Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jerryjeremi

Jerryjeremi

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 57006
  • Znaleziska 8471
  • Mikroblog 48535
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 25
  • Dodane (146)
  • Komentowane (493)
  • Plusowane (47896)
ZionOfel
ZionOfel
20 godz. i 38 min temu
  • 239
Przed państwem poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek. Elita narodu...

#polityka #pis #4konserwy #neuropa #alkoholizm #bekazpisu
ZionOfel - Przed państwem poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek. Elita narodu...

źródło: HJ0GgDJWcAA8xJk

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
20 godz. i 32 min temu via Android
  • 117
@ZionOfel: tłumaczy się "pomieszaniem alko z lekami przeciwbólowymi"
To jest prawdopodobny powód. Pytanie tylko czy człowiek który chce rządzić nami wszystkimi powinien znać konsekwencje picia alko po lekach? Skoro "nie podumał" w kwestii własnego zdrowia i wizerunku to chyba nie należy mu powierzać odpowiedzialnych zadań?
CAŁE SZCZĘŚCIE, ŻE NIE WSIADŁ ZA KÓŁKO bo by kogoś zabił!
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
20 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 66
@ZionOfel:
Dzielnieśmy chlali, celnie żygali
Marcin Porzucek padł.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
21 godz. i 19 min temu
  • 660
#polityka Typowy Janusz
badreligion66 - #polityka Typowy Janusz

źródło: 1000050419

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 162
@badreligion666 Nie chciał kłamać po prostu zapomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
master-slayer
master-slayer
19 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 63
@Polakmaly85: z premydatcją pod specjalny elektorat
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
21 godz. i 28 min temu
  • 671
#humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek XD - nic mi nie jest . #polityka
KukiScotland - #humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzuce...

źródło: 1000049527

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
21 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 442
@KukiScotland: choroba filipińska, zamykam temat.
  • Odpowiedz
Onde
Onde
20 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 437
@KukiScotland: Jet lag nie bierze jeńców.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
wczoraj, 07:22:44
  • 970
Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiście oczekiwania wobec tego zdegenerowanego człowieka miałem zerowe i to że będzie wyjątkowym szkodnikiem w wewnętrznych sprawach kraju było niemal pewne, ale w kwestiach bezpieczeństwa zewnętrznego jednak wydawało się że przynajmniej nie będzie przeszkadzał.

A jednak...

- Najpierw w imię interesów partyjnych veto dla koniecznych i szybkich zbrojeń kraju wobec zagrożenia ze strony rosji
- Później krytykowanie planów objęcia Polski parasolem nuklearnym ze strony
Jabby - Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiści...

źródło: GzLkrSvXQAAMmQw

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
wczoraj, 07:28:52 via Wykop
  • 673
@Jabby: Zaraz tu przyjdą PiSwoskie boty i będą wklejać obrazki Tuska z Putinem na molo i inne bzdury.
Nawrocki to najgorszy prezydent w historii, absolutnie obrzydliwa postać, dla partyjnego interesu sprzedałby kraj.
Absolutny przykład antypatriotyzmu. Kibol w garniaku to nadal kibol.
Krs90 - @Jabby: Zaraz tu przyjdą PiSwoskie boty i będą wklejać obrazki Tuska z Putine...

źródło: HDoAdvKbEAMm1iX

Pobierz
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
wczoraj, 07:31:06 via Wykop
  • 311
@Jabby: po pierwsze pucowanie berła czitosa, po pierwsze pilnowanie interesów małpy z kremla!
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
wczoraj, 06:14:06
  • 600
"Każdy 300$ dron wymieniany jest na 1 martwego rosyjskiego żołnierza. Nie ma piękniejszej wymiany na świecie." - Madyar, dowódca ukraińskich sił dronowych

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - "Każdy 300$ dron wymieniany jest na 1 martwego rosyjskiego żołnierza. Nie ...

źródło: 1000002868

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mskiper
mskiper
mskiper
wczoraj, 06:23:04 via Wykop
  • 141
@robertkk: nawet gdyby było 10 takich dronów na 1 orka to dobra wymiana
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
wczoraj, 06:28:23 via Android
  • 399
@robertkk: 1000 zł za martwego kacapa to uczciwa cena.
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
wczoraj, 05:31:17
  • 751
#dziendobry
enforcer - #dziendobry

źródło: IMG_2198

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
wczoraj, 05:34:52 via Wykop
  • 285
@enforcer: po co takie trudne pytania od razu? Zapytaj dowolnego człowieka jak powstaje prąd, który masz w gniazdku, albo jak to działają fale radiowe, dzięki którym możesz słuchać radia z antenką?
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
Autor
wczoraj, 05:37:53 via Wykop
  • 470
@codziennaKasia:
enforcer - @codziennaKasia:

źródło: IMG_2199

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 06:14:21
  • 757
#polityka #heheszki #zawszesmieszy
Kempes - #polityka #heheszki #zawszesmieszy

źródło: GwtqjuvXsAAvhjn

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
wczoraj, 06:18:59 via Wykop
  • 403
@Kempes: gdy facetka w szkole mówi, że za rzeczy w sklepie trzeba płacić
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
wczoraj, 06:34:05 via Wykop
  • 69
@Kempes: No pawian jakiś
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
wczoraj, 07:35:09
  • 2661
Mega_Smieszek

źródło: 1000016567

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
wczoraj, 08:06:07 via Wykop
  • 397
@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
wczoraj, 08:23:51 via Wykop
  • 976
@Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtrzyparsekinakaladan - @Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
wczoraj, 00:32:11
  • 978
Oto pozłacany kitku dobrobytu. Zaplusuj go a nie stanie sie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sleepypl - Oto pozłacany kitku dobrobytu. Zaplusuj go a nie stanie sie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: 1000003990

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupczyk
kupczyk
wczoraj, 00:47:27 via Android
  • 70
@Sleepypl: oby mój plus nie poszedł na marne
  • Odpowiedz
Marmite
Marmite
wczoraj, 04:32:54 via Wykop
  • 51
@Sleepypl: niiiiiic
Niiiiiic
Myślę że nie stanie się nic
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
przedwczoraj, 17:29:29
  • 372
#mecz #twitter
#pzpn #polska
Szkoda że ten słynny tweet nie powstał teraz, jeden z najlepszych tweetów w historii polskiej piłki nożnej
MecenasMarcinNajman - #mecz #twitter
#pzpn #polska
Szkoda że ten słynny tweet nie pow...

źródło: IMG_5436

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
przedwczoraj, 18:04:36 via Wykop
  • 190
@MecenasMarcinNajman: Boniek + Ćwiąkała to w ogóle jakiś samograj memiczny.
  • Odpowiedz
Qmal
Qmal
Qmal
przedwczoraj, 18:29:08 via Wykop
  • 478
@MecenasMarcinNajman:
Qmal - @MecenasMarcinNajman:

źródło: 881

Pobierz
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 14:05:56
  • 790
Dobrą robotę robicie

#bekazpisu #polityka #heheszki #kanalzero #neuropa #humorobrazkowy
KRZYSZTOFDZONGUN - Dobrą robotę robicie

#bekazpisu #polityka #heheszki #kanalzero #n...

źródło: stano xd

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
przedwczoraj, 14:15:02 via Wykop
  • 90
@trach: nie w tą stronę kolego, tu to nie działa!
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71
przedwczoraj, 14:42:00 via Wykop
  • 127
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
przedwczoraj, 13:50:33
  • 885
Pamięta ktoś jeszcze o SAFE 0% Jak wyglądają postępy w alternatywnym projekcie prezydenta Nawrockiego i prezesa Glapińskiego? Słyszałem ze tam leży i tylko czeka na wyciągnięcie ponad sto miliardów złotych. Aż żal nie skorzystać z tych środków i przeznaczyć na ważne cele. Kiedy można się spodziewać konkretów
#polityka #polska #nbp #bekazpisu #wojsko
patykiem_pisane - Pamięta ktoś jeszcze o SAFE 0% Jak wyglądają postępy w alternatywny...

źródło: mtRk9kpTURBXy9jODJlZjA2NmM4YTRiNWEwMmQ5ZDEzMjI0OWZmNDU1OC5qcGeSlQMAPs0H0M0EZZMFzQSwzQJY3gABoTAB

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
przedwczoraj, 13:56:01 via Wykop
  • 394
@patykiem_pisane: ja pamiętam, i gdyby media progresywne miały mózg zamiast styropianu to by wykorzystywały to do walki z prawicą.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
przedwczoraj, 13:57:09 via Wykop
  • 654
@patykiem_pisane: Weto SAFE to początek grania obronnością kraju w imię partyjniactwa. Absolutnie obrzydliwe. Nawrocki pokazał, że nie ma absolutnie żadnych granic.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
przedwczoraj, 10:00:14
  • 843
"Każdy minister PiS mógłby pracować w Google lub Apple" - Ryszard Czarnecki, 2018
Czy któryś z byłych ministrów PiS pracuje już w google lub NASA? Może chociaż obajtek w jakimś BP?

#polityka #gimbynieznajo #cytatywielkichludzi #bekazpisu
ciagleloginzajety - "Każdy minister PiS mógłby pracować w Google lub Apple" - Ryszard...

źródło: 1000035005

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
przedwczoraj, 10:02:57 via Android
  • 511
@ciagleloginzajety: Andrzej Duda pracuje na YouTube. Liczy sie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
przedwczoraj, 10:39:57 via Wykop
  • 192
Liczy sie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hrjk: tak samo się liczy jak liczba oglądających pod jego filmami xD
w dobrym momencie dojdzie do 3 widzów, jak zagubiony algorytm YT włączy komuś w tle
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
31.05.2026, 20:43:43
  • 311
Pazdan przyszedł sobie pochillować na 4 poziom rozgrywkowy pod koniec kariery, a tu w Ekstraklasie trzeba będzie kopać XD

Grandma's shitting has ended, jak to mówią na zachodzie.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
31.05.2026, 20:44:28 via Wykop
  • 182
@uncle_freddie: znając życie jebnie bramkę Legii w 98 minucie na wagę mistrzostwa Wieczystej
  • Odpowiedz
pawel_je
pawel_je
przedwczoraj, 08:19:45 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: a kasa mniejsza jak nie ma Kwietnia znając życie xd
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
31.05.2026, 10:47:38
  • 870
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000029088

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XeNinja
XeNinja
31.05.2026, 10:55:49 via Wykop
  • 198
@splinter96: Że też ludzie się łapią na tak oczywiste zarzutki to już o nich świadczy.
  • Odpowiedz
uryziel
uryziel
31.05.2026, 12:45:53 via Wykop
  • 268
@IntruDroid: które ustawy czy działania były proinflacyjne za czasów PO które spowodowały takie zmiany?
  • Odpowiedz
Neeveermind
Neeveermind
31.05.2026, 19:22:45
  • 42
Krew na koszulce i na twarzy ale gość gra. To jest prawdziwa piłka a nie jakieś top 5 lig.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tortcebulowy
Tortcebulowy
31.05.2026, 19:22:50
  • 14
Gość z pierwszej ligi przyjmuje piłkę lepiej niż piłkarze reprezentacji xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
31.05.2026, 17:37:18
  • 500
PREMIAAA PREMIA PREMIA PREMIAAAAA

#mecz
czerstwy_swierszcz - PREMIAAA PREMIA PREMIA PREMIAAAAA

#mecz

źródło: link_1670784827ix27qEcs2ym29qeSYcAfgR

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

portauprince14
portauprince14
31.05.2026, 17:38:41 via Wykop
  • 144
@czerstwy_swierszcz: nigdy dość przypominania o tym
  • Odpowiedz
zssrauamaiw
zssrauamaiw
31.05.2026, 21:04:49 via Wykop
  • 3
@JestemFrenem: negatywna
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
31.05.2026, 16:45:58
  • 210
Dałem z siebie całe 30 procent

#mecz
Trzesidzida - Dałem z siebie całe 30 procent 

#mecz

źródło: temp_file7522395903488904202

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
31.05.2026, 16:48:07 via Wykop
  • 52
@Trzesidzida: To i tak więcej niż patałachy
  • Odpowiedz
ahlo
ahlo
31.05.2026, 16:48:24 via Wykop
  • 4
@Trzesidzida: XD
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
31.05.2026, 17:25:18
  • 557
Piękny wynik, nie dość, że patałachy dalej są patałachami i minął smutek że nie jedziemy na mundial, to jeszcze bezzębna turbohusaria dostanie wścieklizny jutro w kołchozach jak Saszki zapytają jaki był wynik xD
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Winter_Scorpion
Winter_Scorpion
31.05.2026, 17:38:13 via Wykop
  • 67
@Anonimowy-zawiedziony:
Winter_Scorpion - @Anonimowy-zawiedziony:

źródło: 1000025818

Pobierz
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
Autor
31.05.2026, 21:40:27 via Wykop
  • 30
@Stan_Zapalny: oj jak boli oj jak boli
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 2662
  • Strona 1 z 2662
  • >

nie wiem

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.01.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking