Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jerryjeremi

Jerryjeremi

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 56966
  • Znaleziska 8471
  • Mikroblog 48495
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 25
  • Dodane (146)
  • Komentowane (493)
  • Plusowane (47856)
szurszur
szurszur
23.05.2026, 17:52:05
  • 359
Jest zwrot akcji!

#mecz #lechia #pdk #ekstraklasa
szurszur - Jest zwrot akcji!

#mecz #lechia #pdk #ekstraklasa

źródło: Bez-nazwy-1fgdfg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris006
kris006
23.05.2026, 18:50:33 via Wypiek
  • 115
@szurszur proste, Lechia nie spadła wobec prezydenta więc się nie liczy
  • Odpowiedz
joseph1992r
joseph1992r
23.05.2026, 21:13:11 via Wykop
  • 14
@szurszur: i w dodatku na wniosek premiera xD
  • Odpowiedz
Lucas04
Lucas04
23.05.2026, 16:34:25
  • 161
#mecz

SŁONIKI KATEM TRÓJMIASTA!
Lucas04 - #mecz 

SŁONIKI KATEM TRÓJMIASTA!

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pjk13
pjk13
23.05.2026, 17:00:41 via Wykop
  • 124
@Lucas04: najlepsze, że będą mogli ich nękać również w następnym sezonie
  • Odpowiedz
LubieDiscoPolo
LubieDiscoPolo
23.05.2026, 19:57:45 via Android
  • 16
@Lucas04: chyba nie ma wątpliwości, że TBB będzie faworytem do awansu w przyszłym sezonie, leje pierwszoligowców aż miło
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
23.05.2026, 16:19:52
  • 189
#mecz
Pamietam, ze Podolski mowil kiedyś, zeby sie nie napalac bo to nie bedzie tak, ze on zostanie właścicielem i z automatu beda trofea i liga mistrzow.

W sezonie w ktorym oficjalnie zostaje wlasicielem Gornik ma puchar i eliminacje do ligi mistrzow

XD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Seba1991
Seba1991
Seba1991
23.05.2026, 16:21:01 via Wykop
  • 65
@Vezz: przecież oni spuchną po wakacjach i po formie będzie 2 mecze i liga sama zostaje
  • Odpowiedz
l--RAD--l
l--RAD--l
23.05.2026, 16:21:05 via Wykop
  • 47
@Vezz: Bez rozstawienie LM jest mało realna
  • Odpowiedz
maxciekpl
maxciekpl
23.05.2026, 16:21:36
  • 201
#mecz #ekstraklasa
maxciekpl - #mecz #ekstraklasa

źródło: 1000003162

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
23.05.2026, 16:27:40 via Wykop
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
23.05.2026, 16:46:22 via Wykop
  • 5
@tomwick55: To pa tera!
  • Odpowiedz
thority
thority
23.05.2026, 16:20:40
  • 269
POV: jesteś kibicem #arkagdynia i #lechia

#mecz
#ukradzioneztwittera
thority - POV: jesteś kibicem #arkagdynia i #lechia

#mecz
#ukradzioneztwittera

źródło: IMG_1367

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygryw_pospolity
Wygryw_pospolity
23.05.2026, 19:09:40 via Android
  • 5
@thority: teraz to śledzę.
O chuju wścieknięty złoty lumpie
  • Odpowiedz
sveq91
sveq91
23.05.2026, 22:19:05 via Wykop
  • 0
@thority: to się wyklucza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
23.05.2026, 14:00:59
  • 245
#latwogang Ale tak bez jaj - na c--j takie dziady kamerują tego łatwoganga? Przecież to nie ma sensu jak kamerowanie fajerwerków na sylwestra albo koncertu komórką - i tak się potem tego nie ogląda.
adam-pajac - #latwogang Ale tak bez jaj - na c--j takie dziady kamerują tego łatwogan...

źródło: dziad

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slimek16
slimek16
slimek16
23.05.2026, 14:03:53 via Wykop
  • 454
@adam-pajac: na zakładzie w kołchozie pokazuje innym Januszom kogo spoktal i w domu żonce Halince
  • Odpowiedz
Nehro
Nehro
23.05.2026, 14:05:04 via Wykop
  • 324
@adam-pajac: Ja już nawet nie kameruję jak jestem na wycieczce, wolę podziwiać widoki swoimi oczami a nie oczami kamery, i tak nigdy do tych nagrań potem nie wracam.
  • Odpowiedz
sokool
sokool
23.05.2026, 15:12:11
  • 1007
58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71
sokool - 58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71

źródło: IMG_1203

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sokool
sokool
Autor
23.05.2026, 15:23:31 via Wykop
  • 293
@heniek_8: xddd
sokool - @heniek_8:  xddd

źródło: IMG_1206

Pobierz
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
23.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 863
@sokool: czyli mała lemoniada 22 a małe p--o 16 :)
w takiej sytuacji do moich dzieci mówię "wiem smarkaczu że byś się napił lemoniady, ale albo zamawiamy dla ciebie p--o, albo nie ma picia wcale" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
22.05.2026, 07:01:20
  • 208
To wygląda jakby mu mówił że ma wracać do budy xD

#polityka
Handstander12 - To wygląda jakby mu mówił że ma wracać do budy xD

#polityka

źródło: 1000109092

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
22.05.2026, 07:16:06 via Wykop
  • 238
@Felnyr: tylko, że nie jesteśmy podnóżkiem Niemiec prawusku, to tylko w pisowskich bajkach co przygłupom musieli wykreować wroga.
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
22.05.2026, 07:17:47 via Wykop
  • 206
@Felnyr: Tusk tak się tasuje do fotek z kanclerzem Niemiec? A może Trzaskowski prężył się jak struna do fotki z niemieckiego Bundestagu podczas kampanii prezydenckiej?
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
22.05.2026, 08:12:11
  • 360
Skoro psychoprawica wrzuca AI, to ja też mogę xD
#polityka #bekazpisu
luke-mat - Skoro psychoprawica wrzuca AI, to ja też mogę xD
#polityka #bekazpisu

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 o 10.11.36

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
22.05.2026, 08:14:56 via Wykop
  • 268
@luke-mat: Ty ale wiesz, że taki obrazek, a raczej sytuacja jakby miała miejsce to by wprawiła w dumę pisowca bezmózga? xD
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
Autor
22.05.2026, 08:16:29 via Wykop
  • 118
@Zartos_Larpiarz: mówiliby, że Trzaskowski jednej pompki nie zrobi xD
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
22.05.2026, 11:51:33
  • 997
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000047602

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
22.05.2026, 11:55:10 via Wykop
  • 1003
@badreligion66: Klasyka gatunku, bogaty poucza innych że pieniądze nie są ważne
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
22.05.2026, 12:18:12 via Android
  • 644
@Shadovek: u nich zawsze jest wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
new-object
new-object
21.05.2026, 08:36:14
  • 950
Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi
new-object - Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
21.05.2026, 10:01:53 via Wykop
  • 239
Podpowiem:

USA: 293564km


@kowalzmetina: Z czego zelektryfikowanych 2025 km
Sama Polska ma 12 236 w tabeli, którą linkujesz xd
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
21.05.2026, 10:05:38 via Wykop
  • 338
@kowalzmetina: Tylko w USA z kolei korzysta się do transportu towarów, a komunikacja pociągami jest bardzo mało popularna, na większą odległość po prostu samolotem się leci. Tak samo w zasadzie transport autobusowy przez lobbystów został wymordowany w dużym stopniu.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
21.05.2026, 07:03:27
  • 1134
Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Brukseli i Niemiec" wynegocjował zniesienie podatku wprowadzonego przez poprzedni rząd PiSu.

https://www.money.pl/podatki/zmiany-w-kpo-rzad-wycofuje-podatek-od-samochodow-spalinowych-7288000420505696a.html

#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #samochody #podatki
Jarusek - Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Bru...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 08-59-46 Zmiany w KPO. Rząd wycofuje podatek od samochodów spalinowych

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
21.05.2026, 07:15:04 via Android
  • 945
@Jarusek: fajnie, dowie się o tym połowa zwolenników Tuska i żaden komfedepisior. A jak się dowie i tak powie, że to efekt Czarnka.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
Autor
21.05.2026, 07:16:38 via Wykop
  • 717
@Turin89: to stanowski z mazurkiem już nie nadali o tak ważnej zmianie? xD
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
20.05.2026, 17:08:52
  • 496
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: alao0Lj2_700w_0

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gnt_1
gnt_1
20.05.2026, 18:40:42 via Android
  • 66
@verq2137: tak samo kacapy i banderowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
20.05.2026, 18:43:07 via Wykop
  • 380

Komentarz usunięty przez moderatora

Krs90
Krs90
20.05.2026, 16:17:27
  • 685
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba bawić! xD przypominam że Mejza sam się do sejmu nie wybrał, więc gratulację pisowcy, na eleganckiego chłopa było głosowane, tyle dla kraju zrobił, patriota.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba...

źródło: obraz_2026-05-20_181559930

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
20.05.2026, 16:19:18 via Wykop
  • 375
@Krs90:
McDonaldsTrump - @Krs90:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd
20.05.2026, 17:09:21 via Wykop
  • 283
@Krs90: sam się nie wybrał.
Inna sprawa, że to politycy sobie sami ogarniają doposażenie. Kto widział kasę na wynajem auta z budżetu państwa. Tak samo jak kilometrówki i inne. Każdy normalnienna nich pracujący placi sobie za wszystko że swojej kieszeni.
Odebrać aż takie przywileje tym miernotom dbających jedynie o siebie i swoich.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1060
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
20.05.2026, 09:13:46 via Android
  • 414
@codziennaKasia: nie czuje atmosfery mistrzostw świata tak jak nie czuje już że zbliżają się święta Bożego Narodzenia , może już za stary jestem
  • Odpowiedz
TatusMuminka
TatusMuminka
20.05.2026, 10:22:40 via Wykop
  • 265
@codziennaKasia: Ja jestem z pokolenia które szło na wagary żeby obejrzeć kompromitację Polaków z Koreą w 2002 i też mam tak że z turnieju na turniej entuzjazm spada. Natomiast nie jestem przekonany czy to tylko kwestia starości czy ogólnego przesytu rozgrywkami. Za cenę 2 kebabów miesięcznie mam w c+ nieograczony dostęp do meczów top 5 lig europy, mogę obejrzeć dowolny mecz ligi mistrzów, o LE/LKE czy nawet ligach arabskich i
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
20.05.2026, 09:18:15
  • 153
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #4konserwy #heheszki

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #4konserwy #heheszki 

PiS to ...

źródło: 1000078219

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwiedzam
Zwiedzam
20.05.2026, 13:34:13 via Wykop
  • 3
@Kempes: i co odpisał?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
20.05.2026, 13:39:06
  • 863
Znaczy co, ciągłe włażenie w dupę Trumpowi przez pisowców nie przynosi żadnych wymiernych korzyści dla naszego kraju? Ja w szoku.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa #trump
splinter96 - Znaczy co, ciągłe włażenie w dupę Trumpowi przez pisowców nie przynosi ż...

źródło: 1000028091

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
20.05.2026, 13:51:29 via Wykop
  • 385
@splinter96: to zdjęcie wiele tłumaczy. Trump gdzieś łapą pokazuje, nawet na Batyra nie patrzy a ten debil stanął...jak debil, może mu Trump patyka rzucił: Nałroki, aport!
Aldona_Lipska - @splinter96: to zdjęcie wiele tłumaczy. Trump gdzieś łapą pokazuje, n...

źródło: 1000019107

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
20.05.2026, 13:51:44 via Wykop
  • 390
@splinter96: pięknie pomarańczowy orangutan szcza na Nałrokiego xD
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
20.05.2026, 11:03:45
  • 433
Putin jedzie na przynajmniej 5 lat do Chin, długa wizyta trzeba przyznać. #wojna #ukraina #heheszki #polityka
kutasoglu - Putin jedzie na przynajmniej 5 lat do Chin, długa wizyta trzeba przyznać....

źródło: put

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polak-p
polak-p
20.05.2026, 11:12:55 via Wykop
  • 197
@kutasoglu: a ten nic tylko Kim dej, Ping Pong dej.
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
20.05.2026, 11:28:05 via Wykop
  • 61
@kutasoglu: w liceum moja wychowawczyni mówiła, że trzydniówki to mają alkoholicy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 2660
  • Strona 3 z 2660
  • >

nie wiem

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.01.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking