@nervous_breakdown: nie przy inflacji, gdzie pochłonie ona większość oprocentowania kredytu. W praktyce spłacisz to pieniądzem, ktory będzie dużo mniej warty niż dzisiaj. Na dodatek (w przeciwieństwie do innych propozycji) mamy gwarancję (konstrukcja safe), że inwestujemy we własne możliwości przerobowe, a nie płacimy po prostu za sprzęt - możliwość sprzedaży, zysk z VAT, wzrost pkb. Generalnie tak wygląda zazwyczaj kredyt inwestycyjny w kazdje normalnej firmie. Niestety większość osób porównuję go do
#kanalzero nie jestem zwolennikiem obecnego rzadu, ale jakos tego nie zauwazylem xd ale ja nie chodze po bazarkach tylko po biedronkach, i lidlach ( ͡°͜ʖ͡°)
#ator oczywiście już stanął w obronie #profesorchris(bo wiecie miażdżo i szkalujo "niewinnego" )jak mnie wk...ją te wszystkie zakały youtube'a ejtorki, piekielniki, straszyciele, którzy zamiast odkrywać prawdę albo przynajmniej próbować od razu lecą po nastrojach lemingów...
Kijów też mieli zająć w trzy dni ¯\(ツ)/¯ Z Ukrainą nie dają rady, ale całe NATO już na pewno skapituluje w trzy dni #ator #pracowniktvn #bekazszurow #polityka
Abecadło uczciwego przedsiębiorcy - Przepisz działalność na żonę - Zrób intercyzę - Organizuj "loterie" bez limitu losów - Mów wszystkim że zarabiasz "grosze" albo nawet "nic" - Wypłać kasę z kont, trzymaj w kredensie, rozliczaj się tylko gotówką
@s0krates: przynajmniej wyszlo Know-How Stanowskiego, lapie sie wszystkiego co pompuje kliki, chlop sam sie smieje z wlasnych klamst a Stanowski mimo ze ogarnia to przytakuje jak to zupelnym przypadkiem wjechali na chate bo przeciez legit na zone wszystko przepisal, skandal! Komentarze pod filmem K0 swiadcza ze zyjemy w kraju d*bili... Wykopki wcale nie lepsze, 2100+ wykopow dla cwaniaka. XD
@rychupeja: Może Wojownikowi sypnięto rublami, może nie. Tak czy siak na tyle ile od lat obserwuję Piotrka, on po prostu ma takie poglądy jak na tym moim zrzucie ekranu sprzed paru dni z jego Instagrama gdzie przypiął serduszko temu komentarzowi. Dodatkowo jeszcze ma inne poglądy uchodzące za szurskie. Ale po prostu maskował się z tym na nagraniach, nie wypowiadał się na te tematy do kamery. Dopiero w jego niektórych odpowiedziach
@pelt: ogólnie koleś intelektem nie grzeszy, więc szurstwo jak najbardziej do niego pasuje. Ja rozumiem, że Rosja to też nie jest jakiś piekielny twór, i ludzie w miastach mogą żyć normalnie i spokojnie mimo prowadzonej wojny: myślę że to naturalne, ale oglądając te materiały mam wrażenie że to już nie jest neutralność tylko chwalenie. Może też nie jestem targetem, rzadko oglądam youtuberów, byłem w Nowosybirsku, Krasnojarsku i pewnie w innych
@ramirezvaca: Wojownik ma to jakoś inaczej zorganizowane ale Planeta, BezPlanu, Cash, Globstory, Wędrowne Motyle, GdzieBądź, SzeryfUSA to jest wszystko w jednej agencji - AtomyPR.
@Satan_Was_a_Babyboomer: a później profesury mundre we gazetach wybiórczych będą się mądrować jak to kobietki są dojrzalsze bo się szybciej wyprowadzają z domu na ((((swoje))))
@Anonek463: Wiek emerytalny musi być skorelowany z liczba posiadanych dzieci i zasady te muszą objąć wszystkich, którzy jeszcze nie skończyli 35 lat:
Domyślny wiek emerytalny powinien wynosić 70 lat. 1 dziecko obniża obojgu rodzicom do 67 lat. Każde kolejne dziecko obniża o 3 lata dla kobiety i 2 lata dla
źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Pobierz