Wpis z mikrobloga

#sct #warszawa
Niby wprowadzają ogromne te strefy czystego powietrza a jak sie spojrzy to nie ma totalnej różnicy w jakości powietrza w strefie a poza nią.

Czyżby znów władza wmawia nam coś pod względem naszego dobra a to po porstu kolejny podatek dla niewolnika? #powietrze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Let_Me_2_Be: oczywiście, że SCT powietrza nie zmienią i nie zmieniają, tak mówi polityczna papka iż to ma poprawiać powietrze. A jak wiadomo Partyjny bełkot to nie informacja
  • Odpowiedz
Nie jestem specjalnym zwolennikiem SCP - już lepiej, jakby wyłapywali te 0,5% starych TDI, które smrodzą więcej niż pozostałe, ale ja nie o tym. SCP w Polsce nie mają kompletnie sensu, bo u nas zanieczyszczenia z palenia w piecach są o rzędzy wielkości większe od tych od transportu. Takie dyskusje, to sobie można uskuteczniać na zachodzie. U nas momentami powietrze trzeba pogryźć przed wdechem. Jakby coś takiego teraz wystąpiło w Paryżu, Barcelonie,
  • Odpowiedz