@GrzegorzPorada

czy można to zmienić?

tak, menu -> wyposażenie -> byle jaka klasa -> klikasz jeden z trzech presetów wyposażenia w lewym dolnym rogu a potem klawisz "i" lub naciśnij "wyróżnij na profilu"
  • Odpowiedz
#battlefield #battlefield6 #gry
Było dobrze a ostatnio znowu odnoszę wrażenie, ze boty odradzają się nagle za plecami daleko od swojego miejsca odrodzenia a co gorsza często strzelają przez przeszkody. Ostanio stałem za murem i też dostałem od bota co nie miał mnie prawa nawet widzieć
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield6 #bf6 #battlefield

Mam takiego buga, gdzie w rozgrywce "Przełamanie na luzie" na TAB'ie nie ma żadnej listy graczy, nie mogę dołączyć do żadnego punktu, pojazdu czy gracza.

O co chodzi?

Inne tryby działają poprawnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra 2h temu zdjęli embargo na wrzucanie gameplayów z nowego Golmuda
zapowiada się wkrzeszenie dawnej legendy, jest o wiele więcej osłon i krycia, nie ma karabinków już na pociągu

#battlefield6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ten battlepass w #battlefield6 szybko się robi, grałem dzień czy dwa w tygodniu, robiłem wszystkie wyzwania i skończyłem go 3 tygodnie temu xD widać, że system jak w apex legends, nawet jak zaczniesz grać dopiero pod koniec sezonu, to bez problemu go zrobisz. Na pewno kupię ponownie, w końcu po wbiciu 110 lvla zwraca się 1100 waluty i zawsze to jakaś dodatkowa zachęta do gry i spoko skórki
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotrek7231: już w Battlefield 3 do którego tak uwielbiacie walić konia był premium i DLCki co kilka miesięcy z coraz to bardziej op wyposażeniem żeby cię kusilo wydać kasę widać co bronie z dodatku close quarters odwalają
  • Odpowiedz
  • 2
@MalinowyGarncarz: Mi chodzi o takie oczywiste rzeczy jak pzeglądarka serwerów, tryb Hardcore czy plutony to było od początku w grze. Dlc dodawało poprostu mapy i wyposażenie a i tak wolałem jak dlc było płatne bo było wysokiej jakości.
Sam pisesz że sezon dwa jest słaby bo za wolno to wszystko idzie.
  • Odpowiedz
Mam problem z bf6. nie grałem os lutego chciałem sobie odpalić i w moemcie uruchomienia wiesza cały komputer, do tego stopnia że nawet obrazu nie ma jakby wywalało kartę graficzną po prostu czarny ekran bez syngału
Miał ktoś podobnie? słyszał o takich przypadkach?
W lutym nie było problemów...
#bf6 #battlefield6 #pcmasterrace #windows10

Ryzen 7500f
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajoZZ: ja bym dodał - wrócić do BF3.

Te 1 czy V fajna odskocznia, ale i tak prawdziwe Battlefieldy to były BF2, Bad Company 2 i BF3. Na upartego BF4, ale tam zepsuli pojazdy.
  • Odpowiedz
#battlefield6 #battlefield
Przyznam szczerze że gdyby nie to że muszę robic rzeczy codziennego życia to bym się nie wylogowywał z BFa naprawdę się im udała ta część gameplayowo szkoda że nie ma listy serwerów albo możliwości kupna serwera można by budować fajną społeczność wokół gry. Moja ocena to 4 na 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach