Naprawdę smutno mi się czyta relacje przerażonych ludzi z Kotliny Kłodzkiej. Aż serce pęka, że ludzie mogą potracić dorobki życia, a my to tylko obserwujemy mieszkając w tym samym kraju, ale bez żadnego zagrożenia #powodz
Witajcie Mirki i Mirabelki :) Chciałabym Wam opisać moją historię ze sklepem Pan Materac i ostrzec was przed kupowaniem produktów w tym miejscu. Więc, zrażona wcześniejszymi doświadczeniami kupowania mebli w sieciówkach postanowiłam kupić w końcu łóżko z porządnym materacem. Zachęcona przez sprzedawcę w sklepie Pan Materac wybrałam łóżko New Elegance tapicerowane. Zostałam zapewniona, że to łóżko polskiego producenta jest bardzo dobrej jakości. Za łóżko wraz z materacem zapłacilam łącznie ponad 9 tysięcy złotych. Na
@realizta: @Notes właśnie to jest przykład ludzi co telewizja i komuna wmówila że ich wrogami są ludzie z klasy średniej a nie ci na topie. Kiedyś fajna grafikę widziałem gdzie 1% najbogatszych przekonuje 94% najbiedniejszych że ich wrogami są ci 4% którzy są samowystarczalni
#nieruchomosci W nawiązania do badań, na które powołuje się ministerstwo rozwoju i technologii przygotowałem małą analizę.
Otóż wczoraj ministerstwo opublikowało wyniki badania dotyczącego programów mieszkaniowych, powołując się na nie jako na rzetelne źródło informacji. Jednak dokładniejsza analiza tego badania budzi poważne wątpliwości co do jego jakości i wiarygodności. Warto przyjrzeć się bliżej kilku kluczowym aspektom, które podważają wiarygodność tego badania.
Przede wszystkim, badanie zostało przeprowadzone przez firmę o nazwie "OGÓLNOPOLSKA GRUPA BADAWCZA
@cyberhero: przecież czarno na białym widać że rząd na siłę wbrew ludziom i nawet intencji obywateli działa. Tutaj grube leciały łapówki i tu jest kolejny dowód jak haniebnie są wydawane nasze podatki kurna kiedy Polacy się obudzą!? Od 20 lat wybierają cięgle te same mordy które ich ruchają. Jak chcemy inspirować do lepszych standardów to musimy działać. Mamy trudniej bo opinia publiczna jest ciągle manipulowana przez obcy kapital. Nie posiadamy
W wielu Państwach na świecie złoża naturalne ubogacają społeczeństwo zaczynając od takiego na top liście Kataru w którym obywatel nie musi pracować po bliżej nam znaną Norwegię. Zaś u nas nie tylko obywatele nie zyskują na sprzedaży surowców naturalnych ale wręcz niewolnicy są zmuszeni dotować wszystkie nasze państwowe kopalnie.
Takie rzeczy w państwach kartonowych. Nie zapraszam do dyskusji
Czy ktoś z was pamięta taką bajkę: Wyspa Na której rozbił się latający banan, a na niej żyło sobie normalne miasteczko z burmistrzem, chyba mechanikiem bazarkiem i ogólnie ludźmi którzy chcieli pomóc naprawić ten obcy spodek jakim był banan. I przez wszystkie odcinki ten obcy przybysz z banany adymilował się z mieszkańcami wyspy.
16 688,36 zł brutto to średnie wynagrodzenie w sekcji Górnictwo i wydobywanie w listopadzie 2023 roku - podał GUS. To absolutny rekord i jeden z głównych powodów listopadowego rekordu średniej płacy w sektorze przedsiębiorstw.
@jozef-dzierzynski: W waszej nowej Europie to za samą myśl przeciw partii, palicie na stosie. Jeszcze podatek za wydychany Co2 jak pani wiceminister środowiska zapowiada i z Europy zostanie biurwokracja a nie kontynent
@Let_Me_2_Be ja zauważyłem, że na wyk0pie są teraz 2 fronty. Na mirkoblogu jest lewactwo i Ukraińscy propagandyści, a na głównej prawicowi i antyukraińscy
1. Muzułmanin nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. 2. Muzułmanie nie mają prawa do pobytu stałego. 3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. 4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego, poza arabistyką na uniwersytetach.
Zawsze są plusy i minusy.