Wpis z mikrobloga

Podsumujmy, co Elon Musk zaczął robić w ostatnich miesiącach.

1. Przebąkiwanie o rozejmie na linii Rosja - Ukraina.
2. Podlizywanie się Trumpowi.
3. Głoszenie ruskiej propagandy - Krym jest rosyjski.
4. Masywne podbicie zasięgów posta Miedwiediewa z jego urojonymi przewidywaniami.
5. Insynuacje o symulacji/matrixie/spisku rządowym poprzez różne memy i abstrakcyjne wpisy bez kontekstu.
6. Podbijanie antyszczepionkowych postów - to z dzisiaj.

Coś mi się MOCNO wydaje, że w obliczu drastycznie spadających akcji Muska, pojawił się nowy sponsor na horyzoncie, albo Rosja obiecała warty grube miliardy deal ze SpaceX po wojnie. Rząd USA powinien go mocno prześwietlić.

#ukraina #wojna #elonmusk #rosja
Pobierz napster92 - Podsumujmy, co Elon Musk zaczął robić w ostatnich miesiącach.

1. Przeb...
źródło: comment_1672832092rA7NymzLtAX0JHKHImjylk.jpg
  • 29
@napster92: Jeszcze jest sprawa finansowania zakupu Twittera - dużą część udziału posiadają Saudyjczycy (w celu cenzury swojego reżimu).

Kolejne sprawy to jego dziecinne i chamskie odzywki na TT do innych ludzi (głównie do polityków).

Co do drugiego punktu - Trumo jechał po Musku jak po kobyle xD

Generalnie to był jego rok - zesrał się i rozwiązał wszelkie wątpliwości jakie miałem wobec niego, a wierzyłem w niego, a kuźwa te sprawy
Pobierz jacek007g - @napster92: Jeszcze jest sprawa finansowania zakupu Twittera - dużą część...
źródło: comment_1672840317DI6MMYlk84cR6HtyENmosB.jpg
Nie potrafisz wkleić w Google?


@Phyrexia: wklejam i nic o działaniach Muska nie ma więc pytam, a nie będe trzepał każdego artykułu bo nie mam na to czasu. A skoro ty nie potrafisz udzielić odpowiedzi to po co się odzywasz .