Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mave
Mave

Mave

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32256
  • Znaleziska 12253
  • Mikroblog 20003
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 70
nosil_wilk_razy_kilka
nosil_wilk_razy_kilka
11.01.2023, 00:58:53
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 11.01.2023, 10:38:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rolnikt: ruscy to po tylu miesiącach z technologią dronów raczej srają w zbroje na ich widok, a nie się cieszą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zaczytanaa
Zaczytanaa
11.01.2023, 00:35:02
  • 67
Do jakiego kraju chcielibyście wyemigrować/urodzić się i dlaczego akurat tam? U mnie w sercu niezmiennie od kilku lat Islandia - brak upałów, czyste powietrze, piękne krajobrazy i kolor niebieski na fladze
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 11.01.2023, 10:28:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaczytanaa: wyemigrowalem do Hiszpanii i mogę z całą pewnością stwierdzić, że chciałbym się tu urodzić i dorastać. Bardzo przyjemne miejsce do życia, a bezrobocie nie jest ogromnym problemem jeśli się ma trochę oleju w głowie i ambicji, ale to się chyba tyczy każdego kraju EU.
Dużo atrakcji, bardzo luźny styl życia, bardzo otwarci ludzie i większość ludzi których widzę na ulicy jest szczęśliwa, a nie smutna, co było ogromnym kontrastem
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
11.01.2023, 04:51:04 via Android
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 11.01.2023, 09:51:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: no ogólnie to r-------e nieźle, ale 150e za pokój na zachodzie to jak za darmo w sumie.
Zawsze mnie r---------a że mimo wszystko ktoś potrafi sam sobie zrobić taki chlew i w nim żyć, gorzej jak w oborze.
  • Odpowiedz
d.....u
d.....u
konto usunięte 10.01.2023, 21:41:50 via Android
  • 162
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 11.01.2023, 09:49:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wykopki śmieją się z Putina, że żyje w bańce i nic nie wie o stanie państwa, albo jest karmiony propagandą przez najbliższe otoczenie, które wchodzi mu w dupe.

@dnO_Oceanu: wstaw Kaczyński zamiast Putin i wychodzi na to samo xD
  • Odpowiedz
mirage50
mirage50
10.01.2023, 23:41:11
  • 90
Ta Pani kończy dziś 18 lat. I standardowe pytanie: Czy simlock już zdjęty?
#roksanawegiel #roxiecarbon
mirage50 - Ta Pani kończy dziś 18 lat. I standardowe pytanie: Czy simlock już zdjęty?...

źródło: comment_1673394059TCtOZLyazGMqj7fZly1hWU.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 11.01.2023, 09:48:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mirage50: wygląda jakby można było ją datować węglem
  • Odpowiedz

1217

Prąd mamy jeden z najdroższych w UE. Ceny nawet dwa razy wyższe niż w Niemczech

Prąd mamy jeden z najdroższych w UE. Ceny nawet dwa razy wyższe niż w Niemczech

Od ostatniego tygodnia grudnia ceny energii w Polsce są zazwyczaj jednymi z najwyższych w Europie, czasem ponaddwukrotnie wyższe niż w Niemczech. Różnice polegały głównie na mniejszej produkcji energii z farm wiatrowych. Polski nadzór wykorzystanie wiatraków ograniczał, niemiecki wręcz przeciwnie

Qtasus2Wielgus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 10.01.2023, 06:00:04
  • 148
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    energetyka
  • #
    ceny
  • #
    energia
  • #
    prad
Mave
Mave
Mave 10.01.2023, 10:56:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak się przeznacza kasę z Unii na r------------e na socjal, zamiast na modernizację infrastruktury to tak jest. Kto by pomyślał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na pewno nie głosujący na partię debile.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mave
Mave
Mave 10.01.2023, 18:09:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • -2
@moooka: o czym ty p--------z
Goronco
Goronco
10.01.2023, 09:51:38 via Android
  • 306
Jak tam korposzczurki? Gotowi zdawać testy Julek z HR?


#korposwiat #korpo #pracbaza #praca #bekazhr
Goronco - Jak tam korposzczurki? Gotowi zdawać testy Julek z HR?
SPOILER
#korposwiat ...

źródło: comment_1673344298sU67P4PjAgqsHaNikVZWxB.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 10.01.2023, 14:22:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goronco: przecież to nawet wypada zostawić kubek nieumyty, bo jakby każdy mył kubki po sobie to sprzątaczki straciłyby posady ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

332

Cios w Rosjan. Eksplozje trwały pięć godzin

Pokaż treści 18+

Cios w Rosjan. Eksplozje trwały pięć godzin

Celne uderzenie armii Ukrainy w składy amunicji Rosjan w okupowanym Melitopolu w obwodzie zaporskim. Jak przekazują lokalne władze wierne Kijowowi, weekendowy atak spowodował duże straty wojsk Putina, a

barabara23
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 09.01.2023, 20:32:42
  • 33
  • #
    polityka
  • #
    rosja
  • #
    wojna
Mave
Mave
Mave 10.01.2023, 08:50:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Patucha: w krytycznym momencie Ukraina dostaje nowe paczki z prezentami od NATO, tym czasem ruskie ścierwo dostaje pancerze łuskowe z dynastii Ming i czołgi sprzed 100 lat zdjęte z cokołów xDD

27

To koniec MSI Afterburner. Fatalna wiadomość dla miłośników overclockingu

To koniec MSI Afterburner. Fatalna wiadomość dla miłośników overclockingu

MSI przestało płacić twórcy narzędzia. :(

Kotznapedemjonowym
z
instalki.pl
dodany: 09.01.2023, 10:57:39
  • 23
  • #
    technologia
  • #
    overclocking
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
Mave
Mave
Mave 10.01.2023, 00:18:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
W sensie, że jeden typ trzyma łapę na oficjalnej aplikacji firmy? Jak to działa? Przecież standardem w korpo jest przekazywanie praw autorskich do wytworzonego oprogramowania firmie która opłaca pracownika. Sam fakt, że odpowiada za to jeden programista też jest niezły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1032

Litwini bogatsi od Polaków. Dane Eurostatu są dla nas miażdżące

Litwini bogatsi od Polaków. Dane Eurostatu są dla nas miażdżące

PKB przypadający na każdego Polaka wyniósł za 2021 rok 77 proc. średniej unijnej – podał niedawno unijny Eurostat. Dużo wyższe wskaźniki PKB na mieszkańca mają: Czesi, Słoweńcy, a także Litwini i Estończycy.

konto usunięte
z
money.pl
dodany: 09.01.2023, 19:44:45
  • 242
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
  • #
    pkb
Mave
Mave
Mave 10.01.2023, 00:06:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@PajonkPafnucy: no tak, c--j że nie ma co włożyć do michy i za co kupić leków, ale za to w excelu gospodarka większa, tym się ludzie najedzą.
vieniasn
vieniasn
09.01.2023, 14:42:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 09.01.2023, 22:04:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: kobieta na Maltę lata, no nie wyczymie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
09.01.2023, 13:30:20 via AMWv2
  • 195
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 09.01.2023, 21:38:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: zmień kraj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
amatourpornstar
amatourpornstar
09.01.2023, 12:45:58
  • 128
Seba już wie że nie pobzika tego wieczora

#sebcel
amatourpornstar - Seba już wie że nie pobzika tego wieczora

#sebcel
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 09.01.2023, 21:35:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@amatourpornstar: weźcie jeszcze pod uwagę, że to całe towarzystwo które ma go dość to takie same ułomy jak on xD
  • Odpowiedz

443

Zginął Jarno Cordia. W "skoku wiary" wingsuiter roztrzaskał się o skały

Zginął Jarno Cordia. W "skoku wiary" wingsuiter roztrzaskał się o skały

W trakcie jednego ze swoich wyczynów 44-letni Jarno Cordia roztrzaskał się o skały. Mężczyzna uprawiał wingsuit, sport ekstremalny polegający na skoku z wysokich miejsc i szybowaniu w powietrzu. Był jednym z najlepszych na świecie zawodników w...

polsatnews_pl
z
polsatnews.pl
dodany: 07.01.2023, 10:17:30
  • 214
  • #
    europa
  • #
    sport
  • #
    skoki
  • #
    zainteresowania
  • #
    holandia
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 23:38:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • -3
Uprawiał wingsuit? W sensie na drzewach rosną?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mave
Mave
Mave 08.01.2023, 06:27:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tobeornottobe: sport nazywa się skydiving/wingsuit flying/wingsuiting. Wingsuit to nazwa kostiumu.
Gaahl75
Gaahl75
07.01.2023, 13:19:14
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 23:32:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gaahl75: gaz pieprzowy w formie żelu, małe, poręczne, działa.
  • Odpowiedz
Kkazbl
Kkazbl
Kkazbl
07.01.2023, 15:24:47
  • 21
We Wrocławiu mieszkam od 5 lat i denerwuje mnie to miasto. Korki, wszędzie za dużo ludzi + wszędzie ukraińcy. Planuję przeprowadzić sie do #poznan. Co sądzicie?

#wroclaw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 23:10:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kkazbl: proponuje iść krok dalej i w---------ć za granicę, ja tak zrobiłem i nie żałuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pomidorki_koktajlowe
pomidorki_koktajlowe
07.01.2023, 14:12:35 via Android
  • 28
Persil z biedronki 2,925 kg który przed chwilą kupiłem. Przecież tu nie na w środku połowy kartonu. Co za złodzieje #biedronka #januszebiznesu
pomidorki_koktajlowe - Persil z biedronki 2,925 kg który przed chwilą kupiłem. Przeci...

źródło: comment_1673100755nOznm1Dix9J6koVtshKulF.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 23:09:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomidorki_koktajlowe: złodzieje bo większy karton dali? Przecież płacisz za kilogram.
  • Odpowiedz
Coronavirus
Coronavirus
07.01.2023, 14:56:31
  • 152
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 22:42:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Coronavirus: typ przez cały filmik wali w niebo, to są dobre agenty. Jeszcze się kładą w kupach żeby ich łatwiej r----------ć artylerią. Luzik, powołają następnych 200k pijaków to będą leżeć obok w rowach dopóki ich nie zabiją.
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 23:08:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dorken: wali w niebo bo chce położyć zaporowy i jest w panice, czemu trudno się dziwić, skoro 30 głąbów leży i 2 strzela.
Ale przy takim kącie to ten pocisk zacznie chyba w Kijowie opadać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
adam-gancarczyk
adam-gancarczyk
07.01.2023, 12:49:56
  • 268
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 22:37:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Xolan
Xolan
Xolan
07.01.2023, 14:21:18
  • 5
Hej, nie chce mówić którą jestem ze stron. Chcę poznać wasze świeże spojrzenie.
Nowe budownictwo, nowe mieszkania, więcej chętnych do parkowania niż jest miejsc.
Jak długo mieszkam, widziałem b. często puste miejsca parkingowe koło siebie (dokładnie 2 miejsca). No to zacząłem na nim parkować, a żona parkowała na naszym wykupionym. Tylko na chwilę, ale trwało to kilka tygodni, no bo później dostałem karteczkę zeby nie parkować. No myślę sobie ok, ale minęło

Kto jest januszem?

  • Ty 88.1% (1965)
  • sąsiad 11.9% (266)

Oddanych głosów: 2231

  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mave
Mave
Mave 07.01.2023, 22:33:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xolan: jak Cie uprzejmie poprosił to nie parkuj, to chyba logiczne. Z p0lakiem oczywiście trzeba na pięści bo inaczej nie zrozumie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 27
  • Strona 8 z 27
  • >
  • Wykop 2.0 to guwno, a Biauek to impotent

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.07.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking