kojaq kojaq 5 godz. i 57 min temu 0 + #mecz vini goat. Mecz jeszcze się nie zaczął a on już jest wielki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kojaq kojaq wczoraj, 01:52:46 0 + #mecz chyba już można spokojnie powiedzieć - usa po mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kojaq kojaq wczoraj, 00:20:10 via Wypiek 0 + @ferf676 @tyrytyty thx. Myślałem, że to padło z rok temu i nie ma zastępstwa
AndresIniesta AndresIniesta przedwczoraj, 23:43:48 12 + Powiedzcie dlaczego macie luksus wyczekiwania szlagiera Paragwaj-USA w środku nocy?Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)#mecz
kojaq kojaq wczoraj, 00:10:24 via Wypiek 0 + @pasta_alla_carbonara a trumpa nie miało czasem nie być? Takie info latało z 2 dni temu
kojaq kojaq przedwczoraj, 20:40:07 1 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
sebastian-rogalski sebastian-rogalski przedwczoraj, 19:52:29 via Wykop 0 + @kojaq: dzisiaj o 5 w nocy oglądaliśmy podobnej jakości g---o XD