Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BR2428G
BR2428G

BR2428G

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 161
  • Znaleziska 76
  • Mikroblog 85
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

385

Johannesburg w RPA zanim czarni doszli do władzy.

Johannesburg w RPA zanim czarni doszli do władzy.

Tak wyglądał Johannesburg jak jeszcze rządzili biali. Dzisiejszy Johannesburg jest cieniem samego siebie. Niektóre europejskie stolice dzisiaj idą tym samym śladem.

eeeedzinnn99
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 14:55:30
  • 112
  • #
    swiat
  • #
    imigranci
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
BR2428G
BR2428G
BR2428G 11 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 5
@HusainAbdul: Nie, nie jesteśmy równi.
Chyba nie muszę przypominać, że iloraz inteligencji na poziomie 65-70 jest uznawany za dolną granicę normy intelektualnej i klasyfikowany jest jako niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (dawniej określana jako upośledzenie umysłowe)
BR2428G - @HusainAbdul: Nie, nie jesteśmy równi.
Chyba nie muszę przypominać, że ilor...

źródło: 1000059134

Pobierz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 10 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@HusainAbdul: czyli przyznałeś mi rację, że nie jesteśmy równi ¯\(ツ)/¯
Temu co się dzieje w szerokopojętej Europie zachodniej nie da się zaprzeczyć, a dzieje się właśnie dlatego, że imigranci z Afryki w znakomitej większości nie nadają się do życia we współczesnym uropejskim społeczeństwie.
BR2428G
BR2428G
BR2428G 9 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@HusainAbdul: no przecież dokładnie tak jest. Przecież strefy NO-GO we Francji, Szwecji, Belgi czy Wielkiej Brytanii to nic innego jak anarchia. I to nie są jednostkowe przypadki.
To się dzieje w Paryżu, Lyonie, Grenoble, Marsylii, Sztokholmie, Göteborgu, Malmo, Brukseli, Londynie, Birmingham, Bradfort czy Manchesterze.
Dosłownie we wszystkich większych ośrodkach Europy, w których żyją imigranci.

Twój nick może sugerować, że sam jesteś imigrantem z Afryki i spoko, ja nie mam z
Soothsayer
Soothsayer
wczoraj, 10:21:38
  • 19
od kiedy wybudowali tu niedaleko straż pożarną to ciągle się coś tu jara xD tylko z mojego okna widziałem 2 pożary i jedną interwencję typu c--j wie o co chodziło, a na sygnale to jeżdżą chyba raz w tygodniu po okolicy, p------e bo wcześniej nic nie było przez lata
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G wczoraj, 12:32:46 via Wykop
  • 2
@Soothsayer: Co ty się wczoraj urodziłeś? Przecież wiadomo, że to ktoś z osp podpala.
Zgłoś do psp i na policję, że masz takie podejrzenia.
  • Odpowiedz

347

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii - najstarsza cywilizacja

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii - najstarsza cywilizacja

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii. Naukowcy sądzą, że to pozostałość po cywilizacji starszej niż wszystkie nam znane

freedomseeker
z
focus.pl
dodany: 21.06.2026, 09:06:44
  • 119
  • #
    indie
  • #
    archeologia
  • #
    starozytnosc
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
BR2428G
BR2428G
BR2428G 22.06.2026, 08:20:55 via Wykop
  • 1
@4mja: no właśnie to ma bardzo dużo sensu, że pierwsze cywilizacje powstały akurat tam gdzie się wody podniosły, bo pierwsze cywilizacje powstawały nad brzegami rzek, mórz i oceanów.
Czyli jeżeli poziom morza jest obecnie wyższy o jakeś 120 - 130 metrów w stosunku do tego jaki był 20 tysięcy lat temu, to pozostałości potencjalnych miast, które wtedy istniały mogą znajdować się obecnie daleko od brzegów kontynentów.
river_styx
river_styx
10.06.2026, 09:32:42
  • 59
wyplata huopska ehhh
#przegryw
river_styx - wyplata huopska ehhh
#przegryw

źródło: 1000001599

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 10.06.2026, 11:30:06 via Wykop
  • 7
@river_styx: ja zwrot wczoraj dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BR2428G - @river_styx: ja zwrot wczoraj dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000058304

Pobierz
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 11.06.2026, 12:32:05 via Wykop
  • 0
@bachus: niestety wciąż jestem singlem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear
08.06.2026, 22:41:08
  • 3
Witamy nowo zdekonspirowanych członków społeczności tagu #raportzpanstwasrodka
Robert Swiatkowski Warszawa
Marek Zbrzezny Maków Mazowiecki
Piotr Warchalowski Puławy
czujcie się jak u siebie w domu, czyli srajcie na środku izby
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 09.06.2026, 10:32:06 via Wykop
  • 0
@scimotear: haha jeżeli to prawdziwe dane, to sztos! :D
Czekam na płacz na tagu, że zła policja z Internetu przyjechała, choć pewnie żaden wykopek przegryw mocny zza klawiatury się tutaj nie przyzna.
  • Odpowiedz
tygrys12345
tygrys12345
tygrys12345
04.06.2026, 16:04:47
  • 15
#raportzpanstwasrodka Dom Pieczarki to dzieło inżynierskie. Cwaniak a gorszy dom od rusofila. Ale nie ma co sie przyp.......ć. Kmerka z rodzina mają - będą mieć - dom.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 05.06.2026, 08:11:23 via Wykop
  • 0
remontuja khmera domy i biznesy

@oesucotusieodwala: khmerom a nie "khmerą" ja p------e analfabeto (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Maziol
Maziol
02.06.2026, 19:39:50
  • 10
#raportzpanstwasrodka tutaj chlop tez ma pazury jak klapek, moze jego brat?
Maziol - #raportzpanstwasrodka tutaj chlop tez ma pazury jak klapek, moze jego brat?

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 03.06.2026, 10:44:01 via Wykop
  • 0
@Maziol: tu macie zdjęcie chyba paluchów klapka. Wyglądają zupełnie inaczej.

Łysy ma rację że jesteście jacyś chorzy psychicznie i macie zwidy.
Jawnie (samemu widząc że to bzdura) wciskacie takie kity, że w pale się nie mieści.
To musi być
BR2428G - @Maziol: tu macie zdjęcie chyba paluchów klapka. Wyglądają zupełnie inaczej...

źródło: 1000058034

Pobierz
  • Odpowiedz
lskx
lskx
21.05.2026, 17:13:29
  • 19
#raportzpanstwasrodka

Szybki update cenzoBOTa (v1.3).
Jak kogos nie interesuje #billy - do czarnolistowania.
Może sie wydawać, że tym spamuje, ale chodzi mi o ustawienie samograja najlepiej jak to mozliwe.

nowe
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Szybki update cenzoBOTa (v1.3). 
Jak kogos nie interes...

źródło: obraz

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 22.05.2026, 09:48:05 via Wykop
  • 0
@lskx: coś tak średnio ten bot działa, chyba że Marcin kasuje też neutralne i pozytywne komentarze. Zresztą widać to też na kanale Alberta a nawet tego pająka.
  • Odpowiedz
braunus-braunus
braunus-braunus
braunus-braunus
20.05.2026, 06:40:32
  • 79
#raportzpanstwasrodka Zupełnie poważnie chciałbym podziękować kambożulom, bo dzięki nim doceniłem Europę, miejsce w którym żyję, ludzi i ich kulturę, na zasadzie przeciwieństw. To tu klimat nie funduje mi skrajnych upałów albo obrzydliwej ulewy a ludzie nie płaszczą się w fałszywych uśmiechach próbując skroić baranga na dolara.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 20.05.2026, 07:19:41 via Wykop
  • 1
@plac8o: w dupie byli a widzieli na YouTube.
Ten paniczny strach przed byciem skrojonym obnaża biedaka. Nikt normalny, kto lata do takich krajów w ogóle się tym nie przejmuje.
Na taki nomen omen koncept mogą wpaść ludzie, dla których bilet lotniczy za kilka tysięcy zł to problem nie do przeskoczenia xD
Ja mam zawsze kilkaset dolców w jednodolarówkach (co nie jest takie łatwe do zdobycia) i je rozdaję lokalsom za
  • Odpowiedz
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
06.04.2026, 09:39:27
  • 24
#raportzpanstwasrodka absolutnie zazdroszcze, ze w kraju gdzie moj chajs i inwestycja zalezy od szamanow, kciuka i spolecznosci, a nie ode mnie, a turbo wydatkiem jest plot :)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 06.04.2026, 09:57:59 via Wykop
  • 1
@oesucotusieodwala: widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja mam 187 metrów ogrodzenia. Wyszło mnie około 500 PLN za metr bieżący, ale to już z bramą automatyczną.
Matematykę zostawiam tobie.
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 06.04.2026, 11:00:56 via Wykop
  • 0
@puesmanana: co? XD dom z działką jest wart 1,5 bani. Nie mieszkam na zadupiu.
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 06.04.2026, 11:02:35 via Wykop
  • 1
@Karl_Cotlet: no jasne. Siatka leśna i słupki sosnowe. Na pewno będzie pasować do domu i okolicy jak tralala xD
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 06.04.2026, 11:06:21 via Wykop
  • 1
@galonim: zobaczymy. Jeżeli faktycznie tak to będzie wyglądać, to padnę ze śmiechu.
A inną technologię khmerzy dobrze znają. Zobacz jak wygląda ogrodzenie u skalmara.
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 06.04.2026, 11:15:28 via Wykop
  • 2
@galonim: a no tak. Zapomniałem że Pol Pot wyrżanął całą inteligencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 07.04.2026, 18:25:55 via Wykop
  • 0
Nie. Po prostu nie lubię bylejakości.
A jeżeli myślisz, że za te pieniądze mam złoty płot z wodotryskami to cię zawiodę.

Betonowa podmurówka, słupki betonowe wykończone betonem łupanym i pomiędzy deski z modrzewiowe.
Myślę że to nie jest nic nadzwyczajnego.

A jako ciekawostkę powiem ci że jak pijany kierowca wbił mi się w ten płot, to auto miał do kasacji, a mi z jednego betonowego słupka odpadło trochę wykończenia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
dariusz_94
dariusz_94
dariusz_94
27.03.2026, 07:50:42
  • 485
Zaczynamy sezon komarów i rowerzystów.
#rower #drogi
dariusz_94 - Zaczynamy sezon komarów i rowerzystów.
#rower #drogi

źródło: 1000018198

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 27.03.2026, 10:56:36 via Wykop
  • 1
@Pawel993: nie wiem w jakim kraju żyjesz, ale w Polsce przepisy mówią jasno, że na przejeździe rowerowym pierwszeństwo ma rowerzysta.
Rowerzysta nie ma jedynie pierwszeństwa podczas zbliżania się do przejazdu, ale każdy rozsądny kierowca puści rowerzystę jeżeli ten jest z 10 metrów przed przejazdem.
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 27.03.2026, 12:47:48 via Wykop
  • 1
@Pawel993: na tym nagraniu, które udostępniłeś to chłop wpadł na przejazd jak dzik w sosny. Wiadomo że jego wina.
Ja jak przejeżdżam przez przejazd rowerowy (z normalną prędkością ok 20km/h) to nie zwalniam, tylko upewniam się że widzimy się z kierowcą, który chce skręcić.
Natomiast kiedy jadę autem, to patrzę czy nikt nie jedzie po DR.

Ogólnie to wystarczy odrobina kultury i myślenia. Nie ważne czym akurat się poruszamy¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 27.03.2026, 13:11:31 via Wykop
  • 0
@Pawel993: i łamie się wtedy przepisy. Dobrze wiesz że nie masz racji i próbujesz usprawiedliwiać zbyt szybką jazdę po DDR. Tak, na DDR obowiązuje ograniczenie prędkości.
Ja lubię szybko jeździć autem, ale jakoś nie latam 150 km/h po mieście.
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
26.03.2026, 03:15:38
  • 24
Czy alkoholowa małpa dokonał eksterminacji całego miotu tej biednej kotki? Trzeba chyba kręcić małysza!

Na oko, to ta kotka powinna trafić do weterynarza jak najszybciej i potrzebuje: sprawdzenia sutków, ewentualnych leków (na stan zapalny i zatrzymanie laktacji), wsparcia żywieniowego. Ten gość ma nierówno pod sufitem. To nie jest gapiostwo, to jest patostreamer zwierzęcy i oprawca zwierząt. KL Klapken-Housen pełną parą!( ͡° ʖ̯ ͡°)

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
ZionOfel - Czy alkoholowa małpa dokonał eksterminacji całego miotu tej biednej kotki?...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-26 025801

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 26.03.2026, 07:50:56 via Wykop
  • 2
@ZionOfel: HAHAHAHA i co jeszcze? XD
Sam lubię koty i jestem właścicielem mruczka, ale doskonale zdaję sobie sprawę jakie są realia w krajach Azji południowo-wschodniej. Ba! Nawet na polskiej wsi.
Bambiniści kretyniści.
  • Odpowiedz
BR2428G
BR2428G
BR2428G 27.03.2026, 13:05:05 via Wykop
  • 0
Nie bronię klapka bo nie ma przed czym. W kambo ludzie strzelają do zwierząt dla zabawy a ty się prujesz, bo w kraju trzeciego świata ktoś nie wysterylizował kota i być może ubił cały miot.

Założę się że i tak te koty u klapka mają lepsze warunki niż pozostałe 90% kotów w kambo.
  • Odpowiedz

1938

10 lat temu zmarł @gnida84

10 lat temu zmarł @gnida84

32-letni wówczas Piotr Wojtas przez rok zmagał się z rakiem krwi.

rales
z
wykop.pl
dodany: 25.03.2026, 07:18:37
  • 174
  • #
    gnidamabialaczke
  • #
    gnidawygrywazbialaczka
  • #
    wypijmyzatychcoznaminiesmieszkujo
  • #
    wykop
  • #
    nowotwory
  • #
    pamietamy
BR2428G
BR2428G
BR2428G 25.03.2026, 12:13:45 via Wykop
  • 26
@zomowiec: autystycznym wykopkom, które spędzają życie w piwnicy i nie mają prawdziwych znajomych tego nie wytłumaczysz.
scimotear
scimotear
20.03.2026, 12:42:56
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 20.03.2026, 13:08:24 via Wykop
  • 1
@scimotear: Też tak uważam. Te wszystkie komentarze to jest klasyczna projekcja. Zazdrość też bo to nasi miluśińscy żyją sobie w kraju, w którym cały rok jest ciepło i nie muszą pracować.

Oglądam te gnioty i jak czytam co tu się na tagu wypisuje to mam wrażenie, że oglądam jakiegoś innego Marcina.
I jeszcze to p-------------e się do małej puszeczki piwa (-‸ლ)
  • Odpowiedz

369

Fotografujesz ryzykujesz. Pasja do kolei przerodziła się w podejrzenie o szpie

Fotografujesz ryzykujesz. Pasja do kolei przerodziła się w podejrzenie o szpie

Kilka godzin w kajdankach, odebranie telefonu i laptopa oraz wizyta funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w domu dla pana Karola fotografowanie pociągu w pobliżu dworca Lublin Zachodni skończyło się zatrzymaniem.

DedryckGomes
z
jawnylublin.pl
dodany: 11.03.2026, 20:41:02
  • 125
  • #
    lublin
  • #
    kolej
  • #
    pkp
  • #
    fotografia
  • #
    policja
  • #
    polska
BR2428G
BR2428G
BR2428G 12.03.2026, 14:41:11 via Wykop
  • -10
@Antybristler: tak, a co? Trzeba było się leczyć.
Jakoś kiedy osoba z innymi zaburzeniami jest zamykana w więzieniu/szpitalu psychiatrycznym bo coś nawywijała to nikogo to nie dziwi, ale jak to autyzm to uuu nie dobra karać, bardzo niedobra.
BR2428G
BR2428G
BR2428G 17.03.2026, 23:04:31 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: Nie ma linków i nie ma sensu. Choo choo... peron odjechał🫡
Za chwilę znowu jakiś płatek śniegu spłacze się do moderacji i wywalą mój komentarz z powodu wulgaryzmów xD

No ale "chory" to nietykalny i jeszcze jakieś socjalne kieszonkowe się znajdzie. Wiadomo. A my zdrowi na to wszystko tyrajmy.
BR2428G
BR2428G
BR2428G 17.03.2026, 23:41:36 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam linka

1070

"Sebastian M. zniszczył nam życie". Jest głos rodzin ofiar [ZAPOWIEDŹ]

"Sebastian M. zniszczył nam życie". Jest głos rodzin ofiar [ZAPOWIEDŹ]

- Śniło mi się, że widziałam Patryka i pytałam go, kiedy wrócą - mówi o2.pl Elżbieta Biała. - Nie pogodzę się z tym,

garys2
z
o2.pl
dodany: 08.03.2026, 21:42:38
  • 91
  • #
    seba
  • #
    sebastianm
  • #
    bmw
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
BR2428G
BR2428G
BR2428G 09.03.2026, 10:22:23 via Wykop
  • -7
@KingaM: głupia cipo ten kretyński obrazek mogłaś sobie podarować, ale widzę, że lubisz eskalować konflikty oraz grać w głupie gry i wygrywać głupie nagrody.
Spotkałem kiedyś na drodze idiotkę, która postanowiła mnie złośliwie przyblokować, więc dostała to na co zasłużyła czyli wpsikałem jej całą puszkę gazu pieprzowego przez uchyloną szybę (ʘ‿ʘ)
hans-kloss-23
hans-kloss-23
01.03.2026, 13:51:47
  • 11
#raportzpanstwasrodka Miszkin w Kampuczy? ciśnijcie go drodzy widzowie o wyjaśnienie co się dzieje z Farmamai Awokado.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 02.03.2026, 09:51:53 via Wykop
  • 1
@robo-huop: schowek na miotły i "wieża ciśnień". W domu jest normalna łazienka w zachodnim standardzie
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
24.02.2026, 18:53:43
  • 40
#raportzpanstwasrodka
Małpa karmazynowa zdziwiona, że niedaleko obozu jest coś takiego. 🍀🌿🌺Bardzo pięknie w Siem Reap, nazywamy się «Forest Flower Angkor»🌹🌻Jeśli odwiedzisz Siem Reap, nie przegap tego pięknego miejsca, po drodze do świątyni Angkor Wat 📍Miejsce w Google Maps: https://maps.app.goo.gl/uzmeMhCWRGYn5mdv5?g_st=ic
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Małpa karmazynowa zdziwiona, że niedaleko obozu je...

źródło: 1000090225

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BR2428G
BR2428G
BR2428G 25.02.2026, 10:37:48 via Wykop
  • 2
@piotr-draus: uuu fałszywe opinie przesyłane przez urzyszkodnika anna lemiesz zostały zgłoszone z poziomu aplikacji. Dodatkowo zadałem sobie również trudu i napisałem maila do supportu razem ze zrzutami ekranu, na którym widać fałszywe informacje.
Google bardzo nie lubi kiedy ktoś wystawia opinie w miejscach, w których nigdy nie był i potrafi za takie praktyki dać permbana (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

288

Ministerstwo Sprawiedliwości odpowiada. Koniec prawnej ruletki?

Ministerstwo Sprawiedliwości odpowiada. Koniec prawnej ruletki?

Jest odpowiedź Ministerstwa Sprawiedliwości po rozmowach z Wolnymi Konopiami na temat art. 62a i wygląda na to, że państwo wprost przyznaje problem z uznaniowością decyzji.

ryszard-piorkowski
z
weedweek.pl
dodany: 10.02.2026, 10:43:00
  • 141
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    legalizacja
  • #
    prokuratura
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
BR2428G
BR2428G
BR2428G 11.02.2026, 07:52:00 via Wykop
  • 0
@michal-glus1000: Policja to władza wykonawcza a nie ustawodawcza. To nie oni podejmują takie decyzje odnośnie np. dozwolonej ilości suszu na własny użytek.
Choć niestety przedstawiciele policji mogą zostać zaproszeni do "konsultacji".
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking