Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sijulejter

sijulejter

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9172
  • Znaleziska 2133
  • Mikroblog 7039
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 32
sijulejter
sijulejter 22 godz. i 4 min temu
  • 8
Mam taką koszulkę. Jest stara i ma plamy po malowaniu. Zakladam ją jutro do pracy.
#mecz
sijulejter - Mam taką koszulkę. Jest stara i ma plamy po malowaniu. Zakladam ją jutro...

źródło: 20912

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter wczoraj, 16:49:19
  • 9
szaszłyczek z erfrajera #gotujzwykopem
sijulejter - szaszłyczek z erfrajera  #gotujzwykopem

źródło: 20903

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter wczoraj, 09:50:30
  • 12
Lubię wchodzić w podwórka-studnie i czasem trafic na takie ciekawostki #szczecin
sijulejter - Lubię wchodzić w podwórka-studnie i czasem trafic na takie ciekawostki #...

źródło: 20907

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter
Autor
wczoraj, 09:51:59 via Android
  • 7
@sijulejter:
sijulejter - @sijulejter:

źródło: 20909

Pobierz
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter
Autor
wczoraj, 10:05:30 via Android
  • 4
@CCH5OH: jak dla mnie to Gryf, może nie dzielo sztuki ale jednak. Nie doszukałbym aie tam ukraińskich fobii
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter
Autor
wczoraj, 10:11:59 via Android
  • 2
@CCH5OH: https://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Szczecina
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
12.06.2026, 18:59:16
  • 390
to to nie jest hymn Kanady???
#mecz #pilkanozna
kwas_dezoksyrybonukleinowy - to to nie jest hymn Kanady???
#mecz #pilkanozna

źródło: boii

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 12.06.2026, 19:52:31 via Android
  • 21
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: mam to na dzwonek w tele
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 12.06.2026, 20:23:05 via Android
  • 0
@anty_gov: nie umiem
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
12.06.2026, 12:56:54
  • 5
#wedkarstwo Jest i moje maleństwo.Szybki obiad i ide polowac na tluste liny i leszcze
szatanEK666 - #wedkarstwo Jest i moje maleństwo.Szybki obiad i ide polowac na tluste ...

źródło: 1000001261

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 12.06.2026, 14:22:40 via Android
  • 0
@asdfghjkl: no ale nad rzekę nie pójdziesz, a nad jezioro to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 12.06.2026, 14:28:53 via Android
  • 1
@szatanEK666: mordo ja ze Szczecina jestem. Tutaj jak łowię w rzece to łowię w morzu. J---ć PZW.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
12.06.2026, 13:50:03
  • 858
Mam kumpla pracującego w Meta w Dolinie Krzemowej.
Sytuacja jest tragiczna. To najprawdopodobniej koniec Facebooka - w jego miejsce szykuje się wielki powrót forów phpBB by Przemo.
#facebook #messenger #phpbb
Lolenson1888 - Mam kumpla pracującego w Meta w Dolinie Krzemowej.
Sytuacja jest tragi...

źródło: image_picker_1E271291-B326-4CA7-8355-CC23FE78A28C-22005-0000076300A24514

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 12.06.2026, 14:19:17 via Android
  • 6
@Lolenson1888: więcej info po16
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
11.06.2026, 11:35:01
  • 150
Mężczyzna w klapkach twierdzący że jest Jezusem zaczepiał pasażerów poznańskiego tramwaju, kilkoro z nich uderzył "z liścia". Interweniowała motornicza, próbując wyrzucić jegomościa z tramwaju.
Szarpaninę zauważył kierowca przejeżdżającego samochodu osobowego. Zatrzymał się, pomógł obezwładnić Jezusa i zaczekał na przyjazd policji.
#poznan #polska #kryminalne
thorgoth - Mężczyzna w klapkach twierdzący że jest Jezusem zaczepiał pasażerów poznań...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 11.06.2026, 13:40:05 via Android
  • 9
@revente: Jezus to chyba nadstawia policzek a nie liscie rozdaje
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
11.06.2026, 06:18:04
  • 36
Jutro będziecie jedzone! Ament #legancko
asdfghjkl - Jutro będziecie jedzone! Ament #legancko

źródło: IMG_3227

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 11.06.2026, 06:53:12 via Android
  • 15
@Miii_Kiii: obornik i kompost, ja rzucam g---o na grządki. Nie ma nic lepszego.
sijulejter - @Miii_Kiii: obornik i kompost, ja rzucam g---o na grządki. Nie ma nic le...

źródło: 18303

Pobierz
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 11.06.2026, 07:02:28 via Android
  • 1
@Miii_Kiii: raczej nie ma terminu ważność,ale rozrzuć i wymieszaj z ziemią kilka dni przed sadzeniem aby gleba wzięła z gówna to co potrzeba
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 11.06.2026, 09:07:20 via Android
  • 1
@balbezaur: kompost biorę z kompostownika,a obornik od rolnika
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 11.06.2026, 11:38:42 via Android
  • 0
@balbezaur: obornik rolnicy czesto oddają za darmo. Sprawdź olx w okolicy. Trzeba tylko miec czym to zabrać. A kompost sam sie robi. Jak masz działkę to masz wręcz obowiazek posiadania kompostownika.
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
05.06.2026, 13:58:02
  • 8
Powinno byc dobre
asdfghjkl - Powinno byc dobre

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 05.06.2026, 14:02:42 via Android
  • 1
@asdfghjkl: a poka pencheż puawny
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 05.06.2026, 07:30:19
  • 7
Ładnie było wczoraj #szczecin
sijulejter - Ładnie było wczoraj #szczecin

źródło: 20736

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
05.06.2026, 07:42:04 via Android
  • 1
@sijulejter: Bardzo ładnie
  • Odpowiedz
KanonJerzy
KanonJerzy
05.06.2026, 15:06:06 via Wykop
  • 1
@sijulejter: buzie widzę
  • Odpowiedz
uzior
uzior
04.06.2026, 10:41:43
  • 58
Antymateria zachowuje się dokładnie jak materia z dokładnością do 4 cząstek na milion. ⚛️

Zespół ALPHA w CERN zmierzył rozszczepienie nadsubtelne stanu podstawowego antywodoru z precyzją 4 ppm. To pierwszy pomiar na tyle dokładny, by był czuły na wewnętrzną strukturę antyprotonu. Wynik zgadza się z przewidywaniami modelu CPT.

To nie tylko test symetrii – to wgląd w strukturę antyprotonu. Krok w stronę zrozumienia, dlaczego we Wszechświecie jest więcej materii niż antymaterii.

jakby
uzior - Antymateria zachowuje się dokładnie jak materia z dokładnością do 4 cząstek n...

źródło: HJ6lb5eW4AApkWm

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 04.06.2026, 11:32:38 via Android
  • 51
@uzior: a semici zachowują sie tak samo jak antysemici. Wszystko sie zgadza.
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 03.06.2026, 10:45:17
  • 0
Psycha sitting #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
sijulejter
sijulejter 03.06.2026, 08:48:46 via Android
  • 4
Przecież to tylko prośba ze strony odklejonego Rzecznika.
Można mieć ją w dupie , bo c---a mogą. Możesz rozdawać lody komu chcesz o ile rodzice się zgadzają i jestes rozliczony z fiskusem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sudo_exit
Sudo_exit
01.06.2026, 00:14:29
  • 0
https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,32819882,efekt-miszalskiego-w-szczecinie-radni-ko-byli-za-ale-juz.html #szczecin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 01.06.2026, 06:08:13 via Android
  • 2
@Sudo_exit: albo przekopiuj artykuł, albo w ogole nie linkuj do gówna z paywallem
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
31.05.2026, 10:35:26
  • 1
#tenis żenada, nie mogę tego oglądać. Nawet jak grasz słabo, to bulwa nie pomagaj przeciwniczce. Nie widziałem, żeby takie błędy robiła choćby Linette czy Fręch. To jest niepojęte dla mnie. Ona wygląda na strasznie znerwicowaną podczas spotkań
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 31.05.2026, 10:39:03 via Android
  • 0
@Erimar: strasznie się to ogląda. Bez kitu two retards fighting
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
30.05.2026, 20:38:20
  • 7
Patrzcie jaki grubas mi grasuje na dzialce
#szczecin #dzialka
6poziomprokrastynacji - Patrzcie jaki grubas mi grasuje na dzialce
#szczecin #dzialka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 31.05.2026, 08:27:13 via Android
  • 0
Szop? Gdzie to? Masz gdzies wodę w pobliżu dzialki?
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 31.05.2026, 10:13:46 via Android
  • 0
@6poziomprokrastynacji: szopy to straszne k----e podobno. Strzelaj do nich z czego tylko możesz.
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 31.05.2026, 10:19:57 via Android
  • 0
@6poziomprokrastynacji: a w jakim celu ryją trawniki? Slyszalem,że przekopują grzadki i zeżeraja plony i rozwalają smietniki ale żeby trawnik rozkopywać? Podobno ciezko jest się ich pozbyć. Współczuję. U mnie jeszcze nie ma ale podobno to kwestia czasu
  • Odpowiedz
sijulejter
sijulejter 29.05.2026, 07:19:50
  • 0
Tylko rzuć okiem, w tych okien naszych apartamentów
prowadzi cię portier, potem labirynt zakrętów
Jesteś w miejscu z amerykańskich snów, skosztuj, stestuj
masz problem, wołaj ratuj, ratuj Olo Ejkum
polewam tych perfum, po sześć koła
butla poszła pierwsza druga sie stukła, mam gest jak sułtan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 20.05.2026, 14:41:13
  • 7
Droga rowerowa Przecław-Warnik to majstersztyk. Uwielbiam. #szczecin
sijulejter - Droga rowerowa Przecław-Warnik to majstersztyk. Uwielbiam. #szczecin

źródło: 20083

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter
Autor
20.05.2026, 15:19:44 via Android
  • 3
@6poziomprokrastynacji: stamtąd już otwarta droga na Niemcy. Ja zwykle jadę do Blankensee i przez Buk i Wolczkowo powrót to robię około 60km
  • Odpowiedz
JoeGlodomor
JoeGlodomor
20.05.2026, 13:19:33
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sijulejter
sijulejter 20.05.2026, 14:48:17 via Android
  • 1
@JoeGlodomor: nie wiem co ty masz za koleżanki
  • Odpowiedz

787

Kurier FedEx skazany na śmierć za zabójstwo siedmiolatki.

Kurier FedEx skazany na śmierć za zabójstwo siedmiolatki.

Jakoś niedawno było na wykopie o tej zbrodni a teraz zapadł wyrok kary śmierci przez zastrzyk.

GodEmperorWasRight
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 11:14:44
  • 195
  • #
    wydarzenia
  • #
    usa
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
  • #
    informacje
sijulejter
sijulejter 07.05.2026, 15:44:30 via Android
  • 0
@gorzki99: domyto?
Pominięto?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.09.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.09.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia