Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rogi_

Rogi_

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15534
  • Znaleziska 476
  • Mikroblog 15058
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
Rogi_
Rogi_ 25.04.2026, 13:38:52
  • 0
#rozdajo #zooplus
Rogi_ - #rozdajo #zooplus

źródło: IMG_3795

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_
Autor
26.04.2026, 10:33:50 via Wykop
  • 0
@E_Nygma: a to lipa, nie wiedziałem. :/
  • Odpowiedz
cezars
cezars
26.04.2026, 06:18:09
  • 14
#biedronka to jednak wyższy stan umysłu 🤣 I tak wyglądała wczoraj cała #biedronka w Legnicy 😂
cezars - #biedronka to jednak wyższy stan umysłu 🤣 I tak wyglądała wczoraj cała #bie...

źródło: 1000023734

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 26.04.2026, 06:22:30 via Wykop
  • 6
@cezars: Lidle zaczynają podobnie wyglądać. Nie da się już przejechać na dwa wózki, a kolejka na pół godziny.
  • Odpowiedz
masakrator2017
masakrator2017
masakrator2017
24.04.2026, 11:32:46
  • 0
Siemanko jakie dobre osiedle we Wrocławiu na zakup mieszkania 2 pokoje około 40-50m2. Powiatowe miasto here. A w sumie przeprowadzonym się.
#wroclaw #mieszkanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 24.04.2026, 14:36:47 via Wykop
  • 0
@masakrator2017: nie ma miejsca.
  • Odpowiedz
kekacz
kekacz
23.04.2026, 08:14:01
  • 2
No kliknij to w końcu robaku! Pięć razy wrzucamy na główną ten plastikowy szlam, żebyś kliknął!
Podrzucanie tych samych treści ze zmienianym co godzinę tytułem było irytujące. Ale przynajmniej "artykuł" był w jednym egzemplarzu na stronie.
Ale wrzucanie tego samego kilkukrotnie, w tym samym czasie na jednej stronie to już rak najwyższego poziomu.
Nie, nie klikam na onecie już prawie niczego, chyba, że tytuł nie jest głupkowaty i nie dotyczy pudelkowego ścieku.
kekacz - No kliknij to w końcu robaku! Pięć razy wrzucamy na główną ten plastikowy sz...

źródło: onecizm_influ

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 23.04.2026, 08:17:14 via Wykop
  • 0
@kekacz: w jakim to mieście było?
  • Odpowiedz
Rogi_
Rogi_ 22.04.2026, 07:15:18
  • 24
Toż to dzban jest historyczny, Papież Polak ceramiczny.

#wykopobrazapapieza #2137
Rogi_ - Toż to dzban jest historyczny, Papież Polak ceramiczny.

#wykopobrazapapieza ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mannoroth
mannoroth
22.04.2026, 18:24:25 via Wykop
  • 4
@Rogi_: taki sam obleśny kult jednostki
mannoroth - @Rogi_: taki sam obleśny kult jednostki

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
18.04.2026, 15:05:12
  • 4
Ale bym sobie gulnął kompotu takiego, takiego z kuskawek
Mega_Smieszek - Ale bym sobie gulnął kompotu takiego, takiego z kuskawek

źródło: 14944233362627

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 18.04.2026, 15:11:08 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: jak to smakuje w drinku?
  • Odpowiedz
skuter1991
skuter1991
14.04.2026, 15:32:27
  • 0
#paliwo
Czy wiadomo już coś o przedłużeniu niższego vatu i akcyzy?
Bo gdzieś widziałem, że obniżone stawki miały byc do 15 kwietnia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 14.04.2026, 15:50:52 via Wykop
  • 1
@skuter1991: do końca kwietnia.
  • Odpowiedz
ZielonkaPuszczaBaka
ZielonkaPuszczaBaka
12.04.2026, 14:52:49
  • 0
Robercik z Anką trafili na reddicie na soccercirclejerk xD
https://www.reddit.com/r/soccercirclejerk/comments/1sjg2w5/is_this_your_polish_goat/
#heheszki #lewandowski
ZielonkaPuszczaBaka - Robercik z Anką trafili na reddicie na soccercirclejerk xD
http...

źródło: 2026-04-12_16h51_06

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 12.04.2026, 14:59:42 via Wykop
  • 0
@ZielonkaPuszczaBaka: przeciągnij palcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ponton
ponton
12.04.2026, 14:57:10
  • 7
Najgorsze reklamy w telewizji to są chyba reklamy leków przeciwbólowych. Ojoj, boli mnie kolano, ale jutro mam biec maraton, co robić? No chyba nie pobiegnę, a nie, posmaruję se maścią i jak renką odjął, hurra, pierwsze miejsce! Co z tego, że bolące kolano to oznaka kontuzji i brak tego bólu nie oznacza, że jest już zdrowie, a duży wysiłek może zakończyć się jeszcze większą kontuzją...

#zdrowie #przemyslenia #
ponton - Najgorsze reklamy w telewizji to są chyba reklamy leków przeciwbólowych. Ojo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 12.04.2026, 14:58:26 via Wykop
  • 1
@ponton: albo bieganie z Ketonalem w saszetce.
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
11.04.2026, 08:38:45
  • 5
Znacie większych hipokrytów niż palacze?
Nie rozumiem przyzwolenia na palenie w tym kraju. Przecież to jawne trucie.

Mam sąsiadów co jarają non stop na balkonie.
We mnie naprawdę musi się skumulować wiele rzeczy, żeby zwrócić komuś uwagę i zawsze jest to dla mnie ogromny dyskomfort.

Zebrałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 11.04.2026, 08:49:11 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: nic nowego. Palacze to większości śmieciarze i smrodu nie czują.
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
10.04.2026, 06:51:19
  • 133
Dziś rocznica
#2137
Zgrywajac_twardziela - Dziś rocznica
#2137

źródło: Ląduj

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 10.04.2026, 07:22:33 via Wykop
  • 21
@Zgrywajac_twardziela:
Rogi - @Zgrywajactwardziela:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1

"To krok do bolesnej inflacji". Rząd obniża ceny, ekonomista przestrzega

"To krok do bolesnej inflacji". Rząd obniża ceny, ekonomista przestrzega

Wprowadzona przez rząd Donalda Tuska "tarcza paliwowa" (obniżka VAT i akcyzy oraz maksymalna cena paliw) ma powszechne poparcie społeczne. - To sztuczne podtrzymanie popytu na dobro, którego fizycznie brakuje - przestrzega w rozmowie z Interią dr Marcin Mazurek - główny ekonomista mBanku

freedomseeker
z
biznes.interia.pl
dodany: 08.04.2026, 06:04:08
  • 2
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    paliwo
  • #
    inflacja
Rogi_
Rogi_ 08.04.2026, 07:06:12 via Wykop
  • 3
Sztucznie to jest podwyższana spekulacyjne na surowce cena.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

makrofag74
makrofag74
07.04.2026, 14:49:04
  • 6
#krakow #obwarzanki #wtf
WTF?
makrofag74 - #krakow #obwarzanki #wtf 
WTF?

źródło: wtf

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 07.04.2026, 15:02:08 via Wykop
  • 0
@makrofag74: z paragonem może.
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
06.04.2026, 12:03:10
  • 13
Święta, to czas relaksu. Mam nadzieję, że wszyscy tak leżycie jak słońce Wrocławia KIM SUT RYK
#wroclaw
Cesarz_Polski - Święta, to czas relaksu. Mam nadzieję, że wszyscy tak leżycie jak sło...

źródło: IMG_7776

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.04.2026, 15:40:34 via Wykop
  • 1
@Cesarz_Polski: jakby spał.
  • Odpowiedz

7

Polacy cieszą się z popularności Wrocławia, ale turyści doceniają niemieckość

Polacy cieszą się z popularności Wrocławia, ale turyści doceniają niemieckość

miasta. Wśród turystów zagranicznych na podium nie ma zaskoczeń pierwsze miejsce zajmują bowiem Niemcy, których w 2025 r. pojawiło się tu ponad 270 tys. Na drugim stopniu znaleźli się Czesi z wynikiem ponad 63 tysięcy odwiedzin, a podium zamykają turyści z Wielkiej Brytanii (38 tys. osób)

Poludnik20
z
podroze.wprost.pl
dodany: 04.04.2026, 16:16:57
  • 16
  • #
    wroclaw
  • #
    turystyka
  • #
    polska
Rogi_
Rogi_ 05.04.2026, 06:06:12 via Wykop
  • 1
@Poludnik20: a Panicz to jakiej nacji, skoro twierdzi że Wrocław dostaliśmy?
kicek3d
kicek3d
31.03.2026, 13:53:04
  • 0
Dobre to, taka lodowa rurka z kremem.

#biedronka
kicek3d - Dobre to, taka lodowa rurka z kremem.

#biedronka

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 31.03.2026, 14:02:55 via Wykop
  • 2
@kicek3d: cream pie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 28
  • Strona 5 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking