Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jerryjeremi

Jerryjeremi

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 56966
  • Znaleziska 8471
  • Mikroblog 48495
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 25
  • Dodane (146)
  • Komentowane (493)
  • Plusowane (47856)
Turin89
Turin89
20.05.2026, 10:34:30
  • 640
Murem za polskim mundurem jak się patrzy.
Zaszczują chłopa za wykonywanie obowiązków.
Panie Boże proszę Cię, abyś istniał i rozliczył na sądzie ostatecznym tych wszystkich z ktorzy tak ochoczo wycierają sobie gęby Twoimi naukami, a są zwykłymi sługami szatana.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Murem za polskim mundurem jak się patrzy. 
Zaszczują chłopa za wykonywanie ...

źródło: 1000004413

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
20.05.2026, 10:43:04 via Wykop
  • 656
@Turin89: to jest to, czego w rządach pisu nie znosiłam najbardziej - personalne szczucie na każdego, kto tylko zrobi coś nie po ich myśli. Na temat jakiegoś dzieciaka, co w jednym mieście pomógł organizować strajk kobiet, to nawet reportaż w wydaniu wiadomości zrobili (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71
20.05.2026, 11:18:35 via Wykop
  • 340
@Turin89: Ponoć to nawet nie jest ten policjant z tej interwencji. Te gnoje nie mają żądnych hamulców.
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
20.05.2026, 09:28:54
  • 931
To fake? xD k---a zaczyna się jazda bez trzymanki #gielda #polityka
curiousboi - To fake? xD k---a zaczyna się jazda bez trzymanki #gielda #polityka

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
20.05.2026, 09:30:12 via Wykop
  • 943
@curiousboi: dzicz amerykańska xd przywileje jak w średniowieczu
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
20.05.2026, 09:32:50 via Wykop
  • 790
@Grits: "Kolebka demokracji" jprdl. Kraj z kartonu na trytytkach i amerikan tejp. Gdzie tym rednekom do cywilizowanej Europy, którą debilnie określają "komunizmem".
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
20.05.2026, 07:17:13
  • 994
Nic dziwnego że tak pis ciągnie do Trumpa. Poziom korupcji jaką Pomarańczowa Małpa praktykuje przyćmiewa nawet naszych czempionów (też korupcji).

#bekazpisu #bekazprawakow #trump #polityka
Jabby - Nic dziwnego że tak pis ciągnie do Trumpa. Poziom korupcji jaką Pomarańczowa ...

źródło: IMG_20260520_091508

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stjimmy
stjimmy
20.05.2026, 07:18:11 via Wykop
  • 502
@Jabby: to poziom korupcji przewyższający Rosję ( bo u nich przynajmniej się kryją xd )
  • Odpowiedz
mikens
mikens
20.05.2026, 07:18:21 via Wykop
  • 399
@Jabby: to niska cena za to że lewaków piecze. #maga
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
20.05.2026, 04:14:44
  • 721
#polityka Nie będę bardzo zaskoczony jeśli w Gdańsku będzie więcej osób niż na "wielkim marszu" pisu :D
tomasz-kalucki - #polityka Nie będę bardzo zaskoczony jeśli w Gdańsku będzie więcej o...

źródło: screen-2026-05-20-06-12

Pobierz
  • 398
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
20.05.2026, 04:16:11 via Wykop
  • 152
@tomasz-kalucki: ja się wybieram :)
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
Autor
20.05.2026, 04:30:06 via Wykop
  • 501
@Ravau23: Z tego co widzę to u nas słupki poparcia są w normie, a wy nie dość, że nędznie, to jeszcze Czarnek z Morawieckim się żrą i pewnie nawet nie dociągnięcie do wyborów jako jedna partia :D
  • Odpowiedz
Majsteroo94
Majsteroo94
Majsteroo94
19.05.2026, 16:01:00
  • 830
XDDDDDD ale bezczelny
https://streamable.com/f3s9cm
#bekazpisu #tvrepublika
Majsteroo94 - XDDDDDD ale bezczelny
https://streamable.com/f3s9cm
#bekazpisu #tvrepub...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przemasu
Przemasu
19.05.2026, 16:08:33 via Android
  • 636
@Majsteroo94
"Babka dawaj 5 dych bo jak nie to zaczniemy o Tusku mówić dobrze"
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
19.05.2026, 16:08:39 via Wykop
  • 636
@Majsteroo94: ja p------ę xd myślałem że będzie coś o Tusku, a ten żeby wpłacać bo kpina xddd
  • Odpowiedz
smutny_czlowiek
smutny_czlowiek
19.05.2026, 05:14:31
  • 1034
O. Widzę, że Stanowski już murem za TV Republika. Jednak pieniążki mu bardzo nie śmierdzą. #polityka
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
19.05.2026, 05:19:15 via Wykop
  • 250
@smutny_czlowiek: no tak, każdy kto nie jest zwolennikiem przejęcia mediów przez jedną chlewnię partyjną, literalnie został przekupiony xD

Uwaga, dostaniesz szkolenie z obslugi mediów, których nie lubisz. Stosuję od lat i działa zajebiście:

  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
19.05.2026, 05:45:35 via Android
  • 309
Wjazdu do dziennikarzy


@Lotarientroll: xD
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8
18.05.2026, 19:04:49
  • 191
Trzeba pochwalić Bruk-bet, że mimo spadku nie ma plaży i wywalonych jajec, tylko solidna i uczciwa postawa do końca

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
18.05.2026, 19:09:49 via Wykop
  • 29
@Emcis8: ganiali jakby grali finał PP
  • Odpowiedz
whiskas
whiskas
18.05.2026, 19:40:01 via Wykop
  • 61
@Emcis8: Spuścili Arkę, a już za kilka dni będą mieli okazje spuścić też Lechie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.05.2026, 20:30:37
  • 531
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika
splinter96 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika

źródło: 1000027948

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barman84
barman84
barman84
18.05.2026, 21:26:15 via Wykop
  • 33
@splinter96: i nowe kajdanki
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
19.05.2026, 00:15:12 via Wykop
  • 19
@splinter96: Świniak w takich tanich szmatach na pewno nie będzie chodził
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.05.2026, 20:24:49
  • 489
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy we własnym mieszkaniu nie chodził bez spodni przy swojej asystentce
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika
splinter96 - Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy we własnym mieszkaniu nie c...

źródło: 1000027943

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
Autor
18.05.2026, 20:35:27 via Wykop
  • 17
@na_pierwszej_linii_kas: z tym pytaniem możesz się zwrócić do polskiej policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
markus666
markus666
18.05.2026, 21:24:42 via Wykop
  • 252
@splinter96: stanowski właśnie pisze posta: czy lewaki jak ściągaj spodnie to odrazu będą się r----ć?
  • Odpowiedz
maciekqtno
maciekqtno
18.05.2026, 19:17:01
  • 453
#mecz admin ugotował
maciekqtno - #mecz admin ugotował

źródło: IMG_1283

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
18.05.2026, 19:20:38 via Wypiek
  • 56
@maciekqtno: Tu oryginalny wpis z proszeniem się Arki o kłopoty…
Lolenson1888 - @maciekqtno: Tu oryginalny wpis z proszeniem się Arki o kłopoty…

źródło: image_picker_36709C9F-6145-49A2-BD2C-523A2E0CFE3E-817-0000001140050F0C

Pobierz
  • Odpowiedz
maciekqtno
maciekqtno
Autor
18.05.2026, 19:21:33 via iOS
  • 34
@Lolenson1888:
maciekqtno - @Lolenson1888:

źródło: IMG_1285

Pobierz
  • Odpowiedz
walt_gunner
walt_gunner
18.05.2026, 18:25:24
  • 477
xD
#polityka #tvpis #bekazpisu
walt_gunner - xD
#polityka #tvpis #bekazpisu

źródło: grubas

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
18.05.2026, 18:33:40 via Wykop
  • 304
@walt_gunner: SKLEJACIE BAZĘ?
Idaho597 - @walt_gunner: SKLEJACIE BAZĘ?

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
18.05.2026, 19:15:42 via Wykop
  • 179
@walt_gunner:
nnbart - @walt_gunner:

źródło: futurama-shut-up-and-take-my-money-8k-vector-trace-no-ai-v0-tqqwh2p5dzwf1

Pobierz
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
18.05.2026, 11:32:31
  • 42
#mecz przed chwilą spacerowałem koło stadionu w Gdyni i natchnęło mnie, żeby przed tak ważnym meczem zmotywować piłkarzy.
Kolega zrobił zdjęcie na potwierdzenie.
umorusanywkale - #mecz  przed chwilą spacerowałem koło stadionu w Gdyni i natchnęło m...

źródło: big_1716568021_arka_kibol

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
Autor
18.05.2026, 11:37:53 via Wykop
  • 7
@jandiabeldrugi: już teraz mogę napisać że pomogło, przecież zawsze pomaga...
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
18.05.2026, 11:47:06 via Wykop
  • 6
@umorusany_w_kale: Przebrałbyś się czasem, a nie w kółko od kilku lat w jednych ciuchach chodzisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
18.05.2026, 11:32:50
  • 33
Wipler, Mentzen, Nawrocki, Kowalski i inni pisowcy bronili interesów gangsterów.


#bekazpisu #bekazkonfederacji #bitcoin #kryptowaluty #gielda #polityka
Jarusek - Wipler, Mentzen, Nawrocki, Kowalski i inni pisowcy bronili interesów gangst...

źródło: Screenshot 2026-05-18 at 13-31-16 Tajemnica zniknięcia twórcy Zondacrypto. Ujawniamy nowe informacje

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
18.05.2026, 11:34:06 via Wykop
  • 27
@Jarusek:
Aldona_Lipska - @Jarusek:

źródło: IMG_20260423_090239

Pobierz
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
Autor
18.05.2026, 11:56:29 via Wykop
  • 6
@Griev: słabo ci idzie bronienie tych skompromitowanych polityków.
Jarusek - @Griev: słabo ci idzie bronienie tych skompromitowanych polityków.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
18.05.2026, 14:48:44
  • 269
Z cyklu - Michał Wójcik jest debilem bo tak się składa że te rakiety jak i większość podobnych tego typu składa się ręcznie, z części wykonanych (oczywiście) maszynowo.

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka #wojna
ProstyKrzywy - Z cyklu - Michał Wójcik jest debilem bo tak się składa że te rakiety j...

źródło: 1000134078

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

23kulpamens
23kulpamens
18.05.2026, 15:34:44 via Wykop
  • 34

Komentarz usunięty przez moderatora

jaroty
jaroty
18.05.2026, 15:46:57 via Wykop
  • 142
@ProstyKrzywy:

z cyklu zsiniała otłuszczona świnia Wójcik p------i głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
18.05.2026, 10:05:44
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei
18.05.2026, 10:12:37 via Wykop
  • 76
@jutokintumi: Robert powinien siedzieć na krześle, trochę z boku.
  • Odpowiedz
giorgioborgio
giorgioborgio
18.05.2026, 10:14:47 via Android
  • 44
@jutokintumi: Nie no nie wierzę. A może to Anka odchodzi z Barcelony bardziej niż Robert.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
18.05.2026, 09:05:46
  • 177
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000027531

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
18.05.2026, 11:02:49 via Wykop
  • 39
@R_O_T_T_E_N: Był Alvaro, będzie Ahmed ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
18.05.2026, 15:09:19 via Wykop
  • 10
@R_O_T_T_E_N: bylo skakanie na hiszpanskich pyntach, teraz bedzie jedzenie gowna jak kazda prawdziwa polska superstar u arabow
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma
18.05.2026, 09:44:03
  • 239
Ręka za plecami, to musi być sygnał braku zaufania
#polityka #pdk
Dharma - Ręka za plecami, to musi być sygnał braku zaufania
#polityka #pdk

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
18.05.2026, 09:56:00 via Wykop
  • 96
@Dharma: Różne som ręki za plecami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zlodziej_Rdestu
Zlodziej_Rdestu
18.05.2026, 08:32:16
  • 354
#heheszki
Zlodziej_Rdestu - #heheszki

źródło: baciapak

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
18.05.2026, 08:33:14 via Wykop
  • 62
@Zlodziej_Rdestu: Sugerowanie, że ta pierdoła miałaby jaja rzucić ankę xD

Piłkarz to jest wybitny, ale to tyle
  • Odpowiedz
Zlodziej_Rdestu
Zlodziej_Rdestu
Autor
18.05.2026, 08:34:13 via Wykop
  • 254
@Zartos_Larpiarz: ale to chodzi o to że nowego Alvaro znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
N331
N331
18.05.2026, 11:32:39
  • 510
Info dla bezrobotnych. PiS kupił Abramsy bez transferu technologi, więc też bez zdolności serwisu silników. I po ponad trzech latach się to zmeni. Powinna być afera już lata temu, ale temat nikogo ( ಠ_ಠ)

#polityka #polska #bekazpisu #afera #nikogo
N331 - Info dla bezrobotnych. PiS kupił Abramsy bez transferu technologi, więc też be...

źródło: 1000170575

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

YellowMesayah
YellowMesayah
YellowMesayah
18.05.2026, 11:42:38 via Wykop
  • 292
@N331: może i drożej, bez serwisu, i pod wplywem nacisków politycznych, ale chociaż od amerykanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
N331
N331
Autor
18.05.2026, 12:02:02 via Wykop
  • 162
@MatemXVI: nie ugrać, bo tu nie ma nic za darmo. Za zdolności serwisu w Polsce amerykańskiego sprzętu, to Polska płaci teraz miliony. By poprawić po PiS. Gdzie nawet 1% offsetu umów z USA to by były setki milionów złotych oszczędności. Ale PiS kupował na 0% bez żadnej afery. Polska na zakupach USA straciła kilka miliardów złotych które mogłyby tworzyć PKB i miejsca pracy w Polsce. Kolejne na zakupach z Korei.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 2660
  • Strona 4 z 2660
  • >

nie wiem

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.01.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking