Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SashaWDZ
SashaWDZ

SashaWDZ

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 119
  • Znaleziska 98
  • Mikroblog 21
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (1)
  • Plusowane (20)
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
13.03.2026, 18:49:30
  • 2036
Daj plusa jeżeli lubisz kebaba albo uważasz, że Nawrocki to zdrajca

#heheszki #polityka #wojna #safe #bekazpisu
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_
13.03.2026, 19:24:01 via Wykop
  • 410
@nervous_breakdown: nie przy inflacji, gdzie pochłonie ona większość oprocentowania kredytu. W praktyce spłacisz to pieniądzem, ktory będzie dużo mniej warty niż dzisiaj. Na dodatek (w przeciwieństwie do innych propozycji) mamy gwarancję (konstrukcja safe), że inwestujemy we własne możliwości przerobowe, a nie płacimy po prostu za sprzęt - możliwość sprzedaży, zysk z VAT, wzrost pkb. Generalnie tak wygląda zazwyczaj kredyt inwestycyjny w kazdje normalnej firmie. Niestety większość osób porównuję go do
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
13.03.2026, 19:34:33 via Wykop
  • 69
@garm_: @donaldJretard @Matyson
Dziękuję za odpowiedź
  • Odpowiedz
Yaman99
Yaman99
Yaman99
04.04.2026, 15:38:04
  • 5
#kanalzero
nie jestem zwolennikiem obecnego rzadu, ale jakos tego nie zauwazylem xd ale ja nie chodze po bazarkach tylko po biedronkach, i lidlach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yaman99 - #kanalzero 
nie jestem zwolennikiem obecnego rzadu, ale jakos tego nie zauw...

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yaman99
Yaman99
Yaman99
Autor
04.04.2026, 18:37:19 via Wykop
  • 0
@Matpiotr: co np?
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
04.04.2026, 19:42:23 via Wykop
  • 0
@Yaman99: wszystko
  • Odpowiedz
jjbub
jjbub
jjbub
09.03.2026, 17:21:16
  • 23
Podróże wojownika - początki

#gentleman #podroze #podrozewojownika
jjbub - Podróże wojownika - początki 

#gentleman #podroze #podrozewojownika

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpokojnyPan
SpokojnyPan
09.03.2026, 19:22:44 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

macjaos
macjaos
13.03.2026, 15:18:38 via Wykop
  • 2
@jjbub: ladne rzeczy na niego wychodza, na szczescie nigdy go nie lubilem
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
18.02.2026, 08:58:35
  • 1474
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
Autor
18.02.2026, 09:07:01 via Wykop
  • 443
@Szczuroskoczek_: Zmieniła się polityka mobilizacyjna, zmalały straty i stan osobowy armii zaczyna się powoli zwiększać
  • Odpowiedz
Ucho1899
Ucho1899
18.02.2026, 09:46:19 via Wykop
  • 508
Hahahaha xD


@duzy240: To że macie więcej surowców których nie umiecie efektywnie wydobyć i wykorzystać nie oznacza, że wygrywacie wojnę materiałową :)
  • Odpowiedz
freddd
freddd
13.02.2026, 07:10:57
  • 9
O, nawet Ator się uaktywnił, a już o nim zapomniałem

freddd - O, nawet Ator się uaktywnił, a już o nim zapomniałem
SPOILER
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robson1416
Robson1416
Robson1416
13.02.2026, 14:47:27 via Wykop
  • 2
@freddd: tam gdzie kliki tam atorek
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
14.02.2026, 20:41:56
  • 31
#ator oczywiście już stanął w obronie #profesorchris(bo wiecie miażdżo i szkalujo "niewinnego" )jak mnie wk...ją te wszystkie zakały youtube'a ejtorki, piekielniki, straszyciele, którzy zamiast odkrywać prawdę albo przynajmniej próbować od razu lecą po nastrojach lemingów...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robson1416
Robson1416
Robson1416
14.02.2026, 23:05:33 via Wykop
  • 10
@Kaviar: Atorek to blady siedzial cały film bo wie, że i do niego wjadą niedługo;)
  • Odpowiedz
readme
readme
15.02.2026, 09:23:57 via Wykop
  • 8
@Kaviar: "atak systemu na niewygodnego człowieka" - masakra, boję się myśleć kim są ludzie którzy łykają ten kit.
  • Odpowiedz
Counter-Cz3si0
Counter-Cz3si0
15.02.2026, 09:18:59
  • 99
Kijów też mieli zająć w trzy dni ¯\(ツ)/¯ Z Ukrainą nie dają rady, ale całe NATO już na pewno skapituluje w trzy dni
#ator #pracowniktvn #bekazszurow #polityka
Counter-Cz3si0 - Kijów też mieli zająć w trzy dni ¯\(ツ)/¯ Z Ukrainą nie dają rady, al...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
15.02.2026, 09:23:44 via Android
  • 36
@Counter-Cz3si0: cos te ruski maja slabosc do cyfry 3, chyba cos na zasadzie "w koncu musi sie udac!"
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
15.02.2026, 09:26:03 via Android
  • 76
@Counter-Cz3si0: najpierw podbije Europę i później wróci dalej zdobywać kijów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
s0krates
s0krates
s0krates
13.02.2026, 13:44:04
  • 1941
Abecadło uczciwego przedsiębiorcy
- Przepisz działalność na żonę
- Zrób intercyzę
- Organizuj "loterie" bez limitu losów
- Mów wszystkim że zarabiasz "grosze" albo nawet "nic"
- Wypłać kasę z kont, trzymaj w kredensie, rozliczaj się tylko gotówką
s0krates - Abecadło uczciwego przedsiębiorcy
- Przepisz działalność na żonę
- Zrób in...

źródło: 4bb1f213b495a7147d9f74a8d65fe7d5aecc0537.jpg_xooooooooo_1280x720

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko
13.02.2026, 14:49:28 via Wykop
  • 828
@s0krates: krzycz że opresyjne państwo chce zniszczyć ciebie i dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
13.02.2026, 14:49:53 via Wykop
  • 802
@s0krates: przynajmniej wyszlo Know-How Stanowskiego, lapie sie wszystkiego co pompuje kliki, chlop sam sie smieje z wlasnych klamst a Stanowski mimo ze ogarnia to przytakuje jak to zupelnym przypadkiem wjechali na chate bo przeciez legit na zone wszystko przepisal, skandal! Komentarze pod filmem K0 swiadcza ze zyjemy w kraju d*bili... Wykopki wcale nie lepsze, 2100+ wykopow dla cwaniaka. XD
KurnikoweKuriozum - @s0krates: przynajmniej wyszlo Know-How Stanowskiego, lapie sie w...

źródło: IMG_20260213_143045

Pobierz
  • Odpowiedz
e.....k
e.....k
konto usunięte 17.09.2024, 07:12:57
  • 681
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

djtartini1
djtartini1
17.09.2024, 07:13:43 via Wykop
  • 267
@eleganckichlopak: Wiedzą, bo już Kanał Zero miał program. Winny Tusk, zamykam sprawę.
  • Odpowiedz
model_wygenerowany_na_wykoppl
model_wygenerowany_na_wykoppl
17.09.2024, 07:14:46 via Wykop
  • 30
@eleganckichlopak: dlaczego poalcy sa tacy brzydcy
  • Odpowiedz
rychupeja
rychupeja
rychupeja
27.06.2025, 06:52:12
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pelt
pelt
27.06.2025, 07:37:04 via Wykop
  • 3
@rychupeja: Może Wojownikowi sypnięto rublami, może nie. Tak czy siak na tyle ile od lat obserwuję Piotrka, on po prostu ma takie poglądy jak na tym moim zrzucie ekranu sprzed paru dni z jego Instagrama gdzie przypiął serduszko temu komentarzowi. Dodatkowo jeszcze ma inne poglądy uchodzące za szurskie. Ale po prostu maskował się z tym na nagraniach, nie wypowiadał się na te tematy do kamery. Dopiero w jego niektórych odpowiedziach
pelt - @rychupeja: Może Wojownikowi sypnięto rublami, może nie. Tak czy siak na tyle ...

źródło: 4285bb84510a9815f4e0c6d70a1326d43e2ddffc75df3b27bafdecf837591f5c

Pobierz
  • Odpowiedz
rychupeja
rychupeja
rychupeja
Autor
27.06.2025, 10:33:12 via Wykop
  • 5
@pelt: ogólnie koleś intelektem nie grzeszy, więc szurstwo jak najbardziej do niego pasuje.
Ja rozumiem, że Rosja to też nie jest jakiś piekielny twór, i ludzie w miastach mogą żyć normalnie i spokojnie mimo prowadzonej wojny: myślę że to naturalne, ale oglądając te materiały mam wrażenie że to już nie jest neutralność tylko chwalenie. Może też nie jestem targetem, rzadko oglądam youtuberów, byłem w Nowosybirsku, Krasnojarsku i pewnie w innych
  • Odpowiedz
Kadet20
Kadet20
29.06.2025, 17:28:30
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasswordExpired
PasswordExpired
29.06.2025, 20:54:44 via Wykop
  • 5
@ramirezvaca: Wojownik ma to jakoś inaczej zorganizowane ale Planeta, BezPlanu, Cash, Globstory, Wędrowne Motyle, GdzieBądź, SzeryfUSA to jest wszystko w jednej agencji - AtomyPR.
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
29.06.2025, 21:02:17 via Wypiek
  • 8
@Kadet20 jeden z niewielu sensownych na YT to Jak To Daleko, ale nie każdemu podejdzie jego styl gadania.
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 30.07.2025, 10:02:52
  • 161
WYNIKI KONSULTACJI W SPRAWIE JAWNYCH CEN TRANSAKCYJNYCH

Prawie 98% ankietowanych jest ZA projektem.

A i ciekawostka. W konsultacjach brało udział 12 razy więcej mężczyzn niż kobiet.

https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=KONSULTACJE_WYNIKI&NrProjektu=RPW/21500/2025
S.....r - WYNIKI KONSULTACJI W SPRAWIE JAWNYCH CEN TRANSAKCYJNYCH

Prawie 98% ankieto...

źródło: temp_file1990562154776580175

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....k
a.....k
konto usunięte 30.07.2025, 10:04:17 via Wykop
  • 222
@Satan_Was_a_Babyboomer: kobiet nie interesuja ceny, one sie wprowadzaja na gotowe
  • Odpowiedz
taer2000
taer2000
taer2000
30.07.2025, 11:34:59 via Wykop
  • 54
@Satan_Was_a_Babyboomer: a później profesury mundre we gazetach wybiórczych będą się mądrować jak to kobietki są dojrzalsze bo się szybciej wyprowadzają z domu na ((((swoje))))
  • Odpowiedz
Anonek463
Anonek463
04.06.2025, 10:43:33
  • 977
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
04.06.2025, 10:45:46 via Wykop
  • 647
Co o tym myślicie?


@Anonek463: To, że żadnego drastycznego wzrostu dzietności nie będzie, a kryzys mamy gwarantowany.
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
04.06.2025, 10:53:43 via Wykop
  • 767
@Anonek463: Wiek emerytalny musi być skorelowany z liczba posiadanych dzieci i zasady te muszą objąć wszystkich, którzy jeszcze nie skończyli 35 lat:

Domyślny wiek emerytalny powinien wynosić 70 lat.
1 dziecko obniża obojgu rodzicom do 67 lat.
Każde kolejne dziecko obniża o 3 lata dla kobiety i 2 lata dla
  • Odpowiedz
Howea
Howea
24.05.2025, 18:42:53
  • 1439
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howea
Howea
Autor
24.05.2025, 18:44:33 via iOS
  • 175
@Aleale2 Ja wiem od dawna, że się nadaje, ale cieszę, że to pokazał ogółowi społeczeństwa.
  • Odpowiedz
a.....9
a.....9
konto usunięte 24.05.2025, 18:45:23 via Wykop
  • 634
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Howea
Howea
23.05.2025, 18:17:39
  • 1520
Jak ktoś twierdzi, że Trzaskowski się nie nadaje na prezydenta to chyba nie ma uszu i oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#debata #polityka
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

southlander
southlander
23.05.2025, 18:20:23 via Android
  • 183
@Howea nie mam oczu i uszu
  • Odpowiedz
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
23.05.2025, 18:21:06 via Android
  • 88
@Howea

@Dueil_angoisseus Dzisiaj to już w ogóle wymiata. Widać, że wie co mówi.


Znaczy ma gadane fakt ale zero konkretów.
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking