Fajna ta nowa mapka Grand Bazar. A tak na prawdę to pisze bo jak wchodzę na mój profil to cięgle widzę czarnucha a że nie jestem fanem płaskich nosów to pytanie brzmi czy można to zmienić? #battlefield6
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@GrzegorzPorada
tak, menu -> wyposażenie -> byle jaka klasa -> klikasz jeden z trzech presetów wyposażenia w lewym dolnym rogu a potem klawisz "i" lub naciśnij "wyróżnij na profilu"
czy można to zmienić?
tak, menu -> wyposażenie -> byle jaka klasa -> klikasz jeden z trzech presetów wyposażenia w lewym dolnym rogu a potem klawisz "i" lub naciśnij "wyróżnij na profilu"
@GrzegorzPorada: żaden problem, nie pozwolę, żeby drugi Mirek miał ustawionego niggersa na profilówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#battlefield #battlefield6 #gry
Było dobrze a ostatnio znowu odnoszę wrażenie, ze boty odradzają się nagle za plecami daleko od swojego miejsca odrodzenia a co gorsza często strzelają przez przeszkody. Ostanio stałem za murem i też dostałem od bota co nie miał mnie prawa nawet widzieć
Było dobrze a ostatnio znowu odnoszę wrażenie, ze boty odradzają się nagle za plecami daleko od swojego miejsca odrodzenia a co gorsza często strzelają przez przeszkody. Ostanio stałem za murem i też dostałem od bota co nie miał mnie prawa nawet widzieć
@CipakKrulRzycia: Po c--j grasz z botami
@CipakKrulRzycia: xD
4
Battlefield 6: powrót kultowych map, darmowy tydzień

Battlefield 6 przywraca kultowe mapy, a EA rozdaje grę za darmo na tydzień. Sprawdź szczegóły.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
#battlefield6 #bf6 #battlefield
Mam takiego buga, gdzie w rozgrywce "Przełamanie na luzie" na TAB'ie nie ma żadnej listy graczy, nie mogę dołączyć do żadnego punktu, pojazdu czy gracza.
O co chodzi?
Inne tryby działają poprawnie
Mam takiego buga, gdzie w rozgrywce "Przełamanie na luzie" na TAB'ie nie ma żadnej listy graczy, nie mogę dołączyć do żadnego punktu, pojazdu czy gracza.
O co chodzi?
Inne tryby działają poprawnie
- 0
dobra 2h temu zdjęli embargo na wrzucanie gameplayów z nowego Golmuda
zapowiada się wkrzeszenie dawnej legendy, jest o wiele więcej osłon i krycia, nie ma karabinków już na pociągu
#battlefield6
zapowiada się wkrzeszenie dawnej legendy, jest o wiele więcej osłon i krycia, nie ma karabinków już na pociągu
#battlefield6
- 1
ale ten battlepass w #battlefield6 szybko się robi, grałem dzień czy dwa w tygodniu, robiłem wszystkie wyzwania i skończyłem go 3 tygodnie temu xD widać, że system jak w apex legends, nawet jak zaczniesz grać dopiero pod koniec sezonu, to bez problemu go zrobisz. Na pewno kupię ponownie, w końcu po wbiciu 110 lvla zwraca się 1100 waluty i zawsze to jakaś dodatkowa zachęta do gry i spoko skórki
#
#
ale ten battlepass w #battlefield6 idzie jak krew z d--y, grałem całkiem sporo, tydzień w tydzień robiłem wszystkie wyzwania a i tak brakuje mi 12 lvli xD k---y z ea, w codzie ten bp szedł elegancko a tu trzeba dzień w dzień grać żeby to g---o wbić. Więcej nie kupię, szkoda czasu
#battlefield
#battlefield
źródło: Screenshot_58
Pobierz- 0
@zbyszko17 a co ja napisałem xd tydzień w tydzień od początku każdy tydzień wyczyszczony, plus grałem oprócz tego kilka godzin w tygodniu a i tak mi brakuje 12 lvli do maxa
- 6
- 0
#battlefield6 Martwa gra i zmarnowany potencjał
#battlefield6 #bf6 #battlefield
Szkoda że nie dodają ich na stałe w REDSEC bo fajnie się kampiło przy zrzutach broni.
Szkoda że nie dodają ich na stałe w REDSEC bo fajnie się kampiło przy zrzutach broni.
źródło: do-we-have-any-idea-what-the-difference-will-be-between-the-v0-v7kazkgoexjg1
Pobierz#gry #battlefield #battlefield6
Kiedyś to wszystko dostawało się na premiere teraz nazywa się to sezonami. Jakoś usług spada a wszyscy klaszczą jak by to było niewadomo co. xD
Kiedyś to wszystko dostawało się na premiere teraz nazywa się to sezonami. Jakoś usług spada a wszyscy klaszczą jak by to było niewadomo co. xD
źródło: obraz_2026-04-17_152914073
Pobierz@Piotrek7231: już w Battlefield 3 do którego tak uwielbiacie walić konia był premium i DLCki co kilka miesięcy z coraz to bardziej op wyposażeniem żeby cię kusilo wydać kasę widać co bronie z dodatku close quarters odwalają
- 2
@MalinowyGarncarz: Mi chodzi o takie oczywiste rzeczy jak pzeglądarka serwerów, tryb Hardcore czy plutony to było od początku w grze. Dlc dodawało poprostu mapy i wyposażenie a i tak wolałem jak dlc było płatne bo było wysokiej jakości.
Sam pisesz że sezon dwa jest słaby bo za wolno to wszystko idzie.
Sam pisesz że sezon dwa jest słaby bo za wolno to wszystko idzie.
Ale ta gra się gównem stała, nie dość, że jest niedorobiona to w każdej grze same fresh konta 10 - 30 lvle n------------e 150 fragów na 0 deadów na mecz, no bogowie k---a gierki z aimbotem. Żałosne
#battlefield #battlefield6
#battlefield #battlefield6
@Tetrachloroizoftalonitryl: Ja nie wiem gdzie wy gracie, łączy was z samymi ruskimi serwerami czy co? Ja nic takiego nie widzę.
@Tetrachloroizoftalonitryl: dla mnie feeling gameplayu jest w porządku, ale gra stoi w miejscu, nic sie nie dzieje, nie rozwija i jest nieprzejrzysta.
- 0
Mam problem z bf6. nie grałem os lutego chciałem sobie odpalić i w moemcie uruchomienia wiesza cały komputer, do tego stopnia że nawet obrazu nie ma jakby wywalało kartę graficzną po prostu czarny ekran bez syngału
Miał ktoś podobnie? słyszał o takich przypadkach?
W lutym nie było problemów...
#bf6 #battlefield6 #pcmasterrace #windows10
Ryzen 7500f
Miał ktoś podobnie? słyszał o takich przypadkach?
W lutym nie było problemów...
#bf6 #battlefield6 #pcmasterrace #windows10
Ryzen 7500f
O CIE H-J. Ponoć w 3 sezonie mają dodać tryb "unicestwienie" jeden z moich ulubionych trybow bf4
#battlefield6
#battlefield6
@nietwojinteres135: co to
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#bf6 #battlefield6 #battlefield
Czy im się nudzi w deweloperce? Dzisiaj dodali jeżdżące sofy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy im się nudzi w deweloperce? Dzisiaj dodali jeżdżące sofy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@damianooo8: to na prima aprilis pierdoła
- 1
źródło: Screenshot_97
Pobierz@MajoZZ: ja bym dodał - wrócić do BF3.
Te 1 czy V fajna odskocznia, ale i tak prawdziwe Battlefieldy to były BF2, Bad Company 2 i BF3. Na upartego BF4, ale tam zepsuli pojazdy.
Te 1 czy V fajna odskocznia, ale i tak prawdziwe Battlefieldy to były BF2, Bad Company 2 i BF3. Na upartego BF4, ale tam zepsuli pojazdy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#battlefield6 #battlefield
Przyznam szczerze że gdyby nie to że muszę robic rzeczy codziennego życia to bym się nie wylogowywał z BFa naprawdę się im udała ta część gameplayowo szkoda że nie ma listy serwerów albo możliwości kupna serwera można by budować fajną społeczność wokół gry. Moja ocena to 4 na 5
Przyznam szczerze że gdyby nie to że muszę robic rzeczy codziennego życia to bym się nie wylogowywał z BFa naprawdę się im udała ta część gameplayowo szkoda że nie ma listy serwerów albo możliwości kupna serwera można by budować fajną społeczność wokół gry. Moja ocena to 4 na 5
- 4
#bf6 #battlefield6 #gry #ps5 Szkoda prądu na tego bfa, wrócić do 4 lub czekać kolejne x lat na nowego.
@Talaxin: czekaj do osranej śmierci bo kolejny Battlefield 3/4 nigdy nie powstanie
źródło: shake-startrek
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
8
EA zwalnia po sukcesie Battlefielda 6. Rekordowa sprzedaż nie ochroniła zespołów

Battlefield 6 był hitem, ale to nie wystarczyło. EA właśnie tnie etaty w studiach odpowiedzialnych za serię, choć gra miała rekordowy start i miliony sprzedanych kopii.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















Wspaniała zmiana, zamiast minimapy mamy teraz w śmigłowcach jakiś g---o-radar na którym nic nie widać. Dzięki DICE, dobrze że polatałem sobie przed tą wspaniałą zmianą.