Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RedBulik

RedBulik

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38221
  • Znaleziska 13334
  • Mikroblog 24887
  • Obserwujący 78
  • Obserwowane 209
  • Dodane (6775)
  • Komentowane (9626)
  • Plusowane (8486)
Tommy__
Tommy__
wczoraj, 05:37:41
  • 1030
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd

Jak Nawrocki pojechał do UK to robił sobie zdjęcia z kotem bo to chyba jedyny prezydent którego nie chciała widzieć rodzina królewska na swojej pierwszej wizycie w Londynie XD

#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu
Tommy__ - Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgr...

źródło: IMG_9379

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
wczoraj, 05:42:51 via Wykop
  • 735
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd


@Tommy__: Jego nie pieczą dobre stosunki z Węgrami, tam jest ból d--y, że tak efektownie to wszystko wyszło i ich g---o marsz przyćmiło.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
wczoraj, 06:23:03 via Wykop
  • 628
@Tommy__: spokojnie - prawactwo też uważa Francję za nieistotny kraj jak Macron nie spotkał się z Nawrockim xd
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
13.05.2026, 20:10:32
  • 330
Armia USA odwołuje wysłanie czterech tysięcy żołnierzy do Polski. Chodzi o żołnierzy 1 Dywizji Kawalerii. Przedstawiciel armii USA potwierdził tę decyzję w środę, ale nie podał szczegółów.


JAK TAM PISOWCZYCY? BYLE NIE CZASKOSKI? BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ POLAKÓW?

WSZYSCY RAZEM BA-TYR NAWROCKI... PREZYDENTEM POLSKI

Grzesiok - >Armia USA odwołuje wysłanie czterech tysięcy żołnierzy do Polski. Chodzi ...

źródło: 2d88ec7d-7e04-495c-851b-e2e549cd6c49

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
Autor
13.05.2026, 20:11:26 via Wykop
  • 126
Czujecie już to bezpieczeństwo?
Grzesiok - Czujecie już to bezpieczeństwo?

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
13.05.2026, 21:28:22 via Wypiek
  • 70
Na prawicy same impotenty, z nowruskim na czele.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
28.04.2026, 10:02:33
  • 13
Ja tylko przypominam, że średnia składka zdrowotna rolnika to 8,60 zł miesięcznie.

Gdyby płacili ledwie 200 zł (czyli wciąż ułamek tego, co płaci zwykły pracownik lub JDG), do dziurawego budżetu NFZ wpadałoby o 2,16 mld zł rocznie więcej.

#latwogang #antykapitalizm #polska #zdrowie #gospodarka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
28.04.2026, 10:03:37 via Wykop
  • 17
@Famine: może i wpłacają 8.60 zł miesięcznie, ale za to biorą dotacje do swoich często fikcyjnych działalności rolniczych
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
30.04.2026, 06:11:08 via Wykop
  • 1
@witam12: Ty za to nie dostrzegasz, że co z tego że rolnicy płacą ten śmieszny krus jak za to mają równie śmieszne świadczenia socjalne, można by było rolników przerzucić na ZUS, tylko że wtedy zgodnie z logiką wolnego ryneczku ceny żywności wystrzelą w górę (no chyb że wlecimy z Mercosurem na pełnej) Ty w tym czasie całą winę zwalisz na Tuska i zagłosujesz na PiS który z kolei przywróci KRUS
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
28.04.2026, 12:28:49
  • 453
#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #4konserwy #pis #dobrazmiana

Pan Sutener właśnie próbuje się podłączyć pod sukces polskiego MSZ, ale mu to popsuł pan ambasador USA XD

Mazurek, pamiętaj, odliczamy w drugą stronę...
Kempes - #heheszki #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #4konserwy #pis #dob...

źródło: 1000077296

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
28.04.2026, 12:30:03 via Wypiek
  • 167
@Kempes Szojgu to awanturę ma chyba w mózgu.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
28.04.2026, 12:30:45 via Android
  • 276
@Kempes: ja pier.... Ale zawiało symetryzmem. Ale capi usprawiedliwianiem PiSu. Awanturę robi tylko jedna strona. Pisowska.
Idę o zakład, że jakby fajnopolacy robili inbe i przypisywali sobie cudze zasługi to Mazurek Kaczyńskiego nie miałby problemu ze wskazaniem awanturnika.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
28.04.2026, 11:38:43
  • 606
Ale to jest żenada. Szybko, szybko, musimy przypisać sobie sukces! Kij, że prezydent nie prowadzi polityki międzynarodowej, a robi to rząd.

A później przypomnimy, że zielony ład wymyślił Tusk i zondacrypto to jego wina.

#polityka #bialorus #wojna
Promilus - Ale to jest żenada. Szybko, szybko, musimy przypisać sobie sukces! Kij, że...

źródło: IMG_0612

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promilus
Promilus
Promilus
Autor
28.04.2026, 11:40:20 via iOS
  • 674
@Promilus: nawet amerykański ambasador nie wspomina o Nawrockim, a wymienia MSZ.
Promilus - @Promilus: nawet amerykański ambasador nie wspomina o Nawrockim, a wymieni...

źródło: IMG_0613

Pobierz
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
28.04.2026, 11:42:27 via Wykop
  • 587
@Promilus: należy podkreślić, że Nawrocki nie prowadzi ŻADNEJ polityki. Za to doskonale pozuje przy sztandze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
24.04.2026, 10:24:20
  • 210
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeciwko78
przeciwko78
24.04.2026, 10:34:54 via Android
  • 212
@Finesta: uwielbiam takie dobitnie zakończenie
"i tyle w temacie". Od razu poznać włączone myślenie.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
24.04.2026, 10:40:08 via Android
  • 89
@Finesta widziałam kilka takich postów dziś. Najlepsze, że brauniarze już piszą, że czarzasty pozbył się konkurencji XD
Litewka naraził się myśliwym, góralom, branży futrzarskiej a nawet górnikom, ale to partia, której poparcie pewnie w połowie to zasługa Litewki i typowali go na prezydenta się go pozbyła
ciagleloginzajety - @Finesta widziałam kilka takich postów dziś. Najlepsze, że brauni...

źródło: temp_file2183347634579565538

Pobierz
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
23.04.2026, 19:28:09
  • 117
Tylko takie argumenty mogą trafić do prawak0idów xD
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Kieranz - Tylko takie argumenty mogą trafić do prawak0idów xD
#polityka #bekazprawako...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322
23.04.2026, 19:29:42 via Wykop
  • 25
@Kieranz: ten wpis wygląda jakby go popełnił Tomasz Lis z lewego konta.
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
23.04.2026, 19:39:23 via Android
  • 11
@Tomek3322: i to zaraz po 8 wylewie
  • Odpowiedz
EmDeCe
EmDeCe
22.04.2026, 12:48:24
  • 150
#humorobrazkowy #inpost
EmDeCe - #humorobrazkowy #inpost

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EmDeCe
EmDeCe
Autor
22.04.2026, 14:31:47 via Android
  • 3
@Pawel993: no i właśnie może przez to poczta pada.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
22.04.2026, 14:39:20 via Wykop
  • 14
@EmDeCe: W sensie że w DHL i DPD kurierzy na umowie o pracę robią?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.04.2026, 05:50:34
  • 572
hihi ale im pan prezydent powiedział, aż mi trochę pociekło w majtki
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - hihi ale im pan prezydent powiedział, aż mi trochę pociekło w majtki
#po...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-18 074938

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
18.04.2026, 06:00:10 via Wykop
  • 577
@splinter96: hubner jak tylko zobaczy prezydenta to ma kisiel w majtkach. A jak ryknie to już cały pokój zaspermiony xD
  • Odpowiedz
sameowoce
sameowoce
18.04.2026, 06:39:56 via Wykop
  • 221
@splinter96: przecież on wymigał się od odpowiedzi niczym Pinokio w shreku 2
  • Odpowiedz
szychun
szychun
17.04.2026, 21:24:32
  • 276
#polityka #bekazpisu on jest bezczelny
szychun - #polityka #bekazpisu on jest bezczelny

źródło: 1000017877

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabbababba
jabbababba
17.04.2026, 21:26:41 via Wykop
  • 349

Komentarz usunięty przez moderatora

jaroty
jaroty
17.04.2026, 21:27:11 via Wykop
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SmutnoMi
SmutnoMi
SmutnoMi
17.04.2026, 20:01:34
  • 556
Ale go dociskają Ci dziennikarze...

Mazurek wystawia piłkę do Nawrockiego, żeby ten jasno powiedział, że jest przeciwko obowiązkowej służbie wojskowej. Nawrocki mówi "to zależy". Mazurek, wie że to zła odpowiedź, więc mówi "No ale na razie Pan tego nie chce". Po czym Stanowski szybko urywa i zmienia temat. Kurtyna

#kanalzero #bekazpisu #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafto
dafto
dafto
17.04.2026, 23:45:55 via Wykop
  • 225
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
18.04.2026, 05:33:14 via Wykop
  • 38
@SmutnoMi: Oj tam oj tam, nasz el presidente snusiarz napewno tak nie powiedzial, a jak powiedzial to napewno tak nie myslal, a jezeli tak myslal to wyrwane z kontegzdu i wgl LEWACTWO
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
17.04.2026, 19:20:47
  • 616
Najmniejsza różnica głosów w 2. turze prezydenckiej w historii 3RP a mazurek pi*przy o POTĘŻNYM mandacie xD
#polityka #kanalzero
Kieranz - Najmniejsza różnica głosów w 2. turze prezydenckiej w historii 3RP a mazure...

źródło: obraz

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BalonowySutener
BalonowySutener
17.04.2026, 19:22:03 via iOS
  • 549
@Kieranz: to jest całkiem obiektywnie mówiąc najsłabszy mandat w historii xd
  • Odpowiedz
MarciNo75
MarciNo75
17.04.2026, 19:24:16 via Wykop
  • 238
@Kieranz: Przede wszystkim większość głosowała nie na batyra, a przeciw bonżurowi, więc to g---o a nie mandat.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
17.04.2026, 12:50:42
  • 772
#stanowski #kanalzero #heheszki #bekazprawakow #polityka

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #stanowski #kanalzero #heheszki #bekazprawakow #polityka 

XDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: 1000075457

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
17.04.2026, 12:56:16 via Android
  • 339
@Kempes: zaoranie Ksysia Pisowskiego
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak
17.04.2026, 14:06:26 via iOS
  • 30
@Kempes: flashbacki z amber gold
  • Odpowiedz
klawiszs
klawiszs
17.04.2026, 09:38:55
  • 930
Czy jest bardziej bezczelna osoba w polskich mediach od Stanowskiego?
#zonda #zondacrypto #weszlo #kanalzero #stanowski
klawiszs - Czy jest bardziej bezczelna osoba w polskich mediach od Stanowskiego?
#zon...

źródło: stanowski-weszlo-zondacrypto

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klawiszs
klawiszs
Autor
17.04.2026, 09:55:46 via Wykop
  • 585
Podmiot wykupował reklamy w mediach i szerokim topowym sporcie a stano miał nie przyjąć tej współpracy.... ponieważ?


@kwiat_pustyni626: serio? Od początku było wiadomo, że Zondacrypto to dawny BitBay, której szef Sylwester Suszek, zniknął bez śladu i prawdopodobnie gryzie ziemię. 5 miesięcy temu taki komentarz pod filmem Weszło promującym Zondacrypto napisałem.
klawiszs - >Podmiot wykupował reklamy w mediach i szerokim topowym sporcie a stano mi...

źródło: CleanShot 2026-04-17 at 11.54.15

Pobierz
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
17.04.2026, 10:20:53 via Wykop
  • 423
Czyli jaki jest zarzut w końcu?


@kwiat_pustyni626: Że współpracował z ewidentnie lewą firmą, nie rób z siebie gorszego przygłupa niż jesteś. Suszek zaginał długo przed sponsoringiem.
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
16.04.2026, 06:48:51
  • 545
Hahaha. Krzyś oczywiście musiał się cofnąć aż 7 lat żeby usprawiedliwić Sviniarskiego u Batyra xDDD

#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Tommy__ - Hahaha. Krzyś oczywiście musiał się cofnąć aż 7 lat żeby usprawiedliwić Svi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-16 o 08.47.15

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
16.04.2026, 06:50:54 via Android
  • 515
@Tommy__: Najlepsze, że Krzyś będzie pierwszy oburzony, gdy ktos zastosuje podobne wypominanie przeszłości wobec PiSu.
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
Autor
16.04.2026, 06:52:11 via Wykop
  • 358
@na_ulicy_maslo_trzaslo poprawiłem

@Turin89: WTEDY NIE INTERESOWAŁ SIĘ POLITYKĄ I NIE OGLĄDAŁ TVP
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
16.04.2026, 07:07:47
  • 929
Partnerka Swiniarskiego znalazła się w tej samej radzie co on. Cóż za przypadek XD

#neuropa #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #internet #bekaznarodowcow #polska
saakaszi - Partnerka Swiniarskiego znalazła się w tej samej radzie co on. Cóż za przy...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
16.04.2026, 07:11:27 via Wykop
  • 703
@saakaszi: przypominam że Polacy bardzo ciepło i pozytywnie oceniają prace obecnego prezydenta xD
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
16.04.2026, 07:13:01 via Android
  • 573
@saakaszi: Oni nie mają litości dla Stanowskiego. Najpierw Zondacrypro, potem Czernek co chce migrantów sprowadzać, kary za szczepionki, a teraz nepotyzm. Jak on ma znaleźć tyle z czasu, by nagrać swoje oburzenie.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
16.04.2026, 06:05:57
  • 534
niemożliwe, przecież pan Mentzen mówił że kryptowaluty to wolność
#polityka #bekazprawakow #kryptowaluty
splinter96 - niemożliwe, przecież pan Mentzen mówił że kryptowaluty to wolność
#polit...

źródło: 1000024438

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
16.04.2026, 06:09:38 via Wykop
  • 388
@splinter96: Wolność dla takich memcenów z kapitałem do golenia frajerów
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
16.04.2026, 06:14:42 via Android
  • 251
@splinter96: kolejna piramida finansowa jakich było wiele.
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
13.04.2026, 15:46:24
  • 652
Peter Magyar (45 lat) i jakiś ćpunek (43 lata)

#bekazpisu #pis #wybory #wegry #bekazbatyra #polityka
Salam-Abdul-Al-Stulejari - Peter Magyar (45 lat) i jakiś ćpunek (43 lata)

#bekazpisu...

źródło: 1000032685

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
13.04.2026, 15:48:05 via Wypiek
  • 456
@Salam-Abdul-Al-Stulejari „bycie cieciem w grand hotelu wcale nie jest stresujące”
  • Odpowiedz
kraven2024
kraven2024
13.04.2026, 15:48:41 via Wykop
  • 384
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: a Madziar bierze 150kg na klatę? Ha? Ha?

  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
08.04.2026, 07:28:16
  • 845
Błaszczak postanowił zaorać PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazprawakow #wojna #usa #iran #polityka
PopeLeon - Błaszczak postanowił zaorać PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazprawakow #wo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuusuu
Matuusuu
08.04.2026, 07:31:04 via Wykop
  • 1076
@PopeLeon: PiSu nic nie zaora, bo ich całkiem pokaźny elektorat jest jeszcze głupszy niż wypowiedzi Błaszczaka. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Matuusuu
Matuusuu
08.04.2026, 07:41:28 via Wykop
  • 401
@PopeLeon: Przy każdych wyborach (które często weryfikują nieudolność sondaży) okazuje się, że betonowy elektorat jest bliżej 33%.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 457
  • Strona 1 z 457
  • >
  • Lewak

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 01.06.2014

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 26.04.2013

    Komentator
  • VIP
    od 11.08.2013

    VIP
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.11.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.02.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking