Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RaoulDuke

RaoulDuke

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1863
  • Znaleziska 900
  • Mikroblog 963
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
RitmoXL
RitmoXL
02.09.2023, 14:49:28
  • 2
#f1 Skoro Red Bull dodaje skrzydeł to czego dodaje Ferrari? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 02.09.2023, 14:49:52 via Wykop
  • 2
@RitmoXL: Strategii
  • Odpowiedz
RaoulDuke
RaoulDuke 07.08.2023, 17:25:24
  • 1
Wykopki macie jakiś pomysł na nick w lolu? Dostałem bana za nick "Spermiarz" xD.
Brak mmi kreatywności twórczej a zależy na tym aby lewactwo miało ból dupska.
#leagueoflegends #danielmagical
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
07.08.2023, 17:26:13 via Wykop
  • 14
@RaoulDuke: X_Spermiarz_X
  • Odpowiedz
p.....u
konto usunięte 07.08.2023, 17:27:02 via Wykop
  • 5
@RaoulDuke: AntySojoweMleko
  • Odpowiedz

386

Niemcy wypłacają świadczenia uchodźcom, którzy są zdolni do pracy

Pokaż treści 18+

Niemcy wypłacają świadczenia uchodźcom, którzy są zdolni do pracy

W Niemczech brakuje pracowników, z drugiej strony 587 000 zdolnych do zatrudnienia imigrantów z Syrii, Afganistanu i Iraku otrzymuje zasiłki obywatelskie. Łączne koszty miesięczne: około 436 milionów euro. CDU apeluje teraz o to, by tych ludzi zobowiązać do pracy.

konto usunięte
z
m.focus.de
dodany: 04.08.2023, 09:23:40
  • 77
  • #
    niemcy
  • #
    gospodarka
  • #
    imigranci
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    uchodzcy
  • #
    multikulti
RaoulDuke
RaoulDuke 04.08.2023, 14:33:26 via Wykop
  • 3
@fantazm: A ja myślę, że to zależy od tego czy młodych Europejczyków system "oderwie" od cyca. Mam na myśli, że młodzi sobie nie będą mogli pozwolić na iPhona czy nowego Surface. Nie będzie erasmusów czy dotacji bo jednak przez masywny socjal kroplówka się skończy w budżecie. Jak rządy dokręcą jeszcze bardziej śrubę to w końcu p--------e gwint, a historia lubi się powtarzać. Póki młodzi sobiee śmiało podróżują, zwiedzają, chodzą na
Vamyss
Vamyss
Vamyss
29.07.2023, 16:11:27
  • 18
Czarny pan 5 sec XDDD

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 16:11:47 via Wykop
  • 0
@Vamyss: w końcu
  • Odpowiedz
RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 16:08:18
  • 2
#f1 Co ten fasolarz odjaniepawla? A jeszcze pare wyścigów temu, że ma SZANSE na mistrzostwo xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
29.07.2023, 16:09:10 via Wykop
  • 0
@RaoulDuke: dziure w sidepodzie ma
  • Odpowiedz
RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 16:07:05
  • 1
#f1 Ale perez przyogurzył ja j---e.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 16:05:59
  • 0
#f1 Bambo zostaw Falosarza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawaRenka
PrawaRenka
29.07.2023, 16:04:42
  • 10
#f1
No docisnął mocno gaz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 16:04:56 via Wykop
  • 0
@PrawaRenka: Noga w chłodnicy
  • Odpowiedz
RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 16:00:39
  • 1
#f1 Jeszcze Tsunoda i Dżan Ju niech się w-------ą i po wściganiu xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncovered
uncovered
29.07.2023, 15:57:59
  • 6
DZIADKOWI RĘCE SKOSTNIAŁY, NIE MÓGŁ SKRĘCIĆ
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 15:58:59 via Wykop
  • 0
@uncovered: Artroza u dziada
  • Odpowiedz
RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 15:57:31
  • 5
#f1 Dziad się w-----ł xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 15:57:10
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95
29.07.2023, 15:58:26 via Wykop
  • 1
@RaoulDuke: teraz za taką jazdę dziesięć kar czasowych, dwadzieścia finansowych i 5 lat w więzieniu xD
  • Odpowiedz
RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 15:52:04
  • 0
#f1 Bambo 5,2 s xD Kisne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

azirck
azirck
azirck
29.07.2023, 15:55:10 via Wykop
  • 1
@RaoulDuke: musieli go trzymać żeby nie wypuścić prosto na wjezdzajacych. Ver też przez to stracił p1
  • Odpowiedz
RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 15:48:21
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 29.07.2023, 11:21:36
  • 6
#f1 Jos juy po kabel idzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 09.07.2023, 20:23:51
  • 0
#tenis ALe p--------ł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naproksen
Naproksen
09.07.2023, 20:07:21
  • 0
#tenis Czemu w żeńskim tenisie nie ma tylu asów? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 09.07.2023, 20:08:18 via Wykop
  • 1
@Naproksen: Nie wiem ale się domyślam
  • Odpowiedz

336

Holendersko-brytyjski Shell nadal handluje gazem z Rosji

Pokaż treści 18+

Holendersko-brytyjski Shell nadal handluje gazem z Rosji

Shell miał porzucić gaz z Rosji w 2022 roku. Odebrał do ośmiu ładunków tego paliwa drogą morską i tłumaczy się, że to skutek zobowiązań długoterminowych, który nie stanowi naruszenia sankcji.

Kolekcjoner_dusz
z
biznesalert.pl
dodany: 03.07.2023, 12:28:33
  • 48
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
RaoulDuke
RaoulDuke 03.07.2023, 17:07:51 via Wykop
  • -2
@hiroszi: Problem w tym, że BP oficjalnie dawało info że zrywają natychmiastowo kontrakty z ruskimi. Takie info dostałem od BP przez rosiplus.
RaoulDuke
RaoulDuke 02.07.2023, 13:20:22
  • 2
#f1 Jak to jest, czekoladino cały czas poza track limitami a dalej prawie +4s xD To ten słynny giga kierowca?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanRejent
PanRejent
PanRejent
02.07.2023, 13:21:33 via Wykop
  • 0
@RaoulDuke: bo innym to pomaga a jemu przeszkadza xD
  • Odpowiedz
Naproksen
Naproksen
02.07.2023, 13:17:52
  • 7
oponiarz już 4. raz wyjechał, where kara
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke 02.07.2023, 13:18:58 via Wykop
  • 1
@Naproksen: Nie dadzą bo się popłacze po grze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 22
  • Strona 5 z 22
  • >
  • Słucham Psa Jak Gra
  • Sosnowiec

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking