Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Let_Me_2_Be

Let_Me_2_Be

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49079
  • Znaleziska 21618
  • Mikroblog 27461
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 58
Cukrzyk2000
Cukrzyk2000
14.09.2024, 21:31:36
  • 101
Naprawdę smutno mi się czyta relacje przerażonych ludzi z Kotliny Kłodzkiej. Aż serce pęka, że ludzie mogą potracić dorobki życia, a my to tylko obserwujemy mieszkając w tym samym kraju, ale bez żadnego zagrożenia #powodz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 15.09.2024, 08:15:43 via Wykop
  • 0
@Cukrzyk2000: ale przynajmniej mają blisko w góry i Dalego od granicy z Rosją
Zawsze są plusy i minusy.
  • Odpowiedz
Bnkpl
Bnkpl
14.09.2024, 20:53:54
  • 141
#powodz #tvpinfo
Na TVP przed chwilą mowilo jakieś ekologiszcze że za powodzie odpowiada oczywiście emisja gazów cieplarnianych. Brak słów
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 15.09.2024, 07:50:51 via Wykop
  • 0
@ArmaturaGramatura: ale wy macie beton w głowach
  • Odpowiedz
Luke_Skywalker88
Luke_Skywalker88
07.09.2024, 08:25:40
  • 116
#blackpill "o mnie musisz zawalczyć, musisz się postarać"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Luke_Skywalker88 - #blackpill "o mnie musisz zawalczyć, musisz się postarać"( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: temp_file8822525566919802670

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 08.09.2024, 08:10:35 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wioszko
wioszko
wioszko
26.08.2024, 08:01:52
  • 116
Witajcie Mirki i Mirabelki :)
Chciałabym Wam opisać moją historię ze sklepem Pan Materac i ostrzec was przed kupowaniem produktów w tym miejscu.
Więc, zrażona wcześniejszymi doświadczeniami kupowania mebli w sieciówkach postanowiłam kupić w końcu łóżko z porządnym materacem.
Zachęcona przez sprzedawcę w sklepie Pan Materac wybrałam łóżko New Elegance tapicerowane. Zostałam zapewniona, że to łóżko polskiego producenta jest bardzo dobrej jakości.
Za łóżko wraz z materacem zapłacilam łącznie ponad 9 tysięcy złotych.
Na
wioszko - Witajcie Mirki i Mirabelki :) 
Chciałabym Wam opisać moją historię ze sklep...

źródło: temp_file358959309293085416

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 27.08.2024, 06:40:31 via Wykop
  • 0
@wioszko: w Polsce są tak duże koszty prowadzenia biznesu że małe i średnie firmy tylko Januszując się utrzymują. Uczciwi upadają.
  • Odpowiedz
KashaTriceps
KashaTriceps
24.08.2024, 12:58:35
  • 335
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 25.08.2024, 13:51:00 via Wykop
  • 0
@KashaTriceps: no chyba że się przedawni
  • Odpowiedz
git_commit
git_commit
21.08.2024, 05:43:49
  • 192
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 21.08.2024, 08:20:42 via Wykop
  • 6
@git_commit: faceci sami sobie gotują takie roszczeniowe baby. Kobieta w żaden sposób nie jest lepsza od mężczyzn
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
17.08.2024, 01:17:12
  • 399
Bk z frajerów
wfyokyga - Bk z frajerów

źródło: temp_file6732278559081060650

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 17.08.2024, 07:28:46 via Wykop
  • 0
@realizta: @Notes właśnie to jest przykład ludzi co telewizja i komuna wmówila że ich wrogami są ludzie z klasy średniej a nie ci na topie.
Kiedyś fajna grafikę widziałem gdzie 1% najbogatszych przekonuje 94% najbiedniejszych że ich wrogami są ci 4% którzy są samowystarczalni
  • Odpowiedz
c.....o
konto usunięte 15.08.2024, 15:28:06
  • 2046
#nieruchomosci W nawiązania do badań, na które powołuje się ministerstwo rozwoju i technologii przygotowałem małą analizę.

Otóż wczoraj ministerstwo opublikowało wyniki badania dotyczącego programów mieszkaniowych, powołując się na nie jako na rzetelne źródło informacji. Jednak dokładniejsza analiza tego badania budzi poważne wątpliwości co do jego jakości i wiarygodności. Warto przyjrzeć się bliżej kilku kluczowym aspektom, które podważają wiarygodność tego badania.

Przede wszystkim, badanie zostało przeprowadzone przez firmę o nazwie "OGÓLNOPOLSKA GRUPA BADAWCZA
c.....o - #nieruchomosci W nawiązania do badań, na które powołuje się ministerstwo ro...

źródło: image

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 15.08.2024, 22:01:08 via Wykop
  • 1
@cyberhero: przecież czarno na białym widać że rząd na siłę wbrew ludziom i nawet intencji obywateli działa.
Tutaj grube leciały łapówki i tu jest kolejny dowód jak haniebnie są wydawane nasze podatki kurna kiedy Polacy się obudzą!?
Od 20 lat wybierają cięgle te same mordy które ich ruchają.
Jak chcemy inspirować do lepszych standardów to musimy działać. Mamy trudniej bo opinia publiczna jest ciągle manipulowana przez obcy kapital. Nie posiadamy
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
12.08.2024, 11:25:40
  • 75
Na Reddicie też już dyskutują o miłości Polaków do betonu xDDDD.

"Poles buy their own houses despite high prices."

https://www.reddit.com/r/europe/comments/1epofuj/poles_buy_their_own_houses_despite_high_prices/

#nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 13.08.2024, 07:27:40 via Wykop
  • 0
@pysznewpierdalator: jak za 32m trzeba dać 500k to nie dziwota że ktoś karze sobie 3500 płacić za wynajem
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 20.05.2024, 13:44:30
  • 1
W wielu Państwach na świecie złoża naturalne ubogacają społeczeństwo zaczynając od takiego na top liście Kataru w którym obywatel nie musi pracować po bliżej nam znaną Norwegię.
Zaś u nas nie tylko obywatele nie zyskują na sprzedaży surowców naturalnych ale wręcz niewolnicy są zmuszeni dotować wszystkie nasze państwowe kopalnie.

Takie rzeczy w państwach kartonowych. Nie zapraszam do dyskusji

#polska #wegiel #kopalnie #gospodarka #katar
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
20.05.2024, 14:20:58 via Wykop
  • 0
zaczynając od takiego na top liście Kataru w którym obywatel nie musi pracować


@Let_Me_2_Be: czy w Katarze są związki zawodowe w sektorze naftowym?
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 04.04.2024, 07:49:50
  • 1
#kanalzero powinni zaprosić Brauna bo widać człowiek miał rację, zaś spotkał go tylko stracyzm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafal4432
rafal4432
rafal4432
04.04.2024, 07:58:19 via Wykop
  • 0
@Let_Me_2_Be: pisze się ostracyzm
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 21.02.2024, 16:31:00
  • 0
Czy ktoś z was pamięta taką bajkę:
Wyspa Na której rozbił się latający banan, a na niej żyło sobie normalne miasteczko z burmistrzem, chyba mechanikiem bazarkiem i ogólnie ludźmi którzy chcieli pomóc naprawić ten obcy spodek jakim był banan.
I przez wszystkie odcinki ten obcy przybysz z banany adymilował się z mieszkańcami wyspy.

To było jakieś 18 lat temu.

#bajki #pytanie #dziecinstwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

836

Rekordowe wypłaty dla górników! Kiedy Elektrownia Atomowa!?

Rekordowe wypłaty dla górników! Kiedy Elektrownia Atomowa!?

16 688,36 zł brutto to średnie wynagrodzenie w sekcji Górnictwo i wydobywanie w listopadzie 2023 roku - podał GUS. To absolutny rekord i jeden z głównych powodów listopadowego rekordu średniej płacy w sektorze przedsiębiorstw.

Let_Me_2_Be
z
wnp.pl
dodany: 18.01.2024, 17:04:25
  • 76
  • #
    polska
  • #
    gornictwo
  • #
    barburka
  • #
    elektrowniaatomowa
  • #
    energetyka
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 17.01.2024, 17:12:56
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....i
j.....i
konto usunięte 17.01.2024, 17:28:18 via Wykop
  • 4
Zamiast XXI w to będziemy mieć średniowiecze.


@Let_Me_2_Be: ulubiona epoka konfederatów, dlaczego narzekasz? A no tak to wy chcieliście palić na stosie innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be
Autor
17.01.2024, 18:47:33 via Wykop
  • 3
@jozef-dzierzynski: W waszej nowej Europie to za samą myśl przeciw partii, palicie na stosie. Jeszcze podatek za wydychany Co2 jak pani wiceminister środowiska zapowiada i z Europy zostanie biurwokracja a nie kontynent
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 17.01.2024, 15:02:59
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 17.01.2024, 10:33:21
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

graf_zero
graf_zero
graf_zero
17.01.2024, 10:35:28 via Wykop
  • 84
@Let_Me_2_Be: ale jakie dowody? Przecież są filmy z każdego zdarzenia.

Braun się wybroni, prawda? Więc po co mu immunitet?
  • Odpowiedz
graf_zero
graf_zero
graf_zero
17.01.2024, 10:51:19 via Wykop
  • 58
@Let_Me_2_Be: komisja tylko pozbawia immunitetu. Teraz prokuratura może zarzuty postawić.

Sprawa choinki do prokuratury trafiła ROK TEMU. ale widać sprzyjająca braunowi władza tego nie ruszyła.
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 12.12.2023, 18:56:57
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pamareum
pamareum
12.12.2023, 18:58:57 via Android
  • 1
@Let_Me_2_Be ja zauważyłem, że na wyk0pie są teraz 2 fronty. Na mirkoblogu jest lewactwo i Ukraińscy propagandyści, a na głównej prawicowi i antyukraińscy
  • Odpowiedz
Poopiesh
Poopiesh
12.12.2023, 19:00:26 via Wykop
  • 1
@pamareum: moze temu ze na mirko ciezej jest zaminusowac czyjas opinie
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 12.12.2023, 10:30:48
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sikacz
Sikacz
Sikacz
12.12.2023, 10:39:04 via Wykop
  • 0
@Let_Me_2_Be: część borze
  • Odpowiedz
rewizjonista
rewizjonista
12.12.2023, 10:56:04 via Wypiek
  • 0
@Sikacz z Panem Bogiem!
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 11.12.2023, 11:50:15
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puffpuff
puffpuff
11.12.2023, 11:50:32 via Wykop
  • 12
@Let_Me_2_Be: xD
  • Odpowiedz
monox12
monox12
11.12.2023, 11:51:07 via Wykop
  • 4
@Let_Me_2_Be: Wybacz, ale muszę się nie zgodzić. Nowacka zrobiła mocarne show
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 08.12.2023, 09:35:53
  • 26
Japonia to całkiem ogarnięty kraj

1. Muzułmanin nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa.
2. Muzułmanie nie mają prawa do pobytu stałego.
3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem.
4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego, poza arabistyką na uniwersytetach.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1.....1
1.....1
konto usunięte 08.12.2023, 09:49:51 via Wykop
  • 70
@G06DbT: @iamtehwin Większość tego te bzdury. W Japonii są nawet hotele muslim friendly. Lista jeśli kogo by to interesowało - https://muslim-guide.jp/hotel/

https://www.quora.com/How-much-is-it-true-that-Japan-denies-Muslims-from-coming-in-there-I-heard-Islam-is-almost-being-banned-in-Japan
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
08.12.2023, 09:51:24 via Wykop
  • 74
4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego, poza arabistyką na uniwersytetach.


@Let_Me_2_Be: Mordo, wpisz "islamic school in tokyo" w google I znajdziesz 20 różnych islamskich szkół w samej tylko stolicy Japonii

Ta pasta o zakazie islamu w Japonii była już tyle razy obalana na wykopie że nawet tego się komentować nie chce
Nusantara - >4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego,...

źródło: Screenshot_20231208_044855_Adblock Browser

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33
  • Strona 21 z 33
  • >
  • Witam na moim profilu
  • Staropatriotyce

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.06.2019

    Komentator
  • Farciarz
    od 15.07.2015

    Farciarz
  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.02.2014

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking