Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85813
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77343
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75883)
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
12.05.2026, 02:36:49
  • 994
I tak do 70-tki albo do śmierci? To jest k---a jakiś żart chyba.

#kolchoz #antynatalizm
PrzodownikPracyZaGrosze - I tak do 70-tki albo do śmierci? To jest k---a jakiś żart c...

źródło: 17785533504607411455487980975392

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkel_88
Berkel_88
12.05.2026, 03:00:41 via Android
  • 354
@PrzodownikPracyZaGrosze: ale kiedy już jestem na miejscu, kiedy słyszę słowa moich kolegów: JESZCZE TYLKO 8 GODZIN
AEEEEEEEEEEEEEE
EEEEE
EEEEEE
JA P------E
K---A
  • Odpowiedz
Wykluczony
Wykluczony
12.05.2026, 05:24:19 via Wypiek
  • 216
@Notes wystarczyło wymanifestować bycie bogatym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
budep
budep
12.05.2026, 10:09:27
  • 1899
Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie wynoszącą kilka procent, magicznie się wykurował, jeździ jak gdyby nic po świecie i jeszcze chętnie występuje w telewizji jako korespondent (XD), mając podobno wielkie problemy z mówieniem.

Jaka to jest parszywa jednostka, zwykły kłamca i człowiek zgniły moralnie, do tego uwielbiający się powoływać na religię i miłosierdzie. Ktokolwiek go broni pod kopułą musi mieć siano i IQ ameby. A o przekrętach
budep - Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie ...

źródło: f_8k9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy80YWRmNGZjMWI1NTRmN2E5ODY0YWU2ZmRhM2VhZDEwMy5qcGeSlQMAzQH7zRdwzQ0vkwXNBszNA9TeAAKhMAehMQQ

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
12.05.2026, 11:02:29 via Wykop
  • 356
@tellet: Nie no, totalnie to samo XD
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
12.05.2026, 11:06:16 via Wykop
  • 963
@budep: Mówisz o tej samej pisowskiej socjotechnice, która wcześniej wmówiła połowie Polski, że Obajtek na nagranie klął jak szewc, bo miał Tourette'a. Który jest nieuleczalny, ale Obajtek cudownie z niego wyzdrowiał i już nie przeklina, a przynajmniej nie publicznie.
Nie wspominając już o lekarzach, którzy byli zgodni że prawdziwy Tourette to losowe, niekontrolowane przeklinanie. A nie takie w kontekście zdania, jak to robił Obajtek.
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
12.05.2026, 08:11:49
  • 635
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8
12.05.2026, 08:17:44 via Wykop
  • 654
@adam-pajac: powiem szczerze, gdyby ktoś mi powiedział na ucho że jestem tylko darmową siłą roboczą, to bym się w-----ł i odszedł spokojnie
Ale gdyby to obwieścił światu to bym chyba jeszcze jakąś ściankę r------ł przed odejściem
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
Autor
12.05.2026, 08:37:25 via Wykop
  • 830
@heniek_8: niby dla żartów, ale normalna osoba nigdy publicznie nie będzie w taki sposób się nabijać z partnera
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
12.05.2026, 06:47:08
  • 380
Wczoraj morawiecki był na objazdówce. Dostał pytanie o ziobro na które odpowiedział, że w Polsce nie ma obecnie szans na sprawiedliwy wyrok.

Jako przykład podał lokalnego polityka KO, który ostatnio został skazany na 11 lat.

Wnioski i puenta:
1. Morawiecki chyba nie jest zbyt bystry skoro jego argumentem na upolitycznienie sądów jest to, że został skazany polityk KO.
robert_blaszczykowski - Wczoraj morawiecki był na objazdówce. Dostał pytanie o ziobro...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
12.05.2026, 06:52:57 via Wykop
  • 85
Jak ta narracja klei się połowie polski


@robert_blaszczykowski: no właśnie problem jest w tym, że się klei
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
12.05.2026, 07:02:35 via Android
  • 308
@robert_blaszczykowski: Zgodnie z pisowską logiką, jak sądzi się i skazuje polityka KO to proces jest sprawiedliwy, a jak sądzi i próbuje skazać polityka PiS, to proces z założenia jest niesprawiedliwy.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
12.05.2026, 06:23:45
  • 760
Ziobro porównywany do Witosa. Jak tu nie gardzić prawactwem? #bekazpisu #polityka
szmichal - Ziobro porównywany do Witosa. Jak tu nie gardzić prawactwem? #bekazpisu #p...

źródło: 1000070244

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
12.05.2026, 06:24:39 via Android
  • 137
@szmichal: a dziś okrągła setna rocznica przewrotu majowego.
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
12.05.2026, 06:35:54 via Wykop
  • 514
@szmichal: też tyle ukradli co Ziobro, czy uciekali zupełnie z innych powodów 🤔
  • Odpowiedz
PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
12.05.2026, 07:16:12
  • 1627
Ohui xd #stanowski #polityka
PanLodowegoOgrodu - Ohui xd #stanowski #polityka

źródło: image_picker_9EF2FDF2-C593-48D5-BF13-903935F79FA2-77268-00000C6F20FE8E5C

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemax
przemax
12.05.2026, 07:19:37 via Wykop
  • 575
@PanLodowegoOgrodu: co błazen
  • Odpowiedz
PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
Autor
12.05.2026, 07:34:29 via Wypiek
  • 885
@Howsitgoing po prostu bawi, że oni tam nie potrafią powiedzieć czegoś o pisie, Nawrocki itd nie porównując tego do sytuacji z PO xD (PS w drugą stronę to tam nie działa)
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
11.05.2026, 23:05:11
  • 115
paczelok

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
11.05.2026, 23:24:17 via Wypiek
  • 52
@paczelok szczerze? Psychoterapia to cope. System jest chory i żaden pseudo konował tego nie zmieni. Lepiej bawić się i korzystać zamiast myśleć że coś się zmieni na dobre. Dobrze to już było
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
12.05.2026, 04:35:19 via Wykop
  • 44
@paczelok: dobre samopoczucie to sport i meczenie sie fizyczne, 3 wymienione tu rzeczy akurat zle wplywaja na psyche
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
11.05.2026, 07:16:03
  • 484
#gielda #heheszki
Distracted93 - #gielda #heheszki

źródło: 1000034159

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henen
henen
11.05.2026, 09:04:37 via Wykop
  • 237
@Distracted93: #sebcel
henen - @Distracted93: #sebcel

źródło: 57428d775d4974ed21a07cfc1b2cf6b53a9b0be4ba1dafa5439578e3abc8ce17

Pobierz
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
11.05.2026, 09:14:10 via Wykop
  • 72
@henen: a z tego się śmiej bambusie
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.05.2026, 09:22:01
  • 851
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
11.05.2026, 09:25:54 via Wykop
  • 1575
@ATAT-2: baba nie zniesie chłopa co odpoczywa :)
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
11.05.2026, 09:26:27 via Wykop
  • 717
@ATAT-2:

czytaj dziś znów zaczęłam gderać

znów zaczęłam gderać

ZNÓW


PS. A i tak w końcu go zdradzi bo "byłam taka samotna ty bez przerwy tylko w pracy" i znienawidzi (bo słaby i popychadło).
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
11.05.2026, 06:57:33
  • 548
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teluch
teluch
11.05.2026, 07:00:37 via Wykop
  • 255
@Mokebe_Testo: obrzydliwe
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
11.05.2026, 07:26:46 via Android
  • 539
@Mokebe_Testo: Tymczasem całe plemię Mundari
saib75 - @Mokebe_Testo: Tymczasem całe plemię Mundari

źródło: Screenshot_20260511_092400_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
11.05.2026, 06:04:07
  • 637
Matecki nie dość, że śliski typ, złodziej, hejter to jeszcze kukold.
Jak to tak podnosić wiek emerytalny naszym witaminkom. Przecież nie będą pracować jak chłopy do śmierci.
Że niby żyją dłużej? A weź i bier mnie stad te lewackie statystyki.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Matecki nie dość, że śliski typ, złodziej, hejter to jeszcze kukold. 
Jak t...

źródło: 1000004314

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToyotaPrius
ToyotaPrius
11.05.2026, 06:21:49 via Wykop
  • 506
@Turin89: propaganda dla debili i cuckow
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
11.05.2026, 06:48:21 via Wykop
  • 219
@Turin89: naczelne redpilaki i inne cudaki i tak zagłosują na PiS
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
11.05.2026, 06:22:30
  • 461
Witajcie w akademii chłopskiego rozumu XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Witajcie w akademii chłopskiego rozumu XD

#polityka #bekazpisu #b...

źródło: IMG_7537

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
11.05.2026, 06:25:54 via Android
  • 698
@donatien-de-sade: prawaki nie wiedzą , że stopy procentowe są zmienne i w przypadku kredytów hipotecznych oprocentowanie jest mocno orientacyjne?
  • Odpowiedz
dthprf
dthprf
11.05.2026, 06:26:46 via Android
  • 488
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
11.05.2026, 06:38:40
  • 1104
Dzisiaj różowa ma zdjęcie gipsu, a że ma wizytę u innej doktor w innej części miasta w południe to poprosiliśmy o maksymalnie wczesną wizytę. No to wpisali nas na sam początek, na 8:00. Byliśmy oczywiście 7:30 bo trzeba się zarejestrować i czekamy. Czekamy, czekamy, nikt nie wchodzi nikt nie wychodzi. Księciunio dopiero o 8:35 pojawił się w gabinecie XD ale potem wina rejestracji czy pacjentów że dużo roboty.

#lekarz100k #
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
11.05.2026, 06:41:08 via Wykop
  • 863
@michalxd21: tak jest wszędzie, dyplomowany lekarz specjalista to jest niebieski ptak jego takie detale jak punktualność nie dotyczą, mieszkam na islandii i też przy każdej wizycie trzeba swoje odczekać w poczekalni
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
11.05.2026, 06:43:59 via iOS
  • 669
@keep_it_real: DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH NIEUKU
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
11.05.2026, 06:10:56
  • 954
#heheszki #ziobro #romanowski #bekazpisu #polityka
ryhu - #heheszki #ziobro #romanowski #bekazpisu #polityka

źródło: 1000055839

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
11.05.2026, 06:13:34 via Android
  • 126
@ryhu: smiechniete, lap plusa. Btw jest jakies potwierdzenie ze go nie zabrali do usa ?
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
11.05.2026, 06:59:46 via Wykop
  • 69
@xyz_xyz: dwa razy się jak debil zaśmiałem w pociągu xd
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
11.05.2026, 06:41:29
  • 1161
Proszę was, zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się do jakiego poziomu absurdu dotarła nasza polityka i jaki jest poziom sprania mózgów psychoprawaków.

Najdłużej sprawujący funkcję po 89', były minister sprawiedliwości ma 26 zarzutów prokuratorskich. Najpierw ucieka na Węgry, a potem do USA przed polskim wymiarem sprawiedliwości, a jego koledzy z partii i psychofani klaszczą uszami, że HEHE TO JEST CWANY KOZAK, JAK ON OSZUKAŁ POLSKI NIEUDACZNY RZĄD I ZBIEGŁ DO USA HEHEHE.
codziennaKasia - Proszę was, zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się do jakiego ...

źródło: image

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
11.05.2026, 06:42:54 via Android
  • 540
@codziennaKasia: dodaj do tego że bardzo możliwe, że za nieco ponad rok wróci cały na biało jako nowy stary minister sprawiedliwości i prokurator generalny.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
11.05.2026, 06:48:43 via Wykop
  • 687
@codziennaKasia: Pamiętaj, PiS to bardziej sekta niż partia polityczna. Taki Ziobro mógłby wejść i zastrzelić zakonnicę na środku kościoła, to by jeszcze im poszło +1% w sondażach bo pewnie zakonnica działała na zlecenie Tuska.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
10.05.2026, 18:56:06
  • 267
No tak prawdziwie niezawisły sąd to Manowska, Swięczkowski, Iwaniec itd. xD #tvrepublika #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #ziobro
Bonzolog11 - No tak prawdziwie niezawisły sąd to Manowska, Swięczkowski, Iwaniec itd....

źródło: HH-i9q2XIAApwD2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quardoz
Quardoz
10.05.2026, 18:58:06 via Wykop
  • 125
@Bonzolog11: Jeszcze Radzik i Schab, albo koleżanka Pawelczyk Woicka XD Dodajmy do tego jeszcze Pisowski trybunał który wydałby zabezpieczenie, że Ziobro może być sądzony tylko od godziny 15-16
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
Autor
10.05.2026, 19:10:26 via Wykop
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.05.2026, 18:03:43
  • 268
Tymczasem ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania zbieg romanowski utknął na Węgrzech w pułapce. Wiza do USA? Odrzucona z hukiem XD

W tym samym czasie jego wielki szef Ziobro spokojnie z uśmiechem na gębie popija kawkę w Stanach Zjednoczonych XDD

Jak tam życie na węgierskim wikcie, Marcin? Wygodnie? Adwokaci drodzy? Fundusz jeszcze coś pokryje, czy już trzeba prosić o zrzutkę od „prawdziwych Polaków”?

Czas
donatien-de-sade - Tymczasem ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania zbieg romanowsk...

źródło: IMG_7533

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
10.05.2026, 18:06:12 via Android
  • 115
@donatien-de-sade: powaga zostawili go ? XD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
Autor
10.05.2026, 18:11:27 via iOS
  • 261
@xyz_xyz: przestępcy znają się tylko do przypału XD
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
10.05.2026, 18:51:38
  • 549
#polityka No j--------ę, a potem taki powie szarakom "idźcie do okopów walczyć za polskę"
napierwszejlinii_kas - #polityka No j--------ę, a potem taki powie szarakom "idźcie d...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-10 o 20.51.00

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
10.05.2026, 18:54:24 via Wykop
  • 479
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
10.05.2026, 18:54:47 via Wykop
  • 264
@na_pierwszej_linii_kas: Na takiego to szkoda sliny zeby go opluc.

Ciekawe jak na to patrza jego byli wspolpracownicy, ktorzy nie uciekli i sa przesluchiwani :D
Przeciez ja bym prokuratorowi w zebach przyniosl wsystko co na niego mam :D
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
10.05.2026, 21:01:52
  • 794
P------e jest to że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ronaldo xD
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna #laliga
matixrr - P------e jest to że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ron...

źródło: uid_5541ab4e14b44bb0a686da1ce50145f6_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_wojciech-szczesny-zostaje-w-barcelonie-przynajmniej-na-kolejny-sezon-fot-getty

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
10.05.2026, 21:03:09 via Wykop
  • 304
@matixrr: A nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie kontuzja ter Stegena! xD
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
10.05.2026, 21:04:04 via Wykop
  • 572
@matixrr: miej w------e a będzie ci dane. Ten jeden typ który nigdy nie przychodzi na wykłady a i tak fartem zalicza
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
10.05.2026, 18:09:23
  • 604
Szkoda, że Czysiu nie dziwi się, że były minister sprawiedliwości ucieka przed sprawiedliwością.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalziobro
Turin89 - Szkoda, że Czysiu nie dziwi się, że były minister sprawiedliwości ucieka pr...

źródło: 1000004311

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PtasiorI993
PtasiorI993
10.05.2026, 18:17:11 via Android
  • 212
@Turin89 Mariusze już aktywni na socjal mediach xd
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
10.05.2026, 19:12:59 via Wykop
  • 225
@Turin89: No tak, ale gdyby cały internet n-------ł fejkami i prokuratura dała się nabrać, to stanoski by nagrał godziny materiałów, brandzlując się, jak to "państwo dało się oszukać". Nagle już by podawał przykłady, że inni weryfikują informacje, ale prokuratura wzięła info z neta.

Takie właśnie opinie potwierdzają dobitnie jego jednostronność i zamiary. Bo uwierzcie mi, on wie co napisał, on ma niewielką wiedzę o czymkolwiek poza piłką nożną, ale głupi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 3795
  • Strona 5 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking