Kiedy Polacy grają repasaż interkontynentalny o mundial? #mecz
@kacpersyn7: Zaraz po powtórzeniu karnego Błaszczykowskiego
Łojciec i pjotery #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
@kacpersyn7: ytong i topex
@kacpersyn7: Sylykonrydel
kacpersyn7 via Wykop
- 4
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: W---------j.
Maja wyżej musisz grać te piłki #tenis
Mamy to, jesteśmy Mistrzami Świata #mecz
- 10
kacpersyn7 via Wykop
- 2
@panDario: energia punktu nemezis
#mecz jakby cokolwiek znaczył dla Barcy to by zastrzegli jego numer. Podsumowanie: gowno znaczyl i za tydzień nikt o nim nie będzie pamiętał
kacpersyn7 via Wykop
- 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: dobra czasami jesteś trochę śmieszny, ale dziś już tryhardujesz za bardzo
- 20
Ojcze stałem się Antygoną, zdolnym do ludobóstwa słabeuszy
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #eurowizja
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #eurowizja
źródło: 1536x864_cmsv2_fb71ccfa-5685-5baa-b8fa-7be448f1aa2c-9757983
PobierzAudiatur et altera pars
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
źródło: Screenshot_20260426_124801_Opera
Pobierz
źródło: notificationes-novorum
Pobierz- 470
pan rektor to jednak fachowiec jest
#heheszki
#heheszki
źródło: 1000025761
Pobierz
kacpersyn7 via Wykop
- 1
@Defined: na polskim uniwerku NIE DA SIĘ ruszyć kogokolwiek powyżej stopnia doktora, już łatwiej odwołać prezydenta kraju ze stanowiska
Kurr oby był spalony, bo inaczej czerwień #mecz
Brawo Yamal, jedziemy, 5 minuta i już 1:0 #mecz
@kacpersyn7: K---a, widzę że Ty masz jeszcze gorszego streama xD
@kacpersyn7 kurła ja już w doliczonym u was hymny śpiewają XD
Rekin zawsze w ciebie wierzyłem #mecz
- 10
Vita sine Parkside mors est
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
źródło: 20260409_112907
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kacpersyn7 via Wykop
- 5
@pearl_jamik: Choroszcz
Ciekawi mnie jak Kubica musiał kocić tego Russela, zwłaszcza że dzisiaj widać bardziej charakter Roberta, że do dzisiaj George mówi o nim per "Pan Kubica" XD
#f1
#f1
kacpersyn7 via Wykop
- 1
@jedlin12: Tak.
- 22
kacpersyn7 via Wykop
- 6
@Cerb3rusPL: mocne, z morałem.
- 47
@kacpersyn7: czarne bierz pioter to dłużej pochodzisz
Osiągnięcia
Gadżeciarz
od 23.07.2023Gadżeciarz Rocznica
od 15.04.2026Rocznica Mikroblogger
od 07.10.2024Mikroblogger














źródło: 20260330_211209
Pobierz