#raportzpanstwasrodka W Tajlandii nadal trwa akcja wymierzona przeciw zagranicznym przedsiębiorcom obchodzącym przepisy poprzez podstawionych tajskich udziałowców. Wśród zatrzymanych znalazło się dwóch obywateli Polski powiązanych ze spółką deweloperską Tropical House Co, budującą luksusowe wille z basenami w prowincji Krabi.

To część najnowszej operacji, w ramach której aresztowano 48 osób, a służby zabezpieczyły majątek o wartości ponad 1 mld bahtów (ok. 110 mln zł). Śledczy twierdzą, że podejrzani wykorzystywali tajskich "słupów", aby omijać
exde - #raportzpanstwasrodka W Tajlandii nadal trwa akcja wymierzona przeciw zagranic...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@eSUBA94: No CZASY SA ZA DOBRE, ludzie oderwani od BRUTALNEJ natury, to i instynkty i myslenie krytyczne SLABSZE,
Nie ma poddawania wszystkiego co obce i w temacie finansow pytaniom, watpliwosciom, zalozenia z gory ze to moze byc oszustwo, ze lepiej na spokojnie, pogadac z kims co swoje przezyl nie z jednego pieca chleb jadl,
Dobrze robisz mirku, trza ludzi, znajomych,rodzine edukowac, inforomowac,
  • Odpowiedz
@pelt: Jesli material bedzie 'miekki', znaczy Klepsydra ma obiecany soczysty rabat od Pajonk Real Estate na apartament blisko morza ... oczywiscie jesli odleglosc bedziemy mierzyli w Midelach.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: pewnie się bał że źli hejterzy przyjdą

z tego co było to on leciał do polski 1 klasą, potem dostał auto za free od odkryjauto, potem miał być na targach poznańskich w ramach promo ale finalnie go nie było
  • Odpowiedz
@hans-kloss-23: Ale nic tam takiego nie jest powiedziane, a tych "60% klientów biur nieruchomości" to mogli być tacy czopowie chodzący z kamera po nieruchach licząc na % czy waldkowie po bizneskarts ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Henson_: jeździłem jeszcze do niedawna ciężarówką na wschód "białoruś ,ukraina ,rosja" powiem wam tak BY czy RO w porównaniu do UA to różnica jak w latach komunistycznych miedzy wschodnia europa ,a zachodem . W rosji czy na białorusi jest naprawde okej ,oczywiście na Moskwie to są dwa inne światy , czym dalej od Moskwy w każdym kierunku to Ci ludzie są normalni i nie ma tam takiej jazdy jak to
  • Odpowiedz
Jutro ide wziąć chwilowke do providenta żeby wykupić gentelen klub i będzie dostęp do grupy na whatsapp co są ludzie wysokich lotów byzmememeni i robiom takie hajsy że h.uj staje. A wy dalej w piwnicy???

#podrozewojownika
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@manieksdl: nic tylko wyjść na przeciw i reklamować nowy biznes - jedź do naszej polecanej kliniki do rosji i sprzedaj nerkę, potem zainwestuj to w mieszkanie w dubaju pod ZYSK
  • Odpowiedz
  • 7
@Myszo: wyskoczył mi przypadkiem to wrzuciłem aby była baza danych na wykopie

nadal nie nadrobiłem pozostałych filmów o tym osobiniku bo zwyczajnie ani nie mam czasu ani nie mam na to nerwów

połowa polskiego jutuba działa mi giga na nerwy i ludzie czczą tą patologię.... powalone pokolenie
żyją tak jak im adrianpolak powie, jak marcoń powie, jak amadi ferrari powie.... to są
  • Odpowiedz
Nie wiem kim jest ten koleś. Jakiś czas temu prawdopodobnie to on pisał do mnie wiadomość prywatną na Wykopie z pustego konta. Miał zrobić reportaże o Piotrze Pająku #podrozewojownika. Zrobił jeden raczej słaby odcinek, zapowiadał kolejne. Swój kanał nazwał Lecimy z tematem. Dziś zmienił jego nazwę na Odwrócony Bloger, usunął dotychczasowe filmy i zapowiada koniec kanału, wycofanie się ze śledztw.
https://youtu.be/_fjUjIO78CQ
W Billym @lskx nadzieja,
pelt - Nie wiem kim jest ten koleś. Jakiś czas temu prawdopodobnie to on pisał do mni...

źródło: ezgif-12a4592ecd43b382

Pobierz
pelt - Nie wiem kim jest ten koleś. Jakiś czas temu prawdopodobnie to on pisał do mni...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 7
@dizel81: Dzięki za wytłumaczenie, nie miałem pojęcia co to za typ,zwłaszcza że nie wyjaśniał kim jest, skąd nagle ma tylu subskrybentów na starcie i w ogóle po co to robi. Aczkolwiek już przez ten reportaż o Wojowniku coś wydawało się mi nie tak z nim. W postach na swoim ledwo otwartym kanale już zapowiadał sprzedaż t-shirtów z nadrukiem z logo tegoż kanału, co było dziwne i niepokojące. Nie interesuje się
  • Odpowiedz