o drugie pół za darmo. Obiadu nie zjem.
  • Odpowiedz
ramirezvaca
ramirezvaca
8 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1191
@Antracytowy_Janusz: covid odkleił dwie branże: medyczną i gastro.
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
02.06.2026, 09:11:18
  • 20
Z rana do kawy otworzyłem sobie wykop "Nagranie z aresztowania konającego Polaka dźgniętym ceremonialnym nożem." dodany przez @JozinZBazin5002 . Poszedłem sie ubrać, prysznic, śniadanie. Wracam, oglądam i próbuje plusować komentarze "ta akcje jest obecnie dla Ciebie niedostępna". Oho, spadło z rowerka. Wchodzę na bordo co to zapostował - "zbanowany".

Może ktoś mi wytlumaczyc dlaczego to zostało usunięte? Przecież tam nie widać żadnej przemocy, żadnego ataku, tylko i wyłącznie interwencja policji.

#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanKarburator
RomanKarburator
02.06.2026, 09:38:33 via Wykop
  • 21
@P4ncak3: bo ośmielił się napisać, że beżowy zabił białego i moderacja zrobiła o tak:
RomanKarburator - @P4ncak3: bo ośmielił się napisać, że beżowy zabił białego i modera...

źródło: 41f0b57e5f802c2f00437af09b1f64cd1f3f7b5d3ec83ae15c66bc3fd3ccb6ef

Pobierz
  • Odpowiedz
Kamilek_1253_PL
Kamilek_1253_PL
03.06.2026, 09:13:30 via Wykop
  • 0
@P4ncak3: bo magiczne pozytywne spele co siedzą i moderują tym ściekiem dostali prikaz. Chciałbyś znać to co niewygodna? Przestań lepiej goju bo skończysz jak henryczek. Za 20 min jakiś mode-spel ściągnie pewnie ten komentarz w pocie czoła albo ogólnie cały wątek. Subsaharyjskie lives matter.
  • Odpowiedz
thority
thority
31.05.2026, 15:58:26
  • 136
Jaki karny wy onuce?
Chcecie ruskie czołgi w Warszawie?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
31.05.2026, 15:59:33 via Wykop
  • 10
Chcecie ruskie czołgi w Warszawie?


@thority: tak, najpierw na sadybie a potem na bielanach
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
30.05.2026, 06:02:18
  • 132
#polityka
Plujesz, plusujesz.
bero-telefon - #polityka
Plujesz, plusujesz.

źródło: 1000039431

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
30.05.2026, 06:08:54 via Android
  • 60
@bero-telefon: precz z zakolami!
  • Odpowiedz
printf
printf
30.05.2026, 07:02:07 via Android
  • 14

Komentarz usunięty przez moderatora

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
30.05.2026, 05:14:03
  • 135
Jasio nie rozumie.
#heheszki #polityka #bekazlewactwa #bekazpo #jaskapela
ZarodziecMalaryczny997 - Jasio nie rozumie.
#heheszki #polityka #bekazlewactwa #bekaz...

źródło: 1000017928

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ravau23
Ravau23
Ravau23
30.05.2026, 05:28:58 via Wykop
  • 32

Komentarz usunięty przez moderatora

Filipterka25
Filipterka25
30.05.2026, 05:53:14 via Wykop
  • 145
@Ravau23: PRzecież to ty broniłeś udziału Wiplera w aferze Zondy i tego, że jego fundacyjka była w połowie finansowana rzez Zodę faktem, że Giertych kiedyś reprezentował Czarneckiego.
  • Odpowiedz
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
26.05.2026, 17:13:53
  • 364
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
CzarnaAlbinoska - A takie bento robię mężowi na nockę ^^ 
grilowany wrap z domową pas...

źródło: 1000017803

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14latnawykopie
14latnawykopie
26.05.2026, 17:15:40 via Android
  • 848
@CzarnaAlbinoska: jak powiedział pewien mędrzec "nie ważne czy robisz bento, ważne czy o---------z pęto"
  • Odpowiedz
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
Autor
26.05.2026, 17:23:26 via Wykop
  • 165
@krulkartonu: lol, nic - lubię gotować i dbam o swojego chłopa (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
25.05.2026, 05:09:02
  • 30
ale pszeciesz strefa czystego transportu jest taka dobra i wogule ty faszolu!!!!11111

#krakow #wybory #polityka
winsxspl - ale pszeciesz strefa czystego transportu jest taka dobra i wogule ty faszo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
Autor
25.05.2026, 05:19:52 via Wykop
  • 48
@moet: tak, obszar strefy też wybrał Morawiecki

Katowice jakoś potrafiły zrobić sensownie, tylko nie Kraków, bo tam Morawiecki wybrał taką strefę
winsxspl - @moet: tak, obszar strefy też wybrał Morawiecki

Katowice jakoś potrafiły ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
25.05.2026, 05:53:16 via Wykop
  • 44
@Ravau23: tak Kaczyński wybierał konkretny kształt sct w każdym mieście na tajnym posiedzeniu XD
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
23.05.2026, 20:24:41
  • 621
Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700b4fa

#golgif #golgifpl #mecz #valencia #fcbarcelona #laliga
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...

źródło: ezgif-48698e55f1588cd1

Pobierz
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dondon
dondon
23.05.2026, 20:36:45 via Wykop
  • 439
@Minieri: Ferran w-------y bo chciał strzelić a podał XD
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
23.05.2026, 20:45:18 via Wykop
  • 335
@Minieri: tym samym wbija do pierwszej dziesiątki najlepszych strzelców Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
23.05.2026, 15:09:11
  • 94
Komisja Ligi już potwierdziła że centrum VAR jest gotowe na dzisiejszą Multiligę.

#mecz #heheszki
Tymczas0wy - Komisja Ligi już potwierdziła że centrum VAR jest gotowe na dzisiejszą M...

źródło: 473adaab6005004e275acedeef9d6f885f502f26958e45b1fdc91f9537d0834a

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
23.05.2026, 15:11:15 via Wykop
  • 20
@Tymczas0wy: na spokojnie, wszystko będzie (L)egitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KebabZostrymSosem - @Tymczas0wy: na spokojnie, wszystko będzie (L)egitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
1zaq2xsw3cde4r
1zaq2xsw3cde4r
23.05.2026, 15:12:34 via iOS
  • 17
@Tymczas0wy: już od nowego sezonu wszystkie VARy będą zdalnie, w centrali w Warszawie. Szykuje się piękny potencjał memowy i jeszcze większy z oskarżeniami od wszystkich dla sędziów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
old_s
old_s
old_s
05.05.2026, 20:45:19
  • 10
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

old_s
old_s
old_s
Autor
05.05.2026, 20:45:57 via Wykop
  • 4
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • Odpowiedz
miszczu90
miszczu90
05.05.2026, 21:00:20 via Wykop
  • 0
@old_s:
miszczu90 - @old_s:

źródło: oar2

Pobierz
  • Odpowiedz
pozmu
pozmu
23.04.2026, 07:40:49
  • 10
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0rdynus
0rdynus
0rdynus
23.04.2026, 07:55:21 via Android
  • 2
@pozmu czy to legitna zbiórka?
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
23.04.2026, 12:51:25 via Wykop
  • 0
@pozmu: Panie obserwujący, a co to jest?😳
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
19.05.2026, 18:21:12
  • 68
#m--f #gilf #c---i
ukojenie - #m--f #gilf #c---i

źródło: 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

severh
severh
19.05.2026, 18:50:16 via Wykop
  • 1
@ukojenie: gilf? kolega pyta kto to ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
POSTER
POSTER
19.05.2026, 19:48:09 via Android
  • 1
@ukojenie kto to ?
  • Odpowiedz
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
02.05.2026, 13:33:14
  • 21
Nalesniczq
#przegryw #alternatywkaboners #gooner
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Nalesniczq
#przegryw #alternatywkaboners #gooner

źródło: 1000003881

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
02.05.2026, 13:35:49 via Wykop
  • 8
@NaPagonieGwiazdkiTrzy: Koń sam się wali
  • Odpowiedz
Faszola
Faszola
02.05.2026, 16:13:01 via Wykop
  • 1
@NaPagonieGwiazdkiTrzy: gdzie naleśniczq?
  • Odpowiedz
BezDobry
BezDobry
15.05.2026, 05:29:07
  • 111
W Wilanowie elyta zrobiła bydło w parku i właśnie dlatego odbędą się jeszcze dwie kolejne imprezy w równie ekskluzywnych lokalizacjach. Platforma to stan umysłu.
#bekazlewactwa #bekazlibka #polityka
BezDobry - W Wilanowie elyta zrobiła bydło w parku i właśnie dlatego odbędą się jeszc...

źródło: IMG_1532

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ravau23
Ravau23
Ravau23
15.05.2026, 05:30:48 via Wykop
  • 72
@BezDobry: Rafał jest zajęty rządzeniem krajem
  • Odpowiedz
BezDobry
BezDobry
Autor
15.05.2026, 05:52:45 via iOS
  • 128
@varres: @PodniebnyMurzyn
BezDobry - @varres: @PodniebnyMurzyn

źródło: IMG_1535

Pobierz
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:15:26
  • 1029
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film

źródło: 1000017165

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
15.05.2026, 06:56:25 via Wykop
  • 97
@ZarodziecMalaryczny997: Co ten Nolan
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
15.05.2026, 06:58:58 via Wykop
  • 579
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
10.05.2026, 14:33:44
  • 22
#mecz #legia #pilkanozna #ekstraklasa Wspierasz słoniki - plusujesz, proste
Wielka-Polska-Betonowa - #mecz  #legia #pilkanozna #ekstraklasa Wspierasz słoniki - p...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 267
  • Strona 1 z 267
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking