Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rafako
Rafako

Rafako

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 242
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 204
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 00:29:37
  • 49
wfyokyga

źródło: temp_file1931117941128409343

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako wczoraj, 02:49:37 via Wypiek
  • 0
@Kakarot_Z pewnie kowal
  • Odpowiedz

3

Nawet 5 tys. zł kary za koszenie trawy na własnej posesji

Nawet 5 tys. zł kary za koszenie trawy na własnej posesji

Koszenie trawy w niedzielę nie jest w Polsce zakazane, ale nie oznacza to pełnej swobody. Okazuje się, że właściciel działki może narazić się na mandat, jeśli hałas z kosiarki będzie uciążliwy dla otoczenia

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 18:10:49
  • 2
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    koszenietrawy
  • #
    trawnik
  • #
    ogrodnictwo
Rafako
Rafako
Rafako przedwczoraj, 21:23:14 via Wypiek
  • 0
@Sexinstruktor nie. Proboszcz da ci te 5k
MicekWiseman
MicekWiseman
19.06.2026, 20:44:40
  • 113
Tate ja kce na gure teras jusz.
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
MicekWiseman - Tate ja kce na gure teras jusz. 
#konkursnanajbardziejgownianymemznosa...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 20.06.2026, 02:26:22 via Wypiek
  • 1
@troglodyta_erudyta podobno nawet już nie musi, ale od tego głazu ma teraz największe bicki ze wszystkich z mitologii
  • Odpowiedz
Famine
Famine
19.06.2026, 05:16:47
  • 342
Poznawanie ludzi na stoiskach z Warhammerem to istny rzut monetą. Albo trafisz na kolesia, który po kilku minutach da ci do podpisu deklarację członkowską partii Razem, albo na typa, dla którego w sumie działania Trzeciej Rzeszy były stanowczo zbyt liberalne xD

#heheszki #humorobrazkowy #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #warhammer40k #wychodzimyzprzegrywu #pyrkon
Famine - Poznawanie ludzi na stoiskach z Warhammerem to istny rzut monetą. Albo trafi...

źródło: temp_file8704493262024235636

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 19.06.2026, 15:02:00 via Wypiek
  • 0
@Famine nie kumam jak ludzie mogą se walić do kawałka plastiku
  • Odpowiedz
Pepperami
Pepperami
19.06.2026, 06:30:39
  • 523
I cyk idealnie słone. Tylko jeszcze można spokojnie podgotować trochę dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wojna #ukraina #rosja #ruskimir #rosjawstajezkolan #bekazpodludzi #polityka
Pepperami - I cyk idealnie słone. Tylko jeszcze można spokojnie podgotować trochę dłu...

źródło: 17818503920465855509834479766865

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 19.06.2026, 14:54:32 via Wypiek
  • 0
@Protectorx ważny jest efekt końcowy
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
16.06.2026, 18:48:12
  • 181
Niemiecka policja zglebowała i skuła Bąkiewicza oraz kilku ludzi z jego samozwańczego Ruchu Obrony Granic. Próbowali oni postawić koło berlińskiego pomnika upamiętniającego polskie ofiary niemieckiej okupacji krzyż, a Telewizja Republika akurat szczęśliwie przechodziła obok z kamerami, by to nagrać i zrobić inbę.

Bąkiewicz zdążył już napisać, że oto potwierdziło się, że nie było żadnych nazistów, tylko byli i są Niemcy. A także, że zamknięto go w klatce bez tlenu. Mogę tylko powiedzieć xD.

Dokładny
donatien-de-sade - Niemiecka policja zglebowała i skuła Bąkiewicza oraz kilku ludzi z...

źródło: IMG_7721

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 16.06.2026, 19:53:09 via Wypiek
  • 0
@donatien-de-sade o, ile ruskich botów wyspamijoł
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
12.06.2026, 15:14:00
  • 4
Wiedzieliście, że Premier Czech jest Słowakiem?
#polityka #czechy #czeskiememy #heheszki #memy #blackpill
Kieranz - Wiedzieliście, że Premier Czech jest Słowakiem?
#polityka #czechy #czeskiem...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 12.06.2026, 15:21:09 via Wypiek
  • 8
@Kieranz widać, że wali teścia aż miło
  • Odpowiedz

2

Wyciącanie włókien sznurka z papugi

Wyciącanie włókien sznurka z papugi

Ornitolog wyciąga włókna sznurka który papuga dziobała i zatyka jej układ pokarmowy.

manieksdl
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 19:21:33
  • 1
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
  • #
    ptaki
  • #
    papuszkaboners
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    ornitologia
Rafako
Rafako
Rafako 10.06.2026, 21:15:43 via Wypiek
  • 0
Chyba jej aż z d--y to wyciągnął
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Rafako
Rafako
Rafako 04.06.2026, 08:12:26 via Wypiek
  • 2
Ja na to pismo z ministerstwa odpisałbym jebcie się
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rafako
Rafako
Rafako 01.06.2026, 02:41:10
  • 0
#sny jaki dziś sen miałem z-----y. Jakiś taki większy deszcz był. Jeden koleś samochodem trochę wjechał na drogę rowerową. Drugi z rowerem zaczął do niego podjeżdżać i zaczęli się bić. Blisko była studzienka, ale była zalana wodą to jej nie było dobrze widać. I obaj wpadli do tej studzienki. Podbiegłem i próbowałem ich ratować. Dosłownie paznokciem na kciuku złapałem za ubranie jednego z nich. Myślałem, że nie ma szans, ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako
Autor
02.06.2026, 04:01:51 via Wypiek
  • 0
@Altar no właśnie samochodziarz został.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
31.05.2026, 22:17:14
  • 7
wfyokyga

źródło: temp_file3007942265748953545

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 01.06.2026, 02:15:29 via Wypiek
  • 2
@wfyokyga challenge accepted
  • Odpowiedz

23

Ceny Gołębiewski Pobierowo pod lupą. Opłaty za parking zewnętrzny i wewnętrzny!

Ceny Gołębiewski Pobierowo pod lupą. Opłaty za parking zewnętrzny i wewnętrzny!

Najgorętsze otwarcie sezonu wakacyjnego 2026 ma swoją cenę. Dosłownie. Ceny w nowym hotelu Gołębiewski Pobierowo są anal

kasiek73
z
horecatrends.pl
dodany: 30.05.2026, 11:42:31
  • 11
  • #
    golebiewski
  • #
    dubaj
  • #
    pobierowo
  • #
    hotel
  • #
    parking
  • #
    ceny
Rafako
Rafako
Rafako 30.05.2026, 12:46:19 via Wypiek
  • 5
@LudzieToDebile może każą tam jeździć

577

Reakcja Ukraińców w związku z kontrowersyjną nazwą jednostki

Aż 98 proc. komentarzy w ukraińskich mediach społecznościowych popiera decyzję Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA"

Victor_Manzon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 18:29:38
  • 188
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
Rafako
Rafako
Rafako 30.05.2026, 04:25:22 via Wypiek
  • 3
Ale to w sumie dziwne. Są rejony na Ukrainie, że nie znoszą banderowców. Ukraińcy też byli zabijani przez UPa. Szczególnie ci co byli w związkach z Polakami/Polkami
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.05.2026, 16:01:01
  • 615
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...

źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 29.05.2026, 04:19:01 via Wypiek
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 @ChlopoRobotnik2137 nie zamkną cię tam za włóczęgostwo?
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
27.05.2026, 21:36:50
  • 182
Dziś poszczęściło się chłopu i z samego rana jak już nikogo nie było posiedziałem se w tzw hot springs czyli gorących źródłach . Było chłopu goło i wesoło . Wreszcie coś odpocząłem po ostatnich ciężkich tygodniach marszu w upale
wiecej zdjęć

#pct #zlomkiemprzezswiat #pacificcresttrail
ChlopoRobotnik2137 - Dziś poszczęściło się chłopu i z samego rana jak już nikogo nie ...

źródło: image_picker_5FB6684A-2FC5-4C61-89A2-ADFA38B80021-38629-0000047049618DDB

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 27.05.2026, 22:09:25 via Wypiek
  • 3
@ChlopoRobotnik2137 kolejny czarnuch
  • Odpowiedz

4

RANKING emerytur gwiazd: Rodowicz, Martyniuk, Piekarczyk. Komu dopłaci państwo

RANKING emerytur gwiazd: Rodowicz, Martyniuk, Piekarczyk. Komu dopłaci państwo

Państwo zamierza dopłacać artystom do emerytur. Kolejne chętnych może być bardzo długa. Przykładowe nazwiska "gwiazd" które mogą się kwalifikować przed komisję: Marek Piekarczyk - 8.83 zł ; Katarzyna Skrzynecka - 44 zł ; Marek Włodarczyk - 42 zł ; Michał Wiśniewski - 200 zł ; Sławomir

airaG
z
pudelek.pl
dodany: 27.05.2026, 21:26:58
  • 3
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
Rafako
Rafako
Rafako 27.05.2026, 22:02:50 via Wypiek
  • -1
Kurde. Rodowicz to chyba będziemy dopłacać jakieś 500 lat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
26.05.2026, 12:39:13
  • 14
dostalem prezent (kupon na makoroniki) od lidla z okazji dnia matki. Milo z ich strony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 26.05.2026, 14:07:02 via Wypiek
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz uważaj, bo oni sprawdzają
  • Odpowiedz
szychun
szychun
21.05.2026, 15:57:26
  • 258
#polityka #bekazpisu #tvrepublika xD
szychun - #polityka #bekazpisu #tvrepublika xD

źródło: 1000018768

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafako
Rafako
Rafako 22.05.2026, 03:49:22 via Wypiek
  • 0
@szychun to wam za to płacą?
  • Odpowiedz

573

Biuro posła KO wydało 46 tysięcy zł na stronę internetową, której nie ma w sieci

Biuro posła KO wydało 46 tysięcy zł na stronę internetową, której nie ma w sieci

Pozostaje się tylko uśmiechnąć.

Edonik
z
wpolsce24.tv
dodany: 21.05.2026, 20:46:51
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    polska
Rafako
Rafako
Rafako 21.05.2026, 22:42:37 via Wypiek
  • 2
Ziarnko do ziarnka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Rafał Zarzycki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking