#mecz jakiś dziwny ten trener Ekwadoru
- 2
#mecz ale fart
- 5
- 0
#mecz nie mogę się przyzwyczaić do tych reklam Maka na bandach
- 10
#mecz szacun że Szwedzi walczą, nasi by już tylko liczyli minuty do końca
#mecz mam takie wrażenie ze nasi kopacze typu Bednarek cieszą sie ze mają wakacje i żaden Holender nimi nie musi kręcić
agaaa_ via iOS
- 0
@wujekjanek: albo se kontrakt i miejsce na siłownię by ann negocjują
- 0
#mecz ale lanie
- 0
- 0
#mecz czemu Holendrzy mają flagę Szwecji na koszulkach?
- 0
#mecz to byla reklama, z klasa, wywazona, subtelna i elegancka a nie jakies blach-trapezy, blaszczykowskie czy lotto z lewym

- 5
agaaa_ via iOS
- 1
@DziobakPepe: widzę że kolejny hit
- 0
- 3
#mecz XD
- 7
#mecz wspaniale ogląda się wkoorwionych Szwajcarów
- 0
- 0
#mecz ej, kiedyś na mundialach były 3 mecze dziennie, czemu teraz tylko dwa?
@agaaa_: w niedzielę masz 5.
- 4
#mecz chciałbym obejrzeć te video intro z naszymi kopaczami
@agaaa_ a ja bym nie chciał
- 0
#mecz królowa czego?
Osiągnięcia
Rocznica
od 15.05.2026Rocznica Gadżeciarz
od 21.04.2019Gadżeciarz Mikroblogger
od 04.06.2024Mikroblogger









źródło: IMG_4331
Pobierz