Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Robol
Robol

Robol

Dołączył 19 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12235
  • Znaleziska 2247
  • Mikroblog 9988
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19
Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 20:27:06
  • 2
Naszym chłopakom też nie brakuje luzu.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 20:15:55
  • 1
Żurkowski zezłomował Depaya.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 20:10:31
  • 1
Grają w Rotterdamie, a nie w Polsce. Nie wiedzą tego?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:57:25
  • 1
Jeszcze tylko 4 w dupę i wakacje.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:53:44
  • 2
Jeszcze tylko 5 w dupę i wakacje.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:29:21
  • 0
Oddalam to pytanie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:24:21
  • 0
Z tym "w---------j" to był taki dowcip. Holendrzy krzyczeli "Niderland".
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:21:03
  • 3
Dlaczego Polacy są na tym meczu zamiast w polu zbierając szparagi? Przyjechali na urlop czy do pracy?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:17:47
  • 0
Eksperci z wykopu mówili, że żaden trener na świecie by nie wystawił Casha i Zalewskiego w jednym składzie.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:13:41
  • 50
Żółta dla Krychy, czerwo i karny.
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bosek
bosek
11.06.2022, 19:15:48
  • 2
@viejra: za drugie żółtko XD?
  • Odpowiedz
viejra
viejra
11.06.2022, 19:16:26 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:04:49
  • 0
To teraz jeszcze 6 bramek w dupę i do domu :)
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
11.06.2022, 19:09:54
  • 0
@ciastek2678: hurrraaaa :) A teraz 6 w dupę i do domu :)
  • Odpowiedz
laxin-spuria
laxin-spuria
17.06.2024, 03:40:27 via Wykop
  • 0
@geometry dash: No jasne, zrozumiałe. To fajnie mieć dobry dzień, nie?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:03:50
  • 3
Zielu-Zalewski-Cash :)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 19:00:19
  • 108
Dlaczego Holendrzy krzyczeli "w---------j"?
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szymas70
szymas70
11.06.2022, 19:01:02 via Android
  • 1
@Robol a wiesz dlaczego Polacy krzyczeli?
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
11.06.2022, 19:22:36 via Android
  • 4
@Robol krzyczeli na steward'ow i ochronę, bo dowalili się do naszych kibiców
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 12:48:11
  • 68
Ludzie, pozbądźcie się problemu zbyt dużego kredytu i sprzedajcie swoje nieruchomości z 40% zyskiem. Nie każcie innym płacić za swoje decyzje finansowe.

#kredythipoteczny #nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981
11.06.2022, 12:59:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@Robol: Ale to ty dzwonisz.
  • Odpowiedz
n.....s
konto usunięte 11.06.2022, 13:32:05
  • 46
@Robol: Jak łatwo was napuścić na inną grupę ludzi, którą możecie w inny sposób oskarżać o każdą swoją frustrację i niepowodzenie. Do 70% nieruchomości było kupowane za gotówkę, nasz system bankowy jest systemem gdzie bank nie bierze żadnej odpowiedzialności na samego siebie, a my płacimy najwięcej za kredyty w UE. Winnych inflacji, rosnących stóp szukałbym w rządzie, który ma na to wszystko wpływ i nic z tym pozytywnego nie robi.
  • Odpowiedz

201

Takiego strajku jeszcze w Polsce nie było. W stolicy może pojawić się pół...

Takiego strajku jeszcze w Polsce nie było. W stolicy może pojawić się pół...

Mówią, że już nie dają rady spłacać kredytów hipotecznych, a do zadłużania się zachęcał ich rząd, więc teraz powinien im pomóc. Natychmiast. Wszystkim. I idą protestować przed Kancelarię Premiera. Czego chcą organizatorzy Ogólnopolskiego Protestu Kredytobiorców? Mają dwie grupy żądań....

konto usunięte
z
spidersweb.pl
dodany: 10.06.2022, 19:41:00
  • 252
  • #
    ekonomia
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    nieruchomosci
  • #
    stopyprocentowe
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    mieszkanie
Robol
Robol
Robol 10.06.2022, 23:37:02
  • 24
Niech pozbędą się problemu i sprzedadzą swoje nieruchomości. Przecież i tak zarobią na nich około 40%.

Tym zyskiem podzielą się z innymi?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 07:37:15
  • 17
@spacja_enter: pójdą wynajmować albo wyprowadzą się do mniejszego miasta i będą żyć tak samo jak inni Polacy.
Robol
Robol
Robol 11.06.2022, 07:39:33
  • 11
@spacja_enter: porównywanie dobrowolnego kredytu do bykowego.
Robol
Robol
Robol 20.05.2022, 22:56:31
  • 0
Dawanie czegokolwiek o jakiegoś Słoninę. Kto to w ogóle jest? Ktoś go tu widział? W jaki sposób niby nas wyrolował? Nie grasz w Europie to nie istniejesz w piłce. Proste.

Przecież oni tam grają w piłkę jakimś jajem.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

27

Bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce! 1300 złotych miesięcznie!

Bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce! 1300 złotych miesięcznie!

W Polsce przetestowany zostanie bezwarunkowy dochód podstawowy. Dodatkowe pieniądze w kwocie 1300 złotych co miesiąc otrzymywać będą mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego.

ESKA_INFO
z
eska.pl
dodany: 18.05.2022, 09:34:23
  • 30
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    inflacja
Robol
Robol
Robol 19.05.2022, 06:51:42
  • 0
Darmowy pieniądz to nigdy nie jest dobry pomysł. Jeżeli socjal to tylko określonym grupom, np. chorym, najbiedniejszym. Socjal nie może demotywować do pracy. Niski socjal ma właśnie motywować do tego, że robiąc cokolwiek można podnieść szybko swój status materialny.

Brak tego sprzężenia zwrotnego jest niebezpieczniejszy niż potencjalne i chwilowe zyski z niby uproszczenia papierkowości. W rzeczywistości zostaniemy z jeszcze bardziej rozdmuchanym socjalem i budżetówką, oraz ze zdemotywowanymi ludźmi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

460

W Buriacji pożegnali mistrza świata w biathlonie czołgowym, zginął na Ukrainie

Pokaż treści 18+

W Buriacji pożegnali mistrza świata w biathlonie czołgowym, zginął na Ukrainie

to jak z zawodnikami karate na wiejskiej awanturze

RoKub
z
avia-pro.net
dodany: 06.05.2022, 23:23:03
  • 67
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    czolgi
Robol
Robol
Robol 07.05.2022, 06:56:34
  • 11
@laska__panska:

Boards don`t hit back.
Robol
Robol
Robol 02.05.2022, 10:28:47
  • 3
Stanowski już wymyślił jakiego fikołka odwalić z tymi szklankami? Akcja charytatywna? Zostali oszukani? Zaufali komuś i ktoś się nie wywiązał? Wina Tuska? Oni jak zwykle niewinni. Jeszcze może Możdżonka do tych szklanek niech zaproponują w ramach zadośćuczynienia. A później niech zrelacjonują to wszystko w przerwie patogali z jakimiś przestępcami i 711 pijanymi kierowcami.

#kanalsportowy #kanalbekowy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
02.05.2022, 10:48:23
  • 1
@kamil-ka: ma gest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Heero21
Heero21
02.05.2022, 11:01:29
  • 1
@Robol: @kamil-ka:

One man, one sport channel beer glass. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2194

Oburzony widz zadzwonił do TVN ws. usunięcia reklam Leroy

Oburzony widz zadzwonił do TVN ws. usunięcia reklam Leroy

Do studia "Szkła Kontaktowego" w TVN24 zadzwonił widz, którego oburzyła postawa stacji w pewnej sprawie. – Dlaczego po dziś dzień Leroy Merlin jest promowane. Dlaczego wy, jako media, propagujecie sankcje, a nie umiecie zrezygnować z reklam tego cholernego Leroy Merlin, tych Francuzów?

uljanowski_awtomobil
z
nczas.com
dodany: 13.04.2022, 19:56:36
  • 163
  • #
    polska
  • #
    tvn
Robol
Robol
Robol 13.04.2022, 22:49:38
  • 0
@zgubiles_sie_jelonku: każdą umowę można zerwać, a w tym przypadku nie byłoby żadnych konsekwencji bo to jest sytuacja nadzwyczajna. Jeżeli masz kontrakt reklamowy ze sportowcem i ten sportowiec zaczyna wygłaszać publicznie nazistowskie hasła to z nim zrywasz kontrakt z jego winy bo to uderza w Twój wizerunek. Proste. To samo dotyczy Liroy Merlin.
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • Strona 19 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2012

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking