
RaoulDuke via Wykop
@sylwke3100: zobacz sobie jak niemcy zaczynali budować kolej WP. od czegoś trzeba zacząć a dzieki układowi Y podroże skrócą się także z innych miast. Teraz z takiego szczecina do wawy jedzie się nawet 8h a jak od Poznania będzie z---------ł 250/300kmh to podróż skróci się do ok 4/5h. a to już ogromna różnica.










