Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mave
Mave

Mave

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32256
  • Znaleziska 12253
  • Mikroblog 20003
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 70

425

Rogozin po wyciągnięciu pocisku z dupy, wysłał go ambasadorowi Francji w Rosji.

Pokaż treści 18+

Rogozin po wyciągnięciu pocisku z dupy, wysłał go ambasadorowi Francji w Rosji.

Fragment wycięty przez chirurgów z mojego kręgosłupa proszę przekazać prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi . A także powiedzieć mu, że nikt nie ucieknie od odpowiedzialności za zbrodnie wojenne Francji, USA , Wielkiej Brytanii , Niemiec i innych krajów NATO " w Donbasie” – napisał Rogozin

Petururururu
z
ria-ru.translate.goog
dodany: 04.01.2023, 16:45:10
  • 84
  • #
    europa
Mave
Mave
Mave 05.01.2023, 08:29:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

napster92
napster92
napster92
04.01.2023, 11:34:55
  • 99
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 04.01.2023, 21:54:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Hardkoriusz
Hardkoriusz
Hardkoriusz
02.01.2023, 07:22:46
  • 486
Pierwszy dzień w nowym robo, przyszedłem na 8, nikogo nie ma xD
#pracbaza #korposwiat
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 02.01.2023, 19:22:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hardkoriusz: chłop 2 stycznia oczekuje ludzi w korpo, to nie 2015 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sejmita
Sejmita
Sejmita
01.01.2023, 21:31:58
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 23:45:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sejmita: jeśli nie czujesz się dobrze z lekarzem za którego płacisz, to zmień i znajdź takiego z którym się czujesz dobrze.
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 02.01.2023, 12:37:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kamilo67: przecież to co napisałem dotyczy się każdego zawodu który świadczy usługi. Zamień sobie lekarza na psychoterapeutę lub hydraulika jak Ci bardziej odpowiada.
  • Odpowiedz
Sejmita
Sejmita
Sejmita
01.01.2023, 20:11:17
  • 0
#pomocy #chcepogadac
Pomocy, proszę! :( można tu liczyć na rozmowę?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 20:13:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sejmita: ok dawaj na priv
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 20:22:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sejmita: teraz to już za późno
  • Odpowiedz
Sejmita
Sejmita
Sejmita
01.01.2023, 19:46:36
  • 1
#mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #chcepogadac
Są tu jakieś ekspertki od brwi? Pilne <3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:52:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@programista_wykopek: jak nie masz certyfikatu z golenia brwi to nie jesteś
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 20:00:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@programista_wykopek: przecież ten live nie istnieje xD

@NaczelnyAgnostyk: jak nie, jak istnieje
  • Odpowiedz
Sejmita
Sejmita
Sejmita
01.01.2023, 19:31:26
  • 2
Odpalam lajwa #polskiyoutube
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:35:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sejmita: są emocje
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:41:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Rozpocznij karierę youtuberki - zapomnij podać link do transmisji. Sadge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:43:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mave: plottwist żadnego linka nie będzie bo nie istnieje (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

@NaczelnyAgnostyk: cóż za zaskoczenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:46:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sejmita: z OnlyMirko+ ?
  • Odpowiedz
Sejmita
Sejmita
Sejmita
01.01.2023, 18:57:59
  • 39
Chcecie żebym zrobiła dzisiaj lajwa na YouTube/showup? Jeśli tak to plusujcie #polskiyoutube #pytanie #pytaniezdupy #pytaniedoeksperta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:34:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sejmita: dobra to rób, chyba jeszcze nikt nie wpadł na taki pomysł do tej pory
  • Odpowiedz
e.....8
konto usunięte 01.01.2023, 14:02:56
  • 2
Mam takie pytanie odnośnie lotów w kosmos. Wokół ziemi lata kilkadziesiąt tysięcy satelitów. Za kilka lat będzie ich 59 tysięcy według prognoz.
Jak rakiety które dostarczają łaziki na księżyc przebijają się przez ten rój satelitów bez kolizji?

#kosmos #rakiety #spacex
e.....8 - Mam takie pytanie odnośnie lotów w kosmos. Wokół ziemi lata kilkadziesiąt t...

źródło: comment_1672581216YtyTYcSVpfz8UA5U7ygSZM.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:29:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
anonimowy_kot
anonimowy_kot
01.01.2023, 16:08:40 via Android
  • 190
11 letnie dziecko zaginęło po 5 rano.
"Jagoda widziana była po raz ostatni dnia 1 stycznia 2023 roku, kiedy około godziny 5.10 wyszła ze swojego domu rodzinnego w Poroninie, przy ulicy Za torem 18.
Powiedziała mamie, że wyprowadza kotka na zewnątrz, kot wrócił sam do domu.
Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.
Dziewczynka posiada przy sobie telefon bez karty sim, którym kontaktował się za pomocą aplikacji messenger, niestety
anonimowy_kot - 11 letnie dziecko zaginęło po 5 rano. 
"Jagoda widziana była po raz o...

źródło: comment_1672589320BZM9nGhc9SK2f69myHydr6.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:12:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 218
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 19:23:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@Mave jeszcze w momencie kiedy najwięcej ochlejtusów może się kręcić po okolicy

@anonimowy_kot: rodzice pewnie też patusy, bo żaden normalny człowiek by nie wypuścił dziecka wymagającego opieki medycznej o tej porze samego z domu, w dodatku bez żadnego kontaktu ze światem.
  • Odpowiedz
JulianGangol
JulianGangol
01.01.2023, 16:50:28
  • 460
To zdjecie juz samo w sobie jest memem. Nic wiecej nie trzeba dodawac. Gosc w ostatnich dwoch meczach pokazal lacznie 34 kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #lewandowski #laliga #barcelona #sport #pilkanozna
JulianGangol - To zdjecie juz samo w sobie jest memem. Nic wiecej nie trzeba dodawac....

źródło: comment_16725916596Q2wHq9nxuKDIN7HqBRjN7.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 18:31:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 246
@JulianGangol: chłop chce chyba skończyć z sędziowaniem tylko nie wie jak powiedzieć szefowi
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
01.01.2023, 14:07:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 18:26:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Piotrek7231: @Headcrab_B: weźcie pod uwagę, ze ruskie śmiecie od początku wojny wywiozły z kraju ponad 300k dzieci które zostały zabrane do rosyjskich rodzin i mieli się im teraz mózg propagandą. Więc 452 to tylko trupy, ale 300k jest praktycznie stracona w tym momencie i im dluEj trwa wojna tym mniejsza szansa na wydobycie ich stamtąd.
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
01.01.2023, 13:26:18
  • 20
Nie kumam łudzi na #vinted
Wystawiam coś, widzę że ktoś dodaje to do ulubionych, więc piszę do tej osoby, pytam czy jest zainteresowana zakupem i że w razie pytań jestem do dyspozycji.
I prawie zawsze cisza, bez jakiejkolwiek odpowiedzi
Po co dodawać coś do ulubionych jeśli koniec końców nie zamierza się tego kupić?
#sprzedaz #ludzie #handel
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 17:39:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@viciu03: bo sobie zostawia na później, nie po to wymyślono zakupy online żeby się klient musiał z namolnym sprzedawcą p-------ć niczym w markecie, jeśli tego nie rozumiesz to handel online nie jest dla Ciebie.
  • Odpowiedz
its_over_for_chlop
its_over_for_chlop
01.01.2023, 10:56:23
  • 28
Czy jest sens brać kombi? Nigdy nie miałem a w sumie umoziliwylo by to wyjazd gdzieś dalej w 4 osoby. Do tego byłby zamontowany bagażnik rowerowy na haku. Obawiam się troszkę że była by to już strasznie długa limuzyna. #motoryzacja #kombi
itsoverfor_chlop - Czy jest sens brać kombi? Nigdy nie miałem a w sumie umoziliwylo b...

źródło: comment_1672570581XeuvIqEfhVWPpDqxaAdKVL.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 17:09:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@its_over_for_chlop: jak potrzebujesz to bierz, a jak nie to nie. Zaraz Ci wykopek powie że brzydko wygląda, tylko dlaczego dbasz o opinie randomow z neta?
  • Odpowiedz
Szymas1234576847456
Szymas1234576847456
01.01.2023, 12:16:34
  • 804
Niesamowity punkt w wykonaniu Igi Świątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#tenis #sport
Szymas1234576847456 - Niesamowity punkt w wykonaniu Igi Świątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#te...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 16:07:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Szymas1234576847456: A ten Hurkacz to po co tam jest? Ani razu nawet paletką nie machnął...

@UniversalHater: a po co ma machać rakietą, skoro nie leci do niego podanie?
  • Odpowiedz

980

"Byłeś? Widziałeś?" - Katar okiem Mirka. Podsumowanie.

Pokaż treści 18+

"Byłeś? Widziałeś?" - Katar okiem Mirka. Podsumowanie.

Podsumowanie wyjazdu do Kataru na XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Koszty, organizacja, atmosfera, kontrowersje, alkohol itd. #katarokiemmirka

rysiul86
z
rysztak.wordpress.com
dodany: 01.01.2023, 10:25:27
  • 170
  • #
    sport
  • #
    katarokiemmirka
  • #
    pilkanozna
  • #
    katar2022
  • #
    mundial
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 13:49:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Handel ludźmi i niewolnictwo istnieje też w krajach Zachodnich, wszystko kwestia skali,

@rysiul86: weź się człowieku rozpędź i jebnij w ścianę czołem, bo nie masz pojęcia o czym mówisz.
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 13:53:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Kibice z Ameryki Łacińskiej jakoś potrafili sfinansować taki wypad dla całych pokoleń, co kosztowało ich proporcjonalnie więcej niż kibiców z Europy Zachodniej.

@rysiul86: może dlatego Argentyna zrobiła sobie z bankructwa kraju sport narodowy. Ale warto, mogli popatrzeć jak się piłkę kopie xD
Poziom Twojego odklejenia jest niesamowity, a fakt że się jeszcze pod tym podpisujesz imieniem i nazwiskiem i twarzą publicznie to w ogóle inna gęstość ( ͡° ͜
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 14:39:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rysiul86: europejczycy mają fioła na punkcie piłki co pokazuje każda impreza przeprowadzona w normalnym kraju do tej pory. 2 lata temu miałeś euro, ale widocznie już zapomniałeś o całej historii futbolu i rozpatrujesz ja tylko pod kątem imprezy urządzonej w kraju który ze sportem, prawami człowieka i rigczem nic wspólnego nie ma. To jest odklejone w Twoim rozumowaniu.
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 15:24:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rysiul86: a bierzesz pod uwagę że imigrantów z krajów Afryki i południowej Ameryki jest wszędzie pełno, podczas gdy Europejczycy raczej wolą siedzieć w Europie? Więc to chyba nic dziwnego, że wszędzie widzisz Latynosów, a nie wszędzie widzisz Anglików, Francuzów i Niemców w takich ilościach? To nie kwestia kasy tylko demografii.
Podczas obecnych mistrzostw pół Barcelony było zawalone argentyńskimi flagami, myślisz że to oznaka tego że Katalończycy nie interesują się piłką

692

Restauracje padają jedna po drugiej. Początek roku będzie decydujący

Restauracje padają jedna po drugiej. Początek roku będzie decydujący

"Cyferki od dawna się nie zgadzają. Logika wygrywa z sercem" - mówią właściciele restauracji, którym w przyszłym roku grozi plajta. Z rynku może w przyszłym roku zniknąć nawet co trzecia restauracja. Wszystko zależy od rachunków, jakie do przedsiębiorców trafią na początku 2023 roku.

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 29.12.2022, 13:02:55
  • 293
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    gastronomia
  • #
    inflacja
  • #
    kryzys
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 15:05:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alexmich: piszesz bzdury, akurat luksusowe knajpy zawsze znajda klientelę bo albo są to dziani ludzie których stać na wywalenie kilku tysiakow za wieczór, albo zagraniczni klienci którzy rowniez nie liczą kasy
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 15:11:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konradpra: @Vielokont: @ruonim: obecnie ceny za menu del día (lunch w którego skład wchodzą 2 dania, napój, deser) w Barcelonie to 10-15 euro w zależności od lokalu. Podejrzewam że na południu Hiszpanii jest taniej.

648

"Zdarzył się cud". 1,5 mln zł od anonimowego darczyńcy na leczenie Oliwiera

"Zdarzył się cud". 1,5 mln zł od anonimowego darczyńcy na leczenie Oliwiera

Osoby śledzące zbiórkę pieniędzy na leczenie niespełna rocznego Oliwiera z Wadowic przecierały wczoraj oczy ze zdumienia. Po godz. 16 na platformie prowadzącej zbiórkę pojawiła się anonimowa wpłata - 1,5 mln zł. Przed godz. 22 udało się zebrać 100 proc. funduszy potrzebnych na leczenie.

Kruk_
z
rmf24.pl
dodany: 29.12.2022, 21:31:12
  • 189
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    siepomaga
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 14:56:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To cud czy darczyńca?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1887

Odbicie wsi Nowosełowka przy wsparciu artylerii oraz jednostki spec. Kraken

Pokaż treści 18+

Odbicie wsi Nowosełowka przy wsparciu artylerii oraz jednostki spec. Kraken

Kombinowane grupy szturmowe, przy wsparciu artylerii i ciężkiego sprzętu, jednostki specjalnej „KRAKEN” oraz sił 92 OMB, przeprowadziły nalot ogniowy na okupowaną wieś Nowosełowka w obwodzie ługańskim.Podczas szturmu nieprzyjaciel został wyparty z osady.

OttoBaum
z
youtube.com
dodany: 30.12.2022, 19:12:11
  • 154
  • #
    wojna
  • #
    ukrainanafroncie
  • #
    wideozwojny
  • #
    ukraina
  • #
    kraken
Mave
Mave
Mave 01.01.2023, 14:45:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qsek92: potem front się przesuwa wioska po wiosce, nikt tam się nie sprowadza ani nie zostaje zaraz po odparciu przeciwnika.
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 27
  • Strona 10 z 27
  • >
  • Wykop 2.0 to guwno, a Biauek to impotent

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.07.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking