Z rana do kawy otworzyłem sobie wykop "Nagranie z aresztowania konającego Polaka dźgniętym ceremonialnym nożem." dodany przez @JozinZBazin5002 . Poszedłem sie ubrać, prysznic, śniadanie. Wracam, oglądam i próbuje plusować komentarze "ta akcje jest obecnie dla Ciebie niedostępna". Oho, spadło z rowerka. Wchodzę na bordo co to zapostował - "zbanowany".
Może ktoś mi wytlumaczyc dlaczego to zostało usunięte? Przecież tam nie widać żadnej przemocy, żadnego ataku, tylko i wyłącznie interwencja policji.
#
Może ktoś mi wytlumaczyc dlaczego to zostało usunięte? Przecież tam nie widać żadnej przemocy, żadnego ataku, tylko i wyłącznie interwencja policji.
#


































#gastronomia #jedzzwykopem
źródło: IMG_4437
Pobierz