Wpis z mikrobloga

@its_over_for_chlop nie polecam, chyba że wozisz długie rzeczy (nie wysokie). Przydatne dla budowlańców co muszą wcielać gdzieś drabinę i inne szpargały jako wóz roboczy albo dla rodzin z dziećmi - łatwiej wpakować wózki/sanki/hulajnogi itp. na płasko po prostu.

Jeśli nie potrzebujesz w/w to odradzam. Sam mam hatchbacka i bez.problemu też wchodzi mi wózek dla dziecka, hulajnoga itp. A i więcej bagażu też się upchnie, choinkę też woziłem duża X razy w hatchbacku.
@its_over_for_chlop: Kwestia gustu, jedni wolą wygląd sedana, a inni kombi. A najlepiej liftback jak Audi A7, wtedy masz i wyglad i bagaznik… nie każdy lubi wozić karawan ze sobą, zależy ile masz bagażu ale sedan jeśli nie jest super kompaktowu jak hatchback to powinien dla 4 os wystarczyc, wyjatkiem sa jakies wypady na narty czy gdzies ze sprzetem, ale zawsze mozna montoeac bagaznik dachowy.
@its_over_for_chlop: Imho kombi to dobry wybor tylko pytanie jakie? Jezeli masz miejsce parkingowe w bloku to obczaj jak stoja inne, zwlaszcza jezeli planujesz bydlaka typu volvo albo mondeo czy cos w ten desen. Ja mam starego focusa to jeszcze sie jezdzi po miescie w porzadku i parkuje jako tako, ale cokolwiek wiekszego i juz by bylo problematycznie (wroclaw). Pomysl czy chociaz raz na kwartal Ci sie przyda wiecej miejsca z tylu
@its_over_for_chlop: Kombi to król praktyczności z jedyna wada w postaci słabszego wyglądu. Jak akceptujesz taką stylistykę to nie ma żadnego argumentu przeciw względem innych brył, szczególnie jeżeli celujesz w lekko podniesione wersje typu allroad, alltrack, scout, Cross country i tym podobne.
- odpada dumanie „a jak ja to przewiozę”. Składasz siedzenia i wozisz łóżka, szafy bez problemu.
- komfort jazdy, dynamika, wyciszenie jest jak w sedanie
- wsiadanie i wysiadanie podobne
@its_over_for_chlop: masz dodatkowy jeżdżący schowek na tone gratów.
Mimo pełnego bagażnika wciąż jeszcze da się coś dorzucić i o tym zapomnieć.
Łatwiej zachować jako taki porządek w bagażniku.
Wyjeżdżając na wakacje spakujesz siebie, sąsiada i po drodze weźmiesz jakiś dodatkowy ładunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz dorabiać po pogdzinach w zakładzie pogrzebowym
Będziesz sprawiał wrażenie człowieka rodzinnego i praktycznego.
I policja tak często nie zatrzymuje ( ͡