Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko124
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mave
Mave

Mave

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32260
  • Znaleziska 12253
  • Mikroblog 20007
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 70
Xolan
Xolan
Xolan
07.01.2023, 14:21:18
  • 5
Hej, nie chce mówić którą jestem ze stron. Chcę poznać wasze świeże spojrzenie.
Nowe budownictwo, nowe mieszkania, więcej chętnych do parkowania niż jest miejsc.
Jak długo mieszkam, widziałem b. często puste miejsca parkingowe koło siebie (dokładnie 2 miejsca). No to zacząłem na nim parkować, a żona parkowała na naszym wykupionym. Tylko na chwilę, ale trwało to kilka tygodni, no bo później dostałem karteczkę zeby nie parkować. No myślę sobie ok, ale minęło

Kto jest januszem?

  • Ty 88.1% (1965)
  • sąsiad 11.9% (266)

Oddanych głosów: 2231

  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 22:33:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xolan: jak Cie uprzejmie poprosił to nie parkuj, to chyba logiczne. Z p0lakiem oczywiście trzeba na pięści bo inaczej nie zrozumie.
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
07.01.2023, 14:15:56 via iOS
  • 1616
Użyto AI do przedstawienia krajów jako czarnego charakteru (villain).
Załączam kilka rezultatów.

#ai #grafika #ciekawostki #z--------------a #europa

nonOfUsAreFree - Użyto AI do przedstawienia krajów jako czarnego charakteru (villain)...

źródło: comment_16731009565bp5CJv9VCpPW2RnEVlYO7.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 22:24:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

3087

Prawo do posługiwania się gotówką wpisać do konstytucji!

Prawo do posługiwania się gotówką wpisać do konstytucji!

Po wypowiedziach Lidera Polski 2050 Szymona Hołowni o likwidacji z obiegu gotówki na rzecz pieniądza cyfrowego pojawiły się wśród polityków głosy o wpisaniu do konstytucji prawa do posługiwania się gotówką. „Własna waluta stanowi fundament suwerenności państwa, a gotówka jest warunkiem wolności…”

konto usunięte
z
dorzeczy.pl
dodany: 07.01.2023, 11:45:57
  • 377
  • #
    polityka
  • #
    gotowka
  • #
    banki
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    finanse
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 14:07:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale dopiero w 2050, czy jak?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

332

Mardery, Bradleye i AXX-10. Pierwsze wojskowe pojazdy już w drodze

Pokaż treści 18+

Mardery, Bradleye i AXX-10. Pierwsze wojskowe pojazdy już w drodze

Zachód kontynuuje uzbrajanie Ukrainy - USA, Francja i Niemcy potwierdziły dostawę nowych pojazdów opancerzonych dla ukraińskiej armii. Ile sprzętu będzie, w czym pomoże on broniącej się armii i kiedy dotrze na Ukrainę - dostępne informacje zebrał portal RedaktionsNetzwerk Deutschland...

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 07.01.2023, 05:05:50
  • 136
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 13:51:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@sarcev: coś się dzieje, wow. Zgłoś się na staż do Wolskiego, poziom wyciągania wniosków podobny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podpowiem jeszcze- będzie eskalacja, bądź deeskalacja, czas pokaże!
tojapaweu
tojapaweu
07.01.2023, 09:52:46 via iOS
  • 869
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 12:57:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tojapaweu: doplac 5k to będzie funkiel nówka (chyba że przypadkiem nie xD).
  • Odpowiedz

767

W Holandii rozpoczął się wyładunek kilkuset amerykańskich czołgów.

Pokaż treści 18+

W Holandii rozpoczął się wyładunek kilkuset amerykańskich czołgów.

Czołgi mają byc rozmieszczone, na terenie Polski i Litwy. Ciekawe jak ma sie to do przeciekach o rozpatrywaniu Przez Polskę przekazania Leopardów na Ukraine.

sir-Twardowsky
z
nos.nl
dodany: 06.01.2023, 18:52:39
  • 196
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wojna
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 11:19:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KAGA91: no skoro tak czujesz to musi to być prawda, jesteś aż jednym z milionów ekspertów od wywiadu i militariów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

711

"To było jak splunięcie w twarz". Lekarze nie przedłużyli swoich kontraktów

"To było jak splunięcie w twarz". Lekarze nie przedłużyli swoich kontraktów

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu ma twardy orzech do zgryzienia. Żaden z sześciu neurochirurgów nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu ze szpitalem. Placówka szuka specjalistów. Ogłasza się nawet w mediach społecznościowych.

Andrzejuniedenerwuj
z
se.pl
dodany: 06.01.2023, 19:27:14
  • 435
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    radom
  • #
    medycyna
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 11:11:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leon-san: sporo w c--j, powinni robić za miskę ryżu, ale wtedy ty na stół jako pierwszy. Choć dla neurochirurga to zapewne roboty by tam nie było, bo mózg raczej w zaniku.
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
07.01.2023, 01:18:13
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 08:03:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzaryMarek: czy przez obytych w boju masz na myśli tych z urwanymi kończynami, czy tych których się kładzie w masowych mogiłach po kolejnych szturmach na pozycje obronne Ukrainy, bez sprzętu amunicji i przeszkolenia? XD
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 08:51:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mave: Raczej mam na myśli, tych którzy teraz zostali zmobilizowani, a za kilka miesięcy będą jeszcze żyli.

@CzaryMarek: czyli rozpijaczonych żuli z różnych kacapskich wiosek, których wartość bojowa polega na leżeniu w okopie i obrywaniu artyleria/granatami z dronów.
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 10:41:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mave: Może rozpijaczonych, ale to też nie jest tak, że bycie żołnierzem to bycie jakimś naukowcem NASA, że trzeba się 30 lat uczyć i mieć 150 IQ.

To jest prosta rzecz, bierzesz karabin, pif paf, pif paf.

@CzaryMarek: nie masz bladego pojęcia o czym piszesz i jak wygląda trening żołnierzy w NATO, więc szkoda czasu na dyskusję.
Ale podobnym brakiem wiedzy i kompetencji wykazują się właśnie Rosjanie, dla
  • Odpowiedz
Sszymon
Sszymon
06.01.2023, 22:58:33 via iOS
  • 2
Potrzebuję waszej porady. Jechałem z rodziną na pogrzeb, na wysokości chyba Sanoka zdjął mnie z drogi nieoznakowany radiowóz. Okazało się, że zrobił mi zdjęcie mierząc jednocześnie prędkość - wynik 82 km/h w terenie zabudowanym. Ogółem okej, ale miałem ustawiony tempomat na 80 km/h w pełni sprawnym samochodzie, gdzie niejednokrotnie sprawdzałem faktyczną prędkość choćby z GPS w stosunku do cyfrowego licznika. Podobno błąd pomiaru takim radarem to aż do 3 km/h, co u
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 08:04:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sszymon: jak przyjales to się przyznałeś, too late.
  • Odpowiedz
RyugaHideki
RyugaHideki
07.01.2023, 06:13:32
  • 3
Widzę dużo spamu w internetach, ale czy w ogóle jest jakakolwiek szansa, żeby ten rzekomy team Andretti-Cadillac wszedł w ogóle do stawki? Z tego co mówią to Andretti jest popularny w USA bo wygrał jakąś ichnią imitację F1, która już dawno zdechła i ma potężnego sponsora (właściciel LA Dodgers), a do tego jest jakieś ciśnienie żeby w F1 było więcej hamburgeryki.
Ale Andretti to był ogór. Ukończył 6 z 13 wyścigów, a
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 07:55:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@RyugaHideki: za odpowiednio dużą kasę wszystko w F1 jest możliwe, wystarczy spojrzeć na przykład arabów.
  • Odpowiedz
Coronavirus
Coronavirus
06.01.2023, 19:32:20
  • 1072
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 07:44:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Coronavirus: zacny pakiet ale dalej mam wrażenie że niestety bardziej "obronny". Ale już jest coraz lepiej. Mam nadzieję że Europa rzuci tanki leo

@KaizenMan: bo taki ma być, inaczej ruskie psy zaczęłyby skamleć o agresji NATO
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
06.01.2023, 02:17:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 639
MLeko29

źródło: comment_16729714790WeEyuGyB8Ut0gEfHSS9sC.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 06.01.2023, 09:21:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Proste chłopy w odpowiedniku czasów średniowiecznych mówią o sraniu.
Wykopki: hurr durr kloaczny humor.

K---a debile o Was powiedziec to mało, wracać do Fortnite.
  • Odpowiedz
SmokeProspector
SmokeProspector
06.01.2023, 00:23:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 180
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 06.01.2023, 08:12:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SmokeProspector: spokojnie oni na razie wysyłają stare sprzęty i niewyszkolone oddziały żeby potem rzucić nowy sprzęt i specjalsów, czego nie rozumiesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Banicjusz
Banicjusz
05.01.2023, 18:12:03 via Android
  • 656
Na obrazku 26,38zł, dziękuję Pan PiS
#inflacja
Banicjusz - Na obrazku 26,38zł, dziękuję Pan PiS
#inflacja

źródło: comment_1672942323JXilp74hXkvBtlvYCa7YGW.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 05.01.2023, 22:45:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Banicjusz: Jak sie nie umie robic zakupow i brac odpowiednich rzeczy z ktorych sie robi konkretne, pelnowartosciowe zakupy to to wlasnie tak wyglada. Zwalanie swojej niegospodarnosci na inflacje to istna beka.

@pieczony_szczur_z_ogniska: chłop chleb i szynkę kupił, niegospodarność xDDD
Polactwo to stan umysłu.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
05.01.2023, 09:49:04
  • 428
#orlen #polska #ekonomia #pieniadze
#fryzjer #pytanie
CipakKrulRzycia - #orlen #polska #ekonomia #pieniadze 
#fryzjer #pytanie

źródło: comment_1672912143Khhj48xBg6ynKHdZw4eOo7.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 05.01.2023, 20:16:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CipakKrulRzycia: dla przeciętnego p0laka to zbyt dużo matematyki do wyobrażenia.
  • Odpowiedz

1076

Jeżdżą po ulicy i robią zdjęcia domów?

Jeżdżą po ulicy i robią zdjęcia domów?

Mieszkańcy Krotoszyna wzajemnie ostrzegają się na portalu społecznościowym przed podejrzanym samochodem i siedzącymi wśród osobami, które pod nieobecność właścicieli robią zdjęcia domów i nieruchomości. To pewnie tylko audyt obywatelski...

szakalakier
z
msn.com
dodany: 03.01.2023, 20:52:25
  • 374
  • #
    polska
Mave
Mave
Mave 05.01.2023, 15:11:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Petururururu: różnica jest taka że audytor materiały wrzuca na YT i nie kryje się z zamiarami. W powyższym przypadku fakt, że jest to zgodne z prawem nie zmienia faktu, że jest to podejrzane i lepiej się pilnować ¯\_(ツ)_/¯
Mave
Mave
Mave 05.01.2023, 15:45:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Petururururu: znajdź i problem mieszkańców miasta zostanie rozwiązany.

242

Walka z ruskim okupantem.

Pokaż treści 18+

Walka z ruskim okupantem.

Pojmanie rosyjskich jeńców w czasie aktywnej walki.

mexxl
z
youtu.be
dodany: 04.01.2023, 16:50:40
  • 40
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
Mave
Mave
Mave 05.01.2023, 14:29:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@DEATH_INTJ: i też byś nie wypuścił gdybyś miał w głowie, że to może ostatni fajek w Twoim życiu
AquilaTimere
AquilaTimere
AquilaTimere
05.01.2023, 09:12:13
  • 117
xd
#wroclaw
AquilaTimere - xd
#wroclaw

źródło: comment_1672909931Ot5JLMkArQNfCLbIMJz8aX.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 05.01.2023, 11:25:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AquilaTimere: dobrze że zwłok nie o--------ł niczym najgrubszy sęp świata
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 27
  • Strona 9 z 27
  • >
  • Wykop 2.0 to guwno, a Biauek to impotent

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.07.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking