Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NoMoRe

NoMoRe

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9513
  • Znaleziska 1726
  • Mikroblog 7787
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 32
  • Dodane (867)
  • Komentowane (5540)
  • Plusowane (1380)
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
16.05.2026, 11:32:36
  • 1305
Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Polaka rodaka jako tak ważną postać w tak legendarnym klubie.

#pilkanozna #mecz #lewandowski
RenkaRenkeMyje - Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Pol...

źródło: 1000041302

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sikpi
sikpi
16.05.2026, 11:56:23 via Wykop
  • 175
@RenkaRenkeMyje: ja dziękuję z kolei za te piękne 14 lat, oglądam go od meczu HSV - Borussia 1:5 w 2012 roku, jakkolwiek to zabrzmi ale dzięki niemu na nowo pokochałem piłkę nożną i nie wiem gdzie w przyszłym sezonie zagra, ale jeśli będzie to Arabia to prawdopodobnie znowu przestanę się tym sportem interesować, choć w głębi duszy liczę jeszcze na klub pokroju Juve/Porto na ten ostatni rok w poważnej piłce
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
Autor
16.05.2026, 12:23:03 via Wykop
  • 154
@sikpi: mam podobnie. Każdy mecz Bayernu i Barcy oglądałem, a mam te kluby totalnie w chuju. Mam nadzieję, że jednak wybierze pozostanie na jakimś sportowym poziomie i pójdzie np do serie a. Łudzę się, że to jeszcze nie koniec tej pięknej historii
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
04.04.2026, 13:11:26
  • 265
#antykapitalizm #bekazlibka #bekazprawakow #polityka
ShadyTalezz - #antykapitalizm #bekazlibka #bekazprawakow #polityka

źródło: HFD1tdDbgAEJGm5

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi
04.04.2026, 14:37:15 via Wykop
  • 139
@ShadyTalezz: gdzie ja teraz napije się wody(20zl) i zjem placek z mąki(80zl)
*Do ceny należy doliczyć opłatę za serwis, za wentylację, ZAiKS za muzykę i coperto. No i oczywiście napiwek co łaska, ale nie mniej niż 20% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
04.04.2026, 14:43:46 via Wykop
  • 85
@Placi: nie zapominaj o najtańszej kawie ze spienionym mlekiem z ekspressu za 30zł
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
16.03.2026, 15:46:11
  • 1275
W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Pojawia się pytanie, czy Robert Lewandowski za nie zapłaci. Odpowiadam. Nie. No, chyba że dobrowolnie, bo prawnie nie jest to konieczne. Zapraszam na krótką lekcję windykacji dłużników, czyli jedno z moich ulubionych zawodowo zajęć.

1. Spółka, o której pisze zero.pl to STOR9 sp. z o.o. sp.k. Czyli spółka komandytowa, w której komplementariuszem (podmiotem odpowiedzialnym za zobowiązania) jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Mamy więc już
LaudatorLibertatis - W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Po...

źródło: 2026-03-16 16_41_24-RaportZbiorczy_16_03_2026_16_22.pdf - Adobe Acrobat Reader (64-bit)

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
16.03.2026, 15:54:19 via Wykop
  • 731
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
xzxzz
xzxzz
16.03.2026, 17:28:48 via iOS
  • 122
@LaudatorLibertatis: bardzo fajny wpis, plusik
  • Odpowiedz
szychun
szychun
12.03.2026, 19:37:36
  • 773
#polityka #bekazpisu wielki mąż stanu, który jedyne co potrafi to ryknąć.
szychun - #polityka #bekazpisu wielki mąż stanu, który jedyne co potrafi to ryknąć.

źródło: 1000016688

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

su1ik
su1ik
12.03.2026, 21:31:48 via Wykop
  • 109
@stan-tookie-1: @Chris_Karczynski pisuarek zrób fikołka XD
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_
12.03.2026, 21:36:37 via Wykop
  • 182
@stan-tookie-1: brałeś kiedyś kredyt hipoteczny? Albo kredyt na auto? Albo kredyt inwestycyjny na firmę? Albo jakikolwiek inny kredyt inny niż chwilowka?
Też narzekałeś, że bank każe ci za kredyt kupić to, co zobowiązałeś się kupić za dzielony kredyt oraz zabezpieczenia?
  • Odpowiedz
Gours
Gours
Gours
12.03.2026, 19:06:18
  • 1292
Jak ja gardzę wyborcami Nawrockiego. Wszyscy doskonale wiedzieli jak to będzie wyglądało, nie ma tu żadnych niespodzianek

#polityka #bekazpisu
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123
12.03.2026, 19:18:31 via Wykop
  • 245
Wszyscy doskonale wiedzieli jak to będzie wyglądało


@Gours: Nie no, przecież wyborcy Konfederacji myśleli, że będzie inaczej.
A teraz amerykański Pan nie pozwoli im obrażać uczuć rzymian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2
12.03.2026, 19:27:15 via Wykop
  • 140
@Gours: wyborcy patusa oczekiwali dokładnie tego co patus robi. LEWACTWO MA D--A BOLEĆ!!!1!11one
  • Odpowiedz
gniazdownik1016
gniazdownik1016
16.02.2026, 22:18:30
  • 9
Jako kibic "srealu" moge z pełną odpowiedzialnością napisać, ze Barcelona dzisiaj przekrecona. Ale i tak skonczyloby sie remisem. A hiszpanscy sedziowie to porazka.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido
16.02.2026, 22:26:42 via Wykop
  • 2
@gniazdownik1016: Ta barka co mecz jest przekręcona. XD
  • Odpowiedz
ch1va5
ch1va5
17.02.2026, 06:13:55 via Wykop
  • 1
Ta barka co mecz jest przekręcona. XD


@Yeahido: nieprawda !!

  • Odpowiedz
red7000
red7000
12.02.2026, 21:46:03
  • 12
Ewidentna czerwona. XD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoMoRe
NoMoRe 12.02.2026, 21:46:58 via iOS
  • 7
@red7000: 100% racja. Ale Atletico za tamto też powinno dostać czerwo
  • Odpowiedz
NoMoRe
NoMoRe 12.02.2026, 21:49:51 via iOS
  • 0
@red7000: totalna katastrofa ten sędzia. Błąd za błędem
  • Odpowiedz
ZgrywusPrzegrywus
ZgrywusPrzegrywus
31.01.2026, 06:20:41
  • 539
#it #programista15k #programowanie
ZgrywusPrzegrywus - #it #programista15k #programowanie

źródło: 1000000367

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groman43
groman43
31.01.2026, 07:43:10 via iOS
  • 33
@saib75: W tym konkretnym przypadku raczej Anetkę scrum masterkę (albo inną Julkę z HR) a nie pana porucznika.
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
31.01.2026, 08:26:04 via Wykop
  • 84
@ZgrywusPrzegrywus: wszyscy wchodzą potulnie - nie widziałem jeszcze ani jednego przypadku żeby ktoś faktycznie się zbuntował xD
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
01.01.2026, 10:12:26
  • 1524
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teperkov
teperkov
01.01.2026, 10:13:18 via Wykop
  • 307
@Wraczek: ja juz czasami nie wiem czy odpisuje na paste, baita, ale tutaj sie zgodze.
  • Odpowiedz
elsajko
elsajko
01.01.2026, 10:20:17 via Wykop
  • 460
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dogecoin
Dogecoin
04.12.2025, 15:53:44
  • 953
#rozdajo #gry #pc #battlefield6

Kupiłem Battlefield 6 jakiś czas temu, żeby pograć z kuzynem. Niestety los miał inne plany ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Kuzyn wpadł w nieszczęśliwy wypadek, oszczędzę wam może szczegółów, ale w skrócie: wylądował w szpitalu na kilka tygodni, operacja, rehabilitacja, dramat… jego zdrowie jest teraz najważniejsze, więc wspólne granie musiało zejść na dalszy plan.

Przez to wszystko trochę odechciało mi się grać
Dogecoin - #rozdajo #gry #pc #battlefield6

Kupiłem Battlefield 6 jakiś czas temu, że...

źródło: bf6

Pobierz
  • 311
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednorybek
Jednorybek
04.12.2025, 15:55:43 via Wykop
  • 17
@Dogecoin: myśle że jak ludzie obserwują tag rozdajo to komentarz nic nie zmienia w kwestii zasięgu, no ale cebula ze mnie mocna wiec komentarz napisze
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
04.12.2025, 16:58:15 via Wykop
  • 803
@Dogecoin: To nie mleko, poczekaj aż kuzyn wyzdrowieje i zagracie.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.11.2025, 06:21:26
  • 460
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
06.11.2025, 07:19:14 via Wykop
  • 537
Dobrze, że biedy nie odziedziczyłeś i przerwałeś tę chorą sztafetę pokoleń.
  • Odpowiedz
ZgrywusPrzegrywus
ZgrywusPrzegrywus
06.11.2025, 07:31:26 via Wykop
  • 1000
@mirko_anonim: a młody wtedy n-----ł romperków malinowych i 0.7 żołądkowej gorzkiej i dopełnił monke aż się koszyk wyginał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gobi12
gobi12
23.10.2025, 05:06:06
  • 1952
Pakowanie pakietów z ostatniego w tym roku zbioru chili jak widać na zdjęciu jest w trakcie, więc pomyślałem o jeszcze jednym #rozdajo

W losowaniu można wygrać taki pakiet zawierający około 13-14 różnych odmian chili, każdej odmiany jest po 2-4 sztuki. Dodatkowo w tej turze dokładam także pojedyncze sztuki zielonych Jalapeno różnych odmian.

Losowanie spośród plusujących ten wpis. Wysyłka paczkomatem na mój koszt. 

--
gobi12 - Pakowanie pakietów z ostatniego w tym roku zbioru chili jak widać na zdjęciu...

źródło: temp_file8808538885031559974

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thechillguy
thechillguy
23.10.2025, 05:20:27 via Wykop
  • 388
@gobi12: ale mam nadzieję ze nie będą przecięte na pół? #pdk
  • Odpowiedz
gobi12
gobi12
Autor
23.10.2025, 05:20:55 via Android
  • 48
@thechillguy :-) Nie mam w zwyczaju przecinać.
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
21.10.2025, 07:21:26
  • 834
Właśnie spotkałeś super ultra rzadkie szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaplusuj je w ciągu 10 sekund a zadziała.
Efekt utrzyma się do końca tygodnia.

Jeżeli
PIAN--A_A--KTYWNA - Właśnie spotkałeś super ultra rzadkie szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaplu...

źródło: moLx6

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
21.10.2025, 07:29:34 via Wykop
  • 18
8 - szczęście zadziała jeżeli napiszesz komentarz


@PIAN--A_A--KTYWNA: nie warto ryzykować
  • Odpowiedz
podjad3k
podjad3k
21.10.2025, 08:32:19 via Android
  • 10
@PIAN--A_A--KTYWNA a działa dla niewierzących?
  • Odpowiedz
kaszaamanna
kaszaamanna
kaszaamanna
15.10.2025, 10:37:04
  • 4329
Po dziesięciu latach biernego przeglądania forum przyszedł niestety dzień w których chciałbym poprosić Was o dobre myśli i modlitwę. U mojej 30 letniej żony zdiagnozowano nowotwór z przerzutami - rokowania są kiepskie ale się nie poddam.
Dla nas i naszej małej córki . Dziękuję za każdą dobrą myśl..
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
15.10.2025, 10:38:59 via Android
  • 852
@kaszaamanna echh proszę się trzymać mocno i nie poddawać ale niekoniecznie tylko w modlitwie a w każdej metodzie walki
  • Odpowiedz
kaszaamanna
kaszaamanna
kaszaamanna
Autor
15.10.2025, 10:42:01 via Wypiek
  • 769
@jutronaobiadznowuryz jasne, przede wszystkim medycyna z której już zaczęliśmy korzystać. Czekamy na wskazania co do onkologii i mam nadzieję ze będzie choćby mała nadzieja na zdrowie. Dziekuje.
  • Odpowiedz
BartusGsa
BartusGsa
12.10.2025, 07:29:00
  • 34
59 091 - 450 = 58 641
Data donacji - 10.10.2025
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Bydgoszcz OT Toruń
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 8100 ml
BartusGsa - 59 091 - 450 = 58 641
Data donacji - 10.10.2025
Rodzaj donacji - krew peł...

źródło: a9dae14f61fc914055f41cd6d

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrwawyBot
KrwawyBot
12.10.2025, 07:30:03 via Wykop
  • 1
Za krew zawsze plusik @BartusGsa!

Skrypt do dodawania wpisów | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
  • Odpowiedz
Piotrek6312
Piotrek6312
Piotrek6312
12.10.2025, 10:45:42 via Wykop
  • 0
mam to w dupie


@KsiazePodziemi: O nie, jak lubisz w dupe to na mnie nie licz. Ja uciekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.10.2025, 05:02:56
  • 1704
Nawiązując do tego wczorajszego wpisu, gdzie wywiązała się ciekawa dyskusja o tym, że Robert Makłowicz prywatnie nie jest wcale taki sympatyczny jak w mediach - jakie macie prywatne doświadczenia z polskimi celebrytami? xD U mnie tak:
1) Krzysztof Ibisz - miałem przyjemność zamienić słowo po koncercie w Radomiu, gdzie był konferansjerem. Po prostu mega gość, chyba moja ulubiona postać z kolorowych gazet
2) Kuba Wojewódzki - spotkany na stacji benzynowej. Szok,
Lolenson1888 - Nawiązując do tego wczorajszego wpisu, gdzie wywiązała się ciekawa dys...

źródło: FE64B69E-9077-4BD6-8308-8072DDE8BF81

Pobierz
  • 516
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qeni
qeni
08.10.2025, 05:49:35 via iOS
  • 1082
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
langer
langer
08.10.2025, 06:33:49 via Wykop
  • 3121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
19.09.2025, 13:04:09
  • 938
Mirki jeżeli potrzebujecie zrobić zapasy Jalapeño to właśnie teraz jest najlepszy czas, w związku z tym mam do #rozdajo 1kg tej pysznej papryczki zapraszam do pulsowania

Gdyby ktoś chciał kupić to zapraszam na

https://allegro.pl/oferta/jalapeno-ostra-papryka-chilli-swieza-1kg-chili-z-wlasnej-uprawy-16078451424

Losowanie
Rembrant - Mirki jeżeli potrzebujecie zrobić zapasy Jalapeño to właśnie teraz jest na...

źródło: temp_file4797717306062215050

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
19.09.2025, 13:53:21 via Wykop
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mateo353
Mateo353
19.09.2025, 14:41:26 via Wykop
  • 242
@Rembrant: jak wygram to wkładam jedną w dupę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 80
  • Strona 1 z 80
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.03.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.01.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia