Często piszecie mi w faksach:
„Tonie Składowy, Ty nie szanujesz audiofilów!”
Moi drodzy, jakbym nie szanował audiofilów to naklejałbym naklejki na switche TP Linka i sprzedawał je za 22,5 tysiąca złotych, twierdząc, że przeszły proces „kwantyzacji”.
Ewentualnie recenzowałbym takie ustrojstwa.
#tonskladowy - największe absurdy branży #audiovoodoo
„Tonie Składowy, Ty nie szanujesz audiofilów!”
Moi drodzy, jakbym nie szanował audiofilów to naklejałbym naklejki na switche TP Linka i sprzedawał je za 22,5 tysiąca złotych, twierdząc, że przeszły proces „kwantyzacji”.
Ewentualnie recenzowałbym takie ustrojstwa.
#tonskladowy - największe absurdy branży #audiovoodoo
















Mirki jestem na etapie wykańczania domu i chciałbym zrobić w salonie sufitowy system nagłośnienia kompatybilny z tv. Możecie coś polecić sensownego?