Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rogi_

Rogi_

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15542
  • Znaleziska 476
  • Mikroblog 15066
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
ultraknur3001
ultraknur3001
ultraknur3001
16.05.2026, 20:20:52
  • 3
#eurowizja

Why not
I wyjaśnił orzecha
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 16.05.2026, 20:21:41 via Wykop
  • 0
@ultraknur3001: to samo mówił w półfinale.
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
16.05.2026, 20:15:17
  • 11
#eurowizja
SynMichaua - #eurowizja

źródło: IMG_1873

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 16.05.2026, 20:16:52 via Wykop
  • 0
@SynMichaua:

BANGA
RANGA
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
16.05.2026, 07:03:27
  • 4
Ja tak a wy
jmuhha - Ja tak a wy

źródło: 1000027661

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 16.05.2026, 07:36:04 via Wykop
  • 0
@jmuhha: czasem jak się złoży, ale z zasady nie puszczam nikogo. Po c--j idzie po jedną rzecz do marketu w którym zawsze są kolejki.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
14.05.2026, 18:39:53
  • 0
W #biedronka pojawiła się coca cola 2,5 litra za 8,99zł xD
Ciekawe dlaczego xD
#systemkaucyjny #bekazlewactwa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 14.05.2026, 18:52:54 via Wykop
  • 7
@luke-mat: dlaczego?
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1496
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 14.05.2026, 14:10:18 via Wykop
  • 0
@thorgoth: było.
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
13.05.2026, 13:29:56
  • 1043
#trzecieoko serio?
trebeter - #trzecieoko serio?
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 13.05.2026, 13:43:22 via Wykop
  • 371
@Globus09: głupota w sterowaniu, ale światło się nie zmieniło. Wina zawsze kierowcy.
  • Odpowiedz
Rogi_
Rogi_ 13.05.2026, 11:57:38
  • 5
#systemkaucyjny
Rogi_ - #systemkaucyjny

źródło: IMG_3809

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_
Autor
13.05.2026, 12:47:33 via Wykop
  • 0
@CuckCuckKlan: już jest w kiblu, ale nie zabraniam nikomu wyciągnąć.
  • Odpowiedz
blunch
blunch
11.05.2026, 20:48:28
  • 3
Mireczki, trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę xD

Podjeżdżam dzisiaj pod Lidla. Parking pusty i nagle wjeżdża baba, na oko 65 lat, w jakimś Passacie, który trzyma się kupy chyba tylko na tych naklejkach "ufundowano z 500+".

Oczywiście ładuje się tym gruzem prosto na miejsce dla rodzin z dziećmi. No to patrzę, fotelika brak, na tylnej kanapie jakieś kartony i dywan, a z przodu siedzą dwa kundle.

Wychodzę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 11.05.2026, 21:02:01 via Wykop
  • 2
@blunch: jak nie ma miejsc blisko to też staję na tych miejscach, a nawet nie mam dzieci. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
10.05.2026, 08:08:47
  • 8
Śniadanie idealne nie istn...
#gotujzwykopem
Multipurpose_Labels - Śniadanie idealne nie istn...
#gotujzwykopem

źródło: 1000014032

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 10.05.2026, 08:28:55 via Wykop
  • 3
@Multipurpose_Labels: a potem siki śmierdzące. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

2607

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

Byłem dzisiaj w Lidlu i to, co zobaczyłem przy butelkomacie, to jakiś ponury żart. Zrobiłem zdjęcie (twarze celowo zakryłem), bo to idealnie obrazuje nasz nowy, wspaniały "eko-system". Ludzie stoją w długich kolejkach, tracąc swój cenny czas wolny, by wielce łaskawie odzyskać swoje własne 50 groszy.

Wardegas
z
wykop.pl
dodany: 09.05.2026, 11:55:19
  • 564
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    pieniadze
Rogi_
Rogi_ 09.05.2026, 12:22:36 via Wykop
  • 69
Właśnie wróciłem z Lidla. Automat "chwilowo" nieczynny. Ostatnie dwie próby w ciągu tygodnia, w dwóch sklepach - automaty nieczynne. Tylko nie mówicie, że sobie mogę w kasie oddać. Szkoda czasu. Nietrudno wyobrazić sobie kolejki w weekend we Wrocławiu i liczbę butelek do zwrotu przez klientów i żulernię. Oczywiście zostawiłem je wpizdu pod automatem jak wiele innych ludzi. Rząd raczej nie chce zniechęcić do zakupu napojów, bo to dla nich kasa, ale sprawia,
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rogi_
Rogi_ 09.05.2026, 12:45:36 via Wykop
  • 30
@Pawel993:
Rogi_ - @Pawel993:

źródło: image

Pobierz
Rogi_
Rogi_ 09.05.2026, 16:01:27 via Wykop
  • 0
@Doktor_PajHiWo: ceny wielkich koncernów odjechały. Za chwilę taniej wyjdzie alko do drinka niż samo alko.
Rogi_
Rogi_ 09.05.2026, 16:02:13 via Wykop
  • 1
@lukasz-_-s: ja tylko p--o w butelce.
Rogi_
Rogi_ 09.05.2026, 19:45:54 via Wykop
  • 1
@fervi: tak.
ulegly
ulegly
ulegly
09.05.2026, 18:49:19
  • 0
Wybuch norowirusa na amerykańskim statku. Chorych jest ponad 100 pasażerów
Zatapiać, zatapiać!
https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/norowirus-na-statku-princess-cruises-chorych-jest-ponad-100-osob/gbx90nh,07640b54
#wirus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 09.05.2026, 18:56:09 via Wykop
  • 0
@xyz_xyz: kupujcie papier!
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
09.05.2026, 18:45:53
  • 2
Wytłumaczcie mi skąd ludzie mają hajs na takie domy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jmuhha - Wytłumaczcie mi skąd ludzie mają hajs na takie domy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: 1000027370

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 09.05.2026, 18:46:34 via Wykop
  • 0
@jmuhha: z kredytu albo ukradzione.
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
06.05.2026, 06:50:21
  • 240
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 06.05.2026, 06:52:35 via Wykop
  • 11
@MagicznyMariusz: wrócili do odrabiania lekcji.
  • Odpowiedz

240

[EN] Dlaczego wykopanie dołu o głębokości 19 km jest praktycznie niemożliwe?

[EN] Dlaczego wykopanie dołu o głębokości 19 km jest praktycznie niemożliwe?

Najgłębszy otwór, jaki kiedykolwiek wywiercono w Ziemi, ma zaledwie 12,3 km głębokości, co stanowi około 0,2% odległości do jądra planety. Realizacja tego przedsięwzięcia supergłębokiego odwiertu na Kolie z czasów radzieckich zajęła ponad 20 lat. I mimo dziesięcioleci postępu technologicznego

Dereg
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 21:19:16
  • 85
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    geofizyka
  • #
    geologia
  • #
    geologiainzynierska
  • #
    fizyka
Rogi_
Rogi_ 05.05.2026, 19:36:54 via Wykop
  • 0
Skąd takie długie wiertło?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

819

Koniec z ignorowaniem kandydatów! Petycja przeciwko ghostingowi na rynku pracy

Koniec z ignorowaniem kandydatów! Petycja przeciwko ghostingowi na rynku pracy

Mamy dość braku odpowiedzi od rekruterów. Podpisz petycję, aby zmusić firmy do szacunku wobec osób szukających pracy.

Lion324
z
petycjeonline.com
dodany: 04.05.2026, 13:31:59
  • 250
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    hr
  • #
    gospodarka
  • #
    januszebiznesu
  • #
    pieniadze
Rogi_
Rogi_ 05.05.2026, 19:31:18 via Wykop
  • 2
@JEM2I: do mnie się odezwali z firmy w której już pracowałem od kilku miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Salomonthekrol
Salomonthekrol
05.05.2026, 19:24:53
  • 1
Byłem w lidlu i sprzedałem butelki za 17,9 i zgubiłem kupon.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 05.05.2026, 19:26:41 via Wykop
  • 0
@Salomonthekrol: przynajmniej prywaciarz nie zarobił.
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
04.05.2026, 16:54:17
  • 1
Jak tam Ryanair z czepianie się bagaży ostatnio we #wroclaw?

Mam plecak, który ma długie plecy, ale jest w pełni elastyczny i zmiescilby się w stary sizer, latałem z kim kiedyś bez problemu.

Ale trochę się cykam, że mnie skasują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ryanair
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 04.05.2026, 20:40:34 via Wykop
  • 1
@Iudex: ostatnio sprawdzali prawie wszystkich. Nawet nieduże plecaki.
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
04.05.2026, 07:02:50
  • 10
Nie chce już pracowac w tym miejscu gdzie jestem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 04.05.2026, 07:12:10 via Wykop
  • 0
@JoeGlodomor: ja w ogóle nie chcę.
  • Odpowiedz
Flapjadzek
Flapjadzek
Flapjadzek
01.05.2026, 12:40:06
  • 0
#suchar - Dlaczego ten łosoś taki drogi?
- Kochana, łosoś nie jest drogi, to ty kiepsko
za mąż wyszłaś...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 01.05.2026, 12:44:55 via Wykop
  • 0
@Flapjadzek: bo cieśnina.
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
30.04.2026, 08:45:48
  • 31
#pogoda #wroclaw Po 16 miesiącach zimy wracamy do 3 dniowego ciepła a potem znowu zima, ehhh
donaldJretard - #pogoda #wroclaw Po 16 miesiącach zimy wracamy do 3 dniowego ciepła a...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_ 30.04.2026, 10:36:36 via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: wystarczy się odpowiednio ubrać.
  • Odpowiedz
Rogi_
Rogi_ 30.04.2026, 12:21:54 via Wykop
  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl: nie próbowałem z tym korkiem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 28
  • Strona 4 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking